Esileht Kodunurk Kuidas olete Whirlpool külmkapiga rahul,kellel on

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kuidas olete Whirlpool külmkapiga rahul,kellel on

Postitas:

Või soovitate teisi mudeleid ja sooviks kindlasti jäävaba no frost sügavkülma,ei jõua enam sulatada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 5a vana ja tihendid hakkavad väsima. Muidu olen rahul

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi statistika järgi on Whirlpoole kodumasinad suurima isesüttimise ohuga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või soovitate teisi mudeleid

Whirlpool ei ole mudel, Whirlpool on mark. Mudel on näiteks nende kahe ukse ja jäämasinaga sõrmejäljekindel mudel WRS588FIHV.

Millist mudelit sina silmas pidasid?

Ah sa ei pidanudki, lihtsalt niisama tahtsid rääkida?
Ok, siis olete selle viimase käoga täitsa ühel lainel, see tahtis ka lihtsalt rääkida. Vahet pole millest, peaasi, et võimalikult umbmäärane jutt oleks.
(See, kes väitis, et KÕIK Whirlpooli mudelid lähevad kohe põlema, nagu nad seina torkad. )
Olenemata sellest, kas nad on 20a vanad või tutikad, kas nad maksavad 200€ või 5000€ jne, vahet pole, kõik kohe põlevad.

Ainuüksi side-by-side variante on neil 22tk, vaata siia.

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 21:27; 11.10 06:52; 11.10 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

(See, kes väitis, et KÕIK Whirlpooli mudelid lähevad kohe põlema, nagu nad seina torkad. )
Olenemata sellest, kas nad on 20a vanad või tutikad, kas nad maksavad 200€ või 5000€ jne, vahet pole, kõik kohe põlevad.

Oma suures tuhinas võimalikult sarkastiline ja üleolev olla, katsu veidi piiri pidada. Ära ikka päris jama ka kirjuta, kuigi sul on sihuke tuju, et muudkui uhaks igaühele suvalist vastikut iba, palju torust tuleb. No et nad ikka teaksid, kui lollid ja ebakompetentsed nad sinu arvates on. Ja sina nii suurepäraselt tark ja kõiketeadja.
Täitsa nõme.

Mitte keegi pole väitnud, et kõik mudelid lähevad kohe põlema, kui seina torkad.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Whirlpool kuskil 7-8 aastat juba ja väga rahul. Naljalt ei lähe midagi hapuks ega hallitama ja kord aastas sulatan. Küsisin tuttavalt kodumasinate parandajalt enne ostu nõu, et millist ta soovitab ja ütleski, et seda marki on kõige vähem parandanud.
Nõudepesumasin on sama firma oma 2005. aastast ja toimib samuti siiani korrektselt. Ptüi, ptüi, ptüi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ikka päris jama ka kirjuta,

Sind pole samuti palunud siia oma kasvatuslikue artiklitega trügida.
Proovi vähemalt külmkapist rääkida ja kui sa neist üldse midagi ei tea, siis ole vait.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 21:27; 11.10 06:52; 11.10 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või soovitate teisi mudeleid

Whirlpool ei ole mudel, Whirlpool on mark. Mudel on näiteks nende kahe ukse ja jäämasinaga sõrmejäljekindel mudel WRS588FIHV.

Millist mudelit sina silmas pidasid?

Ah sa ei pidanudki, lihtsalt niisama tahtsid rääkida?

Ok, siis olete selle viimase käoga täitsa ühel lainel, see tahtis ka lihtsalt rääkida. Vahet pole millest, peaasi, et võimalikult umbmäärane jutt oleks.

(See, kes väitis, et KÕIK Whirlpooli mudelid lähevad kohe põlema, nagu nad seina torkad. )

Olenemata sellest, kas nad on 20a vanad või tutikad, kas nad maksavad 200€ või 5000€ jne, vahet pole, kõik kohe põlevad.

Ainuüksi side-by-side variante on neil 22tk, vaata siia.

Tahtsid ka lihtsalt rääkida?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsid ka lihtsalt rääkida?

Jah.

Mul tuli veel see meelde, mis oleks perekoolika külmikul kõige tähtsam funktsioon – akustiline uksealarm.
Sest mehed unustavad neil kogu aeg külmiku ust lahti. Ja siis pole sellest no frost funktsioonist ikkagi mingit kasu.

Alarmiga vähemalt kuuleb magamistuppa ära, kui mees on taas võikut tegemas käinud.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 21:27; 11.10 06:52; 11.10 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

U 10 aastat on nüüd olnud. Total no frost, mudelit ei viitsi otsida. Ilmselt on juba uuemad müügil ka. Ühesõnaga, kunagi ei ole jääd vaja sulatada. Ainult üks asi häirib, kohutavalt lärmakas. See jää sulatamine teeb need jäävabad külmikud nii häälekaks. Mul on väga avatud plaaneering ja need külmiku erinevad hääleharjutused kostavad kaugele. Ja vait on ta suht lühikest aega. Arvatavasti võtab palju elektrit ka. Muidu olen rahul

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kolme sahtliga sügavkúlmik all, üleval jahekapp. Mingi 2m korge. Aasta vana vist vōi kriips vähem. A+++, jäävaba ja ikka on vait ka mingi aeg. Töötab suhteliselt vaikselt aga ise oleks oodanud veel vaiksemat. Sügavkülmal vōiks ka see lahti jäänud ukse märguande piiks olla. Alatihti vōtab keegi jäätist ja kui ust tagant kätt tugevalt kinni ei viruta vōib kergelt irvakile jääda ning siis juba kisub kapp jäässe. Samas ega muud pole, kui ketrab külmetada kogu aeg ja kui kapi eest läbi lãhed on pōrand jääkülm ja siis märkadki uksi kontrollida ja kinni panna. Muidu on nagu okidoki. Maksis mingi raha. Praegu paistab Kodumasinates olema 489€ müügis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka mingi Whirlpooli külmik, natuke vähem kui aasta olnud. Eelmine Whirlpooli külmik andis otsad garantiiajal ja vahetati uue vastu välja. Ütleme nii, et olen natuke ettevaatlik nüüd.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsisin tuttavalt kodumasinate parandajalt enne ostu nõu, et millist ta soovitab ja ütleski, et seda marki on kõige vähem parandanud.

võibolla sellepärast, et neid on teistest vähem müüdud?

Ainult üks asi häirib, kohutavalt lärmakas. See jää sulatamine teeb need jäävabad külmikud nii häälekaks. Mul on väga avatud plaaneering ja need külmiku erinevad hääleharjutused kostavad kaugele. Ja vait on ta suht lühikest aega.

whirlpooli jäävabade viga või? mul samsung ja väga vaikne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Kuidas olete Whirlpool külmkapiga rahul,kellel on