Esileht Ilu Kuidas need lõigatud naised kõik ühte nägu lähevad?

Näitan 6 postitust - vahemik 541 kuni 546 (kokku 546 )

Teema: Kuidas need lõigatud naised kõik ühte nägu lähevad?

Postitas:
Kägu

Hyaluron Pen näiteks. Täpsustan siis, et mitte keelatud, aga FDA ei ole vastu võtnud ja soovitab mitte kasutada. Eestis päris populaarne, ka üks vaktsiinivastane kosmeetik õhinal soovitab. Iluküsimustes järelikult ei aeta näpuga järge, kui kaugel see FDA approval ikka on ???? Rate this item:Submit Rating+20

Eestis populaarne? Ma ei tea, mis kohtades sa teenust saamas käid, kuid seda ei kasutata juba aastaid. Ammugi pole see populaarne 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei rääkinud lauljast Laurast, vaid sellest, kes eile oli Õhtulehes mingi pildi peal.

Vanemaks saanud vahepeal ????

Vanemaks saades läheb nägu punni? Kui pildid poleks täispikkuses olnud, siis ma oleks pakkunud, et tädi on paksuks läinud lihtsalt. Nägu nagu täiskuu.

Ning ei oleks nägu punnis, siis oleks muu häda?! Vaata või SJP ja siis võrdle Madonnaga, kumbki ei saa just positiivseid hinnanguid. Inimesed võivad paari aastaga muutuda, süstiga ja ilma. Kena naine on.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ning ei oleks nägu punnis, siis oleks muu häda?! Vaata või SJP ja siis võrdle Madonnaga, kumbki ei saa just positiivseid hinnanguid. Inimesed võivad paari aastaga muutuda, süstiga ja ilma. Kena naine on.

Tema pole nii vana, et sellepärast peaks näost imelikuks minema. Ikka süstidega liialdamine teeb seda. Ja ei ole kena naine, kohutavalt kuri nägu on peas. Juba enne oli, nüüd on see kuri ilme veel ka veidraks keeranud. Punnhuuled ei kaunista just paljusid.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei rääkinud lauljast Laurast, vaid sellest, kes eile oli Õhtulehes mingi pildi peal.

Vanemaks saanud vahepeal ????

Vanemaks saades läheb nägu punni? Kui pildid poleks täispikkuses olnud, siis ma oleks pakkunud, et tädi on paksuks läinud lihtsalt. Nägu nagu täiskuu.

Vabandan, et tähekombinatsioonidest aru ei saa, aga kes on SJP?

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tema pole nii vana, et sellepärast peaks näost imelikuks minema. Ikka süstidega liialdamine teeb seda. Ja ei ole kena naine, kohutavalt kuri nägu on peas. Juba enne oli, nüüd on see kuri ilme veel ka veidraks keeranud. Punnhuuled ei kaunista just paljusid

No tead, on ikka vahe, kas 25 või 35.

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandan, et tähekombinatsioonidest aru ei saa, aga kes on SJP?

Sarah Jessica Parker, praegu käivad/käisid And Just Like That võtted. Saab sellist vatti oma kortsulise ja vana välimuse eest.

+1
0
Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 541 kuni 546 (kokku 546 )

Esileht Ilu Kuidas need lõigatud naised kõik ühte nägu lähevad?