Esileht Pereelu ja suhted Kuidas oma mehega jälle lähedaseks saada?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kuidas oma mehega jälle lähedaseks saada?

Postitas:

Ei oleks arvanud, et siia nõu saamiseks pöördun, aga häda ajab härja kaevu eks.
Ma arvasin, et sellise keemiaga, mis meil oma mehega on, ei teki rutiini ikka mitmed mitmed aastad. Siin ma nüüd siis olen.. :S

Lugu siis selline- oleme koos olnud 4 aastat, väike laps ka juba olemas. Jah, nüüd tagantjärgi vaadates sai see lapsesaamise otsus liiga kiiresti tehtud, aga mul ei olnud aimugi, et see meie paarisuhet niivõrd palju muudab. Enne last oli meil selline kirg ja säde, et me lausa õhkasime armastust ja seksuaalsust. Igaõhtune lähedus, meeletu intiimsus, massaazhid, küünlad, aeglane muusika, vein.. See oli super! Siis tuli lapse plaan. Laps on algusest saadik säru teinud, esimene aasta olin zombi. Nüüd on asi parem, aga endist lähedust mehega ei ole enam..
Pean tunnistama, et mõni aeg tagasi, kui üle väga pika aja väljas käisin, tantsisin ühe võõra mehega. Ja see tunne, et tahaks romantikat, põnevust, puudutusi ja õrnust, oli üsna tugev (oli väga sümpaatne mees). Ma ei teinud absoluutselt mitte midagi muud peale tantsu, süda ei pea millegipärast valutama. Aga nüüd, kui korra tundsin seda liblikate tunnet (no on loll klisheesõna, aga mis parata, üsna täpselt kirjeldab), tahan oma meest samamoodi tagasi, sama asja tunda.

Mida teha? Oleme käinud spaas, reisil. See hea tunne on täpselt nii kaua, kuni kahekesi saame olla. Koju tagasi tulles kaob kõik liiga kiiresti ja tavaline argielu on tagasi. Kas on üldse lootust seda suurt kirge ja armastust taastada või nüüd ongi see vaikne armastus, millega tuleb leppida???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 22:34; 09.09 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Irw..Mul oli samamoodi…Kuidagi muutus üksluiseks asi peale last. Käisin samamoodi korra väljas nagu sina, tantsisin võõra mehega lähestikku..väga erutav ja põnev oli…midagi intiimset ei juhtunud! Aga see tunne..see oli võimas:)
No meil on nüüd kaks last ja õhtuti selle küünalde ja muu jama peale aja raiskamise asemel jagame teineteisega õrnust ja seksuaalsust voodis või diivanil….Seks on hea(vahepeal nagu ei olnud ena, ag anüüd tagasi heaks..isegi väga heaks läinud).
Mind muidugi enam ei tõmba ka alkoholi poole milelgipärast..isegi mitte veini ei taha(olen proovinud, aga üle lonksu ei taha)..kuigi tean et see viiks mind teistmoodi erutavasse seisundisse 🙂
Ühesõnaga kui beebi vanemaks saab, et saan teda ka hoida jätta, siis saame korraldada väikseid üheöö hotelliskäike mõned korrad aastas, mis oleksid siis romantilisemad kui kodused ettevõtmised..Õnneks särtsu veel on ja tahtmist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt sama lugu on ka meil. Ma pole veel võlurohtu leidnud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled vahepeal mehe unarusse jätnud ja ta on Sinust eemaldunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil aitas lõpuks üks Dr Oz´i saate nõuanne:

1) Iga päev vestelge 10 minutit (mitte lastest ja argelust) rahulikus õhkkonnas. PS! Endalegi üllatuseks me seda aega iga päev leida ei suutnud!
2) Kord nädalas käige kahekesi midagi koos tegemas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mehe unarusse jätnud? Ma pigem ütleks, et tema on mind unarusse jätnud. Ma tahaks olla vahelduseks naine suure algutähega- olla \”kätel kantud\” ja hoitud. Selle asemel pean olema emme, pakkuma oma mehele lähedust j tuge jne. Kas naised on ainult teiste inimeste (meeste, laste) teenimiseks ja ei tohi ise üldse midagi tahta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 22:34; 09.09 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina mehe unarusse jätnud? Ma pigem ütleks, et tema on mind unarusse jätnud. Ma tahaks olla vahelduseks naine suure algutähega- olla \”kätel kantud\” ja hoitud. Selle asemel pean olema emme, pakkuma oma mehele lähedust j tuge jne. Kas naised on ainult teiste inimeste (meeste, laste) teenimiseks ja ei tohi ise üldse midagi tahta?[/tsitaat]

Ah, sa ise mõtled endast nii, mitte su mees sinust. Mis takistab sul olla naine suure algustähega? Mitte miski peale su oma suhtumise oma praegusesse ellu-võib olla sa ikka ise kahtled, et kas oli ikka õige oma mehega perekonda luua jne. Minu meelest on imelik, et sa tunned võõraste meestega koos olles liblikaid, see näitab, et sa oled pettunud, et pead nüüd ühega koos olema, tahaksid veel möllata ja hullata. Kui sa endale ette kujutad, et lastetud vallalised naised, kes saavad vaba elu elada, ja erinevaid mehi proovida, on rohkem naised kui sina, siis see ongi ainult sinu mõtlemise vili, et sa ise eemaldud oma mehest. Samas saaksid sa läheduse tagasi, kui sa asjad ümber mõtleksid, ja aru saaksid, et su elus on kõik korras tegelikult ja su mees ei alahinda sind, vaid sa ise teed seda. Võõraste meestega lantida ma küll ei soovita, see liblikate tunne kipub kaduma hommikul koos pohmakaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina mehe unarusse jätnud? Ma pigem ütleks, et tema on mind unarusse jätnud. Ma tahaks olla vahelduseks naine suure algutähega- olla \”kätel kantud\” ja hoitud. Selle asemel pean olema emme, pakkuma oma mehele lähedust j tuge jne. Kas naised on ainult teiste inimeste (meeste, laste) teenimiseks ja ei tohi ise üldse midagi tahta?[/tsitaat]

Olen ka nõus. Mulle samuti tundub, et minul on PERE ELU (ehk siis laste ja mehe ja kodu elu) ning mehel on TEMA ELU. Tahaks seda rohkem jagada, Et oleks jagatud PERE ELU ja siis veel MEIE (minu ja mehe) elu ja lisaks ka üürike MINU elu (no tõesti vajan väga vähe tunnike paar nädalas).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas oma mehega jälle lähedaseks saada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.