Esileht Beebi ja mitmikud kuidas nohune laps magada saaks?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kuidas nohune laps magada saaks?

Postitas:

7-kuusel selline vesine nohu. pea alla panin padja. tõmban rhinomeriga, aga kui tissima hakkab siis ikka tatt käib edasi-tagasi. kui tihti selle rhinomeriga tõmmata võib. laps juba karjub kui nina puutun. samas muidu ju tatti kätte ei saa. laps ärkab iga poole tunni tagant, sest tatt sees. teeme inh.aparaadiga 4-5x päevas auru ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 3,5-kuune ka nohune 🙁 Nii kehv vaadata, kuidas tal tatt löriseb ninas, olen endale peale kuri täitsa.
Ma tilgutasin ta voodipesule eukalüpti, et teeb ehk nina natukene rohkem lahti. Küüslauk on ka toas aga rohkem pidi kasu olema, kui see vist ära purustada. Homme proovin soolakotte ka vist ikka, rohkem ei oska midagi teha. Nohu vist peaks 7 päevaga mööduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eukalüpt radiata või ravensara paar-kolm tilka padja peale (võib öö jooksul paar korda ka uuesti panna) ja hoiab nina ilusasti lahti. hummeri soolveega ka läbi loputada enne õue või magama minekut. pumbaga vist tõesti väga tihti ei tohi (kahjustab limaskesta), see rohkem vist selline \”kollide\” ja paksema tati välja tõmbamiseks ja ma üle korra päevas seda ei teeks… vist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega see kerge pole jah, sest seitsme kuune kipub voodis keerutama ka veel, et kui tõstad peaosa kõrgemale, kas ikka püsib seal pool…
aga soovitav veel teha nn lepatriinu sokke, ehk siis talla alla joodi täppe ja soojad sokid jalga, kui täpid kadunud võib uued teha, peab lihtsalt kuidagi üle elama selle aja, vast iga päevaga hakkab parem ja saab ka magada paremini

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pea kõrgemale, küüslauk pea lähedusse (nii et ta ise ligi ei pääseks), tuba tuulutada (laps teise tuppa seniks), õhuniisutaja tööle, kui ei ole, siis niisked lapid radikatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas auruaparaat mõjub nohule muidu hästi, mul ka 1 kuusel natuke nohu, ei teadnud ,kas kasutada seda, saaks tuttavalt laenata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil aitab hästi QUIXX sprei (tegu hüpertoonilise meresoola lahusega ja seetõttu aitab ka ninakinnisuse vastu).Seekord olid neil ninad kinni ja rahutu uni läbi terve öö vastu laupäeva. Laupäeval ninad jooksid nagu \”mahlakased\” ja pool pühapäeva ka takkajärgi.Õhtuks aga kõik möödas ja eile käisime juba vannis. Täna tundub kõik OK olevat. Kasutasin ainult spreyd ja pühkisin ära tati, mis ninast välja jooksis. Kasutada võib seda alates kuuendast kuust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

leidsin ka sellise info internetist, seda võib juba kasutada ka altes kolmandast elukuust
http://www.tervisepood.ee/detailid.php?1685

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina riputasin magamise ajaks purustatud küüslauguga kotikesi võrevoodi külge ja minu arust see tüesti aitas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud kuidas nohune laps magada saaks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.