Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kuidas need asjad siis käivad ikkagi?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kuidas need asjad siis käivad ikkagi?

Postitas:

Palun teie nõu ja kogemusi.

Oleme üritanud tänaseks aasta.
Mees käis arsti juures ära, tegi läbi kogu selle uuringutsükli (millest osa ei olnud väga meeldiv :)) ja arsti otsus, et kõik OK, soovitas vaid paari vitaminni lisaks võtta.

Minul samamoodi kõik analüüsid, vereproovid, hormmonid jne tehtud, ka see kohutav Uh analüüs, kus vedelikku emakasse lahti, arsti otsis, kõik OK.

Mis nüüd edasi?

Rääkisin oma arstiga sellest, et järgmine samm oleks LAP … aga kas sinna saadab mind minu arst või pean eraldi viljatusravi arstile minema?

Olen 28 ja mul ei ole põhjust ega tahtmist, miks veel terve aasta niisama üritada.

Kuidas teil need asjad on käinud, et LAP-i ja IUI või IVF-ni jõuda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 19:36; 23.02 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan otse viljatusravi arstile minna, tavagünekoloogide juures võivadki asjad venima jääda. Saatekirja pole vaja, ise saab numbri panna. Kohe esimesel vastuvõtul saadeti LAP-le.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja- kalliks need analüüsid sinuel maksma läksid ja kalliks mehele maksma läksid? kus neid tehakse, kuidas sinna registreerida vms?
lapsi mul veel ei ole olen 20, aga kuu aega tagasi oli katkemine. kas sul endal lapsed olemas või ka ei ole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 22:37; 22.02 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmine kägu, kes on kristiinama, palun, rahune maha juba.
haigekassa maksab. võta rahulikult! sul ei ole seda vaja praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan ka ei ole veel vaja seda … nii paha on ikkagi, rasek üle saada selelst…
ma arvan et kui kaks korda selline jama peaks juhtuma siis tasuks mõelda ja uurida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 22:37; 22.02 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Mõlemad maksime vaid visiiditasu esimesel korral, Tartus.
Lapsi mul ei ole, ei ole kunagi ka ühtegi rasedust olnud ega testile triipe saanud.

Mina olen seda meelt, et kui aasta täis, siis tasuks ikka kõigil paaridel uuringud läbida, endal kindlam tunne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 19:36; 23.02 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

LAPile saadab tavagünekoloog ka. Mind küll saatis (ka Tartus). Võid panna viljatusravi arstile aja, kui soovid. Aga kui sul oma günekoloogile nt aeg hetkel olemas või saad kiiremini, siis võid ka seal käia ja küsida, et kuidas edasi. Võimalik, et ta saadab ise LAPile ja pärast lähed viljatusspetsialisti juurde koos tulemusega või et saadab viljatusravi arstile (saad vist visiiditasuta ja võimalik, et väiksema järjekorraga).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kuidas need asjad siis käivad ikkagi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.