Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas olete rasestumist vältinud ? Ei taha beebibille, plaastrit, spiraale

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Kuidas olete rasestumist vältinud ? Ei taha beebibille, plaastrit, spiraale

Postitas:
Kägu

Ei taha nüüd pikka aega rasestuda, aga ei taha ka hormoonvahendeid tarbida, kondoom on ka ebamugav.

Olete leidnud lahenduse, kuidas kindlalt ka teisiti mitte rasestuda (seksi ei taha vältida 🙂

 

Ovulatsiooni järgmine, basaal… ? Mis on kindlalt toiminud ?

 

 

+1
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vaskspiraal toimib minul. Beebipillide ka sos pilliga olen mõlemaga soovimatult rasedaks jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaskspiraal eraldab ka hormoone, mõtlesin et mingit ilma hormoonideta lahendust.

Kondoomist erinevat midagi

0
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaskspiraal ei erita mingeid hormoone, hormoonspiraal on teine asi. Mittehormonaalsed vahendid on vask (+kuld/hõbe) spiraal ja kondoom(id, ka naistele, või siis pessaar). Kõik.

https://tervis.ohtuleht.ee/708503/rasestumisvastaste-vahendite-abc

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Basaal ja ov jälgimine nüüd küll mingid “vahendid” ei ole, ammugi mitte usaldusväärsed. Need sobivad u sellistele paaridele, kes otsekohe last nagu veel ei taha, aga kui juhtub tulema, pole ka hullu midagi. Basaal näitab üldse ov toimumist 24t tagantjärele, rasedusest hoidumiseks see ei sobi.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas vaskspiraali paigaldamine on valus ?

Seksides kuskile pihta ei lähe (mehel pikk peenis), mees ei taju, paigast ei lähe ?

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aspiriin põlvede vahel.

nii enne sexi kui sexi ajal.

pole olemas 100%  vahendit.  Aga mõtle spiraalile.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

joo teed.

seximise asemel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei taha nüüd pikka aega rasestuda, aga ei taha ka hormoonvahendeid tarbida, kondoom on ka ebamugav.

Olete leidnud lahenduse, kuidas kindlalt ka teisiti mitte rasestuda (seksi ei taha vältida ????

Ovulatsiooni järgmine, basaal… ? Mis on kindlalt toiminud ?

Kondoom on ebamugav? Kas mees on selle teksti kirja pannud?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas vaskspiraali paigaldamine on valus ?

Seksides kuskile pihta ei lähe (mehel pikk peenis), mees ei taju, paigast ei lähe ?

????????????????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas vaskspiraali paigaldamine on valus ?

Seksides kuskile pihta ei lähe (mehel pikk peenis), mees ei taju, paigast ei lähe ?

Google aitab ehk mõne artikliga kui vaid otsida viitsid. Ja naistearst annab kindlasti täpsed vastused küsimustele. Pead enne naistearsti juurde minema visiidile ja tema teeb läbivaatuse ning kui kõik ok, siis annab uue visiidiaja, millal paigaldab spiraali.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovitaks mehel minna ja see asi korda ajada. 😉

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis selle vaskspiraali hind on ?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis selle vaskspiraali hind on ?

Mine naistearsti juurde kõigepealt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas su mitterasestumise soovid üldse beebi ja mitmike alafoorumisse sobivad?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas vaskspiraali paigaldamine on valus ?

Seksides kuskile pihta ei lähe (mehel pikk peenis), mees ei taju, paigast ei lähe ?

????????????????

Jumal tänatud, et sellise ajuehitusega naine “ei taha nüüd pikka aega rasestuda”.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas vaskspiraali paigaldamine on valus ?

Seksides kuskile pihta ei lähe (mehel pikk peenis), mees ei taju, paigast ei lähe ?

????????????????

Jumal tänatud, et sellise ajuehitusega naine “ei taha nüüd pikka aega rasestuda”.

Mõtlesin sama, vähemalt oma äädikakärbse IQ jääb geenidega edasi andmata.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aspiriin põlvede vahel.

nii enne sexi kui sexi ajal.

pole olemas 100% vahendit. Aga mõtle spiraalile.

Tsölibaat on täiesti olemas.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovitaks mehel minna ja see asi korda ajada. ????

Ma naisterahvana ei ole aru saanud kunagi miks peab mees asja korda ajama? Kui on juba kari lapsi ning juurde ei soovita, siis peaks naine ise hoolitsema, et neid ei tuleks. Mulle endale oleks kergendus, et ei peaks kogu aeg kasutama rasestumisvastaseid vahendeid

+1
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan viljakusmonitori ja kondoomi rasedusest hoidumiseks. Siiani on kõik toiminud, nagu peab. Hormonaalseid vahendeid ei ole kunagi tarvitanud ega kavatse seda ka teha.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

päevade lugemine, mul toimib kuna regulaarne, rasestumisvastaseid vahendeid pole kunagi kasutatnud va kondoom ohtlikel päevadel

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen vältinud ovulatsioomitestidega. Tellisin neid odava hinnaga hulgi ja nn ohtlikul ajal ja mõned päevad enne/pärast tegin neid teste ja tuvastasin ohtliku aja ära. 🙂 olen ov teste kasutanud nii rasestumise kui ka selle vältimise eesmärgil, mul on mõlemat pidi toiminud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Basaal ja ov jälgimine nüüd küll mingid “vahendid” ei ole, ammugi mitte usaldusväärsed. Need sobivad u sellistele paaridele, kes otsekohe last nagu veel ei taha, aga kui juhtub tulema, pole ka hullu midagi. Basaal näitab üldse ov toimumist 24t tagantjärele, rasedusest hoidumiseks see ei sobi.

Meil on toiminud 20 aastat.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovitaks mehel minna ja see asi korda ajada. ????

Ma naisterahvana ei ole aru saanud kunagi miks peab mees asja korda ajama? Kui on juba kari lapsi ning juurde ei soovita, siis peaks naine ise hoolitsema, et neid ei tuleks. Mulle endale oleks kergendus, et ei peaks kogu aeg kasutama rasestumisvastaseid vahendeid

eee.. sest meesterahval on see protseduur palju lihtsam, kui naisterahval

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Basaal ja ov jälgimine nüüd küll mingid “vahendid” ei ole, ammugi mitte usaldusväärsed. Need sobivad u sellistele paaridele, kes otsekohe last nagu veel ei taha, aga kui juhtub tulema, pole ka hullu midagi. Basaal näitab üldse ov toimumist 24t tagantjärele, rasedusest hoidumiseks see ei sobi.

Meil on toiminud 20 aastat.

lihtsalt  raskesti rasestuv inimene

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Basaal ja ov jälgimine nüüd küll mingid “vahendid” ei ole, ammugi mitte usaldusväärsed. Need sobivad u sellistele paaridele, kes otsekohe last nagu veel ei taha, aga kui juhtub tulema, pole ka hullu midagi. Basaal näitab üldse ov toimumist 24t tagantjärele, rasedusest hoidumiseks see ei sobi.

Meil on toiminud 20 aastat.

lihtsalt raskesti rasestuv inimene

Ega päris ikka pole nii- see variant toimib hästi naistel, kelle on väga regulaarne tsükkel ja ise pidevalt tsüklit jälgivad. Meie kasutasime ka sama varianti 7 aastat, siis kui last tahtsime kasutasin täpset vastupidi varianti- hakkasime seksima viljakal ajal ning varsti ka rasestusin. Minul samas on ka tsükkel olnud alati nagu kellavärk, ovulatsioon toimub alati 14ndal päeval jne. Voolused vastavad tsükli seisule, päevad alati 7 päeva jne. Kui oleks ebaregulaarne tsükkel, siis kindlasti oleksin valinud muu lahenduse.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pharmatex küünlad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas olete rasestumist vältinud ? Ei taha beebibille, plaastrit, spiraale