Esileht Ilu Kuidas need lõigatud naised kõik ühte nägu lähevad?

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 546 )

Teema: Kuidas need lõigatud naised kõik ühte nägu lähevad?

Postitas:
Kägu

Kaamerate jaoks sätitud. Otsi neid pilte ilma meigita. Tavalised süstitud ja lõigatud naised, eakohased. Ise pooldan kahe käega plastikat, aga see peab olema naturaalne. Shakira, JLO on kenad.

Iga inimene on kaamera jaoks sätitult ilusam, kui tavalises olekus. Sa nüüd tuled ütlema, et sa oled jõhkralt kaunis mistahes hetkel 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaamerate jaoks sätitud. Otsi neid pilte ilma meigita. Tavalised süstitud ja lõigatud naised, eakohased. Ise pooldan kahe käega plastikat, aga see peab olema naturaalne. Shakira, JLO on kenad.

Iga inimene on kaamera jaoks sätitult ilusam, kui tavalises olekus. Sa nüüd tuled ütlema, et sa oled jõhkralt kaunis mistahes hetkel ????

Ma pole staar, kellel on kõik võimalused ennast tuunida ja siis kukub ikkagi välja eakohane olek. Kris Jenneri juuksed on üldse naturaalsed?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole staar, kellel on kõik võimalused ennast tuunida ja siis kukub ikkagi välja eakohane olek.

Ma ei tea, ma tunnen mitut 60+ naist, kes ei tuuni ennast ja nad näevad ikka teistsugused välja kui Kris Jenner või Madonna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole staar, kellel on kõik võimalused ennast tuunida ja siis kukub ikkagi välja eakohane olek.

Ma ei tea, ma tunnen mitut 60+ naist, kes ei tuuni ennast ja nad näevad ikka teistsugused välja kui Kris Jenner või Madonna.

Näo ringlõikust pooldan, aga parukad, kunstripsmed, kahtlased ninad ja punnis põsed võivad kellegi jaoks ilusad olla, mina jään teisele arvamusele. Tipptasemel meik ja parimad protseduurid, näeb nö hoolitsetud ja igast kandist sätitud välja, aga pole ilus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kris Jenneri juuksed on üldse naturaalsed?

Mis materjalist need on siis? Imelik küsimus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tähendab, et oled enda välimusega harjunud, aga ise ei saagi aru, et tegelikult oled vana ja kole. Samas, kõik teised ümberringi saavad aru ja mõtlevad endamisi nukralt, et kui kahju, et inimene ise aru ei saa, kui halb ta välja näeb…

Ei usu, et keegi sind üldse tähele paneb. Veel vähem meelde jätab.

Ei tea, kas M.K. kommenteerib siin? Tema ju ka ühes saates hõikas: “No, kes sind tahab, kui sa oled nagu oled?!”. Nojah, et kui sa ei ole süstitud-täidetud-lõigatud, siis ei taha sind ükski mees. Kui naise elu eesmärk on võimalikult paljudele meestele meeldida ja mehele saada, siis ehk tõesti tuleks sellest motost lähtuda.

Minu tutvusringkonnas on aastakümneid õnnelikus abielus just need naised, kes pole kohe kindlasti endaga eelnimet trikke teinud. Nii et mehele saamine ja/või pereõnn küll sellisest asjast ei sõltu.

njah… mõtlesin sama. mis eesti ilusüstijatesse puutub, siis noh..mõni on sellega küll liiale läinud.  ja mitte ainult selle koha pealt, et selline standardsüstinägu on ees, vaid meenutavad juba pomssidest sekskiisusid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Marju ja Angelina Jolie on väheseid suurte loomulike huultega naisi.

Mina pigem ei sooviks endale selliseid huuli. Minu silmis on need väga koledad.

kui selliste hultega suudelda mõtleks, on hirm et ilastab terve näo ära:)

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau, ja üks kägu kohe koguaeg satub erinevate kuulsustega samal ajal süstima. Ja kohe näeb ka läbi ukse, mis protseduuri kellelegi tehakse.

Miks kogu aeg. Piisab ju ühest korrast. Ja spetsialistidel on ju oma protseduurid, mida nad teevad. Näiteks kui tuldi Marju Karini juurde, mis sa siis arvad, mis protseduuri seal tehti? Afropatse äkki? Aga Merle Palmiste on minu arust ka ise rääkinud sellest, ka Anu Saagim, Ülle Lichtfeldt on mingi kliiniku reklaamnägugi olnud.

Huvitav on see, et Palmiste ja Saagim küll paistes nägudega pole, vastupidi, väga head näevad välja oma ea kohta!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav on see, et Palmiste ja Saagim küll paistes nägudega pole, vastupidi, väga head näevad välja oma ea kohta!

Kui liiga palju ei pane, polegi midagi näha. Ja suurema osa naiste puhul see ju nii ka on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui liiga palju ei pane, polegi midagi näha. Ja suurema osa naiste puhul see ju nii ka on.

Loogiline ju. Aga mõni võhik siin ikka lolli järjekindlusega väidab, et kõik on näha, mis endaga teed 🙂

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav on see, et Palmiste ja Saagim küll paistes nägudega pole, vastupidi, väga head näevad välja oma ea kohta!

Ju siis on head tegijad olnud+ hea “alusmaterjal”. Enamike puhul, olgem ausad, on ikka näha küll, kui on süstitud või lausa lõigatud, rääkige siin, mis te räägite. Võlts jääb võltsiks.

 

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamike puhul, olgem ausad, on ikka näha küll, kui on süstitud või lausa lõigatud, rääkige siin, mis te räägite. Võlts jääb võltsiks.

No pole ju nii. Ma olen kindel, et väga paljude puhul sa ei kahtlusta mitte midagi. Ikka siis torkab silma, kui liiale on mindud. Mul on paljud tuttavad näiteks silmalaugude lõikused teinud ja eranditult kõik on pärast kaunimad olnud. Kotid silmade all ja vajunud ülalaud teevad päris kindlasti näo väsinuks ja vanaks, selle operatsiooni võiks vajadusel küll kõik teha. Lihtne asi, mis annab palju juurde. Ka rippuv suur kõht on paljude probleemiks ja kõhuplastika teeb figuuri palju nooruslikumaks ja kaunimaks. Pole ühtegi inimest näinud, keda selline lõikus kunstlikumaks või koledamaks teeks. Seega ei saa küll sellest ilulõikuste mahategemisest aru.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamike puhul, olgem ausad, on ikka näha küll, kui on süstitud või lausa lõigatud, rääkige siin, mis te räägite. Võlts jääb võltsiks.

No küll on loll jutt.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamike puhul, olgem ausad, on ikka näha küll, kui on süstitud või lausa lõigatud, rääkige siin, mis te räägite. Võlts jääb võltsiks.

No küll on loll jutt.

Näe, lolliks sõimaja jälle tagasi! Olidki juba tükk aega vait.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näe, lolliks sõimaja jälle tagasi! Olidki juba tükk aega vait.

Ei kannata rumalaid inimesi. Hetkel fb lemmikgrupp “Passivaba Tallinn”, kus sellised koos. No ja Perekoolis leidub neid ka.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on keegi, kes raiub, kuidas vananedes muutuvad huuled tühjaks ja pöörduvad sissepoole. Eilses Esse saates oli aga 22-aastane neiu, kes tunnistas, et süstib huuli. Huvitav, mis põhjusel siis noored naised oma huuli süstivad. Või on 22-aastane ka juba nii vana, et peab end täitma?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eilses Esse saates oli aga 22-aastane neiu, kes tunnistas, et süstib huuli. Huvitav, mis põhjusel siis noored naised oma huuli süstivad. Või on 22-aastane ka juba nii vana, et peab end täitma?

Ta tahtis suuremaid huuli. Imelik küsimus sul. Kõlad nagu 85-aastane.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta tahtis suuremaid huuli. Imelik küsimus sul. Kõlad nagu 85-aastane.

Selle neiu maitse on küll pees mis pees ja näeb väga kole välja. Eriti õudne hakkab ta välja nägema vanuses 50+, sest huuled on välja veninud ja täidis kuskil nina all. Päris jube vaatepilt võib olla.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eilses Esse saates oli aga 22-aastane neiu, kes tunnistas, et süstib huuli. Huvitav, mis põhjusel siis noored naised oma huuli süstivad. Või on 22-aastane ka juba nii vana, et peab end täitma?

Ta tahtis suuremaid huuli. Imelik küsimus sul. Kõlad nagu 85-aastane.

Oota, hetk tagasi sa ütlesid, et huulte süstimist kasutatakse sellepärast, et vananedes lähevad huuled tühjaks ja pöörduvad sissepoole. Küsisingi, et kas 22-aastane on juba vana?

Võib kindel olla, et sellel neiul ei olnud enne süstimist puudulikud huuled. Süstib ta aga vaid sellepärast, et niimoodi teevad ju kõik hoolitsetud naised.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süstib ta aga vaid sellepärast, et niimoodi teevad ju kõik hoolitsetud naised.

Ei, tema süstib sellepärast, et tema ilumaitse on väärastunud. Teised ei puutu asjasse, oma peas on ta teistest palju ilusam, sest selliseid punnhuuli on väga vähestel.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süstib ta aga vaid sellepärast, et niimoodi teevad ju kõik hoolitsetud naised.

Ei, tema süstib sellepärast, et tema ilumaitse on väärastunud. Teised ei puutu asjasse, oma peas on ta teistest palju ilusam, sest selliseid punnhuuli on väga vähestel.

Tegelikult pidasin mina silmas seda noort blogijat, kes saates esines, mitte G.P.-d. Mis on tema põhjus, et peab oma täiesti normaalseid huuli süstima? Ainus põhjus ongi see, et KÕIK hoolitsetud naised teevad nii. Umbes nii, nagu kõik naised kammivad ju juukseid ning kasutavad parfüümi. Mingit tegelikku põhjust või vajadust tal huulte suurendamise jaoks ju ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult pidasin mina silmas seda noort blogijat, kes saates esines, mitte G.P.-d. Mis on tema põhjus, et peab oma täiesti normaalseid huuli süstima?

Ah tema? Ta ju ütles, et tal olid liiga kitsad huuled. Tal olid süstituna ilus proportsionaalne huul.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oota, hetk tagasi sa ütlesid, et huulte süstimist kasutatakse sellepärast, et vananedes lähevad huuled tühjaks ja pöörduvad sissepoole.

Mina rääkisin naistest, kes süstivad vajaduspõhiselt, eaga seotud muutuste tõttu.

Pardimokad on koledad ja ilusamaks ei tee mitte kedagi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult pidasin mina silmas seda noort blogijat, kes saates esines, mitte G.P.-d. Mis on tema põhjus, et peab oma täiesti normaalseid huuli süstima?

Ah tema? Ta ju ütles, et tal olid liiga kitsad huuled. Tal olid süstituna ilus proportsionaalne huul.

Kas sul on võrdlusmaterjal enne ja pärast? Vaevalt! Mingi pop, wannabii liigutus, millega tahetakse masse mõjutada. A la, kui sa seda ei tee, siis oled raudselt inetu!

Ää, mis see blogijate põhiülesanne oligi?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sul on võrdlusmaterjal enne ja pärast? Vaevalt! Mingi pop, wannabii liigutus, millega tahetakse masse mõjutada. A la, kui sa seda ei tee, siis oled raudselt inetu! Ää, mis see blogijate põhiülesanne oligi?

Võrdlusmaterjal? Kui inimene tunneb, et tal on kitsad huuled, siis ta teeb seda. Nagu ka tisse või jumal teab mida, mille tegemise tulemusena ta end paremini tunneb.

Kuidas see sinusse puutub või sinu asi on?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilus naeratus ikkagi algab ilusatest hammastest. Seega võiks pigem sellele keskenduda enne huulte systimist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult pidasin mina silmas seda noort blogijat, kes saates esines, mitte G.P.-d. Mis on tema põhjus, et peab oma täiesti normaalseid huuli süstima? Ainus põhjus ongi see, et KÕIK hoolitsetud naised teevad nii. Umbes nii, nagu kõik naised kammivad ju juukseid ning kasutavad parfüümi. Mingit tegelikku põhjust või vajadust tal huulte suurendamise jaoks ju ei ole.

Miks paljud 20-aastased endale kunstrinnad panevad? Neil on ju rinnad täiesti olemas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tehke oma kõrvad korda. Sellised on juba 35-stel.

https://www.instagram.com/p/CQ3lmJorh4g/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tehke oma kõrvad korda. Sellised on juba 35-stel.

https://www.instagram.com/p/CQ3lmJorh4g/

Kohutavalt irooniline- kõrvad. Nagu muud tähtsamat poleks olemas! Nii võlts ja vastik on see ilutööstuse-maailm.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohutavalt irooniline- kõrvad. Nagu muud tähtsamat poleks olemas! Nii võlts ja vastik on see ilutööstuse-maailm.

Miks võlts ja vastik? Vastupidi-inimestel on võimalik kauem välimust säilitada. Mul on küll väga hea meel selle üle. Ilmselgelt sa kuulud nende hulka, kel savi, milline nende välimus on.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 546 )


Esileht Ilu Kuidas need lõigatud naised kõik ühte nägu lähevad?