Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mõjutada meest ilma sõjakisa tegemata?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Kuidas mõjutada meest ilma sõjakisa tegemata?

Postitas:

Olen väsinud näägutamisest. Mees ei armasta koristada ja kodutöödes olen mina, nagu enamus naisi, põhikohaga. Mulle aitab nüüd. Tahan ka vabadust. Kuidas mõistlikult selgeks teha, et naine pole ori? Olen näägutanud ja draamat teinud, olen rahulikult rääkinud ja palunud ja selgitanud. Saan aru, et mees pole veel meheks saanud, sest kodus tegi ema ette-taha ära. Aga ma usun tema õppimisvõimesse. Peab lihtsalt kavalam olema. Palun, targad naised, kuidas te oma mehi olete kasvatanud. Viisakalt, delikaatselt ja ilma, et ta ise sellest aru on saanud 😀 Mehed võiksid ka öelda, kuidas neile meeldiks vastutust võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.03 18:11; 30.03 18:13; 02.04 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel, et kodus on laps ka, kelle eest mina enamuse ajast hoolitsen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.03 18:11; 30.03 18:13; 02.04 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätad kõik tema asjad tegemata.
Kui su mees pole päevagi elanud üksi. Ema juurest on kolinud kohe naise elamisse, siis on oled väga raskes olukorras.
Kui mees on elanud üksi ja oskab kõik kodutöid, siis lihtalt tuleb jätta ka talle töid teha.
Koduseid töid ei ole võimalik siis teha, kui selgub ,et keegi on nad juba ärateinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jätaks ka kõik tegemata ja vaataks kui kaugele asi läheks! Ega muidu ei õpigi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esita pretensioonid ämmale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaga lihtsalt tööd ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud, et mõjutatakse mehe ego kaudu. \”Sa oled tugevam/osavam/targem, aita see …\”

Teine võimalus on kasutada meest oma käe pikendusena. Annad asja pihku ja lisad täpse juhise \”Pane see sinna.\” \”Too tolmuimeja siia.\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kiitusega tehakse seda 🙂 lihtne loogika – kiida hullu, hull töötab veel paremini.
nii, kui mees midagi teeb, tuleb kiita 🙂 oi, kui hästi see sul välja tuleb…sa oled nii tugev…mis ma küll ilma sinuta teeks…ma ise poleks küll seda nii hästi teinud….
enamasti näeb asi välja nii kui mees midagi teinud on – ah, sa ei oska üldse, las ma ise!
mis arvad, kumb paremini mõjub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]elenna kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen kuulnud, et mõjutatakse mehe ego kaudu. \”Sa oled tugevam/osavam/targem, aita see …\”

Teine võimalus on kasutada meest oma käe pikendusena. Annad asja pihku ja lisad täpse juhise \”Pane see sinna.\” \”Too tolmuimeja siia.\” [/tsitaat]Selline nõme teesklus ja nn. tobe naiselik kavalus.

Ma pigem röögatan korralikult (kusjuures mõjub!), kui kaane pealt ära viskab, enne kui hakkan mingit idiooti ja \”sa oled palju targem, tugevam ja osavam\” mänge mängima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.03 22:10; 01.04 11:44; 02.04 22:47; 02.04 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Elu õpetab, ülikoolis käies sai kõik ise tehtud, pesu pestud, süüa tehtud, koristatud, triigitud jne, jne, asi ju lihtne tuleb asjade tegemist proovida ning asjad saavadki tehtud. Hetkel koristan kodus ka rohkem kui naine, ega me ei korista selleks, et täna minu kord ja homme sinu kord, ma lihtsalt näen mustust ning mulle ei meeldi kui see nii on. Asja proovimine: kutsun lapsi süüa tegema (ja kui kukubki lüües mõni muna maha, mõni mõis, tore on kui õpin kodus selliseid lihtsaid asju ise tegema). Koristame lastega koos, et mina teen selle puhtaks, sina tee see puhtaks. Kui mõni päev laps ei jõua või taha korrastada, ega siis pole ka hullu midagi, teeme homme jälle proovi ning elame edasi. Kõik algab kodust, koolis võib käia ka 20 aastat, kuid pesu pesta ja tuba koristama ja nõusid pesema hakkame ikka kodus. Ma puhastan ja koristan tunduvalt kiiremine, kui naine, sest mul meeldib asju kiiresti teha, võtan tolmuimeja ning põrand ongi sutsti puhas, mis seal rasket, sest mulle meeldib puhtus. Mulle meenub Sina Mina koolituselt. Probleem: poeg pani krussis sokid pesukasti ning kui ema oli öelnud, et tõmba enne pesukasti panemist sokid sirgeks, siis seda ikkagi ei tehtud. Lahendus: ema pani krussis sokid restile kuivama, täpselt sedasi, kuidas need olid sinna saabunud. Edaspidi saabusid sokid sirgetena, muidugi mitte kohe järgmisel korral, sest teada polnud, miks sokid krussis kuivavad.[/tsitaat]

Aamen!

Õnneks kasvatas minu ämm minu abikaasat täpselt samas vaimus ning mäletan siiani, kuidas temaga kohtudes konkreetselt vaatasin suu lahti kõrvalt, millise mängleva kerguse ning korrpärase süsteemiga ta äsja poest ostetud kraami külmkappi sättis. 10 aastat hiljem olen täpselt sama armunud ning õnnelik, pereelu endiselt ilus ning harmooniline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja-jah, kiida ja meelita meest kodutöid tegema, seksiks tee imetrikke, et mehel ikka (hästi) tÕuseks… aga MINA, kes mind meelitab ja kiidab ja üles kütab????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 23:52; 01.04 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ja-jah, kiida ja meelita meest kodutöid tegema, seksiks tee imetrikke, et mehel ikka (hästi) tÕuseks… aga MINA, kes mind meelitab ja kiidab ja üles kütab????
[/tsitaat]Pole lootustki, õeke, sest mehed ju \”lihtsalt on sellised\” 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 03:55; 02.04 07:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Pole lootustki, õeke, sest mehed ju \”lihtsalt on sellised\” :)[/tsitaat]

Aga mina olen ju ka INIMENE, mitte üliinimene!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 23:52; 01.04 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma pigem röögatan korralikult (kusjuures mõjub!), kui kaane pealt ära viskab, enne kui hakkan mingit idiooti ja \”sa oled palju targem, tugevam ja osavam\” mänge mängima.
[/tsitaat]Mille poolest on alguses kannatamine ja siis vihastamine parem, kui mehe appi palumine või meelitamine?
Kui mees kiidab sind millegi eest, siis pead seda ka idioodi mängimiseks ja mehelikuks kavaluseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jätad kõik tema asjad tegemata.
Kui su mees pole päevagi elanud üksi. Ema juurest on kolinud kohe naise elamisse, siis on oled väga raskes olukorras.
Kui mees on elanud üksi ja oskab kõik kodutöid, siis lihtalt tuleb jätta ka talle töid teha.
Koduseid töid ei ole võimalik siis teha, kui selgub ,et keegi on nad juba ärateinud. [/tsitaat]

Minu mees kolis ka kohe ema juurest minu juurde, aga kuna ema ei teinud kõike ette-taha, siis oskab küll. Ärge arvake, et kõik emad ettetahategijad on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]elenna kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mille poolest on alguses kannatamine ja siis vihastamine parem, kui mehe appi palumine või meelitamine?
Kui mees kiidab sind millegi eest, siis pead seda ka idioodi mängimiseks ja mehelikuks kavaluseks?
[/tsitaat]Miks alguses kannatama peab? Ma ütlen konkreetselt, otse ja ilma keerutamata, mida ma talt ootan. Miks ma midagi ootama ja kannatama pean? Kas ilma keerutamata, nägusid tegemata ja kavalaid taktikaid kasutamata pole üldse võimalik omavahel suhelda?

Kiitmisel ja kiitmisel on vahe ka. Sul peab ikka väga lapsik ja rumal mees olema, kui ei näe läbi sinu nn. \”naiselikku kavalust\”.
No kas ei ole lapsik ja minu arvates täiskasvanud inimest lausa alandav, teda mingisuguste oi, sa oled nii suur, tugev ja tark, sul kukub see nii hästi välja laadsete meelitustega esineda?

Loomulikult tunnustan oma meest ning tema tunnustab mind, aga see on alati siiras ning toimub sellisel juhul, kus see tõesti on nii, mitte ei ole selline lapsik, läbinähtav mingile tööle appi meelitamise taktika. Jah, arvan tõesti, et see viimane on idioodi mängimine a la ainult sina tark, tugev ja osav mees saad sellega hakkama, kus tegelikult puudub tegelikult siiras kiitus ja tunnustus. Ja kui mees just puruloll pole, siis ta näeb selle lapsiku naiseliku kavaluse läbi.

Näiteks. Kui sa ootad, et mees peseks mõnikord nõud ära. Ta saab seda aru, et sa seda ootad, aga selle peale ütleb sulle, tead, kallis naine, sa oled nii osav ja tubli ning sinu pestud nõud läigivad nii kõvasti ning sinu pestud nõudelt maitseb toit palju paremini. Kas sa siis tõesti mõtleda, vau! kui tubli ma ikka olen! Ja jooksed siis säärte välkudes ise nõusid pesema??? Mees kiitis sind ju? Kas sa ei saa aru, et mees kasutas kavalust ja sinu kiitmisega sellist taktikat, et lükata sinu kaela töö, millega ta tegelikult ise suurepäraselt hakkama saab, aga mida ta lihtsalt teha ei viitsi. Kiidab sind ning sina teedki, sest mees ju kiitis sind.
Kui sa mehe kavalust läbi ei näe, siis oled tõesti rumal inimene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.03 22:10; 01.04 11:44; 02.04 22:47; 02.04 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa temaga lapse said?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 12:04; 02.04 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miski ei mõjugi.
kiitus ei mõjuta meest vähemalgi määral. ei ole mees midagi niimoodi, et kiida lolli, siis loll rabab. laitus e vihastamine ka ei mõju. ma ise naeran et ju on meest kasvatatud gordoni järgi. tema teab oma väärtust ja mingi kiitus ega laitus tema tegevuse kohta teda ei kõiguta.
absoluutselt ei pane mõtlema ka siiras küsimus, et kas sul endal ebamugav pole istuda arvutis nii et mina olen 4 tundi su ümber koristanud. mees ei võta seda küsimust kuigi tõsiselt. heidab veel nalja, et tegelikult on jah üsna ebamugav, et ma võiks nüüd lõpetada selle olukorra, et ta ei peaks end halvasti tundma enam. mina olen olnud depressioonis ja siis ma ei jõudnud kõike teha. nii oligi meil siis et riided vedelesid põrandal, nõud olid mustad, koristamata. see et jätan kõik tegemata on ka läbi proovitud. mees ei korista, aga ei käsi ka mul koristada. e ootab et mina koristan ja teen, kui ma jõuan ja viitsin.
nii meil on meeste ja naistetööd. tema teeb meestetöid, nagu teenib enamuse rahast (sest minu töö on riiklikult alamakstud), maksab maksud,hoolitseb tõsiste asjade eest. mitte nii väikseste, nagu pesud, põrandad, nõud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.04 18:56; 01.04 19:20; 03.04 00:30; 03.04 11:16; 04.04 22:09; 05.04 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]jagate ruumid ära ja koos koristate.[/tsitaat]
kuidas on võimalik jagada midagi, mille jagamisest teine huvitatud pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.04 18:56; 01.04 19:20; 03.04 00:30; 03.04 11:16; 04.04 22:09; 05.04 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga mina olen ju ka INIMENE, mitte üliinimene!
[/tsitaat]Ei ole, sa oled naine. Ja naine, see on inimese sõber 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 03:55; 02.04 07:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks sa temaga lapse said?[/tsitaat]

armastus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.03 18:11; 30.03 18:13; 02.04 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

armastus [/tsitaat]

Armumine ehk kirg ikka. Miks selle lapseteoga nii kiire on? Miks ei kannata oodata, kas armumisest ka armastus saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 12:04; 02.04 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks alguses kannatama peab? Ma ütlen konkreetselt, otse ja ilma keerutamata, mida ma talt ootan. Miks ma midagi ootama ja kannatama pean?[/tsitaat]Sinu enda sõnad:\”Ma pigem röögatan korralikult, kui kaane pealt ära viskab\”. Miks viskab? Järelikult pole konkreetne ütlus mõjunud või sa pole midagi öelnud (oled vaikinud/kannatanud), et lõpuks röögatama pead.
[tsitaat]Kiitmisel ja kiitmisel on vahe ka.[—]
Jah, arvan tõesti, et see viimane on idioodi mängimine a la ainult sina tark, tugev ja osav mees saad sellega hakkama, kus tegelikult puudub tegelikult siiras kiitus ja tunnustus.[/tsitaat]Justnimelt kiitmisel ja kiitmisel on vahe. Ma polegi väitnud, et mingit libedat meelitamist tuleb teha.
Selle asemel, et ise näiteks mingit asja kapi otsa upitada, saab paluda mehe appi, sest ta on pikem/tugevam. See on fakt, mitte lapsik meelitamine.
[tsitaat] Kas sa ei saa aru, et mees kasutas kavalust ja sinu kiitmisega sellist taktikat, et lükata sinu kaela töö, millega ta tegelikult ise suurepäraselt hakkama saab, aga mida ta lihtsalt teha ei viitsi.[/tsitaat]Küsimus pole ju selles, kuidas sokutada teisele töid sellepärast, et ise teha ei viitsi? Küsimus on selles, kuidas mees diivanilt püsti saada. Paluda või röögatada?

Tegelikult on meil vist mõlemal normaalsed mehed ja me pole selliste probleemidega väga kursis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks üks teistmoodi situatsioon. Sa istud peolauas ja leib jääb just parajasti 1,5 meetrit sinust eemale. Sa soovid väga seda salati kõrvale süüa, aga ise kuidagi ei ulatu.

Kuidas sa siis mõjutad kõrvalistujat leiba ulatama, kas
1) sõimad ja näägutad teda
või
2) püüad meelitada ja kiita ehk panna naiseliku kavalusega teda leiba ulatama?

Veider küsimus, kas pole…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]elenna kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sinu enda sõnad:\”Ma pigem röögatan korralikult, kui kaane pealt ära viskab\”. Miks viskab? Järelikult pole konkreetne ütlus mõjunud või sa pole midagi öelnud (oled vaikinud/kannatanud), et lõpuks röögatama pead.
Justnimelt kiitmisel ja kiitmisel on vahe. Ma polegi väitnud, et mingit libedat meelitamist tuleb teha.
Selle asemel, et ise näiteks mingit asja kapi otsa upitada, saab paluda mehe appi, sest ta on pikem/tugevam. See on fakt, mitte lapsik meelitamine.
Küsimus pole ju selles, kuidas sokutada teisele töid sellepärast, et ise teha ei viitsi? Küsimus on selles, kuidas mees diivanilt püsti saada. Paluda või röögatada?

Tegelikult on meil vist mõlemal normaalsed mehed ja me pole selliste probleemidega väga kursis.[/tsitaat]Üldiselt ootan, et ta ise teeb ja seda ta tavaliselt teeb ka. Kui ei tee, siis ütlen talle otse, ilma keerutamiseta, meelitamiseta või liigse näitlemiseta. Kui ta sellele ei reageeri, siis ütlen ehk veel paar korda ning võimalik, et kui sellele tegevust ei järgne, siis võin tõesti röögatada.
Seda ehk juhtub kord poolaastas või harveminigi.

See kõik, millest sina kirjutad ei olegi libe meelitamine, vaid lapsik ja meest alavääristav ja alahindav meelitamine. Täpselt see sama, mida keegi siin eespool öelnud on, et kiida lolli ja loll teeb. No kas see pole alandav või?

Tunnustust või kiitust kui sellist ma ei laidagi, aga seda tuleks anda siiski vastastikku ja ainult sellisel juhul, kui see on nn. asjakohane, mitte selleks, et kedagi midagi tegema panna.
Kui mees on minust pikem ja ta ulatab kapi otsast midagi minust paremini võtma, siis ma ei hakka teda ju ometi kiitma oi, kui tubli ja suur ja pikk sa ikka oled ning ainult sina saad selle asja kapi otsast alla võtta. Ma eeldan, et sellised tegevused peaksid peresiseselt käigupealt ja nö. enesestmõistetavalt tulema, mitte läbi meelituste või mingite ekstra komplimentide abil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.03 22:10; 01.04 11:44; 02.04 22:47; 02.04 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]relevant kirjutas:[/small]
[tsitaat]Näiteks üks teistmoodi situatsioon. Sa istud peolauas ja leib jääb just parajasti 1,5 meetrit sinust eemale. Sa soovid väga seda salati kõrvale süüa, aga ise kuidagi ei ulatu.

Kuidas sa siis mõjutad kõrvalistujat leiba ulatama, kas
1) sõimad ja näägutad teda
või
2) püüad meelitada ja kiita ehk panna naiseliku kavalusega teda leiba ulatama?

Veider küsimus, kas pole…[/tsitaat]Eee… No sinu kommentaarist ei saa ma üldse aru. Mingi konksuga või?

Et siis ainult 2 võimalikku varianti ongi olemas – näägutamine või meelitamine/kiitmine?

Kuidas üldse peaks see situatsioon välja nägema, et mees ulatab sulle kiitmise saatel leiba?

Mina välistaks sinu 2 välja toodud näidet antud situatsioonist üldse ning ütleksin mehele otse: Palun ulata mulle leiba!

Liiga keeruline või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.03 22:10; 01.04 11:44; 02.04 22:47; 02.04 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui mees on minust pikem ja ta ulatab kapi otsast midagi minust paremini võtma, siis ma ei hakka teda ju ometi kiitma oi, kui tubli ja suur ja pikk sa ikka oled ning ainult sina saad selle asja kapi otsast alla võtta. [/tsitaat]Oled omas mõttes kinni ega saa aru, et ma räägin enam-vähem sama, mis sina, ega ole soovitanud nii rääkida. Saab ju öelda lihtsalt: \”Aita tõsta, sa ulatad paremini.\”
[tsitaat]Ma eeldan, et sellised tegevused peaksid peresiseselt käigupealt ja nö. enesestmõistetavalt tulema, mitte läbi meelituste või mingite ekstra komplimentide abil.[/tsitaat]Teema oli ju sellest, mida teha, kui need tegevused ei tule enesestmõistetavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toit peaks mõjuma. Kui tööd ei tee, siis süüa ei saa. Minu minia kasvatab sel moel minu poega. Minu tegemata töö, ma tean. Õigemini minu saamatus, sest ei saa mitte öelda, et ma poleks oma poega püüdnud kasvatada.
Selles mõttes olen ma minia üle väga uhke. Ei mingit algusaja mehe orjamist. Nii kui leivad ühte kappi panid, pani mu poja valikute ette – kui tema peab üksi koristama, siis ei jätku tal aega süüa teha. No ja teised sarnased meetodid.
Aga need asjad tulebki alguses paika panna, ma kardan, et hiljem pole enam suurt midagi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat] Eee… No sinu kommentaarist ei saa ma üldse aru. Mingi konksuga või?

Et siis ainult 2 võimalikku varianti ongi olemas – näägutamine või meelitamine/kiitmine?

Kuidas üldse peaks see situatsioon välja nägema, et mees ulatab sulle kiitmise saatel leiba?

Mina välistaks sinu 2 välja toodud näidet antud situatsioonist üldse ning ütleksin mehele otse: Palun ulata mulle leiba!

Liiga keeruline või?[/tsitaat]Tubli, viis pluss! Täpselt sellele ma oma postitusega viidata tahtsingi. Kui sa tahad, et keegi midagi teeks, siis peaksid teda lihtsalt paluma. Mitte näägutama, mitte meelitama ega kavaldama. Lihtsalt paluma. Kui peolauas leiba on vaja ulatada, siis millegipärast teavad seda lihtsat tarkust kõik või vähemalt rõhuv enamus. Aga kui soovitakse, et mees koristaks, siis mõnel naisel millegipärast ei teki üldse sellist valikutki ja selle asemel on vaid äärmiselt veidrad \”näägutada või kavaldada\” variandid. Miks küll? Kuhu head kombed siis kaovad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Toit peaks mõjuma. Kui tööd ei tee, siis süüa ei saa. Minu minia kasvatab sel moel minu poega. Minu tegemata töö, ma tean. Õigemini minu saamatus, sest ei saa mitte öelda, et ma poleks oma poega püüdnud kasvatada.
Selles mõttes olen ma minia üle väga uhke. Ei mingit algusaja mehe orjamist. Nii kui leivad ühte kappi panid, pani mu poja valikute ette – kui tema peab üksi koristama, siis ei jätku tal aega süüa teha. No ja teised sarnased meetodid.
Aga need asjad tulebki alguses paika panna, ma kardan, et hiljem pole enam suurt midagi teha.[/tsitaat]
mina ka ei jõudnud süüa teha, ega alati ei viitsinud ka. minu mees ei lasknud end sellest heidutada. ta ei tee tüli. lihtsalt käis väljas söömas, enne koju tulekut. või tõi pizza või muud valmistoitu koju. temale see sobis süüa. ja kui ma ikka väga hädaladama hakkasin, siis kutsus mind ka välja sööma. aga mis see terve perega väljas söömine maksab! kuna mei on ühine rahakott, siis mina ei raatsinud käia perega iga päev väljas söömas. mehel on aga teised prioriteedid. ta võib küll meile süüa sööklas osta. aga lõpuks on raha otsas ja me ei saagi osta koju midagi, mis on mina vajalikuks pean.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.04 18:56; 01.04 19:20; 03.04 00:30; 03.04 11:16; 04.04 22:09; 05.04 08:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mõjutada meest ilma sõjakisa tegemata?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.