Esileht Väikelaps Kuidas olete leidnud hea lapsehoidja?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kuidas olete leidnud hea lapsehoidja?

Postitas:

Meil on kaks last ja olen noorimaga veel kodune. Just nüüd, kui tekkis suur igatsus tööle tagasi minna, selgus, et ootan üllatusbeebit. Saame ka kolmega hakkama, nii et kavatsen selle lapse sünnitada, aga kuna kõik plaanid olid tehtud kahte last ja tööle tagasi minekut arvestades, tunnen, et vajame head lapsehoidjat juba üsna varsti pärast beebi sündi, et ma saaks sobivas mahus tööasjadega tegeleda.
Kust aga leida selline hea hoidja, kes oleks usaldusväärne, saaks hakkama beebide ja väikelastega, tahaks pikemaajalist töösuhet (ma ei taha, et hoidjad vahetuma hakkaks) ja oleks võimalikult paindlikutel kellaaegadel saadaval?
Oleksime valmis maksma motiveerivat tasu, peamine on leida sobiv inimene, aga kust ta leida? Ja kui palju on praegusel ajal lapsehoidja keskmine tunnitasu? Et maksta motiveerivalt, peame teadma keskmist ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige suurem “aga” su tingimuse juures on paindlikud töötunnid st kas sa oled nõus ka hoidja tühjad tunnid kinni maksma. Arusaadavalt hoidjad tavaliselt eelistavad seda, et käivad ühes perest nt E, K, R ja teises T, N.

Oma laste hoidjad olen kõik leidnud tuttavate kaudu ning kõik on olnud pikaajalised. Praegusele maksan 7eur/h aga meil on kokku lepitud kindlad päevad. Kui tema plaanidega sobib, siis hoiab ka õhtul või nädalavahetusel

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis koormus oleks? Kas vaid tööpäevad või ka nädalavahetustel? Mida sa paindlikku all silmas pead?

Mina isiklikult arvan, et selliste tingimustega 1,5 aastat järjest oleks nõus töötama riigi keskmist tasu saades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvuste kaudu ja ka FB-s kuulutades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Kuidas olete leidnud hea lapsehoidja?