Esileht Pereelu ja suhted Kuidas õelda seda…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kuidas õelda seda…

Postitas:

Kuidas ma seda mehele ette serveerin?
Kahtlustasin ammu ,et tal on armuke -nüüd tuli tõsi valgele,kuigi tema teab,et ma ei tea.Asi selline .Helistasin mehel küsisin kus sa oled ,ta vastas tulen maalt mul oli seal vaja korra käia. ok.
Õhtul tulin koju ja kontrollisin juhuslikult tema pükste taskuid(ta ei tea seda)ja kasutamatta kondoom(hommikuks oli see sealt kadunud),läksin järgmine päev tema autosse vaatama ja olin valmis kõigeks ja pidingi olema sest seal oli tühi lillede paber ja kommid.Tal tööauto ,seega isiklik auto kodus.
Õhtul küsisin mehelt,et sul autos kommid too tuppa tahaks ka,tema vastas et ei ma söön neid ise,aga lillede paber oli juba peale seda ära visatud ainult kommid oli istme peal…
Nüüs tahan küsida mehelt ,mis toimub aga kuidas seda talle serveerida?

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida saadud infoga peale hakkad, kui kuidagi küsitud saad?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mis toimub on ju selge. Mina serveriks edasi nii, et pakin asjad ja aidaa.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mis toimub on ju selge. Mina serveriks edasi nii, et pakin asjad ja aidaa.

Miks tema peaks asjad pakkima? Petisest mees pakkigu asjad ja kadugu seitsme tuule suunas.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 22:53; 02.11 23:34; 05.11 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt nii serveeridki. Sellele järgneb mehe süüdistus, et sorid ta asjades. Ära lase end kõrvale kallutafa vaid jätka : see pole oluline, kas sorid või mitte, oluline on, et mehel on armuke ja soovid suhet lõpetada. Ära süüdista. Ole rahulik ja keskendu lihtsalt suhtest väljumisele, mitte süüdlase otsimisele.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt nii serveeridki. Sellele järgneb mehe süüdistus, et sorid ta asjades. Ära lase end kõrvale kallutafa vaid jätka : see pole oluline, kas sorid või mitte, oluline on, et mehel on armuke ja soovid suhet lõpetada. Ära süüdista. Ole rahulik ja keskendu lihtsalt suhtest väljumisele, mitte süüdlase otsimisele.

Just, ilmselt hakkab ta sind seitsmes surmapatus süüdistama ning teemat kõrvale viima, aga isegi siis, kui sa oleksid kellegi tapnud, ei muuda see asjaolu, et ta sind petab, seega ära lase end eksitada. Kui lilli ja komme viib, siis tundub tõsine olevat, mitte lihtsalt kuskil klubi wc-s (ma isiklikult ei andestaks muidugi kumbagi varianti). Ega siin mingit erilist serveerimist ei ole, kuskilt peab lihtsalt pihta hakkama. Sul küll nii kristsllselgeid tõendeid ei ole nagu BSH-l, aga arvata võib jah, et ta endale lilli ei kingi. Ilmselt ta praegu juba mõtleb, kuidas sulle seda lillepaberi olemasolu seletada. Ahjaa, tihti petavad mehed hakkavad naisi petmises süüdistama (isegi, kui sul pole see pähegi tulnud), seega ole selleks ka valmis. Aga jah, hakka otsast pihta jutuga, ära pensionini sellega venita ja ära lase end ümber veenda – petab korra siis jääbki petma.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 23:03; 04.11 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mis toimub on ju selge. Mina serveriks edasi nii, et pakin asjad ja aidaa.

Miks tema peaks asjad pakkima? Petisest mees pakkigu asjad ja kadugu seitsme tuule suunas.

Ära läheb siiski see, kellele kinnisvara ei kuulu. Kui kuulub mõlemale, siis tuleb selle jagamisega tegelema hakata.

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mis toimub on ju selge. Mina serveriks edasi nii, et pakin asjad ja aidaa.

Miks tema peaks asjad pakkima? Petisest mees pakkigu asjad ja kadugu seitsme tuule suunas.

Ära läheb siiski see, kellele kinnisvara ei kuulu. Kui kuulub mõlemale, siis tuleb selle jagamisega tegelema hakata.

Ja kust pärineb teadmine, et maja kuulub mehele?

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 22:53; 02.11 23:34; 05.11 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei andestaks. Magab teise naisega (või mehega, mine seda moodsat elu tea) ja siis ei raatsi isegi kommi anda!

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kust pärineb teadmine, et maja kuulub mehele?

Perekooli ei loe ja elust mitte midagi ei tea?

ALATI on sellistel juhtudel nii, et kui on mehe maja, siis teeb kahtlustav naine teema, kus uurib, et mida ta saaks teha, kuidas serveerida jne, igati venitab oma otsusega.
Tõendid tihti taovad näkku ja lükkavad jalust, AGA neid pole naisel mugav uskuda. Sest selleks peab oma mugavusstsoonist välja astuma.
(loe: oma (ja tihti ka lapse) asju hakkama pakkima)

KUI ON naise maja ja naine kahtlustab midagi, siis on hommikuks mehe asjad kilekotiga ukse taha tõstetud ja rohkem mitte mingit teemat ei ole.
Siis on hoopis MEHE asi tõestada, et tal ei ole mingit afääri, et ta endiselt ja piiritult armastab seda naist ja näeb ette, et nad koos vananevad ja käsikäes jalutavad helgesse vanadusse.
Hoolitsedes üksteise eest andunult surmani…

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis su eesmärk on?
Seda, et tal armuke on, teab ta isegi. Nii et mida serveerida? Et sa tead? Ja siis?
Tahad, et afäär lõppeks?
Tahad, et ta välja koliks?
Tahad uut kasukat?

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võtad õhtul söögilaua taga teema üles.
kes see eit on, kui ei lõppe siis kadugu mees elamisest, alimentidest ei pääse, vajadusel kaebad mehe ülemusele tööl.
armukesega põle nalja, ta on su otsene konkurent.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leidsin mehe autost ka lillede pakkimispaberi, tõenäoliselt oli korra hooletu. Peale seda nägin “Kogemata” mehe, nüüdseks eksmehe meile, telefonis sõnumeid. Pidin pikali kukkuma. Abielu kõrvalt käis selline intensiivne seksielu teise naisega. Kirglikud armusõnumid, arutamine kui hea eile oli jne. Mees ajas muidugi tagasi, et midagi pole olnud, midagi pole teinud. Hiljem selgus, et mõned tuttavad teadsid ja muigasid . Ei suutnud s..a asja juures head nägu teha ja teeselda suurt abieluõnne ja rõõmu. Maja müüsime ja jagasime mis jagada oli. Lapsed on täiskasvanud, aktsepteeris minu otsust. Eks üritas küll veel manipuleerida ja ennast haledaks teha. Elan nüüd rahulikku elu, hobid, reisid, töö.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 09:26; 03.11 11:39; 03.11 11:49; 03.11 11:54; 03.11 13:37; 03.11 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis su eesmärk on?

Seda, et tal armuke on, teab ta isegi. Nii et mida serveerida? Et sa tead? Ja siis?

Tahad, et afäär lõppeks?

Tahad, et ta välja koliks?

Tahad uut kasukat?

Julgust ja väärikust sulle, teemaalgataja. Just neid kahte, mida sinu mehel pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mängi mingi aeg veel kaasa, jälgi mängu, kogu tõendeid, võib-olla saa ka selle naisega kuidagi kogemata tuttavaks (muidugi ütlemata, kes sa oled). Võimalik, et see naine teab sinu olemasolust, aga võimalik, et ka mitte, ongi selline vallaline mees.
Isegi kui sa enam ei soovi oma mehega edasi koos elada peale sellist tegu, oleks peen lõpp eriti filigraanne ju. Lajatada, kus ta seda ei ootaks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik mehed panevad kõrvalt, osad teevad seda kavalamalt kui teised.
Kui veel pole, hakkavad.
Praegusel ajal on veel eriti lihtne, kõik see maine ahvatlus virtuaalmaailmas – vali ainult.

+5
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 11:33; 03.11 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik mehed panevad kõrvalt, osad teevad seda kavalamalt kui teised.

Kui veel pole, hakkavad.

Praegusel ajal on veel eriti lihtne, kõik see maine ahvatlus virtuaalmaailmas – vali ainult.

Enamus mehi ei peta vaid hoolivad ja hoiavad oma kaaslast, see on lihtsalt mõne petised õigustus – et näe, näe tema tegi ka

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 09:26; 03.11 11:39; 03.11 11:49; 03.11 11:54; 03.11 13:37; 03.11 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mängi mingi aeg veel kaasa, jälgi mängu, kogu tõendeid, võib-olla saa ka selle naisega kuidagi kogemata tuttavaks (muidugi ütlemata, kes sa oled). Võimalik, et see naine teab sinu olemasolust, aga võimalik, et ka mitte, ongi selline vallaline mees.

Isegi kui sa enam ei soovi oma mehega edasi koos elada peale sellist tegu, oleks peen lõpp eriti filigraanne ju. Lajatada, kus ta seda ei ootaks.

Miks peaks ennast veel alandama ” mängu jälgimise” või mehe armukesega tutvust sobitama hakkama, kui niigi on selge, et mees petab. Lõpuks see ” mängu jälgija” võib lihtsalt ära pöörata. Ennegi on sedamoodi hulluks mindud ja lajataja lõpetab psühhiaatria haiglas või politseis.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 09:26; 03.11 11:39; 03.11 11:49; 03.11 11:54; 03.11 13:37; 03.11 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik mehed panevad kõrvalt, osad teevad seda kavalamalt kui teised.

Kui veel pole, hakkavad.

Praegusel ajal on veel eriti lihtne, kõik see maine ahvatlus virtuaalmaailmas – vali ainult.

Enamus mehi ei peta vaid hoolivad ja hoiavad oma kaaslast, see on lihtsalt mõne petised õigustus – et näe, näe tema tegi ka

Oh sind naiivitari ( eeldan, et oled naisterahvas). Enamus ikkagi petavad võimalusel, truudus on juhuse puudus. Käisin ise aastaid välismaal tööl ja seal oli ka palju teisi eestlasi; töö käis nii, et paar nädalat kuni kolm kuud tööl ja siis mingi aeg kodus. Kõik, eranditult kõik suhtes või abielus mehed magasid kas kohalike naistega või pruukisid prostituute. Ja ei saa öelda, et oleks olnud mingi osside seltskond, oh ei, seal leidus mehi väga erineva haridustasemega ning lastetoaga, erinevate varasemate töökogemustega.

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 11:52; 03.11 12:04; 03.11 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik mehed panevad kõrvalt, osad teevad seda kavalamalt kui teised.

Kui veel pole, hakkavad.

Praegusel ajal on veel eriti lihtne, kõik see maine ahvatlus virtuaalmaailmas – vali ainult.

Enamus mehi ei peta vaid hoolivad ja hoiavad oma kaaslast, see on lihtsalt mõne petised õigustus – et näe, näe tema tegi ka

Oh sind naiivitari ( eeldan, et oled naisterahvas). Enamus ikkagi petavad võimalusel, truudus on juhuse puudus. Käisin ise aastaid välismaal tööl ja seal oli ka palju teisi eestlasi; töö käis nii, et paar nädalat kuni kolm kuud tööl ja siis mingi aeg kodus. Kõik, eranditult kõik suhtes või abielus mehed magasid kas kohalike naistega või pruukisid prostituute. Ja ei saa öelda, et oleks olnud mingi osside seltskond, oh ei, seal leidus mehi väga erineva haridustasemega ning lastetoaga, erinevate varasemate töökogemustega.

Kalevipoja eneseõigustus. Prostituudi “pruukimine” ütleb nii mõndagi mehe kohta – osside oss, kes ei saa ega oska naisi orgasmini viia, lisaks inimkaubanduse toetamine.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 09:26; 03.11 11:39; 03.11 11:49; 03.11 11:54; 03.11 13:37; 03.11 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud Soomega tegemist ega ehitustööga, vaid üks teine valdkond. Mina ise ei olnud sel ajal suhtes ning ei petnud kedagi. Mõni pereisa nuttis Skype’ s ” Ma armastan sind, kallis, armastan” ja samal õhtul läks bordelli ning rääkis, et kodus ka igal võimalusel paneb kõrvalt. Ja üsna kindel, et need petmised ei ole lihtsalt välja tulnud ning tema naine on rahulik ja kindel, et see mees on temale truu.

Ärge uskuge, kui ei taha. Aga oma illusioonidest maa peale kukkumine võib kunagi valus olla.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 11:52; 03.11 12:04; 03.11 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud Soomega tegemist ega ehitustööga, vaid üks teine valdkond. Mina ise ei olnud sel ajal suhtes ning ei petnud kedagi. Mõni pereisa nuttis Skype’ s ” Ma armastan sind, kallis, armastan” ja samal õhtul läks bordelli ning rääkis, et kodus ka igal võimalusel paneb kõrvalt. Ja üsna kindel, et need petmised ei ole lihtsalt välja tulnud ning tema naine on rahulik ja kindel, et see mees on temale truu.

Ärge uskuge, kui ei taha. Aga oma illusioonidest maa peale kukkumine võib kunagi valus olla.

Sinu käputäie töö-joomasemusi ei ole enamus.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 09:26; 03.11 11:39; 03.11 11:49; 03.11 11:54; 03.11 13:37; 03.11 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tarbi alkoholi. Eestlasi oli firmas 150 ja nagu ütlesin, väga erineva taustaga.

Eesti ainukeses prostitutsiooniteemalises foorumis näiteks on 53 000 kasutajat. Mis see teeb siis- täiskasvanud meestest iga kuues-seitsmes peab vajalikuks end kursis hoida selle valdkonnaga. Kõik nad on ” mingid ossid, jobud, äpud, aga mitte mingil juhul minu mees”, nii või?

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 11:52; 03.11 12:04; 03.11 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt vaata, et oled oma tagala kindlustanud. Et sa ei sõltuks mehest rahaliselt, et oleks endal piisav rahatagavara kas või väljakolimiseks jne, vaata üle kuidas varasuhted on jagatud, võib ka juristiga konsulteerida. Sest kui seda mehele serveerima hakkad, võivad asjaolud väga kiiresti muutuda. Kogu tõendeid selleks juhuks, kui mees tagasi hakkab ajama ja sind ennast hulluks nuhkijaks vms süüdistama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik mehed panevad kõrvalt, osad teevad seda kavalamalt kui teised.

Kui veel pole, hakkavad.

Praegusel ajal on veel eriti lihtne, kõik see maine ahvatlus virtuaalmaailmas – vali ainult.

Ma, kes seda kirjutasin – mitmetes riikides elanud ja töötanud, näinud elu ja inimesi.
Teiseks, peale lahkuminekut, olen ka deidisaitide kiimas meestega suhelnud.
Hea väljanägemisega, “ärarääkijatest” puudus ei ole. Mõned lihtsalt puistavad südant, mõned kelgivad oma saavutustega. Jajaa, abielumehed, kellede naised ei tea aimatagi.
Kolmandaks, omaenda suhted – midagi ei olnud kodust puudu, aga ikkagi mindi ja pandi..Muidugi tegi haiget, hullumiseni. Nüüd, kui valud on valutatud ja armastus tolmuks saanud – nad ongi sellised, need mehed.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 11:33; 03.11 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead kõigepealt enda jaoks asja selgeks mõtlema – mida sina tahad? Tahad edasi elada petisest mehega? Sellisel juhul see, kui mees saab teada, et sa tead, ei ole sinu huvides. Kui tal pole enam põhjust varjata, muutub ta hoolimatuks ja võibolla mõtleb ise lõpuks lahkumise peale. Sina oma tahtmist ei saa ja jääd kaotajaks.
Kui sa aga tahad lahku minna, siis selleks ei ole sul tegelikult vaja mehepoolset ülestunnistust. Antud juhul näib lugu olevat küllalt selge. Võid küll veel natuke oodata ja tõendeid koguda, et täiesti kindel olla, aga mehe ülestunnistus ei ole lahkuminekuks ilmtingimata vajalik.
Välja arvatud juhul, kui sa arvad, et sa pead sugulastele ja sõpradele selle lahkumineku põhjuse ütlema ja see võib lõpuks oluline olla. Paratamatult, kui mees ja naine lahku lähevad, peavad ühised sõbrad nö pooli valima ja ka su oma sugulased võivad sulle pahaks panna, kui muidu hea mehe juurest niisama ära lähed. Sellisel juhul on sul ka targem enne tõendeid koguda, siis need tõendid sugulastele ette laduda ja alles siis lahku minna. Sest kuna su sotsiaalne võrgustik niikuinii lahku minnes laguneb, on sul vaja nii palju kui võimalik enda poolele võita.
Räägite siin rahast ja varast. Need ei ole nii olulised, kui sõbrad ja sugulased. Raha ja vara saab jagada kohtus ja sellesse ei pea tugivõrgustiku liikmeid üldse segama, see on täiesti eraldi asi. Aga teiste inimeste abi võib sul mingil hetkel tõsiselt vaja olla. Seega hoia neid suhteid, mida saad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik mehed panevad kõrvalt, osad teevad seda kavalamalt kui teised.

Kui veel pole, hakkavad.

Praegusel ajal on veel eriti lihtne, kõik see maine ahvatlus virtuaalmaailmas – vali ainult.

Ma, kes seda kirjutasin – mitmetes riikides elanud ja töötanud, näinud elu ja inimesi.

Teiseks, peale lahkuminekut, olen ka deidisaitide kiimas meestega suhelnud.

Hea väljanägemisega, “ärarääkijatest” puudus ei ole. Mõned lihtsalt puistavad südant, mõned kelgivad oma saavutustega. Jajaa, abielumehed, kellede naised ei tea aimatagi.

Kolmandaks, omaenda suhted – midagi ei olnud kodust puudu, aga ikkagi mindi ja pandi..Muidugi tegi haiget, hullumiseni. Nüüd, kui valud on valutatud ja armastus tolmuks saanud – nad ongi sellised, need mehed.

Hullumiseni tegi haiget..see oli kõigest lahutus, lase sellel mehel minna, saad ka kibestumist lahti. Sa hoiad ju paraku siiani temast kinni. Inimesed ikka lahutavad. Algatajaks on nii mehed kui ka naised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 09:26; 03.11 11:39; 03.11 11:49; 03.11 11:54; 03.11 13:37; 03.11 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult petavad väga paljud mehed, isegi statistika tehtud selle kohta. Samas pigistavadki need abielunaised ka silmad kinni, sest eitades lihtsam elada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 Nii vahva lugu
Kommid, lilled, kondoom. Nagu Prisma sooduspakkumine sõbrapäevaks 🙂

Aga miks sa serveerima pead midagi, teil on ju kõik korras!

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 11:25; 04.11 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võtad õhtul söögilaua taga teema üles.

kes see eit on, kui ei lõppe siis kadugu mees elamisest, alimentidest ei pääse, vajadusel kaebad mehe ülemusele tööl.

armukesega põle nalja, ta on su otsene konkurent.

Kui mulle muidu ei meeldi see esimese ja teise Eesti jutt, siis selliseid mõtteavaldusi lugedes saan aru, et on ikka küll olemas see teine ja vaata et kolmas-neljaski. Sõnavalik, käitumisjuhised … päris halb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas õelda seda…