Esileht Pereelu ja suhted Kuidas olla?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kuidas olla?

Postitas:

Täitsa pahviks võttis kohe. Tulevad külla sugulased, suur koer kaasas. Sai küll öeldud, et pole enam seniseid võimalusi aga ei miskit.Varem, kui elasime oma majas siis polnud ju probleemi, aga nüüd korteris elades ei ole ju võimalik oma kassi ära peita, et võimalikke võimulahinguid ära hoida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 01:04; 14.04 20:14; 16.04 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pahviks võtab hoopis see, et tuled perekooli sellisest murest rääkima. Arvad sa, et perekooli võnked äkki teevad selle probleemi sul korda? Et suhtlust pole vaja ja äkki sugulased saavad ise veast aru?
No loodame, sest perekool on ju aastaid juba kõva sõna ja tal juba oma telepaatiline võime ja aura

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Pahviks võtab hoopis see, et tuled perekooli sellisest murest rääkima. Arvad sa, et perekooli võnked äkki teevad selle probleemi sul korda? Et suhtlust pole vaja ja äkki sugulased saavad ise veast aru?
No loodame, sest perekool on ju aastaid juba kõva sõna ja tal juba oma telepaatiline võime ja aura[/tsitaat]
Siis võiks perekooli üldse sulgeda, sest ega ta otseselt ei võta ühtki muret ära.
Selleks see foorum siin ongi, et inimesed saavad küsida ja oma mõtteid vahetada ja miks mitte küsida arvamust selle kohta, kuidas käituda sugulastega, kes suure koera korterisse kaasa tassivad.
Ega vist muud lahendust ei ole, kui kass ühte tuppa kinni panna ja koera sinna mitte lasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Pahviks võtab hoopis see, et tuled perekooli sellisest murest rääkima. Arvad sa, et perekooli võnked äkki teevad selle probleemi sul korda? Et suhtlust pole vaja ja äkki sugulased saavad ise veast aru?
No loodame, sest perekool on ju aastaid juba kõva sõna ja tal juba oma telepaatiline võime ja aura[/tsitaat]

Loodan, et sinu telepaatia on litutavad mehed koju tagasi toonud 😀 Muretsetakse nende pärast siin tihti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa neile ikka ytlesid, et palun ärge võtke koera kaasa, meie kassi see häirib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlesin, rohkem häirib see vist mind ainuüksi juba laste pärast no ja kassiga on omaette ooper.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 01:04; 14.04 20:14; 16.04 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ütlesin, rohkem häirib see vist mind ainuüksi juba laste pärast no ja kassiga on omaette ooper.[/tsitaat]
ja nemad vastasid mida?
Ütle uuesti ja kõvemini, kui nad aru ei saanud. Ja kui solvuvad, siis on see nende mure.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

noh, ma ei tunne su kassi… aga v-o tasub kassile koera \”tutvustada\” ehk siis enam koera kaasa ei tassita, sest sul kodus killer kiisu?;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vist eluvõõras inimene, aga kas tõesti võetakse külaskäikudele oma koduloomad kaasa, suured koerad või väiksed, vahet pole, mõni peab ehk püütonit või siga, see siis ka kaasa või?!
Kui ma oma elus sellist imeasja kuuleksin, siis küll esitaksin tungiva ettepaneku loomaaed ikka koju jätta, või siis külaskäik ära jätta, kuidas soovitakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem olgu see koer siis kusagil toas kinni. Miks kass peab oma kodus kinni istuma ja külla tulnud (mitteoodatud) koer luusib vabalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu koju korterisse küll ükski koer sisse ei pääseks. Mul pole endal ühtegi looma, ega kavatse ka võtta, sest korter pole loomapidamiseks sobiv koht. Kui tulevad külalised koos koeraga, siis ilmselt jalutavad vaheldumisi seda koera ümber maja sel ajal kui teised ilma koerata toas on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu puhul on võõras loom minu kodus (vähemalt siseruumides) välistatud.

St
üle välisukse läve ei pääse.
Ei maakodus ega ammugi korteris.

Ootab pererahvast korteri juures autos, kui on kogemata (minuga konsulteerimata) kaasa võetud.
Maakodus võib õues olla, kui meie koeraga (suur kuldne retriiver) sõbruneb.

Jah, nii on.
Ma ei ole loomavihkaja, vastupidi. Kuid looma külla kaasa võtmist õigeks ei pea. Ise ei käi ka kassidega (2 tk) külas. Koeraga ammugi. Ok, kui jalutuskäigul naabrinaine hõikab, siis juttu ajame v-o koos koeraga tema õues aga tuppa küll ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

RÄÄGI sugulastega. Juba ukselävel.

Palu koer autosse viia.

Nii lihtne ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, sai läbi see külaskäik õnneks.Tulid nad ikkagi koos koeraga, põhjuseks toodi, et ei saa ju koera ööseks üksi koju jätta.(No ma ei tea, oleks vast üle elanud?)Närvid läbi minul ja kassil, käib selg küürus mööda elamist ringi ja turtsub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 01:04; 14.04 20:14; 16.04 16:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas olla?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.