Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mitte olla hall hiir peol?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Kuidas mitte olla hall hiir peol?

Postitas:

Sõbranna sünnipäev tulemas, kohale tuleb palju rahvast..enamu meesterahvad.. Mina kes olen 4 aastat ainult kodu seinte vahel istunud oma lastega põen.. Olen krampis ja madala ensehinnanguga.. Kardan nõmedat situatsjooni kus sõbranna tõmbab minema meestega, mina üksi kuskil seina ääres istumas üksi.. Muidugi alkohol teeb mind kõvasti vabamaks.. keha ei olegi kõige hullem ja kui meigin siis vist välimus tegelikult kõige lootusetum ei ole..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sõbranna sünnipäev tulemas, kohale tuleb palju rahvast..enamu meesterahvad.. Mina kes olen 4 aastat ainult kodu seinte vahel istunud oma lastega põen.. Olen krampis ja madala ensehinnanguga.. Kardan nõmedat situatsjooni kus sõbranna tõmbab minema meestega, mina üksi kuskil seina ääres istumas üksi.. Muidugi alkohol teeb mind kõvasti vabamaks.. keha ei olegi kõige hullem ja kui meigin siis vist välimus tegelikult kõige lootusetum ei ole.. [/tsitaat]

Ma ei läheks. Või kui läheks, siis kohe hakkaks jooma, et hea enesetunne sisse saada. Ma muutun ka siis jube jutukaks ja vabameelseks. Samas teistele võib jääda kole esmamulje nii et meest sa sealt seltskonnast küll ei leia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sõbranna sünnipäev tulemas, kohale tuleb palju rahvast..enamu meesterahvad.. Mina kes olen 4 aastat ainult kodu seinte vahel istunud oma lastega põen.. Olen krampis ja madala ensehinnanguga.. Kardan nõmedat situatsjooni kus sõbranna tõmbab minema meestega, mina üksi kuskil seina ääres istumas üksi.. Muidugi alkohol teeb mind kõvasti vabamaks.. keha ei olegi kõige hullem ja kui meigin siis vist välimus tegelikult kõige lootusetum ei ole.. [/tsitaat]

Võid ju loota, et kui sellel peol etteütlust ei pea tegema, ei tekigi sinu jaoks ebamugavat situatsjooni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kirjapilti oli veidi kole lugeda jah.. ent kirjapolitsei ma ei ole 🙂

minu nõu-anded:

alusta juba päev enne peole minekut – tee endale ilus päev, kuula lemmikmuusikat – värvi juuksed, korrasta riidekapp ja proovi erinevaid riideid, mis selga sobivad – mis, millega kokku läheb, mis jalanõud,ehted..

kui see on paigas, siis on juba 75% enesekindlust kindlasti käes. Julge naeratus ja sirge rüht-kõnnak, ilusad-puhtad hoolitsetud juuksed ja väike salapärasus – halliks hiireks ei ole lootust ka jääda 🙂

ole eriline ja sära! 🙂

(ettevaatust ehetega jms, kui ise kõhkled ja pole head stiilitunnetust, siis on oht muidugi ka kompunnida selga asju, mis näevad välja.hmm..\”mittekooskõlas\” ebasobivad… küsi nõu mõnelt healt sõbrannalt mis ta sulle soovitaks.. lappa oma vanu pilte, mis sul selja on olnud ja milles end hästi oled tundnud 🙂

Üle ei ole mõtet kindlasti pingutada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelnev soovitus on väga hea. Lisaks tee üks kokteil enne peole minekut, et tuju üles saada ja stress maha tõmmata. Äkki võtad kellegagi punti, kes samale peole läheb, koos on nagu mõnusam minna jne:) Ah ära põe, keegi ei vaata sind niimoodi, kõigil on endagagi tegemist..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sa joo ennast juba parajasse konditsiooni enne pidu, siis oled julge ja vaba. Peol joo peale ja oksenda kindlasti. Masendav muidugi kui alkohol on abimeheks, et end julge ja vabana tunda. Ma sinu asemel istuks kodus ja veedaks lastega aega. Siis ei teki mingit ”nõmedat situatsjooni”, mida hiljem põdeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

soovitan punast kleiti või punaseid kingi, pole lootustki nendega meestele märkamatuks jääda!

nõme tegelikult, aga meeste aju on nii lihtsalt ehitatud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub tõeliselt tore pidu, kus \”sõbranna äkki tõmbab meestega minema ja mina jään üksi passima\”, aga hea, et vähemalt \”alkohol teeb oma töö\”!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjelduse järgi tundub peo eesmärgiks olevat endale mingi mees hoovi tõmmata.

Ma läheks selle asemel öökluppi. On rohkem valikut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub mingi suht räme läbu tulevat 😀
Et äkki mingi hetk tõmbab sõbranna kuskile kõigi meestega grupikat tegema, aga sul on vähemalt võimalus ennast kooma juua?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 13:46; 13.01 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et sellisel peol pole meestel sooja ega külma, mis värvi hiir sa oled. Peaasi, et hiir ja naine. Ei midagi ületamatut sulle seega.
Kindel tõde on see, et kui ka lööd end väliselt vurfi, on sisemus see, mis hiirele värvi annab. Seda sul paraku pole – nagu ka ise ütled. Sisemust siis…seda kaunist, huvitavat, enesekindlat ja ahvatlevat, mis säraks igasse peosaali nurka.
Samas on igal hiirele kusagil keegi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jumal, kus inimesed viitsivad mõtetute asjade pärast põdeda.

Mine peole. Senni kuni peol on lõbus lihtsalt naudi, kui tunned ennast ebamugavalt tule ära. Nii lihtne see ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et oled tegelikult väga kaunis naine, aga häbened seda avalikult kurjas perekoolis tunnistada või siis tõepoolest oled hirmus madala enesehinnanguga. Samas, mingi positiivne eneseteadvus sul siiski on, kui end meigituna kauniks pead. Hall hiireke pole sa seal peol siis, kui oled seal koos oma parima sõbraga ja seda ei asenda küll ükski mees/sõbranna/ema ega keegi teine. Ainult sa ise oledki iseenda parim sõber, seega – alusta sellest, et hakkad end juba hommikust saati poputama ja hellitama. Üks vastaja ütles väga ilusasti, et proovi oma riideid selga, ilusaid riideid. Tee peegli ees endaga tants oma lemmikmuusika järgi. Käi poes ja osta endale seda, mis sulle kõige rohkem maitseb (¨okolaad, maasikad, vms) ja näiteks uued kõrvarõngad või käevõru või küünelakk vms. Tee endale kodus meik, mitu korda. Katseta, mängi iseendaga. Ole iseendale modell, stilist ja fotograaf. Tee oma riietustest ja meigist pilte. Kui peoni on jäänud 3-4 tundi – käi vannis või sooja du¨¨i all ja söö pärast ¨okolaadi. Joo kuuma ¨okolaadi või rahustavat teed vms. Naudi küünlavalgust ning lemmikmuusikat. Loe näiteks raamatut \”Vägi\” või \”Saladused\” (autorit ei mäleta kahjuks, kaaned on esimesel raamatul oran¸id ja teisel punased, väikene formaat). Naerata endale peeglis, flirdi, vaata, millise külje pealt su silmad kõige veetlevamad on. Kui peole sätid, siis riietu ikka lemmikmuusika saatel, tee meik suure ajavaruga, lõhnasta keha, pane selga lemmikpesu ja kui hakkad minema, siis kujutle hetkeks, kui tore sul saab olema. Kui oled kohal, siis ongi tore 🙂 Ilusat pidu kaunitar!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga üles vuhvida on ka võib-olla tobe. See ei pruugi sind kohe peolõviks teha ja eriti naljakas on vaadata neid jõhkralt üles vuhvitud tädisid, kes siis hapu näoga üksildasena koksikest limpsivad ja ennast halvasti tunnevad.
Tee ennast ilusaks, aga mõõdukalt. Mingi punane kleit ja kontsad kuskile läbule võib küll natuke naljakas olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 13:46; 13.01 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alkohol

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kardan nõmedat situatsjooni kus sõbranna tõmbab minema meestega, mina üksi kuskil seina ääres istumas üksi..

On ka asi, mida karta. Lihtne – sõbranna tõmbab meestega minema ja sina lähed koju, kui kaasa ei taha tõmmata. Või mis mõttega ja kaua kavatsed seina ääres istuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kardan nõmedat situatsjooni kus sõbranna tõmbab minema meestega

Algharidusest hoolimata, kui vähegi välja näed, ei teki sellist situatsJOONI…:)))
Napsised mehed soovivad kõikidega suhelda, ära muretse, need jooned pole sel hetkel nii olulised.

Oluline on see, et pärast pidu ei tuleks siia nutma, et mees kasutas ära ja mis nüüd edasi saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaa, mul on sõbranna ka selline hall hiireke. Väga ilus naine on, aga no lihtsalt lapsik, nii iseloomult kui ka välimuselt. 32-aastane. Käime sisi nt koos riideid ostmas, palub mind appi, head jakki suveks-sügise alguseks, millega tööle minna – raamatupidaja – näitan sisi igasuguseid trendikaid pintsakulaadseid jakke – eiei, tema jaoks liiga mutilik, vaatame ikka tavalist teksajakki, millist ta on juba 15 aastat kandnud…
Järgmiseks püksid, millega hea tööl ja vabal ajal käia – no ikak ainult teksad – vabandust, sa ei ole enam 15-aastane, et teksa sobis kõikjale, vaataks äkki tekstiilist pükse ka, no kasvõi prooviks! No prooviks mõnda kena seelikut või kleiti – eiei, liiga mutilik (wtf?), või kui, siis ainult pikk (ei ole üldse mutilik onju!), sest tal väidetavalt koledad sääred (väga sale tüdruk, aga kunagi 20 aastat tagasi tegeles peotantsuga ja nüüd kujutab ette, et tal siimaani koledad lihaselised sääred…)

No ja sisi see lapse kombel itsitamine…

oeh, nägu võib ju olla, keha võib ju olla, aga kui selle sees haigutab tühjus…eelnimetatud sõbranna on vanatüdruk ja pole tal ühtegi pikaajalist suhet olnud, ilmselt meestele ikka liigne naiivsus ja “nooruslikus” ei lähe peale, eriti kui tegemist on 32-aastase, mitte 22-aastasega

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende punase kleidi jmt soovitustega võib üks koduperenaisest hall hiireke lõpuks väga naeruväärne välja näha. See on ju kaugele näha, kui tegelikult tagasihoidlikuma loomuga naine alkoholiuimas üritab kõva mutt olla. Naljakas ja hale ja kõige rohkem naervad minu arust selliste üle just mehed.

Ma ei saa üldse kogu jutule hästi pihta. Sõbrannal tuleb sünnipäev, kust tema ise sünnipäevalapsena võib hoopis mingi mehega jalga lasta. Poel on karja kaupa mehi, kes millegipärast on oma naised/elukaaslased/tüdruksõbrad koju jätnud ja tulnud sinu sõbranna vallalisi sõbrannasid lantima? Ma ei tea, ehk olen ajast ja arust oma vaadetega, aga kogu see pidu on kahtlane.

Minu soovitus on sulle olla sina ise, ära pane selga riideid, milles sa ei ole omas elemendis, see suurendab su ebakindlust veelgi. Ära mine sinna mõttega, et meestele vaja muljet avaldada. Mine aega veetma, inimestega juttu rääkima, tantsima ja end hästi tundma. Pole vaja ette muretseda selle pärast, et mida need mehed sinust seal arvavad või kas jääd müürilillekeseks. Kui pidu ja seltskond ei meeldi, saab alati ära tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka olen hall hiir. ja ega hallidel hiirtel on olla raske keegi teine. see on nagu roll, mille võtad. no kui sa just ei taha minna ja mängidagi terve sünnipäev kedagi teist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh issand, ma lugesin siit neid soovitusi, hakata juba varakult riideid valima, teha endast pilte (äkki veel riputada kõik need ka FB-sse üles?), tantsida peegli ees. Siis neli tundi enne minna vanni, juua rahustavat teed (?) … Sain aru, et ma olen oma elu ikka täiesti ülejala ja ettevalmistamatult elanud. Vähemalt ühekski peoks pole ma küll nii tõmmelnud. Kuigi olen käinud ka igasugustel peenematel ballidel.
Minu soovitus, et võta vabalt! Peaasi, et su silmist ei kiirgaks kaugele “appi, ma vajan meest!” Selline mehenäljas pilk on kõige parem mehepeletaja. Kunagi mu sõbranna lahutas ja kuna ta mehel oli juba uus naine, tahtis sõbranna ka ruttu kellegi hoovi tõmmata. Oli selline natuke meeleheitel. Kutsus siis mind, rahulolevat noort abielunaist, endaga ööklubidesse seltsiks, kus ta lootis meest leida. Me oleme selle sõbrannaga üsna samaväärselt kenad, olenevalt maitsest. Ainult et sel perioodil ööklubides tiirlesid kõik mehed nagu kärbsed minu ümber, sõbrannast ei teinud keegi välja:) Sest mina vahtisin ükskõikselt ja muigega kogu seda lihaturgu seal. Sõbranna aga keerutas pead, meeleheitlik pilk silmis.
Nii et peaasi, teed mis teed, paned selga mis paned, aga peaasi, ära vahi mehenäljase pilguga ringi! Katsu leida keegi, kellega rääkida, ära jäta üksikut muljet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sa joo ennast juba parajasse konditsiooni enne pidu, siis oled julge ja vaba. Peol joo peale ja oksenda kindlasti. Masendav muidugi kui alkohol on abimeheks, et end julge ja vabana tunda. Ma sinu asemel istuks kodus ja veedaks lastega aega. Siis ei teki mingit ”nõmedat situatsjooni”, mida hiljem põdeda.

Ja mis edasipidi saab? Või jääbki alatiseks koju istuma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt ongi selline sõbranna, kes on võimeline peolt lahkuma mingi mehega (meestega) ja sind sinna konutama jätta? (eeldan, et teised inimesed on võõrad su jaoks?)

Ma ise olen ka selline tagasihoidlikum ja veidi märkamatu meeste jaoks, aga jutusoonele saaksin küll igaühega ja enamasti on mind ikka seltskonda oodatud (kuigi olen harv väljaskäija, kuna olen töölkäiv üksikema mitme hobiga). Peale eksabikaasa pole ükski mees mulle sellist romantilist tähelepanu pööranud, ma küll ei igatse seda eriti, aga ikkagi – pean end kenaks, korralikuks, viisakaks ja hoolitsetud naiseks, aga keegi isegi ei küsi, kas ma olen vallaline või kas mul on lapsi. Samas uuritakse alati mult mõne mu sõbranna, tuttava kohta, et mis tema värk on – vallaline? lastetu? Äkki ma annan meestele mingeid märkamatuid lesbivõnkeid vm. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad leida päris kaaslast eluks, siis paraku pelgalt väline tunimine ei aita. Selline pidu pole ka parim koht usaldusväärse inimese leidmiseks. Isegi kui tahad leida sekspartnerit vaid, siis arvan, et alati töötab minu viis:

Meeleheitlik mehe otsing jäta ära. Lase ennast vabaks selles mõttes, et ära võtagi eesmärgiks olla meestele atraktiivne. Võta eesmärgiks huvituda inimestest, maailmast, situatsioonikoomikast. Mina näiteks ei põeks kui sõbranna kaaslase leiab ja mina omaette jään. Mina asun siis nautima mõnusat vaikelu iseenese mullis vaadates ümber toimuvat justkui mingit etendust, nautides jooki vähehaaval jälgin inimeste miimikat, reaktsioone jne. Inimene on lihtsalt väga põnev olend, teda võib lõputult vaadata, ikka ta suudab üllatada, eemalt vaadates ebaratsionaalselt käituda. Naudi seda melu mitte ära peegelda silmades meeleheitlikku katset kedagi leida. Siis on palju suurem tõenäosus, et keegi sul hõlmast haarab ja sinuga juttu puhuma tuleb. Huvitu, huvi paistab silmadest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nt ei saa sellest halli hiire mõistest aru. Milline on hall hiir? Ma ise märkan kõiki inimesi ruumis, sest nad on seal olemas. See, et keegi kõvemat häält teeb või pidevalt naerab, ei tee minu jaoks neid vaiksema loomuga inimesi olematuks – inimesed ongi väga erineva temperamendiga (see ju kaasasündinud).
Ja kui sa oled selline nagu sa oled, puhtad, veidi pidulikumad riided seljas, siis ongi väga hästi.
Räägid nendega, kellega kontakt tekib, kui ise pole jutualgataja tüüp. Alkoholi najal (liig)lõbus olemine unusta parem ära, see kipub (korraga paljude meeste seltskonnas) rumalaid arusaamatusi tekitama ja hilisemat kassiahastust.
Ma millegipärast kujutan ette, et sa pole välimuselt üldse mitte silmapaistmatu, asi on peas kinni ja neis mõtetes, mida enda kohta mõtled. Sest puht bioloogiliselt võttes on iga inimene ainulaadne eksemplar, sellist teist sind lihtsalt pole kokkupandud ja miks sa siis peaksid ennast häbenema, oled ju sündinud endana (loodus tegi!, nagu meid kõiki muideks). Kui arvad, et sul on vähe sisu, et sinuga pole huvitav rääkida – seda saab juurde tekitada: loe, käi, ole, tunneta, koge, mõtle, arva, väljenda ennast jne, kõike seda saab ise teha. Sina oledki oma elu meister.
Ilusat sünnipäeva, lilleõis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nuh teemaalgataja? Kuda pidu ka oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et oled tegelikult väga kaunis naine, aga häbened seda avalikult kurjas perekoolis tunnistada või siis tõepoolest oled hirmus madala enesehinnanguga. Samas, mingi positiivne eneseteadvus sul siiski on, kui end meigituna kauniks pead. Hall hiireke pole sa seal peol siis, kui oled seal koos oma parima sõbraga ja seda ei asenda küll ükski mees/sõbranna/ema ega keegi teine. Ainult sa ise oledki iseenda parim sõber, seega – alusta sellest, et hakkad end juba hommikust saati poputama ja hellitama. Üks vastaja ütles väga ilusasti, et proovi oma riideid selga, ilusaid riideid. Tee peegli ees endaga tants oma lemmikmuusika järgi. Käi poes ja osta endale seda, mis sulle kõige rohkem maitseb (¨okolaad, maasikad, vms) ja näiteks uued kõrvarõngad või käevõru või küünelakk vms. Tee endale kodus meik, mitu korda. Katseta, mängi iseendaga. Ole iseendale modell, stilist ja fotograaf. Tee oma riietustest ja meigist pilte. Kui peoni on jäänud 3-4 tundi – käi vannis või sooja du¨¨i all ja söö pärast ¨okolaadi. Joo kuuma ¨okolaadi või rahustavat teed vms. Naudi küünlavalgust ning lemmikmuusikat. Loe näiteks raamatut \”Vägi\” või \”Saladused\” (autorit ei mäleta kahjuks, kaaned on esimesel raamatul oran¸id ja teisel punased, väikene formaat). Naerata endale peeglis, flirdi, vaata, millise külje pealt su silmad kõige veetlevamad on. Kui peole sätid, siis riietu ikka lemmikmuusika saatel, tee meik suure ajavaruga, lõhnasta keha, pane selga lemmikpesu ja kui hakkad minema, siis kujutle hetkeks, kui tore sul saab olema. Kui oled kohal, siis ongi tore :) Ilusat pidu kaunitar!

Hea soovitus inimesele, kes on 4 aastat oma lastega kodus istunud. Kas sellisel naisel on üldse aega siis tite ja väikelapse kõrvalt peegli ees eputada ja 4 tundi vannis liguneda. Need on rohkem vallalise neiu rituaalid, mitte pereema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna sünnipäev tulemas, kohale tuleb palju rahvast..enamu meesterahvad.. Mina kes olen 4 aastat ainult kodu seinte vahel istunud oma lastega põen.. Olen krampis ja madala ensehinnanguga.. Kardan nõmedat situatsjooni kus sõbranna tõmbab minema meestega, mina üksi kuskil seina ääres istumas üksi.. Muidugi alkohol teeb mind kõvasti vabamaks.. keha ei olegi kõige hullem ja kui meigin siis vist välimus tegelikult kõige lootusetum ei ole..

Mingi teise eesti algharidusega üksikema? Mida sa sinne meeste sekka otsima lähed? Tahad veel ühte titte? Mine lõpeta keskkool ära parem ja õpi kirjutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mitte olla hall hiir peol?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.