Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mitte lollilt vahele jääda?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 70 )

Teema: Kuidas mitte lollilt vahele jääda?

Postitas:
Kägu

Küsimus armukestele ja nende pidajatele.

Millised on olnud lollid vead, et enda kaaslane on teada saanud armukesest?

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No näiteks, et tood armukese oma suvilasse, joote pudeli vahuveini ja lahkudes jätate kaks klaasi ja vahuveinipudeli köögilauale.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üldiselt on armukese pidamisel üks raudreegel – tee seda võimalikult avalikult nng võimalikult suurte masside ees.

Näiteks kui ma kõnnin tööpäeval lõuna paiku linna peatänaval ja näen, et vastu tuleb sõbranna mees koos veel ühe mehe ja kahe naisega ning nad sisenevad restorani, ma ilmselgelt ei arva, et siin on petusuhe. Töölõuna, kliendikohtumine, mis iganes. Seetõttu ka ilmselgelt ei tähtsusta seda ja ei pea vajalikuks, unustan sõbrannale mainida.

Samas kui ma näeksin sedasama meest võõra naisega kuskil harjumatus kohas, näiteks äärelinnas, kus ta ei ela ega tööta, mingis söögikohas kuskil taganurka varjununa istumas, käiks petmise mõte mul kohe peast läbi.

Kolleegid, kes tulevad umbes korra nädalas samal ajal hommikul elvalt vesteldes kontoriuksest sisse, ei tekita mingeid mõtteid. Kui aga näen, kuidas parkimismaja pimedaimas nurgas meeskolleeg varahommikul selle naise autost välja laseb ja ise autosse aega parajaks jääb tegema, muidugi pööran tähelepanu.

Kui firmapeol Malle ja Kalle ära kaovad vaikselt, siis muiatakse peagi. Kui aga Malle ütleb saabudes võimalikult rohkemate inimeste kuuldes lõbusalt, et rääkis kolleeg Kallele augu pähe, et see teda kell 21 juba koju viiks, sest ta peab järgmisel päeval vara sõitma tädi juubelile, siis ei tule see, et nad tegelikult hotelli lähevad, tõsiselt kellelgi pähegi. Eriti kui minemahakkamine ka veel suure jutu ja avaliku naeru saatel a la “Kalle, sa lubasid mu koju viia ju. Või mõtlesid ümber, kardad, et keegi näeb meid ühes autos ja hakkab arvama, et…hahahahaa, argpüks”

Mida avalikumalt, seda turvalisem.

+24
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui firmapeol Malle ja Kalle ära kaovad vaikselt, siis muiatakse peagi. Kui aga Malle ütleb saabudes võimalikult rohkemate inimeste kuuldes lõbusalt, et rääkis kolleeg Kallele augu pähe, et see teda kell 21 juba koju viiks, sest ta peab järgmisel päeval vara sõitma tädi juubelile, siis ei tule see, et nad tegelikult hotelli lähevad, tõsiselt kellelgi pähegi. Eriti kui minemahakkamine ka veel suure jutu ja avaliku naeru saatel a la “Kalle, sa lubasid mu koju viia ju. Või mõtlesid ümber, kardad, et keegi näeb meid ühes autos ja hakkab arvama, et…hahahahaa, argpüks” Mida avalikumalt, seda turvalisem.

Ja siis järgmine kord on kaaslased kaasas ja visatakse nalja, et näe, Kalle ei peagi seekord Mallet koju ära viima ja siis kaaslane on, et mis, ta tuleb iga kord ju taksoga vmt.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõige põnevamad soovitused avaldatakse järgmise nädala Nelli Teatajas:)

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jätad armukese sõnumid telefonis kustutamata ja annad telefoni naisele lugeda.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja siis järgmine kord on kaaslased kaasas ja visatakse nalja, et näe, Kalle ei peagi seekord Mallet koju ära viima ja siis kaaslane on, et mis, ta tuleb iga kord ju taksoga vmt.

Jah, just. Sest kui seda raudreeglit, et kõik peab käima võimalikult avalikult, järgitakse, siis need kaaslased teavad juba seda. Sest Kalle on koju jõudes pikalt peost rääkinud ja maininud ka, et viis Malle koju. Ja Malle on koju jõudes oma mehele muu jutu seas rääkinud, et küll on hea, et rääkis Kallle pehmeks ja Kalle viitsis ta juba varakult koju tuua. Varakult, sest pidu olevat kestnud neljani.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida kiiremini vahele jääd, seda kergem elu pärast on. See on mingi väärastunud isikute teema, kes petta julgevad, aga oma tegusid avalikult tunnistada ei suuda. Sellised inimesed on minu meelest ohtlikud, sest nad teevad sama kõiges, milles osalevad. Kes petab naist või meest, see petab ka tööjuures töökaaslasi, sõpru, naabreid, lähedasi. Pole võimalik petta ainult “natukene”. Pettev isik on ohtlik isik ühiskonnas.  Nii et petjale soovita, kasva suureks ja ela kui täiskasvanud inimene. Teed, siis vastuta ja kui ei taha vastutada arvesta, et sinusse suhtutakse kui petturisse kõigis valdkondades.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

No nt unustad mingi sõnumi kustutada. Ma käisin öösel väljas ja unustasin selle padja panna tagasi ukse ette, mis külma õhku ukse alt läbi ei lase

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga muidu peaks olema ettevaatlik, et koju tulles armukese parfüümi järgi ei haise, kui armuke käib kodus siis ei unusta sinna oma juukseklambrit vm, GPSi ei jäta nt hotelli aadressilt jne

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üldiselt on armukese pidamisel üks raudreegel – tee seda võimalikult avalikult nng võimalikult suurte masside ees.

Näiteks kui ma kõnnin tööpäeval lõuna paiku linna peatänaval ja näen, et vastu tuleb sõbranna mees koos veel ühe mehe ja kahe naisega ning nad sisenevad restorani, ma ilmselgelt ei arva, et siin on petusuhe. Töölõuna, kliendikohtumine, mis iganes. Seetõttu ka ilmselgelt ei tähtsusta seda ja ei pea vajalikuks, unustan sõbrannale mainida.

Samas kui ma näeksin sedasama meest võõra naisega kuskil harjumatus kohas, näiteks äärelinnas, kus ta ei ela ega tööta, mingis söögikohas kuskil taganurka varjununa istumas, käiks petmise mõte mul kohe peast läbi.

Kolleegid, kes tulevad umbes korra nädalas samal ajal hommikul elvalt vesteldes kontoriuksest sisse, ei tekita mingeid mõtteid. Kui aga näen, kuidas parkimismaja pimedaimas nurgas meeskolleeg varahommikul selle naise autost välja laseb ja ise autosse aega parajaks jääb tegema, muidugi pööran tähelepanu.

Kui firmapeol Malle ja Kalle ära kaovad vaikselt, siis muiatakse peagi. Kui aga Malle ütleb saabudes võimalikult rohkemate inimeste kuuldes lõbusalt, et rääkis kolleeg Kallele augu pähe, et see teda kell 21 juba koju viiks, sest ta peab järgmisel päeval vara sõitma tädi juubelile, siis ei tule see, et nad tegelikult hotelli lähevad, tõsiselt kellelgi pähegi. Eriti kui minemahakkamine ka veel suure jutu ja avaliku naeru saatel a la “Kalle, sa lubasid mu koju viia ju. Või mõtlesid ümber, kardad, et keegi näeb meid ühes autos ja hakkab arvama, et…hahahahaa, argpüks”

Kui nõme.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui nõme.

Aga tõde. Nii see töötab.

Lisan, et ma ise ei ole kunagi abikaasat petnud ega armuke olnud. Lihtsalt nii on, see on elu jälgimisest kogemus, mis vastab tõele.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, aga toimib see kõik ikka lühiajaliselt, lisaks peavad olema ka julged suhtlejad. Osa puhul ärataks juba see tähelepanu, et nad oma minekuid ja tulekuid niimoodi kuulutama hakkaksid. Osa lihtsalt ei suudaks seda ilma veidra kohmetuseta teha. Ja isegi kui ollakse suhtlejana osav ja valetajana veenev, aga kui neid varajasi avalikke lahkumisi ja lõunaid ning tädi juubeleid vms ettekäändeid ikka palju saab, siis hakatakse samamoodi kahtlustama ja muigama. Muidugi on alati inimesi, kel on nagunii ükskõik sellest, mida Kalle ja Malle täpsemalt teevad, aga tavaliselt satub kollektiivi ka teistsuguseid inimesi, selliseid intuitiivseid ja tähelepanelikke, kellest osale meeldib ka klatšida.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, aga toimib see kõik ikka lühiajaliselt, lisaks peavad olema ka julged suhtlejad. Osa puhul ärataks juba see tähelepanu, et nad oma minekuid ja tulekuid niimoodi kuulutama hakkaksid. Osa lihtsalt ei suudaks seda ilma veidra kohmetuseta teha. Ja isegi kui ollakse suhtlejana osav ja valetajana veenev, aga kui neid varajasi avalikke lahkumisi ja lõunaid ning tädi juubeleid vms ettekäändeid ikka palju saab, siis hakatakse samamoodi kahtlustama ja muigama. Muidugi on alati inimesi, kel on nagunii ükskõik sellest, mida Kalle ja Malle täpsemalt teevad, aga tavaliselt satub kollektiivi ka teistsuguseid inimesi, selliseid intuitiivseid ja tähelepanelikke, kellest osale meeldib ka klatšida.

Muidugi peab selleks olema osav. Sellest ju teema ongi. Mitteosavad jäävadki vahele, igas varjamis- või petuskeemis.
Klatšitakse kõike, kõige vähem seda, mis on avalik ja silme all. Mida püüad meeleheitlikult varjata, on see siis armuke, auk sukas või herpes ülahuulel, see just jääb esimesena silma 🙂 Nii on.

Osavad ja targad inimesed (mitte et ma petmises osavaid hindaksin) ei hakka äkki päevapealt niikuinii teistmoodi ja avalamalt käituma kui varem. Siia päris tervet raamatut ka kirja ei pane ju. Selge aga on, et kõige kauem on oma salasuhteid osavalt varjanud inimesed, kelle käitumises ei toimu kunagi äkilisi muudatusi, kes lõunastavad-suhtlevad sageli erinevate inimestega, kes kunagi ei hakka kekutama ühegi töökaaslase juuresolekul ja kes kohtlevad avalikkuse silme all eranditult kõiki vastassoost kolleege või tuttavaid kui sootuid olendeid.

Ega siis suhte varjamise soov pole ainult petmise puhul. Näiteks kollektiivis, kus kunagi töötasin, ei soositud töötajate omavahelisi intiimsuhteid, kuna varasem kogemus näitas juhtidele, et kohvimasina juures tagumiku silitamine ja koosoleku ajal juuste pildumine ja itsitamine ning laua all põlvede vastastikku kokku surumine mõjus väidetavalt teiste töömoraalile halvasti.
Teinekord ei taheta oma varajases staadiumis suhet enne avalikustada, kui see pole jõudnud piisavalt areneda. Teinekord aga peetakse vajalikuks suhet varjata (täiskasvanud) laste või isegi vanemate või eksi eest. Teinekord tunnetab üks pool vanusevahet, ametipositsiooni või materiaalset ebavõrdsust ja soovib kauem selgust, enne kui suhe avalikuks tehakse ja hakkab tagasisidet tulema. Inimesi ja lugusid ja saatuseid on ju erinevaid. Teinekord aga on selleks veel põhjuseid, neid on ju võimalikke kümneid kui mitte sadu. Petmine on suhte varjamisel vaid üks murdosake põhjustest.

+8
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No mulle jai sobranna mees armukesega jargmiselt vahele. Laksin tookaaslastega restorani louna ajal sobrapaeva tahistama ja sisse astudes markan oma sobranna mees yhe naisterahvaga. Tervitasin viisakalt ja arvasin et ta ka toolounal, ei tulnud pahegi, et armukene hoopis. Aga siis tousis mees ja palus mul temaga teise ruumi korra minna, et paar sona vahetada. Laksin ja ta palus, et ma tema naisele ei mainiks, et ta siin restoranis kais. Mulle hakkas asi kahtlane tunduma. Palus mind vaga tungivalt ja sellega reetis end. Asi paadis sellega, et raakisin sobrannale ja asi hakkas hargnema ja selgus et ta mehel selle naisega isegi 2 last! Vot kui lollilt voib ise end vahele tommata!

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vot kui lollilt voib ise end vahele tommata!

Lol inimene alati saab

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võõras parfüüm annab kohe ära, et kaaslane ula peal käinud.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga hea vahelejäämise viis on, kui mees nimetab kõiki naistuttavaid, ka uusi, vanadeks austajateks või sõbrannadeks, kooliõdedeks. Kohe aru saada, et tegu on armukestega või vähemalt nendega, keda tahetakse armukeseks.

Teine viis vahele jääda on, kui sul on mingi kindel sõber, kellega sa pidevalt koos oled kahekesi või kellega just pead kokku saama, sest tal on sind hetkel vaja ja kui see sõber veel teeb kattekat sulle, et on/oli jah minuga koos siin,  siis on selge, et oled mujal.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

No nt unustad mingi sõnumi kustutada. Ma käisin öösel väljas ja unustasin selle padja panna tagasi ukse ette, mis külma õhku ukse alt läbi ei lase

Misasja?

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas mitte? Ära siis pea armukest, ole inimene ja pea pea elukaid. Teine variant. Ära loo püsisuhet ega peret, kui pole püsisuhte tüüpi.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõige lollim viga on perekooli teema tegemine

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Märkusena vahele: mõni aeg tagasi tegin ühte suhtlusportaali konto. Huvitaval kombel on meil palju allergikutest mehi, kes väga soovivad, et nende uus partner kasutaks ainult ja ainult lõhnavabu hügieenitooteid. Lõhnaõli ei tule üldse kõne allagi. Ja tore, kui meiki ka ei kasutaks. Nii et midagi on mehed ikka õppinud, kuidas mitte vahele jääda. Muidugi olid nad ka just lahku läinud jne.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas mitte lollilt vahele jääda?

Esimest raudreeglit on juba kirjeldatud. Teine on see, et armukest ära kutsu mitte kunagi tema oma nimega. Kutsu teda Kallis või kasvõi Kuule 🙂 , aga mitte kunagi Tiina või Mati. Ükskord niikuinii muidu eksid ja kõnetad oma abikaasat võõra nimega.

Kolmas raudreegel on, et kui armukesega koos sõidate emma-kumma autos, siis armuke istub taga. Kui ka mõni tuttav näeb, siis see tundub mingi ebaoluline sõit, mingi formaalsus. Sugulane, tuttava tuttav, töökaaslane või midagi taolist.

Neljas raudreegel on, et armukese juurde koju või temaga hotelli minnakse eranditult ainult kas armukese autoga või taksoga. Oma autot ei nähta kunagi võõra maja või hotelli ees, eriti töö ajal või öösel.

Viies raudreegel on, et kui väita abikaasale, et oled pikemalt tööl, siis veendu, et su tööruumides põleks sel ajal valgus ning auto oleks parklas.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kolmas raudreegel on, et kui armukesega koos sõidate emma-kumma autos, siis armuke istub taga. Kui ka mõni tuttav näeb, siis see tundub mingi ebaoluline sõit, mingi formaalsus. Sugulane, tuttava tuttav, töökaaslane või midagi taolist.

Hm. No ma ei tea, kui mina mõne juhusliku kolleegi autos sõidan või koleeg minu autos, siis ikka istub see kaassõitja eesistmel. Nii et siin võiks järgida ikka seda, kuidas tavaliselt on kombeks käituda. Kui just tagaklaas tume ei ole, siis ma arvan, et minu tuttavatel tekiks küll küsimusi, et miks mul keegi tagaistmel istub, kui kõrvalistuja koht vaba.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hm. No ma ei tea, kui mina mõne juhusliku kolleegi autos sõidan või koleeg minu autos, siis ikka istub see kaassõitja eesistmel. Nii et siin võiks järgida ikka seda, kuidas tavaliselt on kombeks käituda. Kui just tagaklaas tume ei ole, siis ma arvan, et minu tuttavatel tekiks küll küsimusi, et miks mul keegi tagaistmel istub, kui kõrvalistuja koht vaba.

Kaks põhjust.

Paljud naised ei istuks kunagi vastassoost kolleegi kõrvalistmele. See on ikkagi mehe puhul abikaasa, armukese või pruudi koht, füüsiliselt liiga lähedal. Niisama kui transporditakse, siis minagi ei litsu end kunagi teise inimese naise kohale. Peaaegu küünarnukk vastu küünarnukki, seda enam, et see iste on tavaliselt parteri järgi sätitud. Tagaistmel sõites see intiimsuse tase on poolvõõrale just paras. Ja kuna see esiiste on armastatud naise, pruudi, armukese või abikaasa koht, siis tark armuke istub tagaistmele, kui suhet tahetakse varjata.

Teiseks. Kõrvalistmel istudes vahetatakse ikka naeratusi ja pilke, mida võidakse mööduvatest autodest näha. Isegi puudutusi. Tagaistmel istuva sõitjaga seda nii avalikult teha ei saa, mis võrdub taaskord sellega, et nähakse küll võõrast naist auto tagaistmel, aga mitte mingeid foori taga käepigistusi või flirtivaid pilke.

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisaksin ka siia juurde, et kuna enamassti armukesi veetakse esiistmel, et siis hea põlve paitada, siis on tagaistmel nähtud naise kohta pärast hea oma naisele öelda, et läksime kohtumisele või midagi, palusin tal taha istuda, sest ees on ikka sinu koht, kallis. Ja oma naisel kõrvad liiguvad meelitusest, sest nad ei tule selle pealegi, et armukest võiks vedada tumendamata klaasidega autos avalikult ja tagaistmel.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paljud naised ei istuks kunagi vastassoost kolleegi kõrvalistmele. See on ikkagi mehe puhul abikaasa, armukese või pruudi koht, füüsiliselt liiga lähedal. Niisama kui transporditakse, siis minagi ei litsu end kunagi teise inimese naise kohale. Peaaegu küünarnukk vastu küünarnukki, seda enam, et see iste on tavaliselt parteri järgi sätitud. Tagaistmel sõites see intiimsuse tase on poolvõõrale just paras. Ja kuna see esiiste on armastatud naise, pruudi, armukese või abikaasa koht, siis tark armuke istub tagaistmele, kui suhet tahetakse varjata.

Veel kord, seda saab ikka võtta ainult selle järgi, kuidas tavaliselt kombeks käituda. Mina olen küll istunud meessoost kolleegi autos ta kõrvalistmel ja on meessoost kollegid minu autos mu kõrvalistmel istunud. Mul ei ole olnud elus ühtegi juhust, kus mu autos istub lisaks mulle üks täiskasvanud inimene ja ta istub tagaistmel. Ju meie ringis ei ole siis see pidev inttimsuhte mõte primaarne. Istutakse lihtsalt ette, sest nii on mugavam kolleegiga sõidu ajal suhelda ja keegi ei mõtle sealjuures intiimsustele. Ega ma taksojute ei ole, et reisijat tagaistmel sõidutan.

Nii et kui ma äkki istuksin kolllegi auto tagaistmele või istuks minu auto tagaistmel mõni meesterahvas, siis see võiks kõrvlatvaatajale kummaline tunduda, sest erineb tavapärasest käitumisest.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaks põhjust.

Teiseks. Kõrvalistmel istudes vahetatakse ikka naeratusi ja pilke, mida võidakse mööduvatest autodest näha. Isegi puudutusi. Tagaistmel istuva sõitjaga seda nii avalikult teha ei saa, mis võrdub taaskord sellega, et nähakse küll võõrast naist auto tagaistmel, aga mitte mingeid foori taga käepigistusi või flirtivaid pilke.

Esimene võib veel loogiline olla, teine pole loogiline, kui just väga väikses kohas ei elata ja igal nurgal sõpru pole. Ei näe seal foori taga ka keegi nii täpselt. Paljusid mehi ei huvita ja naistuttavad ei jäta numbrimärkigi meelde, et väga vahtida.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimene võib veel loogiline olla, teine pole loogiline, kui just väga väikses kohas ei elata ja igal nurgal sõpru pole. Ei näe seal foori taga ka keegi nii täpselt. Paljusid mehi ei huvita ja naistuttavad ei jäta numbrimärkigi meelde, et väga vahtida.

Vat sellest ju ongi teema, et kuidas mitte LOLLILT vahele jääda. Ja selleks tuleb kõik pisemadki võimalused läbi mõelda. Muidu pole see ju loll vahelejäämine, kui ise nii loll olla, et armukesega regulaarselt foori taga põlve katsuda või flirtivalt naeratada. Vahelejäämine naisele, naise sõbrannale sugulastele, sõbra naisele jne on stsenaariumisse siis varem või hijem juba sisse kirjutatud. Siis pole vahelejäämine loll, vaid vahelejääja eriti loll.

Ma olen isegi oma lapse koolidirektorit näinud foori taga ninast midagi välja urgitsemas ja seda pikalt silmitsemas, rääkimata lõpmatutest musitavatest või kätt hoidvatest paaridest. Eriti hästi näeb neid, kui ise olla ühissõidukis, st kõrgemalt.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ca 20 aastat tagasi, pühapäeva hommik kell 7, mõni üksik auto linna peal, Vabaduse väljaku ristmik, armuke viis mind koju. Jääme punase tule taha seisma, kõrval reas peatub auto, milles mu tollase elukaaslase sõber koos oma naisega. Kusjuures nad kohe ei rääkinudki seda mingil põhjusel elukaaslasele, jätsin ta ise enne maha.

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 70 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mitte lollilt vahele jääda?