Esileht Pereelu ja suhted Kuidas minna ära

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Kuidas minna ära

Postitas:

mulle tundub, et teemaalgataja on ise üks väike provokaator ja tegelikult ära minna ei tahagi. tahab lihtsalt mehele \”kohta kätte näidata\”, selle eest mis seal autos juhtus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 11:13; 06.12 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Kohta kätte näidata.\” Mõne jaoks on normaalne vist, et mees vastu vahtimist lööb, nii et verd lendab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 15:38; 06.12 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei kujuta ettegi mis põhjusel, aga kui minu mees mind lööks, siis tegutseksin ega ei otsiks perekoolis lolle vabandusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 11:13; 06.12 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja need, kes naisi üldse ei löö, millisesse tugevusastmesse (või pigem nõrkuskategooriasse) nemad kuuluvad?[/tsitaat]

Nemad on kõige tugevamad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 16:24; 05.12 17:17; 06.12 15:15; 06.12 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sõitvas autos ei ole palju ruumi eest ära minna.
Korraks vist ehmatas jah, sest jäi vahtima mu poole, mul tuli suust verd ka. Võibolla ehmus rohkem selle peale.

[/tsitaat]

Sõitvas autos peksite üksteist? Ma loodan vähemalt seda, et lapsed autos ei olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 16:24; 05.12 17:17; 06.12 15:15; 06.12 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hakkasin mõtlema, et kui mees lapsi \”ära ei anna\”, siis võib ikka päris hulluks laste suhtes asi minna. Selleni välja, et hakkab üksteise tagant laste varastamine lasteaiast või koolist.
Ja kui ta teab, kus te elate, siis võib ukse taga hakata käima ja … prrrrr, ei taha mõteldagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Nemad on kõige tugevamad.

[/tsitaat]
Ahhaa. Et on nii tugevad, et suudavad kiusatusele vastu panna (kiusatusele naisel vastu tatti panna)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei kujuta ettegi mis põhjusel, aga kui minu mees mind lööks, siis tegutseksin ega ei otsiks perekoolis lolle vabandusi. [/tsitaat]
Sulle vist ei mahu pähe, et perekooli tullakse ennast anonüümselt välja elama ja nõu küsima. Inimene, kes sellise asja läbi elanud, ei pruugi seda ühelegi oma tuttavale tunnistada julgeda. Ja kui räägibki, siis vaadatakse sellise pilguga, et \”mis sa oma pere siseasjadest siin pasundad\”. Ma olen selle kõik läbi elanud. Olin sinikaid täis ja palusin abi ja kõik peale ühe inimese pöördusid minust ära ja tegid näo, nagu mind poleks olemas. Lisaks sain veel mehe sõbrannade ahistamise osaliseks, sain sõimukõnesid jms, kaasa arvatud ämmalt, äialt jne. Ka mina kirjutasin siis anonüümselt perekooli, kuna polnud kellegiga jagada.

See inimene, kes ainuksena minu kaitseks välja astus, on minu jaoks nüüd igavesti eriline. Selline inimene, kellest ma tegelikult ei oleks sellist reaktsiooni oodanudki, minu arvamus temast polnud enne seda eriti kõrge. pole mõtet vist lisada, et mu arvamus on nüüd temast hoopis teine, peangi teda nüüd üheks parimaks sõbraks, kellele võib loota. Loodetavasti saan ka teda kunagi aidata, vähemalt moraalselt.

Mul polnud kuhugi minna, kuna kodu oli minu oma. Mehe väljatõstmine käis ikka väga raskelt, kuna politsei ka laiutas ainult käsi. ise lahkumine on tunduvalt kergem variant.

Ära kire enne, kui see asi sinuga juhtub.

Teemaalgatajale – ära karda. hirm on see, millega psühhoterrorist sind valitseb. Viha on ainus, mis sellisel hetkel toidab. Viha päästab hirmust, viha paneb tegustema. Ära lase vihast lahti, see annab jõudu. Viha on sellisel hetkel inimese parim sõber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma hakkasin mõtlema, et kui mees lapsi \”ära ei anna\”, siis võib ikka päris hulluks laste suhtes asi minna. Selleni välja, et hakkab üksteise tagant laste varastamine lasteaiast või koolist.
Ja kui ta teab, kus te elate, siis võib ukse taga hakata käima ja … prrrrr, ei taha mõteldagi. [/tsitaat]

Täiesti nõus. Sellise mehe jaoks jäävad lapsed pärast lahkuminekut kõige lihtsamaks vahendiks, kuidas naisele ora keerata. Ja kahjuks seda tüüpi mehed kasutavad neid võimalusi ära täiesti hoolimata laste heaolust.
Teemaalgataja, kas käid veel siin teemat lugemas? Ehk jätad oma meiliaadressi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 22:46; 07.12 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan veelkord kõiki asjalikke nõuandjatele.

Lapsi ei olnud autos, nad olid lasteaias.

Meiliaadress on saamul57@gmail.com

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.12 14:56; 05.12 15:15; 05.12 16:31; 05.12 17:17; 05.12 17:21; 05.12 20:16; 09.12 13:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas minna ära

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.