Esileht Pereelu ja suhted Kuidas öelda oma naisele, et mul on kõrvalsuhe teise naisega?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas öelda oma naisele, et mul on kõrvalsuhe teise naisega?

Postitas:

Ja ongi nii, olen ammu kahtlustanud või õigemini püüdnud endast aru saada, et miks mul tekivad teatud mõtted naistest. Ma ei hakka pikka sissejuhatust tegema, aga elu on nii läinud, et hakkasin selle ringkonnaga suhtlema ja väljas käima ning nüüdseks olen mitu kuud olnud suhtes ühe naisega (hetero). Olen muidu abielus naisega ja mul on lapsed. Ma tean küll, et öeldakse, et ära tee otsuseid emotsioonide hetkel, kui olen ikka hullult ära armunud sellesse naisesse. Meil on fantastiline klapp nii füüsilise kui vaimse poole peal. Ja ma siiralt usun, et tahan temaga jätkata. Ma ei kujuta ette, kuidas seda kõike oma naisele serveerida, kuidas ta võiks reageerida? Kes on olnud sarnases situatsioonis, kuidas on asi lahenenud ja kuidas naisele ütlesite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehtud-nähtud, kuigi ise olin petetava rollis. Kahtlustasin ammu, kuid otseseid tõendeid polnud. Avastasin selle ise nüüd hiljuti \”nuhkides\” arvutis ringi. Nuhkimine polnud tegelikult plaanis, poolkogemata avastasin 1 veidra asja ja siis ei jäänud enam midagi muud üle kui kogu arvuti üle käia.
Mees väidetavalt ise väga kahetseb ja tahab minuga edasi olla. Eks tulevik näitab mis saama hakkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ROINAS-kas sul hakkas igav, et pidid teemat järgi tegema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kui kaua sa abielus oled olnud hetkel ja mis vanuses on lapsed – sellest sõltub nii palju, et milline soovitus sulle võik sobida edasi liikumiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vahva paroodia. kui naistel miskit toimub, siis on see tõsine mure.

kui meestel miskit mureks, siis kõik mehed on ju sead ja petukotid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas öelda oma naisele, et mul on kõrvalsuhe teise naisega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.