Esileht Pereelu ja suhted kuidas nõustada sõbrannat päris keerulises olukorras

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: kuidas nõustada sõbrannat päris keerulises olukorras

Postitas:

sõbranna saab varsti 32 aastaseks , tema kallim kellega koos oldud 5 a 38, probleem selles, et tema mees väidab et ei soovi veel lapsi ja ei ole valmis ja ei oska ka öelda, millal ta kunagi selleks valmis on. Sõbrannal aga tahaks varsti, lähema paari aasta jooksul. Probleem selles, et sõbranna pole kindel kas mees üldse kunagi tahab ja kunagi valmis on, meestel ju aega küll aga naistel biol.kell tiksub. Mis nõua anda, kuidas ta saaks sotid selgeks oma mehega.Sõbranna räägib et on mehega sellel teemal korduvalt rääkinud ja vastus ikka \”ei ole valmis \”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 09:04; 01.07 01:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kedagi vägisi isaks ei sunni. Lapse võib salaja hakkama panna, aga sel juhul tuleb olla valmis teda üksi kasvatama ja mitte sarjata isa, kes sellest protsessist osa ei soovi võtta.

Mina leian, et sellise teema puhul pole kellegi teise asi väljastpoolt \”nõustada\”. Oma nõuandmisega võtad tegelikult vastutuse – kui sõbranna teeb sinu nõu järgi ja hiljem oma otsust kahetseb, saab kohe ka sinu peale näpuga näidata.

See on eelkõige sõbranna sisetunde küsimus, kas on valmis selle mehega koos elama ka ilma lasteta või on mõistlikum uue mehe otsingutele suunduda. Sinul pole siin midagi öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin nõustada on? Mees ei taha lapsi. Punkt. Naine tahab ja kohe. Naine leidku mees, kes tahab.

Jäledad on need laste peale surujad, olgu siis mehed või naised. Igal inimesel on õigus mitte lapsi saada, kui ta neid ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe lahku ja otsima meest kes tahab lapsi. Ning olgu see lapse teema juba kohe esimesel suhtlemisel sees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 10:45; 30.06 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean abielupaari, kus mees aastaid väitis et lapsi veel ei taha et pole valmis jne.
Siis leidis uue naise ja lahutas ja nüüd 3 last.
See eks naine siiamaani üksik ja lastetu, nüüd juba vanuse tõttu raske rasestuda. Naine ise tahtis lapsi.
Mina soovitaks sellel su sõbrannal oma soovid ja tahtmised üle vaadata, ei saa jääda lootma mehe peale, et võib olla kunagi tahab lapsi, kui mees juba 38a ja veel soovi pole siis karta võib et ei tulegi või siis teise naisega.
Kui mees väga armastab oma naist siis tahab ka lapsi kui naine väga soovib.Saab ju mõistusega iga inimene aru et 32.a naine ei või igaveselt ootama jääda..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma JOOKSEKSIN kui mees mulle esimesel kohtumisel mingit lapsejuttu ajaks. hulluks peaksin… ja klammerdujaks.[/tsitaat]

No aga jookse nii et jalad villis. Naine ei pea sellepärast lastetuks jääma, et ta praegune mees ei taha lapsi ning aeg vaid tiksub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 10:45; 30.06 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Mees ei armasta su sõbrannat, vaid elavad mugavuskooselu. Õige naisega tahavad ka mehed lapsi (tean sarnast juhtu nagu kägu 11:01 kirjutas).
2. Aga mõned mehed pole lapse saamiseks kunagi valmis – kui ka nii juhtuma peaks, nad põgenevad.
3. Sõbranna otsigu uus mees või kui on nõus üksinda last kasvatama, siis saagu see laps tehtud. 33+ a esmasünnitaja võib juba riskirase olla 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean mis nõu sa TEGELIKULT annad. Laps tuleb vaikselt valmis nihverdada ja mehe käest alimendid välja nõuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ei saa munarakke külmutada, et vajadusel tulevikus teha kunstlik viljastamine?
ma saan aru, et nüüd ja kohe ei taha nagunii kumbki last vaid lähima paari aasta jookul. Võimalik, et selle ajaga tuleb ka mehel titeisu 🙂
Igal juhul kuna vanust ka juba on, tasub uurida ja võimalusel niiöelda backup teha. ükskõik siis kas tulevikus laps saada selle mehega või mõne teisega..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mida arutada, kui mees ei ole valmis, siis ei ole. Kas meie arutelu siin teeb mehe last tahtvaks isikuks?
32 pole mingi piir ega vanus, see on minu nõu sulle ja su sõbrannale! 42 siis juba küll 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma JOOKSEKSIN kui mees mulle esimesel kohtumisel mingit lapsejuttu ajaks. hulluks peaksin… ja klammerdujaks.[/tsitaat]

See sõltub vanusest. Me tutvusime neti teel, mina olin 36, mees 40. Lastesoovi panime paika esimesel kohtumisel, meil polnud lihtsalt aega last mitte sooviva partneri jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 17:12; 30.06 17:13; 30.06 19:36; 01.07 08:55; 01.07 08:59; 03.07 09:06; 04.07 11:55; 05.07 16:50; 05.07 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma tean mis nõu sa TEGELIKULT annad. Laps tuleb vaikselt valmis nihverdada ja mehe käest alimendid välja nõuda. [/tsitaat]

Kuidas see võimalik on? Mees, kes lapsi mitte mingil juhul ei soovi, on ju loomulikult vasektoomia teinud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 17:12; 30.06 17:13; 30.06 19:36; 01.07 08:55; 01.07 08:59; 03.07 09:06; 04.07 11:55; 05.07 16:50; 05.07 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Kuidas see võimalik on? Mees, kes lapsi mitte mingil juhul ei soovi, on ju loomulikult vasektoomia teinud![/tsitaat]Miks peaks vasektoomia tegema mees, kes VEEL ei taha lapsi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Miks peaks vasektoomia tegema mees, kes VEEL ei taha lapsi?[/tsitaat]

Ta ei oska öelda, millal ta kunagi selleks valmis on. 32a naisel ei ole aega \”millal kunagit\” oodata.
Olen nõus eelpoolöelduga – naisel tuleb otsida mees, kes soovib temaga lapsi. Või siis öelda – mina enam pille ei võta, kuna soovin last. Kui mees ei soovi, siis kaitseb end ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 17:12; 30.06 17:13; 30.06 19:36; 01.07 08:55; 01.07 08:59; 03.07 09:06; 04.07 11:55; 05.07 16:50; 05.07 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nad seksivadki sõbranna jutu järgi ilma millegita, kuid mees on väga hea enesekontrollija ja ei lase kunagi sisse , niimoodi on see neil juba 5 a õnnestunud, ärge küsige kuidas või miks, minu jaoks ka ulme:) kuid sõbranna ei hakkaks kindlasti mitte last salaja valmis vorpima, see munarakkude külmutamise idee siin kõge asjalikum:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 09:04; 01.07 01:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

enne munarakkude külmutamist võiks su sõbranna uurida, mis on kunstliku viljastamise eduprotsent ja kas ta on ikka valmis tulevikus seda kadalippu läbima. mina usun, et 38a vanune mees, kes veel pole lapsi tahtma hakanud isegi teoreetiliselt, see ei hakkagi kunagi lapsi tahtma. parimal juhul võib ta neid oma elus taluda. kui toimub mingi \”tõugust liblikaks\” muundumine, siis on ju super, aga mina sellele ei panustaks.

mina soovitaks ka rasestumisvastased vahendid ausalt ja avalikult ära jätta.

p.s. üks võimalus on, et mingil põhjusel on mees viljastamisvõimetu ja ei taha seda tunnistada ei endale ega naisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaksin kommenteerida teemat, kuna olen olnud sarnases olukorras. Erinevus oli see, et mu mehel oli eelnevast abielust juba mitu last olemas, seega oli inimlikult mõistetav, et ta palus mul meie ühise (ja minu esimese) lapse sündi edasi lükata.

Praegu, tagantjärele, ütlen küll, et loll olin ja liiga kaua ootasin. Lõpuks me neid ühiseid lapsi ei saanudki, suhted halvenesid sedavõrd, et läksime lahku hoopiski.
Kui üks partner on täiesti kurt teise partneri loomulike soovide suhtes, hakkab see paratamatult negatiivselt mõjutama suhte kvaliteeti.

Minu jaoks isiklikult läks palju aastaid raisku. Praegu olen küll väga õnnelik kahe lapse ema, aga sain nad üsna napikalt viimasel hetkel 🙂

See munarakkude külmutamine on küll minu arvates kõige jaburam siinsetest ideedest, sedavõrd ebaloomulik. Kui tegemist on terve 32-aastase naisega, kes saaks loomulikul teel rasestuda, siis tuleb lahku minna sellest (krdi isekast) mehest ja luua paari aasta jooksul uus suhe.
Eks see karikas tuleb mingis mõttes igaühel ise põhjani juua, aga nii olulist asja oma elus ei saa lõpmatuseni seada sõltuvusse teiste inimeste suvast.

ps. kui see naine peakski valima munarakkude külmutamise tee, siis kindlasti peaks ta arvesse võtma, et kui ta laseb ilma meditsiinilise näidustuseta kunstliku viljastamise teha tulevikus, siis maksab ta kõik selle täie rauaga kinni. Haigekassa ei hüvita seda.

pps. Ma täiesti mõistan, et 5 aastat suhet on ülimalt raske korstnasse kirjutada 32-aastasena, eriti kui muud aspektid klapivad. AGA laste saamine on sedavõrd oluline küsimus, et siin on (vähemalt naistel) täiesti kahjulik pikaajalisi kompromisse teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nad seksivadki sõbranna jutu järgi ilma millegita, kuid mees on väga hea enesekontrollija ja ei lase kunagi sisse , niimoodi on see neil juba 5 a õnnestunud, ärge küsige kuidas või miks, minu jaoks ka ulme:) kuid sõbranna ei hakkaks kindlasti mitte last salaja valmis vorpima, see munarakkude külmutamise idee siin kõge asjalikum:)[/tsitaat]

Ja kui see \”suurepärane\” meetod ühel hetkel alt veab, siis saadab mees naise abordile? Kuna naine on salaja lapse saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 17:12; 30.06 17:13; 30.06 19:36; 01.07 08:55; 01.07 08:59; 03.07 09:06; 04.07 11:55; 05.07 16:50; 05.07 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt on nii ,et kui mees naist armastab ja tõesti temaga peret soovib, siis tahab ta temaga ka lapsi. Küll on nähtud mehi, kes pole veel valmis, aga siis leiavad teise ja panevad kiiresti tite hakkama.
Loomulikult ei kehti see, kui tegu on tõesti väga noorte inimestega, kel õpingud pooleli, tööd ja elukohta pole, või siis on alles väga lühikest aega koos oldud ja ei olda kindlad, kas see partner on õige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 17:12; 30.06 17:13; 30.06 19:36; 01.07 08:55; 01.07 08:59; 03.07 09:06; 04.07 11:55; 05.07 16:50; 05.07 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju muidugi kui inimeste soovid ei ühti. Ütleksin aga omaltpoolt, et laste mittesoovimine on sama loomulik kui soovimine. Seega ärge olge mehe suhtes ka kriitilised. Lihtsalt need 2 inimest ei sobi omavahel.
Mina naine 32/ja mees 39 (tal üks laps olemas) ja kumbki ei soovi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 09:01; 04.07 01:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule lapsed ei meeldi ja minul lapsi pole, seepärast ehk pole ka kõige adekvaatsem vastaja, aga ütlen nii – keegi kolmas osapool ei peaks üldse surkima teiste asju. Laste tegemine ja saamine on nii isiklik asi, pealegi pole see uue kleidi ostmine, mille paned kappi, kui enam ei meeldi. Kui see mees lapsi \”veel\” ei taha, siis ma pakun, et selles vanuses ta juba ENAM ei taha.
Kui armastus suur, siis mina ei jätaks väärt inimest maha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 09:57; 02.07 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas saada lapsi või mitte on fundamentaalne küsimus. ja kui kahel inimesel sellises fundamentaalses küsimuses ei klapi, ei peaks nemad ka mitte kooselu planeerima. 38aastasele mehele ei ole lapsi saada enam liiga vara, ta lihtsalt ei soovi lapsi saada selle naisega. naine peaks tegema otsuse, kas ta tahab saada last või elada koos selle mehega ja lapsi mitte saada. ja see otsus sõltub praegu temast endast. hiljem, kui laste saamine on juba keeruline ja mees naise ikkagi maha jätab, ei ole otsustamine aga enam mitte naise käes. siis on lasteta ja meheta.

nõustun nendega, kes ütlevad – leidku endale mees, kellega tal on samad ühised huvid ja põhivajadused lastesaamise kohapealt. 32aastasena on ¨ansid leida endale õige mees ikka palju-palju paremad, kui 42aastasena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://naistekas.delfi.ee/suhted/suhted/pihtimus-mees-otsustas-parast-kumneaastast-kooselu-et-ei-tahagi-lapsi.d?id=64618422

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Laste mittesoovimine ei ole küll nüüd loomulik ja tavapärane. See on ikkagi erand, kui ei teki järglaste saamise soovi.[/tsitaat]

See on lihtsalt harjumuspärane, tavaline, \”nii on\”. Kui ikka pole soovi järglast saada, siis olgu see jah vähemus, aga siiski täiesti normaalne tunne.
Palju ebanormaalsem oleks saada laps ühiskonna survel või \”aga kõik naised ju tahavad\” -mõttest lähtuvalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 09:57; 02.07 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaksin siiski su sõbrannal panna mees fakti ette, et ta peab lähima aasta jooksul otsusele jõudma, et kas ta üldse tahab lapsi või mitte. Lihtne arvutus näitab, et kui 40 a. mees saab lapse, siis on ta lapse täisealiseks jõudes juba üsna vana. Eesti meeste keskmist eluiga arvestades peab naine ju mõtlema ka sellele, kas ta mees ikka elus on sel ajal kui laps ülikoolis/kutsekoolis vm. õpib ja pere poolset rahalist toetust vajab. Teiseks, kui mees siiski nelja aasta pärast otsustab, et ta lapsi ei taha, kulub naisel veel paar-kolm-neli aastat uue partneri leidmiseks ja siis on juba jõudnud kätte iga, kus lapse saamine on seotud kõrgemate riskidega ja kui selgub, et lapsesaamine on seotud probleemidega (kunstlik viljastamine jne) siis võib üldse hilja olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees mitte EI TAHA LAPSI, vaid ta ei taha SINU SÕBRANNAGA LAPSI. See on valus kuulda, aga ta ei taha seda naist oma laste emaks. Mina soovitaks sõbrannal hakata ringi vaatama, paras aeg uus mees leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See mees mitte EI TAHA LAPSI, vaid ta ei taha SINU SÕBRANNAGA LAPSI. See on valus kuulda, aga ta ei taha seda naist oma laste emaks. Mina soovitaks sõbrannal hakata ringi vaatama, paras aeg uus mees leida.[/tsitaat]

Kurb on ainult see, et mehed muudkui valetavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 17:12; 30.06 17:13; 30.06 19:36; 01.07 08:55; 01.07 08:59; 03.07 09:06; 04.07 11:55; 05.07 16:50; 05.07 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nimetatud mees ütles seda sõbrannale kohe, 5 aastat tagasi, et ta lapsi ei taha, kui see nii polnud, siis on ta suht alatult raisanud ära 5 aastat teise inimese elust. Pealegi naine ei pruugigi igas vanuses enam nii kergelt rasestuda.
Suhtesse minnakse siiski teadmisega, et see partner ongi ainus ja õige ja kui see nii on, tekib inimestel loomulik soov ka lapsi saada ühiselt.

Sinu sõbranna puhul on tegemist sekssuhtega ja mina tema asemel hakkaksin ringi vaatama kiiremas korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loomulikult ei peaks keegi \”aga kõik naised ju tahavad\” -mõttest lähtuvalt lapsi saama. Mind on alati huvitanud, miks see nii on? Mis on inimesega juhtunud, et ta lapsi ei taha? Nagu on maailmas seksuaalvähemused, on ka sellised vähemused, kes lapsi ei taha. [/tsitaat]

Asjad on nimelt ikka väga palju muutunud seoses rasestumisvastaste vahendite laia leviku ja kättesaadavusega. Samuti on inimeste eneseteostusevõimalused, reisimisevõimalused jne jne mitmekordselt suurenenud.
Lääneühiskonnas on mittepaljunemine jõudsalt kasvav trend, seda teab ju igaüks. Soomes pole üle 40-aastastest naistest viiendikul lapsi.

Miks ei soovi? Mu elu on ju niigi supertore. Mul on armastav mees, tore töö, vaatan maailmas ringi, kui soovin. Nii öelda – kui asi pole katki, millleks seda siis parandada? Ma ei soovi loobuda oma vabast ajast, unest, pühendumisest mehele jne. Kindlasti sina võid tuua sadu vastuargumente, miks just sinu valik on hea. Mu sõprade, sõbrannade hulgas on palju loomingulisi tüüpe, väga töökaid inimesi, me vestleme nii paljudel huvitavatel teemadel, et mingi lasteküsimus ei tekigi päevakorda. Pealegi – maailmas on inimesi jub nii nii palju. Me kõik teame seda. Oleme enamus siiski tavalised enam-vähem keskpärased inimesed, kes toodaks vaid tavalisi keskpäraseid inimesi.:S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 09:01; 04.07 01:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise arusaamatuste vältimiseks ongi hea see paljukirutud vanamoodne abielu. Enne abiellumist on ju loomulik, et räägitakse tulevikuplaanid põhjalikult läbi – mitu last (ja kas üldse!) ja millal soovitakse, kuidas toimub kodune tööjaotus, kuidas toimetatakse rahaga jne.
Kui pole just tegemist vanemate inimeste ja mitmenda kooseluga, siis üldiselt mõistetakse abielu all tõesti pereloomist, sealhulgas lastesaamist. Loomulikult ei pea kohe suhte alguses abielluma, aga kui aastaid on koos elatud, siis võiks ära otsustada küll, kas soovitakse peret või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 17:12; 30.06 17:13; 30.06 19:36; 01.07 08:55; 01.07 08:59; 03.07 09:06; 04.07 11:55; 05.07 16:50; 05.07 20:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted kuidas nõustada sõbrannat päris keerulises olukorras

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.