Esileht Pereelu ja suhted Kuidas “naist” delikaatselt maha jätta?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kuidas “naist” delikaatselt maha jätta?

Postitas:

Lapsi pole, ühist vara pole, isegi seksi pole. Ainult ebamäärane olesklemine. Seega mis oleks kõige pehmem maandumisviis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas oleks otsekohese ütlemisega?
\”Aitab naljast, peame lahku minema\”
Punkt.
Ausus ruulib.

Kõige halvemad viisid lahkuminekuks on:
1. lihtsalt sõnagi lausumata ärahiilimine
2. uue suhte samaaegselt loomine
3. kaasa elu nii põrguks tegemine, et ta ise lahkub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule kui te isegi ei seksi, siis pole asi ainult temas:D
Mine tema juurde, vaata talle otsa ja ütle talle seda, mida ta juba isegi mõtleb ja arvab-et sulle meeldivad mehed, sa ei soovi lapsi ja vihkad naisi ning seks temaga ajaks sul südame pahaks.

Iga normaalne naine jätaks sinuga suhtlemise kohapeal katki ja oledki temast lahti.

Miks on vaja naisega midagi pehmendada? Ütle otse, et sa oled gei. Pane igaks juhuks roosa särk ka selga, muidu ta ei usu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 15:39; 31.07 15:45; 31.07 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas oleks otsekohese ütlemisega?
\”Aitab naljast, peame lahku minema\”
Punkt.
Ausus ruulib.

Kõige halvemad viisid lahkuminekuks on:
1. lihtsalt sõnagi lausumata ärahiilimine
2. uue suhte samaaegselt loomine
3. kaasa elu nii põrguks tegemine, et ta ise lahkub.[/tsitaat]

Kui mees mulle ütleks midagi sellist, et \”peame lahku minema punkt\” siis ma hakkaks naerma ja küsiks kindlasti, et miks???

Kõiki neid kolme on minuga proovitud, ja tulemuseks on see, et ma sain ikkagi selle mehe endale, kes seda minuga neid \”pehmeid\” nippe proovis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 15:39; 31.07 15:45; 31.07 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga nii j2tadki, et ytled: hea inimene, meil pole midagi yhist – ei yhiseid lapsi, ei yhist vara ega isegi mitte seksi, on ainult m6ttetu olesklemine. ma ei soovi enam seda suhet j2tkata. siit punktist l2hevad meie teed lahku. soovin sulle parimat edaspidiseks. k6ik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pane igaks juhuks roosa särk ka selga, muidu ta ei usu. [/tsitaat]:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 16:40; 01.08 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui mees mulle ütleks midagi sellist, et \”peame lahku minema punkt\” siis ma hakkaks naerma ja küsiks kindlasti, et miks???

[/tsitaat Sageli naised reageerivadki nii, ainult naermise asemel on nutmine, mis on ka põhjus, miks aremad isendid valivad eelpool toodud meetodid 1-3. Mõistlik on muidugi otse öelda, just nagu meilegi seletasid, peaks täitsa arusaadav olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui mees mulle ütleks midagi sellist, et \”peame lahku minema punkt\” siis ma hakkaks naerma ja küsiks kindlasti, et miks???

Kõiki neid kolme on minuga proovitud, ja tulemuseks on see, et ma sain ikkagi selle mehe endale, kes seda minuga neid \”pehmeid\” nippe proovis. [/tsitaat]

Ise käisid nii kaua ajudele, kui mees lõpuks alla andis ve? Tase 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 17:47; 31.07 21:55; 31.07 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ise käisid nii kaua ajudele, kui mees lõpuks alla andis ve? Tase :)[/tsitaat]

Jah:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 15:39; 31.07 15:45; 31.07 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teed ta minuga tuttavaks,kui ta on kuni 33,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teed ta minuga tuttavaks,kui ta on kuni 33,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta.[/tsitaat]

Tõmba uttu, lohv

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 17:47; 31.07 21:55; 31.07 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Tõmba uttu, lohv[/tsitaat]
Vaata,minu vastus ei olnud solvav,vaid üks võimalikest variantidest kuidas naist delikaatselt maha jätta.Minu vastust saaks ka laiendada,st selleks,et naist pehmelt maha jätta,tuleks talle otsida lihtsalt uus ja hea mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui mees mulle ütleks midagi sellist, et \”peame lahku minema punkt\” siis ma hakkaks naerma ja küsiks kindlasti, et miks???

Kõiki neid kolme on minuga proovitud, ja tulemuseks on see, et ma sain ikkagi selle mehe endale, kes seda minuga neid \”pehmeid\” nippe proovis. [/tsitaat]

said sellise mehe endale ning ise rahul ka veel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui mees mulle ütleks midagi sellist, et \”peame lahku minema punkt\” siis ma hakkaks naerma ja küsiks kindlasti, et miks???

Kõiki neid kolme on minuga proovitud, ja tulemuseks on see, et ma sain ikkagi selle mehe endale, kes seda minuga neid \”pehmeid\” nippe proovis. [/tsitaat]

No sellise mehe võib läbi häda mõneks ajaks endaga siduda, aga enamasti mitte igaveseks. Esiteks oleks see teadmine kuidagi tobe, et olen end mehele väevõimuga pähe määrinud. Teiseks kipuvad sellised mehed varem või hiljem ikkagi varvast laskma, kui ilmub keegi, kes neile esimesest silmapilgust kohe meeldib. Või saab see pähemäärija ise aru, et mäng ei väärinudki küünlaid, ning jätab ihaldatud mehekese lõpuks ise maha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 17:47; 31.07 21:55; 31.07 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kle yxikmees.

Sa siin kired, et soovid naist, kes oleks ülekaaluta, lasteta ja alla 30 a vana.

Ma ise leidsin sellisele kirjeldusele vastava isendi, kondüloomid rippusid tagumikus ja minule kuuluiva korteri varastas ta mingite kaabakatega tühjaks.

Soovid ikka sellist?

Kui soovid, ma annan tema numbri sulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks on vaja naisega midagi pehmendada? Ütle otse, et sa oled gei. Pane igaks juhuks roosa särk ka selga, muidu ta ei usu. [/tsitaat]Tegelikult võiks veel naiselikult luksudes nutta, pitstaskurätikesega silmi tupsutada ja hüsteeriliselt teda süüdistada, et \”sina tegid minust homo!\” 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 16:40; 01.08 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teed ta minuga tuttavaks,kui ta on kuni 33,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta.[/tsitaat]

Järjekindel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lapsi pole, ühist vara pole, isegi seksi pole. Ainult ebamäärane olesklemine. Seega mis oleks kõige pehmem maandumisviis?[/tsitaat]
tänapäeval on lihtne – Facebook: relationship status \”single\” ja ongi korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle talle, et sa oled aru saanud, et sa ei tea enam ise ka mida sa soovid. Vajad mõtlemisaega ja seepärast oleks mõistlik, kui sa mingiks ajaks välja kolid.
Pärast seda vahetad lukud ja telefoni numbrid:)
Või teine variant, kui naine on mingiks ajaks lahkunud, siis saadad sõnumi, et jõudsid ikka selgusele. Suhe on läbi ja igaveseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige pehmem maandumine on siiski ta oma sõbrale loovutada, jättes talle mulje, et tema jätab sinu maha.

http://noortehaal.delfi.ee/news/chillaks/vaata-kui-palju-laheb-mahajatmine-naistele-maksma.d?id=58861888

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas “naist” delikaatselt maha jätta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.