Esileht Väikelaps Kuidas olete aastast või veidi vanemat last rinnast võõrutanud?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kuidas olete aastast või veidi vanemat last rinnast võõrutanud?

Postitas:

Kas viimasena on alles jäänud õhtune söötmine ja kas rinnapump on vajalik olnud või on piim ise vaikselt ära kadunud,kui lõpuks ainult 1x ööpäevas saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

just nii, jätsin tasapisi ja tunde järgi toidukordi ära ja pikendasin vahesid (alates ca 1a1k), viimaseks jäi alles õhtune söömine. seda kõike mitme-mitme kuu vältel ja vahelduva eduga;) ilma konkreetse plaani või tähtajata enda jaoks.
lõpuks andsin korraga ainult ühest rinnast – seega rinna tühjendamine toimus ülepäeviti. viimaks laps enam ise ei küsinud ja tuli see lõplik otsus ära teha(laps 1a6k). sellisel pikaajalisel lõpetamisel jäid rinnad pehmed – rinnad ei täitunud ega lekkinud ning pumpamine ei olnud vajalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina lõpetasin oma lapsele rinna andmise täieslikult, kui ta oli 1,5A. Tasapisi lihtsalt hakkasin vähem andma ja rinna asemel andsin mingit muud toitu. Lõpuks jäi ainult öine ja varahommikune tissitamine. Edasi jätsin varahommikuse ära ja lõpuks ka öise ja saime täitsa hästi hakkama. ööunne jäämist kartsin ise kõige rohkem. 2-3 ööd nägime natuke vaeva ja oli väike kisa,mille kannatasime ära, pärast jäi ilma rinnata ilusti magama. Kõik läks ikka suht libedalt. Ära kiirusta ja vaata last, sujuv üleminek on kõige parem! Vaata,et kui ta väga protesteerima hakkab,siis anna rinda edasi,aga vähem. Las laps harjub 🙂 Rinnapumpa praktiliselt ei kasutanud(võõrutamisel üldse mitte).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 18:28; 22.01 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ahjaa rinnapiim kadus mul järk-järgult ära ja mingit probleemi ei tekkinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 18:28; 22.01 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetasime 1a11k. Päeva pealt. Nüüd juba 3 nädalat ei saa, leidsin õige hetke, et vaadata, kas õnnestub või mitte ja õnnestuski. Enam laps ei tahtnud, umbes 5 päeva hiljem hakkas näitama ja ütlema, aga see oli lihtsalt näitamine ja ütlemine, enam ei nõudnud ta midagi ja rindadega probleeme polnud, loodan, et ei juhtu enam midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetasin kui laps oli 1a.7kuune.Endale oli juba väsitav ja kurnav. Pealegi ei tulnudki sealt enam suurt midagi, laps tahtis lihtsalt harjumusest.Jätsin järk-järgult toidukordi vähemaks.Algul jäi ära päevased ja siis öised.Läks võiks öelda üle ootuste kergelt see võõrutamine.Pumbata polnud vaja, sest ei tekkinudki rinda suurt midagi..kadus lihtsalt märkamatult ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetasin väiksema poisiga just 2 nädalat tagasi. Selleks ajaks oli järgi jäänud vaid päeva- ja ööunne mineku korrad (kokku siis 2) ehk siis teoreetiliselt oli vaja laps õpetada ilma rinnata uinuma.
Piim kadus iseenesest, ülejääki ei tekkinud, ei pakitsenud ega muudmoodi ebamugavust ka ei tekitanud. Olin hullemaks valmis:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetasin, kui laps oli mõned nädalad üle aasta. Asi läks ikka päris pööraseks, öösel ol nn vajadus ikka 1,5-2 tunni tagant. Magamiseks aega ei jäänudki.
Lihtsalt lõpetasin ära ja kõik. Mõne öö möödudes oli tunne, et hoopis mina olin see kes rinda pakkus – lapsel vajadus puudus. Magas terve öö. Vaid mõned korrad läbi une vigises nagu – ja kõik.
Mis puutus aga piima kadumisse, siis see oli keeruline. Selle aasta jooksul, mis rinnaga toitsin, polnud kordagi rinnapõletiku ohtu. Siis aga tekkis. Välja pumpama ei hakanud sest see oleks ju piima juurde tekitanud. Lasin arstil isegi rinnapiima teket pärssivad tabletid välja kirjutada kuid võtta neid ei saanud. Tekkis tohutu iiveldus ja pearinglus, üliselt pole tundlik ravimitele. Ajaga (arvan et kulus ca 5 päeva) kadus piima. Ja nüüd olen rahul et nii kaua toitsin. Lapsel oli tore ja minul endal ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Kuidas olete aastast või veidi vanemat last rinnast võõrutanud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.