Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas Õismäelt kõige lihtsamini sinna Männiku kirbukale saada?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuidas Õismäelt kõige lihtsamini sinna Männiku kirbukale saada?

Postitas:
Kägu

Kas tõesti Õismäelt sinna Männiku kirbukale minemiseks peab läbi linna minema? Ise tartlne ja absoluutselt Tallinna transpordigeograafiat ei jaga ja vanem sugulane, kelle juures peatun soovitas kesklinna sõita ja seal ümber istuda – samas kaardilt vaadates tundub see mõttetult suur ring :S

Please wait...
Postitas:
ahv

RE: Kuidas Õismäelt kõige lihtsamini sinna Männiku kirbukale saada?

No kas 33-bussiga ei saa Männikul õigesse kohta? Õismäelt lähed 10-ga Nõmmele ja sealt 33-ga edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas tõesti Õismäelt sinna Männiku kirbukale minemiseks peab läbi linna minema? Ise tartlne ja absoluutselt Tallinna transpordigeograafiat ei jaga ja vanem sugulane, kelle juures peatun soovitas kesklinna sõita ja seal ümber istuda – samas kaardilt vaadates tundub see mõttetult suur ring :S [/tsitaat]
Õismäelt bussiga nr 10 või 27 ja hiljemalt Nõmmel istud ümber bussile 33.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aa, kus see männiku kirbukas üldse toimub? ma esimest korda kuulen sellest. ja mida seal müüakse, kas seal on ainult lastekaubad või on seal ikka midagi muud ka?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

veits googeldada??? http://lastehoid.net/blog/kirbuturg/

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]veits googeldada??? http://lastehoid.net/blog/kirbuturg/%5B/tsitaat%5D
aitäh, ma ise püüdsin ka otsida, aga ei leidnud. ma nimelt ei teadnud, et see on mingis hotellis dzingel( kus iganes see ka ei asuks) ja kuna ma nüüd sain teada, et tegemist on lasteasjade kirbukaga, siis pole mul sinna ka asja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas Õismäelt kõige lihtsamini sinna Männiku kirbukale saada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.