Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas muutusid rinnad peale rasedust?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kuidas muutusid rinnad peale rasedust?

Postitas:

Kuna siin teemas ilmselt kõige rohkem kogemusi, siis tuleb küsimus siia. Kuidas teie rinnasuurus muutus võrreldes siis enne rasedust ja peale imetamist? Kas läksid samasuguseks tagasi, muutusid väiksemaks või jäid suuremaks? Kui jäid suuremaks, siis kas kaal oli ka suurem?
Küsin lihtsalt huvipärast, sest mul ema sünnitas mu 5a nooremana kui mina hetkel olen ja tal jäid rinnad suuremaks. Mul C korv, aga keha kohta väiksed ja mõtlen, moda oodata võib peale rasedust 🙂
Aitäh, kes mõistlikult vastata oskavad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu aeg täpselt sama suured. Korv ja kehakaal on kogu aeg suurem olnud – umbes H, rinnaalune ümbermõõt inglise mõõdustikus 36-38.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseduse aeg muutus ilmselt vaid suure kaalutõusu pärast. Võtsin peaaegu 30kg juurde. Lootsin salamisi, et saan ka vähemalt raseduse ajaks omale ilusad suuremad rinnad, aga ei. Lõpuni kandsin samu rinnahoidjaid, mis ennegi.
Imetasin lühikest aega. Kui kaal lapse 9-kuuseks saades algkaaluni läks, oli varasem B korv A. Nüüd ongi, üsna alla vajunud tühjad A korv. Tühjad sellesmõttes, et nahka saab mõnuga eemale venitada. Sünnitades olin 25.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikutl A-korv. Esimese rasedusega ja imetamise ajal oli C korv. Peale imetamise lõppu jälle A.

teise raseduse ajal oli A korv, peale sünnitust, imetamise ajal C korv. Peale imetamise lõppu A korv.

Visuaalselt väga suurt erisust ei ole, kuid kindlasti katsudes ei ole enam nii täidlased kui enne rasedusi. Kõige hullem oli suht vahetult peale imetamise lõppu, siis ikka olid täitsa tühjad 😀 Õnneks kuna väike rind, siis kuskil suunas nad ei rippunud 😀 Aga nüüd umb 1,5a peale imetamise lõppu on suht okeid, päris tühja soki tunnet enam ei ole. Kindlasti teen trenni ka vähem kui enne laste saamist, eks see ka mõjutab natuke rindade ja üleüldse välimust.

Sünnitasin 31- ja 33-aastaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 last, viimane sündis kui olin 36. Raseduse ja imetuse ajal rinnad suuremad. Pärast imetamise lõppu normaalkaalu tagasi jõudes olid ka rinnad samasugused nagu enne. Kenad pringid, ei ripu midagi. Ainult mõned venitusarmid on peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline suurus 75/80B, kõikide raseduste ajal on rinna suurus läinud 90D peale. Pärast imetamise lõppu jälle 80B, aga kuju on peale kolme last ikka täielikult muutunud. Rind on kuidagi laiem, algab kaenla alt ja ei ole enam nii prink.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese kahe lapsega olin peale imetamist enam-vähem raseduste eelses kaalus tagasi (imetasin väga pikalt, täpset kaalunumbrit ei mäletagi). Paar kuud peale imetamise lõpetamist oli rind väike ja “tühi”. Aga loodus vist ei salli tühja kohta ja mõni aeg hiljem oli mul ikkagi pigem väike B (enne lapsi oli A), kuigi kaalus ei saanud muudatusi olla rohkem kui 1-2 kg ja lisapekk koguneb mul alati esmalt kõhule. Nii pringid kui enne lapsi muidugi polnud, kuid ripprindu ka mitte.
Nüüd imetan kolmandat ja praegu on rind veel suur ja kaalu ka mõni kg rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 last. Enne rasedusi kandsin 75c rinnahoidjaid, mõne firma mudeleid ka D-korviga. Raseduste ajal olid rinnad tunduvalt suuremad, nii et D-korvi kandsin igal juhul. Mõlemat last imetasin umbes aasta, seejärel rinnad jälle 75C. Kaalu poolest olen paar-kolm kilo raskem kui enne rasedusi, enne olin üsna stabiilselt 57-58 kg (168 cm), nüüd pigem 60 kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne oli väike B, raseduse ja imetamise ajal oli suur B. Nüüd on jälle väike B.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas muutusid rinnad peale rasedust?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.