Esileht Ilu Kuidas need lõigatud naised kõik ühte nägu lähevad?

Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 546 )

Teema: Kuidas need lõigatud naised kõik ühte nägu lähevad?

Postitas:
Kägu

Kas ETV-s on ainult üks saade, kus näidati ühte inimest, et kõik teavad, kellest jutt käib? Rate this item:Submit Rating00

Võtsin kavast välja, mis saade sel hetkel oli, mida silmas peeti. Ei ole ju raketiteadus.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et jutt käib õdedest Talidest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka ja imestasin, et üks neist hakkab ikka väga kõikide teiste lõigatud naistega sarnanema. Isikupära on näost peaaegu kadunud ja tekkima hakkab see keskmine-tuunitud-naise- välimus. Kahju.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka ja imestasin, et üks neist hakkab ikka väga kõikide teiste lõigatud naistega sarnanema. Isikupära on näost peaaegu kadunud ja tekkima hakkab see keskmine-tuunitud-naise- välimus. Kahju.

Väga ilus igastahes. Keskmine tuunitud naine ongi ilusam tuunimata naisest, see on ju selge.

 

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://uudised.tv3.ee/meelelahutus/uudis/2021/10/18/kellele-miks-ja-millal-marju-karin-paljastas-kogu-raakimata-toe-ilusustide-kohta?fbclid=IwAR0B0LfpelLu-DJeA93lJAgqPUCRAOggJ3iGmGr-iF2gpzgctt4jR7TJyFQ

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga ilus igastahes. Keskmine tuunitud naine ongi ilusam tuunimata naisest, see on ju selge.

Et sa ka jaksad läbi kogu selle teema kedrata ühte ja seda sama plaati! 😀

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et sa ka jaksad läbi kogu selle teema kedrata ühte ja seda sama plaati! ????

Nagu ka sina, kes arvab, et ta 50-sena jube kaunis on 😀

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka ja imestasin, et üks neist hakkab ikka väga kõikide teiste lõigatud naistega sarnanema. Isikupära on näost peaaegu kadunud ja tekkima hakkab see keskmine-tuunitud-naise- välimus. Kahju.

https://elu.ohtuleht.ee/939805/kadri-tali-huulte-suurendamisest-naised-voivad-teha-igasuguseid-asju-kui-see-neile-taskukohane-on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et sa ka jaksad läbi kogu selle teema kedrata ühte ja seda sama plaati! ????

Nagu ka sina, kes arvab, et ta 50-sena jube kaunis on ????

Ma ei ole mitte kordagi väitnud, et olen jube kaunis. Ütlesin, et olen 50, aga mul puudub kurjusekorts ja suukortsud. Ja päriselt ka puuduvad.

Sina aga peaksid tõesti abi otsima, sest sul on enesehinnanguga tõsised probleemid. Kaunis ja endaga rahulolev naine ei tõmble niimoodi nagu sina seda siin teed.

Teine variant muidugi see, et oled ise mingi ilusüste pakkuv tädi, kes iga hinna eest üritab oma ametit promoda. Kui nii, siis oled sa iluteenindajate margi väga haledalt täis teinud. Inimene küünib vaid lihtlauseid moodustades rumalust suust välja ajama, kiites moonutatud nägude ja kehadega inimesi.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole mitte kordagi väitnud, et olen jube kaunis. Ütlesin, et olen 50, aga mul puudub kurjusekorts ja suukortsud. Ja päriselt ka puuduvad. Sina aga peaksid tõesti abi otsima, sest sul on enesehinnanguga tõsised probleemid. Kaunis ja endaga rahulolev naine ei tõmble niimoodi nagu sina seda siin teed. Teine variant muidugi see, et oled ise mingi ilusüste pakkuv tädi, kes iga hinna eest üritab oma ametit promoda. Kui nii, siis oled sa iluteenindajate margi väga haledalt täis teinud. Inimene küünib vaid lihtlauseid moodustades rumalust suust välja ajama, kiites moonutatud nägude ja kehadega inimesi.

Vaatasin, mis sa siin eelnevad leheküljed korraldanud oled, pidades sulle vastajaid üheks ja samaks. No ei ole sa kõige teravam kriit. Sellises eas võiks juba olla.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka ja imestasin, et üks neist hakkab ikka väga kõikide teiste lõigatud naistega sarnanema. Isikupära on näost peaaegu kadunud ja tekkima hakkab see keskmine-tuunitud-naise- välimus. Kahju.

Väga ilus igastahes. Keskmine tuunitud naine ongi ilusam tuunimata naisest, see on ju selge.

Huvitav, kuidas siis tuunitud kaksik näeb tuunimata õest kehvem välja? Kaksikute puhul on ju ilusti võrdlus olemas, milline oleks inimene tegelikult, kui ta ei oleks endaga neid iluasju teinud. Nii et siinkohal sa ei saa ka seda öelda, et “kui halb ta siis veel näeks välja, kui ta poleks end süstinud ja tuuninud!”

Mulle meeldivad mõlemad õed väga ja hindan nende saavutusi, aga kui me räägime praegu konkreetselt iluprotseduuridest, siis on selge võrdlus olemas, et protseduurimata naine on kenam. Ja kardan, et kui asi samamoodi jätkub, siis vananedes kasvab see vahe nende vahel veelgi. Ja seda tuunitud naise kahjuks.

Väga kahju, kui loomult ilusad naised enda välimust rikuvad.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui neid kaht võrrelda, siis on selgelt näha, kumb ennast tuuninud on. Samas ilusamaks ta ei läinud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui neid kaht võrrelda, siis on selgelt näha, kumb ennast tuuninud on. Samas ilusamaks ta ei läinud.

Võib-olla on ka Anu Tali ennast tuuninud, aga sellisel juhul on ta seda teinud tagasihoidlikult ja maitsekalt. Ja tõesti näeb õega võrreldes kenam välja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt õudne on seda juttu lugeda siin mónes móttes…

Et tóesti ainuke uus reaalsus ja ilustandardid on tonnide viisi mürki endale sisse süstida ja seda peavad siis 30sed täiesti vältimatuks vananemisvastaseks tegevuseks, sóimates teisel arvamusel olijaid 18 lehekülge sülge pritsides.

Olen 41 ja annan noorusele järele, aga siiski kaldun arvama, et saab ka teisiti ja uus reaalsus on see kindlasti mónes ringkonnas, aga mitte kóigis.

Ja kahjuks on jah pigem kohutav vaadata neid kümne küünega noorusest kinnihoidvaid staare, meeleheide paistmas kilomeetrite kaugusele.

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et tóesti ainuke uus reaalsus ja ilustandardid on tonnide viisi mürki endale sisse süstida ja seda peavad siis 30sed täiesti vältimatuks vananemisvastaseks tegevuseks, sóimates teisel arvamusel olijaid 18 lehekülge sülge pritsides.

Ei vaktsineeri ka, eks?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 41 ja annan noorusele järele, aga siiski kaldun arvama, et saab ka teisiti ja uus reaalsus on see kindlasti mónes ringkonnas, aga mitte kóigis.

41 ei ole tavaliselt veel midagi süstida vaja. Vaata 5 aasta pärast, mis juttu räägid.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 41 ja annan noorusele järele, aga siiski kaldun arvama, et saab ka teisiti ja uus reaalsus on see kindlasti mónes ringkonnas, aga mitte kóigis.

41 ei ole tavaliselt veel midagi süstida vaja. Vaata 5 aasta pärast, mis juttu räägid.

No oleks ju vaja, kui siin peetakse vajalikuks 30selt pihta hakata.

Silmalaud vajunud, kulmukortsud platsis jne.. aga siiski üritan veel teistmoodi kuidagi hakkama saada. Jah, ei välista laugude operatsiooni, aga pigem teeb kurvaks see suhtumine, et teistmoodi ei saa ja koledus on vältimatu. Ma ei arva nii.

Ja vaktsineeritud olen ka, pean neid kahte vórreldamatuks teemaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 41 ja annan noorusele järele, aga siiski kaldun arvama, et saab ka teisiti ja uus reaalsus on see kindlasti mónes ringkonnas, aga mitte kóigis.

41 ei ole tavaliselt veel midagi süstida vaja. Vaata 5 aasta pärast, mis juttu räägid.

No oleks ju vaja, kui siin peetakse vajalikuks 30selt pihta hakata.

Silmalaud vajunud, kulmukortsud platsis jne.. aga siiski üritan veel teistmoodi kuidagi hakkama saada. Jah, ei välista laugude operatsiooni, aga pigem teeb kurvaks see suhtumine, et teistmoodi ei saa ja koledus on vältimatu. Ma ei arva nii.

Ja vaktsineeritud olen ka, pean neid kahte vórreldamatuks teemaks.

laugude operatsioon on märksa parema tulemusega ja mōistlikum protseduur kui süstimine. Ise olen ka sûstinud, aga annan aru, et ûle paari korra ühte piirkonda pole mōistlik, siis hakkab juba nägu veidraks muutuma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei vaktsineeri ka, eks?

Suuremad vaktsiinivastased paistavad olevat just need igasugused ilutehnikud. Endal nägu täis süstitud, kõikvõimalike aparaatidega läbi kiiritatud ja reede õhtul vasja tagumikust tulnud hea tuju pulber ninas, aga vat, vaktsiini osas ollakse järsku nii loomulik-nii looduslik. Oi ei, mina ikka ootan FDA täiskinnitust, mis sest et osad fillerid on meil lubatud ja USA FDA-s keelatud jne 🙂

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis sest et osad fillerid on meil lubatud ja USA FDA-s keelatud jne

Millised fillerid USA-s keelatud on, mis meil lubatud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised fillerid USA-s keelatud on, mis meil lubatud?

Hyaluron Pen näiteks. Täpsustan siis, et mitte keelatud, aga FDA ei ole vastu võtnud ja soovitab mitte kasutada. Eestis päris populaarne, ka üks vaktsiinivastane kosmeetik õhinal soovitab. Iluküsimustes järelikult ei aeta näpuga järge, kui kaugel see FDA approval ikka on 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised fillerid USA-s keelatud on, mis meil lubatud?

Hyaluron Pen näiteks. Täpsustan siis, et mitte keelatud, aga FDA ei ole vastu võtnud ja soovitab mitte kasutada. Eestis päris populaarne, ka üks vaktsiinivastane kosmeetik õhinal soovitab. Iluküsimustes järelikult ei aeta näpuga järge, kui kaugel see FDA approval ikka on ????

Kas midagi on veel? Olen vaadanud, et Hyaluron pen kadus mitmete tegijate juurest sama ruttu kui tekkis. Siin siis põhjus. Aga kas midagi on veel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised fillerid USA-s keelatud on, mis meil lubatud?

Hyaluron Pen näiteks. Täpsustan siis, et mitte keelatud, aga FDA ei ole vastu võtnud ja soovitab mitte kasutada. Eestis päris populaarne, ka üks vaktsiinivastane kosmeetik õhinal soovitab. Iluküsimustes järelikult ei aeta näpuga järge, kui kaugel see FDA approval ikka on ????

Minu meelest ka MK reklaamis seda toodet üksvahe. Käis vist isegi kusagil koolitusel, et teenust pakkuda saaks, aga vbla mäletan valesti.

Huvitav, miks seda toodet siis ei soovitata kasutada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Heidy Purga on ka ennast kohendanud? Näeb kuidagi teistmoodi Superstaari saates välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti piltilus Laura on ka endaga midagi teinud. No miks küll ometi? Loomulikus olekus oleks olnud sama piltilus edasi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti piltilus Laura on ka endaga midagi teinud. No miks küll ometi? Loomulikus olekus oleks olnud sama piltilus edasi.

Tema juba ammu süstib huuli, kunstjuuksed, tissid ka paistavad kunst jne, jne. Ammu olen seda vaadanud, et ema on ilusam kui tütar. Aga nüüd jah hakkab juba üsna veidraks minema näost. Ja pole veel ju mingit vanustki, kus alles hakkavad suuremad muutused tekkima ja paljud tunnevad vajadust kohendamise järele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti piltilus Laura on ka endaga midagi teinud. No miks küll ometi? Loomulikus olekus oleks olnud sama piltilus edasi.

Tema juba ammu süstib huuli, kunstjuuksed, tissid ka paistavad kunst jne, jne. Ammu olen seda vaadanud, et ema on ilusam kui tütar. Aga nüüd jah hakkab juba üsna veidraks minema näost. Ja pole veel ju mingit vanustki, kus alles hakkavad suuremad muutused tekkima ja paljud tunnevad vajadust kohendamise järele.

Ma ei rääkinud lauljast Laurast, vaid sellest, kes eile oli Õhtulehes mingi pildi peal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti piltilus Laura on ka endaga midagi teinud. No miks küll ometi? Loomulikus olekus oleks olnud sama piltilus edasi.

Tema juba ammu süstib huuli, kunstjuuksed, tissid ka paistavad kunst jne, jne. Ammu olen seda vaadanud, et ema on ilusam kui tütar. Aga nüüd jah hakkab juba üsna veidraks minema näost. Ja pole veel ju mingit vanustki, kus alles hakkavad suuremad muutused tekkima ja paljud tunnevad vajadust kohendamise järele.

Ma ei rääkinud lauljast Laurast, vaid sellest, kes eile oli Õhtulehes mingi pildi peal.

Temal on ka täpselt sama komplekt ???? Mõlemad on veidrad juba näost, eriti need punnhuuled moonutavad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei rääkinud lauljast Laurast, vaid sellest, kes eile oli Õhtulehes mingi pildi peal.

Vanemaks saanud vahepeal 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei rääkinud lauljast Laurast, vaid sellest, kes eile oli Õhtulehes mingi pildi peal.

Vanemaks saanud vahepeal ????

Vanemaks saades läheb nägu punni? Kui pildid poleks täispikkuses olnud, siis ma oleks pakkunud, et tädi on paksuks läinud lihtsalt. Nägu nagu täiskuu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 546 )


Esileht Ilu Kuidas need lõigatud naised kõik ühte nägu lähevad?