Esileht Ilu Kuidas need lõigatud naised kõik ühte nägu lähevad?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 546 )

Teema: Kuidas need lõigatud naised kõik ühte nägu lähevad?

Postitas:

Eesti on liiga väike, et selliseid saladusi hoida.

Kuule, mul ei tea oma meeski, mis protseduure ma teinud olen. Kiidab ainult mu head väljanägemist ja loomulikku ilu ????. Tervele Eestile valetaks süümepiinadeta, kui keegi on nii ebaviisakas, et selline küsimus esitada.

Mehed ei lähe arvesse. Need ei saa isegi sellest aru, kas sul on ripsmed värvitud 😀 😀

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 19:41; 13.08 12:04; 13.08 12:09; 13.08 12:13; 14.08 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed ei lähe arvesse. Need ei saa isegi sellest aru, kas sul on ripsmed värvitud ???? ????

Mul ei tea ei oma mees, ega 10 sõbrannat, Ainus, mida teavad, on silmade lõikamine. Ja ei saa keegi midagi aru, muidu oleks ammu teemaks võetud. Kuulen ainult seda, kui hea ma välja näen.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.08 18:22; 11.08 20:28; 11.08 20:31; 11.08 21:23; 12.08 01:06; 13.08 13:46; 14.08 21:18; 14.08 21:29;
Postitas:

Kes siin ütles, et kitsad huuled on väga inetud, siis mina ei nõustu. Kui inimesel ongi kitsad huuled, siis nende suuremaks süstimine teeb väga võõrast nägu. Kui panna vähe, siis ei ole vahest aru saadagi, aga kui rohkem, siis on kole. Just huulte punni süstimine jätab mulje, et hirmsasti on ilukirurgiat kasutatud, kuigi tegelikult polegi ehk muud tehtud. Hea näide on õed Talid. Ühel on huuled süstitud ja teisel mitte. See mittesüstitud huultega on palju kenam.

Miks pagan neid punni peab süstima? 1 ml fillerit korra aastas-paaris ning ilusad huuled on olemas. Punni süstimiseks läheb ikka oluliselt suuremaid koguseid vaja.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.08 18:22; 11.08 20:28; 11.08 20:31; 11.08 21:23; 12.08 01:06; 13.08 13:46; 14.08 21:18; 14.08 21:29;
Postitas:

Eesti on liiga väike, et selliseid saladusi hoida.

Kuule, mul ei tea oma meeski, mis protseduure ma teinud olen. Kiidab ainult mu head väljanägemist ja loomulikku ilu ????. Tervele Eestile valetaks süümepiinadeta, kui keegi on nii ebaviisakas, et selline küsimus esitada.

Mehed ei lähe arvesse. Need ei saa isegi sellest aru, kas sul on ripsmed värvitud ???? ????

Minu mees saab sellest väga hästi aru.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 17:19; 13.08 20:15; 14.08 00:02; 14.08 23:37;
Postitas:
Kägu

Arvad jah? Ma usun, et ma olen teooriaga rohkem kursis kui mõni praktik, sestap ma ka fillereid endale ligi ei lase, mis siis et 4 kümpi paistab. Mul neid näiteid piisavalt ka oma tutvusringkonnast võtta. Noored inimesed aga kaks-kolm aastakest kogemust filleritega ja voila, juba konstantselt padjanäod peas.

Kolmekümnendates pole mingeid fillereid vajagi ???? Vaata 10 aasta pärast uuesti.

Pole sa mingi fillerite asjatundja. Kui su tuttavad on üle end süstinud või mõnes odavas kohas käivad, kus üldse ei vaadata, mida nendega tehakse ehk tehakse seda, mida nad soovivad, siis see on nende probleem.

Enamik 40+ hea väljanägemisega naistest on end süstida lasknud. Mida ilusam inimene, seda parem töö ilmselgelt.

🙂 Ma pole ennast nimetanud fillerite asjatundjaks (kes see üldse on), vaid ma ütlesin, et olen teooriaga kursis, mismoodi see mõjub, mis on tagajärjed jne. Tundub aga, et seda paljud fillerite praktiseerijad ei ole, miks muidu taguda rusikaga rinnale ja väita, et “mitte midagi pole aru saada” ja “see lahustub organismis mõne kuuga”. Väita, et vaid odavas kohas tehakse halba tööd, taas näitab, et sa ei tea, millest räägid. Kui su huuled on loomulikult kitsad, siis liigub see täiteaine varem või hiljem (pigem varem) ülahuule kohale, seda ei saa välistada mitte ükski kliinik. Samuti liigub aine põskedelt ja silma alt sinna, kuhu ise tahab, sellest ka selline ” fluffy” nägu. Absoluutselt kõik näited, mida mina tean, on teinud tallinnas kliinikutes, mida väga kiidetakse. Kasvõi avaliku elu tegelased, kellel raha ja nutti peaks olema. Miks siis tulemused on varem või hiljem sellised, nagu nad on? Mis järgmiseks? Et ma olen äkki kade?

Kui sinu kogemused on teistsugused, siis tore ju. Paraku minu kogemused pole ja sellest ma siin räägingi. Ei maksa ka arvata, et keegi tuleb sulle seda ütlema näkku, et oled paistes. Miks peaks selliseid asju seltskonnas arutama. Pigem arutatakse seltskonnas, kust see paistes inimene puudub.

Seda, et kolmekümnendates vaja pole, daa, loomulikult. Aga praktika räägib midagi muud ju- taas vaata ringi kasvõi avaliku elu tegelaste seas. Kui nii noorelt alustada, siis neljakümnendates oledki padjanäoga, sest osa ainet jääb naha alla (tõestatud väide, mitte minu välja mõeldud). Nii et kaldun arvama, et tulemus, kus mitte midagi pole aru saada jääbki pigem sinna esimeste süstide kanti. Sealt edasi aga, hakkab välja paistma. Ja edasi see asi läheb, sest kui kord oled oma uue näoga ära harjunud, siis tagasi kitsaste huulte, madalamate põsesarnade ja veidi kortsuliste silmaaluste juurde ei taha pöörduda.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ei tea ei oma mees, ega 10 sõbrannat, Ainus, mida teavad, on silmade lõikamine. Ja ei saa keegi midagi aru, muidu oleks ammu teemaks võetud. Kuulen ainult seda, kui hea ma välja näen.

Ma ei räägi ka kunagi sõbrannaga, kes juba 30ndatest end ilusüstimas käinud, tema protseduuridest. See tundub kuidagi kohatu. Millegipärast naised häbenevad seda. Aga ma ei usu siiski, et ta arvab, et ma aru ei saa. Teiste sõbrannadega oleme küll tema muutunud välimust analüüsinud.

+3
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei maksa ka arvata, et keegi tuleb sulle seda ütlema näkku, et oled paistes. Miks peaks selliseid asju seltskonnas arutama. Pigem arutatakse seltskonnas, kust see paistes inimene puudub.

Päris jubedad ussid olete. Meie seltskonnas on inimesed ausad ning kui keegi peaks liiale minema, otseloomulikult võtame selle temaga teemaks.

+4
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eile Reporteris oli üks naine (kes koeri kasvatas) kes nägi päris jube välja, silmad pisikesed ja nägu oleks nagu paistes. Ja kui ta naeratas, siis nägu oli kivist, aga vähemalt kortse ei olnud????

+6
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eile Reporteris oli üks naine (kes koeri kasvatas) kes nägi päris jube välja, silmad pisikesed ja nägu oleks nagu paistes. Ja kui ta naeratas, siis nägu oli kivist, aga vähemalt kortse ei olnud????

Märkasin sama ja kohe tekkis seos siinse teemaga. Aga ei tahtnud siiski kommenteerida. See naine tundus muidu väga sümpaatne, aga usun, et kui ta oleks olnud oma loomulikus olekus, oleks ta olnud kordi ilusam.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

OMG! Darcy 2.0.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Süstija? Jah, te olete paistes, väga väheste puhul ei saa aru, et on kohendatud.

Oled antivaxxer? Süstija on selliste kõnepruuk.

+1
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Süstija? Jah, te olete paistes, väga väheste puhul ei saa aru, et on kohendatud.

Oled antivaxxer? Süstija on selliste kõnepruuk.

Misasja:D jutt käib ilusüstidest ju. Olen vaktsineeritud, kuigi see siia ei puutu.

Saa nüüd üle, et kõigi jaoks ilusüstid ei ole must have ja nagu ka siit teemast saab lugeda, siis selle tõsiasjaga, et nägu muutub teistsuguseks, on paljud kokku puutunud.  Nii lihtsalt on. Veelkord, kui sulle meeldib, siis lase käia. Lihtsalt mulle ei meeldi ja avaldasin arvamust, nagu siin ikka tohib (?) teha.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Saa nüüd üle, et kõigi jaoks ilusüstid ei ole must have ja nagu ka siit teemast saab lugeda, siis selle tõsiasjaga, et nägu muutub teistsuguseks, on paljud kokku puutunud.  Nii lihtsalt on. Veelkord, kui sulle meeldib, siis lase käia. Lihtsalt mulle ei meeldi ja avaldasin arvamust, nagu siin ikka tohib (?) teha.

Tänane postitus koos piltidega, vasakul ilus süstitu, paremal see, millest sina siin rääkida üritad.

PAREMPOOLNE FOTO ON ILLUSTREERIV näide sellest, milleni viib ilusüstidega totaalne liialdamine!
<span class=”pq6dq46d tbxw36s4 knj5qynh kvgmc6g5 ditlmg2l oygrvhab nvdbi5me sf5mxxl7 gl3lb2sf hhz5lgdu” style=”margin: 0px 1px; height: 16px; width: 16px; display: inline-flex; vertical-align: middle; font-family: inherit;”>‼️</span>Ebanormaalse, inetu ja radikaalse tulemuseni jõutakse siis, kui ei kuulata kogenud spetsialisti,kes keeldub protseduuri teostamast, sest aastatepikkune töökogemus võimaldab juba enne protseduuri ette näha, millise tulemuse süstitav preparaat kliendile annab…
<span class=”pq6dq46d tbxw36s4 knj5qynh kvgmc6g5 ditlmg2l oygrvhab nvdbi5me sf5mxxl7 gl3lb2sf hhz5lgdu” style=”margin: 0px 1px; height: 16px; width: 16px; display: inline-flex; vertical-align: middle; font-family: inherit;”>‼️</span>Üle täidetud silmaalused, punnis ja “tõstetud” põsed, mis tekitavad visuaalselt nö “kissis kassisilma”efekti ja liigselt süstitud huuled, mille tulemusena tekib väga ebaloomulik huulekuju ning punnis huulepealne ehk nn. “ahvisuu”.
<span class=”pq6dq46d tbxw36s4 knj5qynh kvgmc6g5 ditlmg2l oygrvhab nvdbi5me sf5mxxl7 gl3lb2sf hhz5lgdu” style=”margin: 0px 1px; height: 16px; width: 16px; display: inline-flex; vertical-align: middle; font-family: inherit;”>⛔️</span>Sellise tulemuse ära hoidmiseks saab spetsialist protseduuri tegemisest keelduda.
Kui klient otsustab keeldumise puhul siiski minna kuhugi teise kliinikusse, kus talle täitesüstid/ilusüstid vaatamata hoiatusele ebaloomuliku tulemuse eest siiski teostatakse ja nii toimitakse järjepidevalt, viib aastate pikkune liialdamine ilusüstidega just sellise tulemuseni, mida näete parempoolsel illustreerival fotol.
*
<span class=”pq6dq46d tbxw36s4 knj5qynh kvgmc6g5 ditlmg2l oygrvhab nvdbi5me sf5mxxl7 gl3lb2sf hhz5lgdu” style=”margin: 0px 1px; height: 16px; width: 16px; display: inline-flex; vertical-align: middle; font-family: inherit;”>✅</span>Ilu ja täitesüstid on esteetilise meditsiini maailmas tegelikult üks parimaid ja toimivamaid lahendusi.
<span class=”pq6dq46d tbxw36s4 knj5qynh kvgmc6g5 ditlmg2l oygrvhab nvdbi5me sf5mxxl7 gl3lb2sf hhz5lgdu” style=”margin: 0px 1px; height: 16px; width: 16px; display: inline-flex; vertical-align: middle; font-family: inherit;”>✅</span>Ka mitmeid aastaid süstides EI MUUTU nägu selliseks, nagu parempoolsel pildil, kui kuulata neid spetsialiste, kes Teile ÕIGEL AJAL EI! ütlevad.
<span class=”pq6dq46d tbxw36s4 knj5qynh kvgmc6g5 ditlmg2l oygrvhab nvdbi5me sf5mxxl7 gl3lb2sf hhz5lgdu” style=”margin: 0px 1px; height: 16px; width: 16px; display: inline-flex; vertical-align: middle; font-family: inherit;”>✅</span>Professionaalselt teostatud täitesüstid annavad Teile värske ja puhanud näoilme, mitte ei muuda Teie välimust naeruväärseks.
Vananedes kahaneb luustruktuur, samuti kaob rasvkude näost, tekivad varjud ja kortsud, nägu vajub….
<span class=”pq6dq46d tbxw36s4 knj5qynh kvgmc6g5 ditlmg2l oygrvhab nvdbi5me sf5mxxl7 gl3lb2sf hhz5lgdu” style=”margin: 0px 1px; height: 16px; width: 16px; display: inline-flex; vertical-align: middle; font-family: inherit;”>✅</span>Ilu ja täitesüstidega saab näonaha eest hoolitseda, niisutada, täita vagusid, ja vähendada miimikat ilma loomulikku näoilmet kaotamata!
0
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Saa nüüd üle, et kõigi jaoks ilusüstid ei ole must have ja nagu ka siit teemast saab lugeda, siis selle tõsiasjaga, et nägu muutub teistsuguseks, on paljud kokku puutunud. Nii lihtsalt on. Veelkord, kui sulle meeldib, siis lase käia. Lihtsalt mulle ei meeldi ja avaldasin arvamust, nagu siin ikka tohib (?) teha.

Tänane postitus koos piltidega, vasakul ilus süstitu, paremal see, millest sina siin rääkida üritad.

PAREMPOOLNE FOTO ON ILLUSTREERIV näide sellest, milleni viib ilusüstidega totaalne liialdamine!
<span class=”pq6dq46d tbxw36s4 knj5qynh kvgmc6g5 ditlmg2l oygrvhab nvdbi5me sf5mxxl7 gl3lb2sf hhz5lgdu” style=”margin: 0px 1px; height: 16px; width: 16px; display: inline-flex; vertical-align: middle; font-family: inherit;”>‼️</span>Ebanormaalse, inetu ja radikaalse tulemuseni jõutakse siis, kui ei kuulata kogenud spetsialisti,kes keeldub protseduuri teostamast, sest aastatepikkune töökogemus võimaldab juba enne protseduuri ette näha, millise tulemuse süstitav preparaat kliendile annab…
<span class=”pq6dq46d tbxw36s4 knj5qynh kvgmc6g5 ditlmg2l oygrvhab nvdbi5me sf5mxxl7 gl3lb2sf hhz5lgdu” style=”margin: 0px 1px; height: 16px; width: 16px; display: inline-flex; vertical-align: middle; font-family: inherit;”>‼️</span>Üle täidetud silmaalused, punnis ja “tõstetud” põsed, mis tekitavad visuaalselt nö “kissis kassisilma”efekti ja liigselt süstitud huuled, mille tulemusena tekib väga ebaloomulik huulekuju ning punnis huulepealne ehk nn. “ahvisuu”.
<span class=”pq6dq46d tbxw36s4 knj5qynh kvgmc6g5 ditlmg2l oygrvhab nvdbi5me sf5mxxl7 gl3lb2sf hhz5lgdu” style=”margin: 0px 1px; height: 16px; width: 16px; display: inline-flex; vertical-align: middle; font-family: inherit;”>⛔️</span>Sellise tulemuse ära hoidmiseks saab spetsialist protseduuri tegemisest keelduda.
Kui klient otsustab keeldumise puhul siiski minna kuhugi teise kliinikusse, kus talle täitesüstid/ilusüstid vaatamata hoiatusele ebaloomuliku tulemuse eest siiski teostatakse ja nii toimitakse järjepidevalt, viib aastate pikkune liialdamine ilusüstidega just sellise tulemuseni, mida näete parempoolsel illustreerival fotol.
*
<span class=”pq6dq46d tbxw36s4 knj5qynh kvgmc6g5 ditlmg2l oygrvhab nvdbi5me sf5mxxl7 gl3lb2sf hhz5lgdu” style=”margin: 0px 1px; height: 16px; width: 16px; display: inline-flex; vertical-align: middle; font-family: inherit;”>✅</span>Ilu ja täitesüstid on esteetilise meditsiini maailmas tegelikult üks parimaid ja toimivamaid lahendusi.
<span class=”pq6dq46d tbxw36s4 knj5qynh kvgmc6g5 ditlmg2l oygrvhab nvdbi5me sf5mxxl7 gl3lb2sf hhz5lgdu” style=”margin: 0px 1px; height: 16px; width: 16px; display: inline-flex; vertical-align: middle; font-family: inherit;”>✅</span>Ka mitmeid aastaid süstides EI MUUTU nägu selliseks, nagu parempoolsel pildil, kui kuulata neid spetsialiste, kes Teile ÕIGEL AJAL EI! ütlevad.
<span class=”pq6dq46d tbxw36s4 knj5qynh kvgmc6g5 ditlmg2l oygrvhab nvdbi5me sf5mxxl7 gl3lb2sf hhz5lgdu” style=”margin: 0px 1px; height: 16px; width: 16px; display: inline-flex; vertical-align: middle; font-family: inherit;”>✅</span>Professionaalselt teostatud täitesüstid annavad Teile värske ja puhanud näoilme, mitte ei muuda Teie välimust naeruväärseks.
Vananedes kahaneb luustruktuur, samuti kaob rasvkude näost, tekivad varjud ja kortsud, nägu vajub….
<span class=”pq6dq46d tbxw36s4 knj5qynh kvgmc6g5 ditlmg2l oygrvhab nvdbi5me sf5mxxl7 gl3lb2sf hhz5lgdu” style=”margin: 0px 1px; height: 16px; width: 16px; display: inline-flex; vertical-align: middle; font-family: inherit;”>✅</span>Ilu ja täitesüstidega saab näonaha eest hoolitseda, niisutada, täita vagusid, ja vähendada miimikat ilma loomulikku näoilmet kaotamata!

Ürita uuesti, ühtegi pilti pole. Sa vist ei oska seda asja väga.

+6
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ürita uuesti, ühtegi pilti pole. Sa vist ei oska seda asja väga.

Ära vingu koguaeg. Kohutav lihtsalt.

https://www.facebook.com/faceline.ee/photos/a.1640064996248316/2948270218761114/

0
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Väita, et vaid odavas kohas tehakse halba tööd, taas näitab, et sa ei tea, millest räägid. Kui su huuled on loomulikult kitsad, siis liigub see täiteaine varem või hiljem (pigem varem) ülahuule kohale, seda ei saa välistada mitte ükski kliinik. Samuti liigub aine põskedelt ja silma alt sinna, kuhu ise tahab, sellest ka selline ” fluffy” nägu. Absoluutselt kõik näited, mida mina tean, on teinud tallinnas kliinikutes, mida väga kiidetakse. Kasvõi avaliku elu tegelased, kellel raha ja nutti peaks olema. Miks siis tulemused on varem või hiljem sellised, nagu nad on? Mis järgmiseks? Et ma olen äkki kade?

Loe allpool olevat Hedi Rimmi postitust. Räägib täpselt sama juttu, et osad iluteenindajad ei keeldu kliente koledaks tegemast. Tehakse, mida klient soovib ning kliendist saab see monstrum, kellest sina siin pilti maalid, kui kõigist, kes endale ilusüste teha lasevad.

Sa ise olid tavaline kosmeetik, kui mälu ei peta?

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Väita, et vaid odavas kohas tehakse halba tööd, taas näitab, et sa ei tea, millest räägid. Kui su huuled on loomulikult kitsad, siis liigub see täiteaine varem või hiljem (pigem varem) ülahuule kohale, seda ei saa välistada mitte ükski kliinik. Samuti liigub aine põskedelt ja silma alt sinna, kuhu ise tahab, sellest ka selline ” fluffy” nägu. Absoluutselt kõik näited, mida mina tean, on teinud tallinnas kliinikutes, mida väga kiidetakse. Kasvõi avaliku elu tegelased, kellel raha ja nutti peaks olema. Miks siis tulemused on varem või hiljem sellised, nagu nad on? Mis järgmiseks? Et ma olen äkki kade?

Loe allpool olevat Hedi Rimmi postitust. Räägib täpselt sama juttu, et osad iluteenindajad ei keeldu kliente koledaks tegemast. Tehakse, mida klient soovib ning kliendist saab see monstrum, kellest sina siin pilti maalid, kui kõigist, kes endale ilusüste teha lasevad.

Sa ise olid tavaline kosmeetik, kui mälu ei peta?

Mis kosmeetik? Pole kordagi seda väitnud. Üldiselt vihjeks võin öelda, et siin kommenteerivad erinevad käod ja ei saa kōiki vastuseid ühele käole omistada.

Rääkides sellest ilutegijast, kelle postitusest sa räägid, siis ka tema puhul on ju väga hästi näha, et põsed ja huuled täidetud. Ei ole üle pannud, aga minu arvates ikkagi torkab silma. Ja just see mulle isiklikult ei meeldigi. Miks peab üldse õigustama. Veelkord, kes tahab, see teeb, aga minu silmale võõras. Pole kordagi rääkinud monstrumitest, need on äärmuslikud näited. Sa jätkuvalt ei saa üle, et kõigile ei meeldi lihtsalt süstitud nägu.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei maksa ka arvata, et keegi tuleb sulle seda ütlema näkku, et oled paistes. Miks peaks selliseid asju seltskonnas arutama. Pigem arutatakse seltskonnas, kust see paistes inimene puudub.

Päris jubedad ussid olete. Meie seltskonnas on inimesed ausad ning kui keegi peaks liiale minema, otseloomulikult võtame selle temaga teemaks.

Väga paljud inimesed on sellised ussid. Tahad ju sõber olla inimesega, miks siis teda vihastada ja talle ebameeldivaid asju näkku ütelda. Riskid ju sellega, et tekitad nii endale probleeme juurde. Muidugi, teise sõbraga seljataga seda teemat arutades võtad ju ka riski, et see jutt jõuab selle inimeseni, kes parasjagu arutamise all oli, aga inimestele ikka meeldib teistest rääkida ja sugugi mitte ainult positiivset. Vahel muidugi võib see olla ka ettevalmistus selleks, et inimese endaga suhelda: et kas teine on ka märganud, et see sõber on nüüd kuidagi muutunud jne. Nt kui häda on suhtlemises ja käitumises või tundub, et teine hakkab oma valikutega kuidagi rappa minema või kohtles kedagi halvasti, siis vahel arutab mõni hoopis kolmanda isikuga seda teemat ja kui saab kinnitust, et tema tunded on õigustatud, siis pöördub ka isiku poole. Aga kui see ei tundu tollele muretsejale või klatšijale piisavalt tõsine või muutust vajav või muudetav probleem, siis ta ei pöördu.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen sellise “ilu” maailmast väga kaugel. Seega küsin, kas need süstitud näod jäävadki alatiseks selliseks? Või nad peavad oma õudset tulemust pidevalt uuesti täitmas käima?

See on lihtsalt uskumatu, mida inimesed endaga teevad! Kuidas inimese mina peegelpilt nii kõveraks muutub, et nad enam ei adu, et see on jõle?

Ma ei ole seni näinud mitte ühtegi naist, kes oleks süstitud põsesarnadega ilus. Ilus on isegi palju öelda – kes oleks enamvähemgi normaalne. Ja seda ei ole vaja väita, et hea töö puhul ma lihtsalt ei saagi aru. Saab küll! ALATI saab aru, kui inimene on omal põsesarnu või huuli süstinud.

+6
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen sellise “ilu” maailmast väga kaugel. Seega küsin, kas need süstitud näod jäävadki alatiseks selliseks? Või nad peavad oma õudset tulemust pidevalt uuesti täitmas käima? See on lihtsalt uskumatu, mida inimesed endaga teevad! Kuidas inimese mina peegelpilt nii kõveraks muutub, et nad enam ei adu, et see on jõle?

Ei adu. See on nagu lihaste treenimisega, tätoveerimisega, augustamisega, saleduskuuridega- kõigega saab üle pingutada ja oma keha mingi imeliku kõverpeegli läbi vaadata ja ilusana tajuda seda, mis teistes õõva tekitab. Ja teatud piirini saabki öelda, et ilu on vaataja silmades. Nii et kui mõni tahab olla sisalikmees või kassnaine või luukere või kumminukk, mis see teiste asi on ja ega need teised ju ka kõik ole mingid ilu etalonid alati ja neilgi on ehk mingi valdkond, kus nad samamoodi liialdavad. Aga jah, kuskil tegelikult on mingi mõistlik piir, mis maani on veel olukord enam-vähem ja kustmaalt hakkab väheke õõvastav ja ebaterve olukord. Mõni on ka nende ilulõikuste tõttu ju enneaegselt hauda läinud. Aga paraku inimene ise ei taju alati ennast adekvaatselt ja vaatabki, et suurem oleks ilusam ja see koht oleks jälle väiksemana ilusam ja siin on kurd ja sealt on lõtv ning vaja ikka kohendada ja lõpuks ongi nagu Pete Burns oma viimastel eluaastatel.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen sellise “ilu” maailmast väga kaugel. Seega küsin, kas need süstitud näod jäävadki alatiseks selliseks? Või nad peavad oma õudset tulemust pidevalt uuesti täitmas käima?

Ei jää. Süstitud täide lahustatakse ära ning võetakse välja, kui vaja.

Kus see õudne tulemus on, kui täidetakse kortsu. Kunagi sul polnud ju seda kortsu? Vaevalt sa kortsuga nasolabiaalides/kurjusekortsuga ilusam oled. See peaks siis tähendama, et nooruses, kortsuvabana olid kole.

+2
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

tema puhul on ju väga hästi näha, et põsed ja huuled täidetud.

Mul on täpselt samasugused kõrged põsesarnad ilma süstimata, võib-olla isegi kõrgemad. See on bs, et sa aru saad.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Saab küll! ALATI saab aru, kui inimene on omal põsesarnu või huuli süstinud.

Ju sa ikka ei saa aru, kui jubadad tunduvad kõik. Keegi ei tule sulle ütlema, mida ta teinud on.

Märksa jubedamad on loppis buldiginäod.

+3
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen sellise “ilu” maailmast väga kaugel. Seega küsin, kas need süstitud näod jäävadki alatiseks selliseks? Või nad peavad oma õudset tulemust pidevalt uuesti täitmas käima? See on lihtsalt uskumatu, mida inimesed endaga teevad! Kuidas inimese mina peegelpilt nii kõveraks muutub, et nad enam ei adu, et see on jõle?

Ei adu. See on nagu lihaste treenimisega, tätoveerimisega, augustamisega, saleduskuuridega- kõigega saab üle pingutada ja oma keha mingi imeliku kõverpeegli läbi vaadata ja ilusana tajuda seda, mis teistes õõva tekitab. Ja teatud piirini saabki öelda, et ilu on vaataja silmades. Nii et kui mõni tahab olla sisalikmees või kassnaine või luukere või kumminukk, mis see teiste asi on ja ega need teised ju ka kõik ole mingid ilu etalonid alati ja neilgi on ehk mingi valdkond, kus nad samamoodi liialdavad. Aga jah, kuskil tegelikult on mingi mõistlik piir, mis maani on veel olukord enam-vähem ja kustmaalt hakkab väheke õõvastav ja ebaterve olukord. Mõni on ka nende ilulõikuste tõttu ju enneaegselt hauda läinud. Aga paraku inimene ise ei taju alati ennast adekvaatselt ja vaatabki, et suurem oleks ilusam ja see koht oleks jälle väiksemana ilusam ja siin on kurd ja sealt on lõtv ning vaja ikka kohendada ja lõpuks ongi nagu Pete Burns oma viimastel eluaastatel.

Ikka väga palju on mõõdukalt tätoveeritud, mõõdukalt augustatud, mõõdukalt saledaid ja ka mõõdukalt iluprotseduure teinud inimesi. Ei ole mingi reegel, et kõik liiale lähevad.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Sama siin – mul samuti kõrged põsesarnad ja alati arvatakse, et ma olen neid süstinud. Ei ole!
On loomulikke kõrgeid põsesarnu ja loomulikult lopsakaid huuli.</p>

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minult on korduvalt küsitud, et kas mul laup ja huuled süstitud (olen 45), et nii sile/täidlane. Ei ole. Ma ei oskagi laupa kortsutada, no päriselt ei oska ja seetõttu laup sile.

Aga mitte keegi ei küsi, kas mu kanavarbaid on süstitud. Mida ma olen teinud ehk 3 korda.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja seda ei ole vaja väita, et hea töö puhul ma lihtsalt ei saagi aru. Saab küll! ALATI saab aru, kui inimene on omal põsesarnu või huuli süstinud.

😀 😀 😀

Saad sa jee.

+3
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja seda ei ole vaja väita, et hea töö puhul ma lihtsalt ei saagi aru. Saab küll! ALATI saab aru, kui inimene on omal põsesarnu või huuli süstinud.

Sama juttu aeti siin ju ka ripsmepikenduste kohta, kuidas need on nii loomulikud, et keegi ei saa aru 😀 Uskuge mind, igasugune võltslisand on aru saada. Olenevalt maitsest võib mõni neid ilusaks pidada, aga aru saada on sellegi poolest.

+6
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

kka väga palju on mõõdukalt tätoveeritud, mõõdukalt augustatud, mõõdukalt saledaid ja ka mõõdukalt iluprotseduure teinud inimesi. Ei ole mingi reegel, et kõik liiale lähevad.

Kõik muidugi ei lähe liiale. Ma vastasin sellele, kes küsis, kuidas nad ise ei näe, et kole on ja sellele, kes arvas, et need on ilged ussid, kes seljataga arutavad, kui keegi nende meelest on liiale läinud. Mina küll ei ütle, et alati on aru saada, kui keegi on endal midagi korrigeerinud. Aga neid ühetaolisi veidralt kummiseid naisi on ka piisavalt, mõned veel üllatavalt noored, nii et teemaalgataja küsimus on ka igati omal kohal.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei jää. Süstitud täide lahustatakse ära ning võetakse välja, kui vaja.

Kus see õudne tulemus on, kui täidetakse kortsu. Kunagi sul polnud ju seda kortsu? Vaevalt sa kortsuga nasolabiaalides/kurjusekortsuga ilusam oled. See peaks siis tähendama, et nooruses, kortsuvabana olid kole.

Levinud väärarvamus, et mingi kortsu täitmine taastab 10 aasta taguse näo. No ei taasta ju. Näo-ovaal muutub, nahk lõtvub, rasv naha alt kaob. See, kui sa selles vana inimese näos mingi kortsu ära täidad, ei tee sind selliseks nagu sa 10a tagasi olid. Oled lihtsalt ilma selle ühe kortsuta – üldmulje on ikka vana.

+7
-2
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 546 )

Esileht Ilu Kuidas need lõigatud naised kõik ühte nägu lähevad?