Esileht Pereelu ja suhted Kuidas olete saanud üle õe või venna kolimisest välismaale.

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kuidas olete saanud üle õe või venna kolimisest välismaale.

Nimelt teatas mu õde täna, et kolivad vist elukaaslasega eestist ära, kuna elukaaslasel hea võimalus hea töökoht saada välismaal, aga nüüd olen ma sisemiselt nii katki, et hing karjub sees, ei taha oma ainukesest õest nii kaugel olla…andke nõu, jagage kogemusi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu ainus õde ütles, et kolib abikaasaga välismaale. Oleks siis, et Soome või midagi aga lausa teisele mandrile. Olin päris ¨okis. Teatas juba jõulude ajal ja nüüd juulis on lõpuks minek. Hea, et nii vara oma kõige lähedasematele inimestele rääkis, sest nüüd on aega harjuda. Ikka küsin, kuidas planeerimine läheb ja kas said viisa asjad korda jne. Eks mõnevõrra suhtleme ka rohkem kui varem, kuigi ei ela samas linnas.

Kardan seda hetke kui ei saa talle enam helistada siis, kui tuju tuleb (ajavahe jms). Ta on mu parim sõber ja ma igatsen teda juba ette. Nad küll lubasid millalgi ikka tagasi tulla aga kunagi ei tea ju. Minu pere ka nii hästi ei ela, et talle sinna külla sõita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin ka õega parim sõber, kõige kallim on ta mulle, aga läksin välismaale õppima. Alguses oli küll raskevõitu, suhtlesime väga palju msnis, aga nüüd oleme ära harjunud. Ta ise ka ei ela enam Eestis ja mõlemal on oma eluga piisavalt palju tegemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu vend sõitis Tartu vanglasse kuid ma sain sellest kiiresti üle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin väga kurb ja nutsin palju, kui mu õde ära kolis. Aga kuna oma elu tahtis ka elamist, siis sain üle. Mis seal ikka, tuleb näha positiivset poolt. Õde sai hea töö välismaal, kusjuures siin elas nii, et isegi peost suhu ei olnud ilma ema abita võimalik elada. Olen õnnelik selle üle, et tema õppimine ja tublidus aitas ta üliheale elujärjele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ei ole õega väga lähedased, vanusevahe küll ainult 3 aastat, aga oleme väga erinevad isiksusetüübid. Mina olen see pool, kes välismaale kolis. Mina oma õest eriti puudust ei tunne ja olen suht kindel, et tema minust ka mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kolmas laps läks neli aastat tagasi kaugele maale elama. Ei näinud küll erilist kurbust. Esialgu oli veidike ehmatav, kuid samas ka hea põhjus reisimiseks. Vanuselt keskmine laps läks poole aasta möödudes õele järgi sinna. Elasid ja töötasid ühes linnas. Siis oli mu süda küll rahul, et saavad teineteisele vajadusel toeks olla. Nüüdseks on keskmine laps Eestis tagasi. Oleme ülejäänud perega igal aastal külastanud pesamuna ja alati heade muljetega naasnud. Ta on end hästi sisse seadnud ja töökoht olemas. Siiski loodan ma, et peagi tuleb ka tema kodumaale tagasi.
Lapsed on koos kasvanud, sõbrustanud ja kakelnud nagu ikka ühe pere lapsed. Kõigil on ka oma sõpruskond, kellega tihedamalt kui oma perega lävitakse. Minuarust normaalne.
Olen ikka öelnud, et sõbrad tulevad ja lähevad, aga perekond jääb. Samas pole ju põhjust taga nutta, ega võõrsil elaja kuhugi kao, kasutage netti/skaipi;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore ju kui lähedasel hästi läheb. Ausalt öelda paneks ise ka varsti sinu asemel minema. Siin, Eestis, ei ole kohe-kohe midagi enam teha. Maksud suured, palgad väiksed, mehed mühakad. Nii lihtne see ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene harjub kõigega. Mina ja õde elame eri riikides, kumbri neist riikidest pole Eesti. Suhtleme regulaarselt, tunnen temast puudust küll, kuid kõige teravamalt siis, kui olen teda just näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seal ikka, julm võib- olla öelda, aga läheb üle, nagu muudki sòkid elus.

Minu õde elab kodust eemal juba 11 aastat. Suhtleme arvuti vahendusel nädalas korra, vahel tihemini, vahel harvemini. Näeme aastat u 3 korda- tema käib siin või mina seal- elab Inglismaal.

Oma venda, kes elab minust Eestis 200 km kaugusel, ei näe ma eriti tihemini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see õde, kes aastate eest ära kolis. Ja mahajäänud õde on see pöhjus, miks ma aastate pärast tagasi kolin. Saame koos vanamutid olla ja mutikohvikus käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vend välismaal tööl. Skypes räägime peaaegu iga päev. Mõni päev mitu korda ka. Eestis ei suhelnud nii tihti. Skype on küll hea võimalus, saab rääkida ja näha ka. Ikka kindlam tunne, et teisel kõik hästi. Kui tuleb, külvab kingitustega üle, laste riided on nüüd kõik tema toodud, sest valik on seal suurem ja hinnad odavamad. Oleme pigem veel lähedasemad, kui enne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis Sis, me tuleme sellega koos toime (kui aeg käes)! Armastan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul seisab koos perega ees kolimine Rootsi…maha jääb 19a tütar ,kes tahab siin ülikooli minna.Kurb on muidugi,lapsed ju lahkuvad pesast.Aga ei saa head võimalust selle pärast käest lasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu õde läks ka kaugele. alguses arvasime, et küll väheseks ajaks aga nüüd on väga kauaks jäänud ja tagasituleku plaane pole. Skype, msn ja Facebook olemas – suhtleme igapäevaselt. Korra astas käib külas ka. Natuke kahju on ikka…aga oma õe heaolu üle olen rõõmus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu puhul vist toimib,et mida kaugem seda kallim.
vend läks jälle soome tööle,sügisel tuleb tagasi. ja õed elavad kõik umbes 200 +- 50 km raadiuses ja näen neid vb paar korda aastas. õnneks ei tunne puudust ka ja kui midagi mul või neil vaja on,siis helistame.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli raske jah selle mõttega harjuda. Olin esimesi kuid rase, kui ta läks ja tänu sellele üliemotsionaalne ka. Nutisn ikka lahinal, kui ta teise õega bussi peale saatsime. Nüüdseks on sellet 4 aastat ja eks jah. Ajapikku harjud kõigega. Kuna elab Inglismaal, siis pole paraku ka vahendeid praegu olnud, et külla sõita 🙁 Õnneks on olemas Facebook ja Skype 🙂 Praegugi lobisen temaga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas olete saanud üle õe või venna kolimisest välismaale.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.