Esileht Ilu ja tervis Kuidas olete kõige tõhusamalt vabanenud tselluliidist?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kuidas olete kõige tõhusamalt vabanenud tselluliidist?

Postitas:

Kas olete käinud ka teatud pritseduuridel? Kui palju maksab ja kui kauaks ära võtab ja palju peab käima?

Veel häid nippe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina enne dushi alla minekut kuivharjan, siis mögistan end sisse kohvipaksu+meresoola+oliiviõli+sidrunimahla mögiga. Olen paar kuud nii teinud ja tulemus on üsna märgatav.
Aga kõigepealt ikka vaata oma söögilaud üle, pole ju mõtet tagajärgi likvideerida kui põhjust ei kaota.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 10:03; 16.05 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud kevadel-suvel LPG protseduuridel Roosmarii ilusalongis. Pärast kuuendat korda oli juba tulemused näha. Söögiisu muutus, organism hakkas teistmoodi tööle, enam ei tahtnud süüa rasked sööke ja vee tarbimine suurenes samuti. Majoneesi ei kannata ma enam silmaotsaski pärast LPG-s käimist. Siis hakkasid tasapisi sääred saledamaks minema, siis reied- ikka nii, et altpoolt ülespoole. Kuhu kõige kergemini tselluliit tuleb, sealt kõige raskemini ära läheb, ehk siis tagumik oli viimane, kust midagi maha läks. Käevarred läksid ka saledamaks. LPG-protseduuri ei soovitaks ma teha sügisel, siis organism ei taha millestki loobuda, sest on vaja ju tagavarasid koguda talve jaoks. Minu sügisesed protseduuritamised olid tulemusteta. Ahjaa, LPG-d peaks tegema ikka koos toitumise jälgimise ja sportliku tegevusega. Ja kui jätkad tervislikult ja sportlikult ning tarbid palju vett, siis ei tule see tsellu midagi tagasi. Soovitav on käia kord kuus edasi LPG-s. Ahjaa, kuivharjamine on ka tegevus, mis on väga tõhus (15 min hommikul + 15 min õhtul), aga selleks peab enesedistsipliini olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.05 10:05; 16.05 10:07; 16.05 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja veel lisaks oma 10:05 jutule. Kas protseduur toimib või mitte, saad näha uriini kaudu, jääkained lahkuvad sealt kaudu ja uriin muutub häguseks. Seetõttu soovitan ka kuivharjamist, joo palju vett ning harja ning mõne tunni pärast näed, kuidas jääkained väljuvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.05 10:05; 16.05 10:07; 16.05 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

samas kurnab see väga maksa ja neerusid, nii et ettevaatust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina lisaks juurde, et kui harja osta, siis mitte koonerdada. Osta hari, mis sulle kõige rohkem meeldib, siis on lihtsam distsipliinist kinni hoida. Mulle endale meeldib bodyshopi hari kõige rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 10:03; 16.05 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee see kuivharjamine endale mõnusaks ajaviiteks, mida sa teed alati nt vaadates AK uudiseid või Reporterit ja nii pikalt kui saade käib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.05 10:05; 16.05 10:07; 16.05 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kuulnud et harjata tohib korraga vaid max 5-10 min.
Ja soovitav on harjata just hommikul, paneb vereringe tööle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina enne dushi alla minekut kuivharjan, siis mögistan end sisse kohvipaksu+meresoola+oliiviõli+sidrunimahla mögiga. Olen paar kuud nii teinud ja tulemus on üsna märgatav.
[/tsitaat]

Hee, kohvipaks on üks paremaid kanalisatsiooniummistajaid. Ma ei julgeks oma kodus küll sellise asjaga jändama hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas olete kõige tõhusamalt vabanenud tselluliidist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.