Esileht Pereelu ja suhted Kuidas olete oma partnerisse uuesti armunud?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kuidas olete oma partnerisse uuesti armunud?

Postitas:

Olen kuulnud, et saab ka oma pikaajalisse partnerisse uuesti armuda. Kas seda siis ka päriselt ette on tulnud. Ja kuidas siis see välja näeb. Kas juhtub pärast lahusolekut või pärast mingit üritust või kuidas?

Mul ka pikk suhe ja kuidagi maha jahtunud. Oleme küll üksmeelsed ja rõõmsad koos kuid tahaks uuesti seda kirge ja armumist ja tahaks seda oma mehega.

Mida siis ette võtta, kuidas seda saavutada?
On see üldse võimalik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

17a abielus. Vaatan oma meest nagu võõras naine ja kui leian positiivseid muutusi – siis olengi uue ringiga armunud. See on eriline kogemus elada ja armastada kogu oma elu meest keda olen kohtunud ja välja valinud. Juba see, et ta on minu laste isa on minu jaoks õnnelik tunne. Kuiga ta ei erine teistes meestes väga, siiski, et ta suudab juba minuga elada on juba midagi väärt. See – et ma ennast ei petta, tõestab juba fakt, et näen isegi teda unes ainsena partnerina. Ta on mu mees, sõber ja unistus…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

13 kooselatud aastat. Ca 5 aastat tagasi olid meil suured lahkhelid, mis viisid meid paariteraapiasse. Seal sai nii hästi rahulikus õhkkonnas suud puhtaks räägitud ja peale 3 seanssi olin mina küll oma mehesse uuesti armunud. See kestis aasta, poolteist, siis tuli rutiin jälle tagasi.
Minu puhul mõjub väga hästi see, kui ma näen, et mees pingutab minu nimel, see tekitab minus tunde rohkem pingutada tema meeleheaks, temal jälle tekib suurem soov mind õnnelikuna näha jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa lihtsalt armudki enesele aruandmata, plaani järgi see küll ei käi, ei oska seletada. See tunne tuleb ja nii lihtsalt ongi (koos 20 aastat) ja kui mees ütleb, et jälle minusse armud nagu poisike, siis see on ikka hea tunne küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme koos 16.a ja olen oma mehesse armumist selle aja vältel nii mõnedki korrad kogenud :-). Ei teagi kuidas see juhtub, igal juhul on hea ja värskendav. Eks ole meilgi olnud paremaid ja halvemaid aegu, kuid mingi omavaheline tõmme on alati olnud. Ei suuda me teineteisest kaua eemal püsida ja õhkame endiselt kui väga me teineteist armastame.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 13:27; 27.11 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemale teravuse lisamiseks ikka urgitsen- kas need ikka ja jälle armuvad paarid on ametlikult abielus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 13:27; 27.11 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pole abielus ega pea seda ka vajalikuks. Koos 14 a. Armumise tunne tuleb mehega ebaharilikes olukordades viibides (nt. väga pidulik sündmus, reis, kahekesi, keerulises olukorras ühes paadis olemine jms.) ja hajub kohe kui koduseinte vahele jõuame ja seal igaüks oma asju hakkab ajama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väidetavalt minu eksmees armus minusse uuesti, kui ta oli mind pärast 10 aastat kooselu petnud ja mina seepeale asjad pakkisin. Siis tuli suur armumine peale, palus lausa naiseks. Siis, väidetavalt, sai ta aru, millisest imelisest naisest ta peab ilma jääma oma rumaluse tõttu. Lausa piinlik oli seda kuulata ausalt öeldes, sest mulle ei läinud tema tunded selleks ajaks enam korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Väidetavalt minu eksmees armus minusse uuesti, kui ta oli mind pärast 10 aastat kooselu petnud ja mina seepeale asjad pakkisin. Siis tuli suur armumine peale, palus lausa naiseks. Siis, väidetavalt, sai ta aru, millisest imelisest naisest ta peab ilma jääma oma rumaluse tõttu. Lausa piinlik oli seda kuulata ausalt öeldes, sest mulle ei läinud tema tunded selleks ajaks enam korda. [/tsitaat]
See on üsna tavaline, et mehed ärkavad alles siis, kui peale pikka aega sigadusi kannatanud ja lahendusi leida püüdnud naisel tunded otsa saavad ja ta võtabki lahutuse ette. Rääkimine ju meestele ei mõju, ainult teod. Aga teo võtab naine ette alles siis, kui ta suhtel enam tõesti mitte mingisugust mõtet ei näe. Ja see seisund on lõplik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemale teravuse lisamiseks ikka urgitsen- kas need ikka ja jälle armuvad paarid on ametlikult abielus?[/tsitaat]

ei ole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi mehest veel huvitatud on, või kasvõi vaatab sellise pilguga, siis hakkad ise ka rohkem tahtma. Mina olen ikka ja jälle niimoodi armunud, kui keegi mehele ligi ajab. Nagu esimene kommentaator ütles – kui vaatad ise ka võõra naise pilguga. Mees peab ikka üleüldse sulle välimuselt sümpaatne olema, muidu ei veaks välja, vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas olete oma partnerisse uuesti armunud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.