Esileht Ilu Kuidas need lõigatud naised kõik ühte nägu lähevad?

Näitan 30 postitust - vahemik 481 kuni 510 (kokku 546 )

Teema: Kuidas need lõigatud naised kõik ühte nägu lähevad?

Postitas:
Kägu

Täitsa kahju kohe sinust!

Mis mu sättumusel viga on? Kas nüüd ei aktsepteerita järsku erinevaid inimesi ja kõik peavad ühte moodi olema?
Segane on ikka see, kes perekoolist 20ndates armukest otsib, arvates ekslikult, et jube hea diil on.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide neid võlle sinu tutvusringkonnas, kes sind tahavad, kindlasti on. Ära ole sinisilmne, naised arvavad, et nendega sõbrustatakse, sest nii head sõbrad. Sina arvad, et on sõbrad, aga nemad tahavad sulle püksi pääseda.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mu sättumusel viga on? Kas nüüd ei aktsepteerita järsku erinevaid inimesi ja kõik peavad ühte moodi olema? Segane on ikka see, kes perekoolist 20ndates armukest otsib, arvates ekslikult, et jube hea diil on.

Aktsepteeritakse ikka. Iseasi, kas seda peab teistele inimestele kuulutama ja perekoolis, täiesti vale teema all, detailselt kirjeldama?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aktsepteeritakse ikka. Iseasi, kas seda peab teistele inimestele kuulutama ja perekoolis, täiesti vale teema all, detailselt kirjeldama?

See oli rohkem libajutt. Loomulikult on see jälk.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öelda, et lingi all peituv on nõrganärvilistele, kui polnudki midagi hullu.

Ei ole või? Minu arvates on ta kui karrikatuur. Hirmutav näidis kõikidele naistele, mis nendega võib juhtuda, kui end lõikama lähevad. Reaalsustaju on hämmastavalt kiire kaduma.

Karrikatuur?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide neid võlle sinu tutvusringkonnas, kes sind tahavad, kindlasti on. Ära ole sinisilmne, naised arvavad, et nendega sõbrustatakse, sest nii head sõbrad. Sina arvad, et on sõbrad, aga nemad tahavad sulle püksi pääseda.

Mulle piisab täiesti mu oma mehest. Erinevalt sinust, ma teiste meeste tähelepanu ei otsi. Elutarkused stiilis “mehed teesklevad sõpru, aga tegelikult tahavad sulle püksi pugeda” hoia ikka omaealistele ja eluvõõrastele naistele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle piisab täiesti mu oma mehest. Erinevalt sinust, ma teiste meeste tähelepanu ei otsi. Elutarkused stiilis “mehed teesklevad sõpru, aga tegelikult tahavad sulle püksi pugeda” hoia ikka omaealistele ja eluvõõrastele naistele.

Oh sind lihtsameelset…olles suhelnud ikka väga paljude meestega nagu mees-mehega, teab täpselt, mida mõeldakse. Tore, et oled leidnud endale oma mehe, kellest piisab.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh sind lihtsameelset…olles suhelnud ikka väga paljude meestega nagu mees-mehega, teab täpselt, mida mõeldakse. Tore, et oled leidnud endale oma mehe, kellest piisab.

???

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???

Mees hindab kohe alguses ära, kas paneks või ei paneks. Nii, kui ise selga ronid, ta paneb sind. Paljudele ei ole isegi oma mees takistuseks, neile on oluline end tühjaks lasta.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna oled leidnud endale väärt mehe, kelle jaoks pole vaja süstida ega lõikuda, kes paneb ainult sind, siis on see kõik väga positiivne, aga kõik mehed pole sugugi sellised ja sa ei kujuta oma õnne ettegi, kuigi arvad, et kujutad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mulle on tõesti tulnud informatsiooni ka reaalses elus, et kas mina kirjutasin. Palun siis kommentaarid ette näidata ja pole ühtegi neist kirjutanud…ma olen näinud veel inimest/inimesi minu kirjastiiliga..no muutma seda ei hakka, milleks? Mis siis, et arvatakse, et üks kägu, see pole üldse tähtis. Teisel pool võib inimese asemel ka arvuti teksti ette sööta.

See siin ju ei ole mingi konkreetne situatsiooni kirjeldus, mille järgi tuttavad võiksid kedagi ära tunda või seostada. Siin on konkreetne persoon, kel on konkreetne ja lihtsalt äratuntav stiil ja käekiri selle teema esimestest kommentaaridest alates. Imelik, et sina seda ära ei tunne. Loe nüüd kas või ainult käesolev lehekülg läbi ja ütle, et sa ei saa aru, millised on tema kommentaarid. Ta ju eristub täiesti selgelt.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees hindab kohe alguses ära, kas paneks või ei paneks. Nii, kui ise selga ronid, ta paneb sind. Paljudele ei ole isegi oma mees takistuseks, neile on oluline end tühjaks lasta.

Oh, jah! Eks hommikuks saad kaineks. Ja, kui oma kommentaarid siis üle loed, siis ehk vast häbened ka natukene, millist lollust sai perekooli kokku kirjutatud.

Kahju jah, et enam kustutada ei saa oma kommentaare. Ilmselt oleks sul siin kustutamist palju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See siin ju ei ole mingi konkreetne situatsiooni kirjeldus, mille järgi tuttavad võiksid kedagi ära tunda või seostada. Siin on konkreetne persoon, kel on konkreetne ja lihtsalt äratuntav stiil ja käekiri selle teema esimestest kommentaaridest alates. Imelik, et sina seda ära ei tunne. Loe nüüd kas või ainult käesolev lehekülg läbi ja ütle, et sa ei saa aru, millised on tema kommentaarid. Ta ju eristub täiesti selgelt.

Püha lihtsameelsus järjekordselt. Ega situatsiooni järgi ei pea inimesi ära tundma. Minul on ükskõik, mitu persooni siin on. Täna olen ainult mina siia kirjutanud, see 40ndates naine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna oled leidnud endale väärt mehe, kelle jaoks pole vaja süstida ega lõikuda, kes paneb ainult sind, siis on see kõik väga positiivne, aga kõik mehed pole sugugi sellised ja sa ei kujuta oma õnne ettegi, kuigi arvad, et kujutad.

Ja sina arvad, et süstimine ja lõikumine aitab sul mehe leida ja õnnelikuks saada?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, jah! Eks hommikuks saad kaineks. Ja, kui oma kommentaarid siis üle loed, siis ehk vast häbened ka natukene, millist lollust sai perekooli kokku kirjutatud.

Kahju jah, et enam kustutada ei saa oma kommentaare. Ilmselt oleks sul siin kustutamist palju.

Ah, sa otsid seda kustutajat või? Kas üle ei saanud lõpuks mehe kõrval magades? Mina pole teps mitte too kutt.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a sina arvad, et süstimine ja lõikumine aitab sul mehe leida ja õnnelikuks saada?

Mina armastaksin ka moondunud välimusega meest, kui temaga pikalt koos olnud. Minu armastus pole välimuses kinni. Sa tood pidevalt välja, et õnneks peab mees olema. Kas peab?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha lihtsameelsus järjekordselt. Ega situatsiooni järgi ei pea inimesi ära tundma. Minul on ükskõik, mitu persooni siin on. Täna olen ainult mina siia kirjutanud, see 40ndates naine.

Huvitav, kust sa seda võtad, et täna oled siia teemasse ainult sina kirjutanud? 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kust sa seda võtad, et täna oled siia teemasse ainult sina kirjutanud? ????

Stiililt ainult mina, varasemalt keegi teine.

Mina ei soovi kedagi oma meheks kutsuda, vastik pealesurumine.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna on ETV-s üks ilus ja loomult väga kaunis naine, kes on end väga imelikuks tuuniud. Blond kaunitar, kes on huuled inetuks teinud. Ja juuksed võiks ka loomulikud olla.

Kahju!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna on ETV-s üks ilus ja loomult väga kaunis naine, kes on end väga imelikuks tuuniud. Blond kaunitar, kes on huuled inetuks teinud. Ja juuksed võiks ka loomulikud olla.

Jah, tema õde on sama vana, aga kaunim, sest pole selliseid asju teinud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna on ETV-s üks ilus ja loomult väga kaunis naine, kes on end väga imelikuks tuuniud. Blond kaunitar, kes on huuled inetuks teinud. Ja juuksed võiks ka loomulikud olla. Kahju!

Mis saatest jutt käib?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna on ETV-s üks ilus ja loomult väga kaunis naine, kes on end väga imelikuks tuuniud. Blond kaunitar, kes on huuled inetuks teinud. Ja juuksed võiks ka loomulikud olla. Kahju!

Mida sa ajad? Väga ilus on! Miks tal loomuliku juuksed peaksid olema, sul on või? Peaaegu kõik naised värvivad oma juukseid, see on elementaarne.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa ajad? Väga ilus on! Miks tal loomuliku juuksed peaksid olema, sul on või? Peaaegu kõik naised värvivad oma juukseid, see on elementaarne.

Jutt ei käinud juuste värvimisest. Ehkki, kui värvist rääkida, siis ühtlaselt kriitvalge juus ei mõju teatud vanuses enam hästi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa ajad? Väga ilus on! Miks tal loomuliku juuksed peaksid olema, sul on või? Peaaegu kõik naised värvivad oma juukseid, see on elementaarne.

Sinu reaalsustaju on kadunud. Need plastmassised vormitud huuled teda küll ei kaunista, olgu muuga, kuidas on. Juustega on see probleem, et need sorakad juuksepikendused ka ei ole ilusad. Ei ole ilus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu reaalsustaju on kadunud. Need plastmassised vormitud huuled teda küll ei kaunista, olgu muuga, kuidas on. Juustega on see probleem, et need sorakad juuksepikendused ka ei ole ilusad. Ei ole ilus.

Tule nüüd sealt vanast ajast tänapäeva. Sinu kartulikoorepea ja kriipshuul on möödanik.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu reaalsustaju on kadunud. Need plastmassised vormitud huuled teda küll ei kaunista, olgu muuga, kuidas on. Juustega on see probleem, et need sorakad juuksepikendused ka ei ole ilusad. Ei ole ilus.

Seda on sellele inimesele siin mitu korda öeldud, et tal on reaalsustaju kadunud ja niimoodi nihkes, et ta ei suuda enam eristada, mis on normaalne, mis mitte.

See on sama, kui anoreksik näeb end peeglist väga paksuna. Samamoodi näeb see inimene ennast ja teisi läbi kõverpeegli. Tema arvates on ju ka Collinsi naine täiesti normaalne. Ehkki tegelikult on inimene end täiesti ebardiks moonutanud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda on sellele inimesele siin mitu korda öeldud, et tal on reaalsustaju kadunud ja niimoodi nihkes, et ta ei suuda enam eristada, mis on normaalne, mis mitte.

Sa jaurad nagu vaktsiinivastane-mina seda solki sisse ei lase süstida. Tõde on see, et enamik inimesi on kohendades ilusamad.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tule nüüd sealt vanast ajast tänapäeva. Sinu kartulikoorepea ja kriipshuul on möödanik.

Mina süstin ise ja pooldan igati ilukirurgiat. Küll aga jään enda juurde, et mõnel kaob just huulte puhul see tunnetus ära, et kusmaalt on liiga palju. Kui huultel pole enam mingit kuju, vaid ühtlane punnis mass, on see kole. Moonutab ka näojooni. Temal oli ka silmade ümber midagi imelikku, sinna ka vist on täidist süstitud ja pind on muhklik. Juuksepikendused võivad samuti olla kaunid, aga mitte sellise soraka ja ülipikana. Tema õde on väga kaunis. Ei ole tal kriipshuult ega ülipikki elutuid sorkaid peas, aga välja näeb ilusam.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõde on see, et enamik inimesi on kohendades ilusamad.

Ei vaidle vastu, on küll ilusamad, kui seda on tehtud maitsekalt ja hästi. Paraku paljudel ei ole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ETV-s on ainult üks saade, kus näidati ühte inimest, et kõik teavad, kellest jutt käib?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 481 kuni 510 (kokku 546 )


Esileht Ilu Kuidas need lõigatud naised kõik ühte nägu lähevad?