Esileht Ilu Kuidas mõned selle leitsakuga ikka head välja näevad?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kuidas mõned selle leitsakuga ikka head välja näevad?

Vaatan tänaval, et nii mõnigi naine näeb sellele palavale vaatamata võrratu välja: nägu veatu, juuksed seljal lahtiselt hõljumas.

Olen sale naine, ent sellise ilmaga olen pidevalt näost punane ja higine, juuksed peavad võimalikult kinni olema, et üldse mingigi inimese nägu peas oleks. Nägu sõna otseses mõttes tõmbub higiseks, meik näos ei püsi, ilma meigita olen aga täiesti plass, sest mul on isegi kulmud heledad. Mismoodi mõned sellise leitsakuga ikka kenad ja hoolitsetud välja näevad?

+15
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 02.04 16:24; 24.06 12:39; 28.06 10:21; 28.06 11:09; 27.07 12:11; 16.09 12:39; 06.09 16:16; 21.09 15:02; 07.10 21:29; 09.02 01:04; 10.02 15:55; 04.03 12:58; 30.03 19:09; 16.04 12:21; 16.07 10:34; 18.07 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, kui sa igas teemas rõhutad, et sa pole paks, siis see pole üldse usutav.

 

+4
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kuule, kui sa igas teemas rõhutad, et sa pole paks, siis see pole üldse usutav.

???

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 10:34; 16.07 10:41; 16.07 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks näiteks ei ole ilm liiga kuum. Jooksmiseks jah- lükkasin lõunase jooksu õhtusse, aga niisama jalutamiseks on just paras ilm, ei aja higistama.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed higistavad erinevalt, kehakaalust hoolimata. Mina nt nii trenni tehes kui selle leitsakuga niisamagi higistan kõige rohkem näost ja peast. Nii ongi juuksed ligumärjad ja nägu mööda voolab vesi alla. Samas tean inmesi, kellel higi mööda selga alla voolab või kellel ka selle leitsakuga vesi ei voolagi mööda keha alla. Inimesed on erinevad.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näen kinniste juustega ka kena välja. Kulme ja ripsmeid ikka saab värvida, vali veekindlamad versioonid. Jumestskreemi praeguse ilmaga tõesti ei pane. Näos päiksejumet küllalt.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.

Inimesed higistavad erinevalt, kehakaalust hoolimata. Mina nt nii trenni tehes kui selle leitsakuga niisamagi higistan kõige rohkem näost ja peast. Nii ongi juuksed ligumärjad ja nägu mööda voolab vesi alla. Samas tean inmesi, kellel higi mööda selga alla voolab või kellel ka selle leitsakuga vesi ei voolagi mööda keha alla. Inimesed on erinevad.

Vaat just – mul ka higistab eelkõige pea. Üsna kehv variant muidugi, samas siis ei teki jällegi nii kergesti higilõhna külge.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 10:34; 16.07 10:41; 16.07 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et viga on sinus. Ei ole näinud massiliselt punetavaid nägusid jne.

Juua palju.  Riided õhulised. Miks mitte lehvikut kaasas kanda? Mina ka ei käi lahtiste juustega, kukal hakkab paksude juuste all ka jahedamal ajal higistama. Aga ka kinnikandmise võimalusi on erinevaid, mitte üksnes igav hobusesaba.

Natuke võid ju end meikida ka palavusega. Ripsmetušš nt, vajadusel natuke silmapliiatsit või sisenrkadesse õrna sädelust vmt.

Ka ei tasu liigswlt rahmeldada. Kõnni rahulikult, ära tassi raskeid sumadane jne.

Ja lõpuks sõltub, kaua sa juba palavuse käes olnud oled – kas astusid just uksest välja või juba 1 h liigud ringi.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kuuma ilmaga on samamoodi kui väga külmaga – keegi ei vahi su välimust  – igaüks üritab ise ellu jääda.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägu sõna otseses mõttes tõmbub higiseks, meik näos ei püsi, ilma meigita olen aga täiesti plass, sest mul on isegi kulmud heledad.

Kulmud on näo raam. Miks sa neid keemiliselt/püsimeigiga ei värvi?

Näopunetus on ka indiviuaalne. Mul läheb nägu punaseks alles siis, kui olen 10-15 minutit leili saunas visanud. Niisama soojaga küll mitte.

Kulmud, ripsmed, huuled värvitud-ongi ilus nägu peas. Kui väga palav, siis juuksed hobusesabas pea peal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulmud saad lasta püsivärviga ära värvida, aga sel juhul püüa siis ikka loomulikuks jääda, kui kulm on hele, siis musti kaarnakulme pole vaja lasta näkku keevitada. Samamoodi saab ripsmed lasta püsivärviga teha, aga kui seda ei taha, siis palava ilma jaoks ma soovitan Sensai 38C ripsmetušši. See ei voola mööda nägu laiali, maha saab sooja veega pestes. Ujumas saab ka käia. Ja ei muutu selliseks ebameeldivaks kleepuvaks nagu (minu kogemusel) teised veekindlad.

https://www.loverte.com/et/sensai-38c-mascara-6ml

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tagasihoidlik jumestus (ripsmed ja huuled), juuksed kinni, päikeseprillid ette, lehvik kätte, sobiv riietus (avastasin hiljuti bambuspesu – ülimõnus), jahe vesi endaga kaasa.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen harjunud palju reisima ja see praegune kuum pole miskit hullu. Roomas on juulis veel kuumem, Balil vihmaperioodil kuum ja niiske jne.

Minu nipid, et sellises kliimas hea välja näha:

– riided, mis lasevad õhku läbi, siidsall alati kaasas, et ära ei põletaks õlgu.

– Hoia näonahk ilus, nii et peale päikesekreemi ei olegi vaja makeup-i. Jube vaadata tõesti neid sulavaid puudri laike naistel näos. Päikesekreem kindlasti vali matistav (ise kasutan image skincare’i tooteid).

– Kulmude/ ripsmete osas keemilise värvimise variant, kuigi kulmupliiats püsib ka ilusti peal.

– juuksed – kannan lahtiselt ja ei sega üldse (poole seljani lainelised juuksed mul). Kinniseid soenguid ka ilusaid.

– ilusad suured musta klaasiga päikeseprillid.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 10:25; 18.07 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole mingit higistamist, sest ei olegi õues pikalt. Konditsioneerid on kodus, kontoris, autos, tänavale satun ehk kahekümneks minutiks. Selle ajaga ei saa õieti soojagi sisse, mingist higistamisest pole mõtet rääkidagi. Eile oli mul veel kostüüm seljas, valge pluus ja kontsakingad, täismeik ja juuksed korras, siis küll mõni vaatas imelikult, et kuidas sellise ilmaga saab niimoodi ringi käia. Agą kui ma polegi kaua seal õues, vaid peamiselt viibin siseruumides, siis pole ju midagi imelikku. Lisaks olen harjunud soojaga, olen Kreekas elanud, seal oli pool aastat selline või veel kuumem. Harjud ära ja pole mingit erilist higistamist, eriti kui kodus on jahe.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

– Hoia näonahk ilus, nii et peale päikesekreemi ei olegi vaja makeup-i. Jube vaadata tõesti neid sulavaid puudri laike naistel näos. Päikesekreem kindlasti vali matistav (ise kasutan image skincare’i tooteid).

– Kulmude/ ripsmete osas keemilise värvimise variant, kuigi kulmupliiats püsib ka ilusti peal.

Miks nii üleolev? Kõigil ei ole vedanud beebisileda ühtlase näonahaga ja kerge ühtlustav meik on sel juhul vägagi omal kohal iga ilmaga.
Sul ei ole jälle kulmudega vedanud – vaata, et nad sul higiga maha ei voola, vali ikka veekindel pliiats.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 22:41; 18.07 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine postitaja, näonaha siledus pole kindlasti kuidagi seotud vedamisega. Pigem on selle taga tervislik toitumine, õiged tooted ja vähe stressi/kurjust 😉 .Aga kui näonahk ei ole korras, siis sellele puudri peale panemine kuumal ilmal teeb olukorra hullemaks. Rohkem enesekindlust ja vähem make-upi 🙂 .

Ära mu kulmude pärast ka muretse. Täitsa ilusti püsib pliiats peal. Matistav spf on kõige alus, et nägu ei higistaks ja ei peaks seda katsuma päeva jooksul.

Lisaks seda, et ma pole autost-tuppa liikuv inimene. Jalutan päevas ikka 6-7 km, reisidel isegi kuni 15 km.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 10:25; 18.07 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine postitaja, näonaha siledus pole kindlasti kuidagi seotud vedamisega. Pigem on selle taga tervislik toitumine, õiged tooted ja vähe stressi/kurjust ???? .Aga kui näonahk ei ole korras, siis sellele puudri peale panemine kuumal ilmal teeb olukorra hullemaks. Rohkem enesekindlust ja vähem make-upi ???? .

Ära mu kulmude pärast ka muretse. Täitsa ilusti püsib pliiats peal. Matistav spf on kõige alus, et nägu ei higistaks ja ei peaks seda katsuma päeva jooksul.

No mida sa targutad? Millegipärast ma ei usu, et sa oma “õigete toodetega” mingi megakaunitar välja näed, kes teiste puudri üle lõksutama peaks. Ilma kulmudeta naine lihtsalt ei ole mitte kunagi kaunis. Enam-vähem ok võib-olla jah (oleneb joonistamisoskusest).
Kulmud on näo raam, ja kui sa neid endale näkku joonistama pead, siis sa küll ei ole see, kes teiste ilu peaks kommenteerima. Sa teed lihtsalt s*tast saia, lepi sellega ja ole parem vait.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 22:41; 18.07 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu “taskukohased” meigitooted, millega ei liigu meik ka spas ujumas ega saunas – proovitud. Peaasi, et ise ei hõõru.

Loreal kulmugeel – https://www.kaubamaja.ee/l-oreal-paris-kulmugeel-unbelievabrow-ch0392462 (tuleb pesus maha täiesti tavalise näopesuvahuga, ei vaja veekindla meigi eemaldit, suvaline link, nt kaup24 on 10€ müügil)

Maybelline ripsmetušš – https://www.kaubamaja.ee/maybelline-lash-sensational-ripsmetuss-ch0273405 – ei kasuta isegi veekindlat varianti, jaheda vee, higiga ei liigu kuskile – pesus tuleb maha sooja veega (tükkidena) ja tavalise näopesuvahendiga

Mineraalpuuder – Kõik jum.kreemid, peitepulgad jne hakkasid näos liikuma ja tulid laiguti maha. https://www.loverte.com/et/everyday-minerals-jojoba-base-4-8g Minu jaoks suvel parem, näonahk on kohe korras (ei ummista), ei hakka niimodi läikima nagu vedelate toodetega, samuti saab kotti visata ja pintsel kaasa – saab kergesti “parandada”

 

Mul nägu higistab ka, väga palavaga ka tunnen kuidas peanahk niiskeks läheb (tumedad juuksed ka), ning higi jookseb 30 kraadiga ikka mööda selga ja põlveõndlaid alla. Aga vähemalt meik püsib näos veatu ja ei pea õudusega igast peeglist vaatama, et kuskilt ei “jookse”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka pigem p6hjamaa neid ja m6istan teemaalgatajat täielikult! Olles ise sama m6elnud.

Inimestel ongi erinev termo- ehk soojusregulatsioon. M6ni talub kuumust suurepäraselt (ei tee n-ö teist nägugi EGA ka MUUTU teist nägu, heh) , samas kui mina TA-ga sarnaselt samamoodi punetan ja leemendan selle 30-se leitsakuga –  nii ebameeldiv! Pluss see pidev kleepeka tunne ka mujal nahal.

Muidu ka kena inimene ja vorm hea, aga vot kuumuse reguleerimisega jääb ihu hätta.

Samas käin ujumas pikalt sygisesse välja ehk kylma talun hästi. Karastus tekitab väga hea värske tunde.

Onneks on tulemas suurepärane nädal just paraja temperatuuriga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Termoregulatsioon on erinev. Mul higistab kõige rohkem nägu ja selg, saan kanda ainult kirjusid pluuse, et välja ei paista. Nägu on kõige ebameeldivam ja ma ei tea, kuidas sellest lahti saaks. Antiperspiranti laubale tundub natuke karm. Mujalt eriti ei higistagi, aga nägu hakkab leemendama väga kergesti, piisab juba mõnest peatusest ühistranspordiga. See on nii piinlik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus su pealkirjale: ma näed just tänu sellele kuumale praegu ilus välja. Olen 6. kuud rase ka ja tunnen, et tänu soojale ilmale olen ilusam kui varem. Kasutan alates varakevadest pigmendilaikude vastast 50 spf näokreemi, tänu millele on nägu jumekas, aga ei ole laike. Seega ei vaja jumestuskreemi.

Hommikuti pärast päikesekreemi annan näole kontuure mineraalse päikesepuudriga ja higlighteriga (Lily Lolo omad – need on end minu jaoks see suvi tõestanud, väga head). Kulmud on keemiliselt värvitud ja lamineeritud ning kulmupuudriga täidan auke. Kuna on palav ja higistamise oht, siis mineraalsed puudrid on hea valik – kreemid jääksid kindlasti liiga läikivad ja kuluksid maha, aga mineraalpuudrid hoiavad higi ka kinni ning ei kuivata samas nahka.

Lõikasin rumala peaga omale tuka suveks – see oli vale otsus, aga suuri peapaelu kandes saab selle probleemi ka lahendatud ning niimoodi on juukseid ka lihtsam lahti kanda, tänu peapaelale ei kipu lauba ja kaela külge kleepuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu Kuidas mõned selle leitsakuga ikka head välja näevad?