Esileht Pereelu ja suhted Kuidas naine/mees teie eest hoolitseb?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Kuidas naine/mees teie eest hoolitseb?

Postitas:

Küsimus pealkirjas.
Kuidas teie naine/mees teie eest hoolitseb ning mida ta teeb, et tunnete end armastatuna?

Meil naisega selline vaidlus ja ta teatas, et mulle peab piisama sellest, et kodu korras ja söök laual.
Ise teenin raha, maksan maksud, käime väljas söömas, teen kingitusi, maksan tema iluteenuste eest ja iga päev ütlen kui kallis ta mulle on. Tema on aga suhteliselt külm ning väidab, et ülal nimetatu on mehe kohus mitte armastusavaldus.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No eks sa pea siis lahutama.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa lähened asjale täiesti valest otsast. See, mis teised teevad, ei saa kuidagi teid aidata. Küsimus on ju selles, mis paneb sinu naist tundma, et ta on armastatud. Ja samamoodi ka, mis paneb sind tundma, et sinust hoolitakse.

Soovitan raamatut “Armastuse viis keelt”.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot need asjad on need, mille tegemisel SINA end armastatuna tunned, teed neid väikseid teeneid ja hoolitsusi ning ootad sama naiselt vastu ja arvad, et tema on ka samamoodi rahul. Ehk su naine hindaks nt just aega sinuga või hoopis midagi muud, millega Tema end armastatuna tunneb.
See on nii tavaline, et pakutakse vale asja ja ollakse ise pettinud, googelda jah armastuse viis keelt.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees ei tee midagi erilist, kuid siiski tunnen et ta armastab mind. Ei ootagi iga päev armastusavaldusi,kingitusi vms.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil naisega selline vaidlus ja ta teatas, et mulle peab piisama sellest, et kodu korras ja söök laual.
…. Tema on aga suhteliselt külm ning väidab, et ülal nimetatu on mehe kohus mitte armastusavaldus.

See naine ei armasta sind.
Ja sa ei saa sinna mitte midagi teha. Sa saad seda küll kunstlikult pisut temas tekitada, aga see pole see ja ei lõpe hästi. Pigem hakkab ta oma ego ja omanditunde pärast võitlema. Kui hakkab.

Eks ise pead ostustama, kas elad elu lõpuni selliselt … või teed midagi…

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 21:43; 31.10 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on sellised väiksed asjad, mis seda näitavad. Rahaga seotut ma siia alla ei liigitaks, küllap olete kokku leppinud, et naine on mingil põhjusel ülalpeetav ja mis kokulepete täitmises ikka armastusväärset on. Selleks ju kokkulepped ongi, et neid täita.

Mul on väga emotsionaalne mees ja ma pean teda ikka kõigest väest poputama, et ta end hästi tunneks, kuigi ma ise viitsiks ja tahaks saada küll palju vähem. Seega vb su naine lihtsalt ei tea, et sulle meeldib, et sind sagedamini kui kord aastas patsutatakse ja kiidetakse? Ehk ta on kuskilt šovinistide perekonnast pärit, kus mehed küttisid mammuteid ja püüdsid paljaste kätega jõest kala ja ta ei teagi, et tegelikult tahavad mehed ka hellust ja hoolt? Enne oma mehega tutvumist poleks minagi seda uskunud, aga ta tegi selle väga kiiresti selgeks.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 21:50; 31.10 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne oma mehega tutvumist poleks minagi seda uskunud, aga ta tegi selle väga kiiresti selgeks.

Siis ta pole mitte ainult emotsionaalne. vaid ka väga konkreetne.
Ja tundub, et toimib…

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 21:43; 31.10 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paistab, et naine on hea tohmani leidnud, kes kõik tema soovid kinni plekib ja muretut elu pakub. Eks armastust jõuab ka jõudeelu kõrvalt otsida.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees näiteks “pakub” mulle regulaarseid orgasme. See paneb mind ennast hästi tundma ja ka teda väga armastama :).

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne oma mehega tutvumist poleks minagi seda uskunud, aga ta tegi selle väga kiiresti selgeks.

Siis ta pole mitte ainult emotsionaalne. vaid ka väga konkreetne.

Ja tundub, et toimib…

Päris alguses ei olnud, oli lihtsalt vaikne ja ütles, et kõik on korras, pika pressimine peale sain teada, aga nüüd oskan juba ette teada. Inimesed on erinevad, aga toimib jah.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 21:50; 31.10 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe krediitkaart on minu käes ja ma hoolitsen sellega kõige eest.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehele on hästi oluline tema tegemiste tunnustamine ja toetamine, kingitused ja teod nii olulised pole. Ja kuigi talle on oluline minu lähedalolek, siis talle piisab ainult sellest, et ma füüsiliselt n-ö silmapiiril olen, mulle jällegi ainult viimasest ei piisa, ma tahan ka käega katsuda.
Mulle on ehk kõige olulisem huvi minu tegemiste vastu, ärakuulamine, püüd vaadata asjadele/ nähtustele minu pilgu läbi, arutlemine maailma asjade üle, ka sõbralik vaidlus neil teemadel (eesmärgiga kogu kupatusest paremini aru saada). Minu meest jällegi vaidlemine ja arutelu (kui see pole just tema seisukohtadega nõustumine), ajab segadusse ja vahel ka ärritab. Mina olen ka kallistuste ja silituste inimene, tema neist suurt ei hooli.
Tasapisi oleme vastastikku õppinud teineteise keelt praktiseerima ja varasemad lahkhelid on kadumas. Isegi kui tekib mingi arusaamatus, siis saab sellest naeruga üle, sest tunneme end vastastikku armastatuna.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku see naine ei armasta sind ja leiab, et sa pole teda väärt. Sinu õhtusöögi kutsetele vastatakse ka ilmselt ükskõikselt, vahel tahab, vaheö mitte..ta suhtub sinusse kui kutsikasse, kes sõrmenipsu peale sitsib.
Kui naine sind armastab, siis usu-sa saad sellest aru ja ei pea mõistatama.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees näiteks “pakub” mulle regulaarseid orgasme. See paneb mind ennast hästi tundma ja ka teda väga armastama :).

Jep, sama siin.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees arvab ka, et kui ta ostab mulle kalleid kingitusi, siis see näitab kui väga ta mind armastab.
Aga mina eelistan hoopis temaga kahekesi aega veeta, tahan tähelepanu ja hoolitsust mitte raha ja kingitusi.
Näiteks tunnen end palju rohkem armastatuna, kui olen haige ja mees tormab apteeki rohtu ostma ja toob veel poest mõne mu lemmikmaiustuse, kui siis kui ostab mulle mõne kalli kingituse.

Muide koristamine ja söögitegemine võib ka näidata armastust, juhul kui naine arvestab söögitegemisel rohkem mehe kui enda soovidega ja tal endal on ükskõik, kas kodu on korras või sassis, aga mehe jaoks koristab ära.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeb kingitusi ja käib teki all 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe krediitkaart on minu käes ja ma hoolitsen sellega kõige eest.

Pangakaart peaks ikka olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pangakaart peaks ikka olema.

Pangakaart on naise, mitte armukese käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vaja mingit hoolitsust.
Tunnen armastatuna, kui tean, et raskes olukorras on tugi olemas alati, et saan usaldada.

Kui ma iga päev kokkaks, oleks mu mees vist õnnejunnis ja tunneks väga suurt armastust :))
Miks sina seda väärtustada ei oska?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees näiteks “pakub” mulle regulaarseid orgasme. See paneb mind ennast hästi tundma ja ka teda väga armastama :).

See on ju elementaarne. Mehega, kes ei oska/viitsi naist orgasmini viia, endast lugupidav naine ei seksikski ju.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole meest, seega pole kedagi kes minu eest hoolitseks 🙁 Aga saan ka ise kõigega super hästi hakkama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme enne koos elama hakkamist pikalt üksi ja ka ilma isikliku suhteta elanud. Ilmselt seetõttu, et oleme mõlemad elanud üksi, ei oota me nüüd teineteiselt igapäevaelus mingeid erilisi tõestamisi ega poputamist. Ega mina ei suudakski koos olla inimesega, kes minult koguaeg mingeid tõestusi ootaks (või vastasel juhul pettunud, solvunud nägu näitaks) – ma läheks närviliseks.

Kui aga on mingi probleemne olukord, siis loomulikult küsime nõu ja abi eelkõige üksteiselt.

Tunnen armastatuna, kui tean, et raskes olukorras on tugi olemas alati, et saan usaldada.

Just!

Ehk siis, teemaalgataja: inimesed ongi erinevad. Lihtsam on siis, kui on sarnased kokku sattunud. Teie puhul, paistab, on erinevad kokku sattunud. Eks ise siis teate, kas leiate mingi kompromissi või lähete laiali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees mulle lambist kingutusi ei tee, oma iluteenud ja muud asjad maksan ise. Rahaga ei saa mõõta kaaslase armastust.
Minu tädil oli selline asi, et tema endine abikaasa kinkis talle koguaeg kulda(nad olid väga rikkad). Nii armas, et mees ehteid toob, eks? Aga ajapikku hakkasid mehe petmised välja tulema ja selgus, et iga ehe, on peale petmist kingitud. Ta kinkis neid, et ta ise ennast halvasti ei tunneks. Armastuse ja hoolrga polnud siin midagi pistmist.

Aga kuidas mina tunnen oma kaaslase hoolt? Oma turvatunde järgi. Ma saan alati kindel olla tema peale, et ma ta peale toetuda. Ta pakub mulle emotsionaalset kindlust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas mina tunnen oma kaaslase hoolt? Oma turvatunde järgi. Ma saan alati kindel olla tema peale, et ma ta peale toetuda. Ta pakub mulle emotsionaalset kindlust.

Ja mis paneb sind arvama, et ta ei püüa sind panna end võimalikult kindlalt tundma täpselt samal põhjusel, miks see onu ehteid kinkis? Et su tähelepanu hajutada. Ja ära ütle nüüd, et sa oled peaaegu maag ja saaksid kohe aru, kui see nii oleks. Ei saanud see tädi ja ei saaks sinagi…kuni mees viitsib seda turvatunnet kiirata.
Ma ei väida, et see sul seal nii kehvasti on, kindlasti mitte. Aga oma pattude peitmine ülima soojuse ja hoole taha on sama võimalik kui nende peitmine kingituste taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas naine/mees teie eest hoolitseb?