Esileht Tasuta teated Kuidas on Covid-19 pandeemia mõjutanud paarisuhteid?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kuidas on Covid-19 pandeemia mõjutanud paarisuhteid?

Postitas:
Kägu

Tere!

Otsin inimesi, kes on valmis panustama 3 minutit oma ajast uurimistöösse, mille keskmes on Covid-19 pandeemia mõjude ning paarisuhete temaatika. Sellega seoses otsin paarisuhtes inimesi, kes oleksid valmis vastama lühikesele anonüümsele küsimustikule. Kui oled ise praeguseks hetkeks vähemalt 2 aastat paarisuhtes olnud või on Sinu tutvusringkonnas keegi paarisuhtes olija, siis palun täida käesolev küsimustik ise või jaga seda tuttavatega. Tänan panustamise eest!

Küsimustik leitav siin: https://forms.gle/2gGbNBu7r78SFNzM8

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jätsin vastamise katki selle küsimuse kohal:

“Kui hea on Su suhe võrreldes teiste inimeste suhetega?”, 1-5, kehvast suurepäraseni.

Minu meelest oleks hädavajalik variant “ei oska öelda”. Me keegi ei näe enamasti teiste inimeste suhteid seestpoolt, minu jaoks on “ei oska öelda” peaaegu et ainumõeldav variant. Ja kui mõnd paari tunneksingi väga lähedalt, siis oskaksin ju vastata ainult milline on minu suhe selle ühe kuni mõne paariga võrreldes. Kuidas peaksin seda kuidagi üldiselt teiste inimeste suhetega võrdlema? Teiste inimeste suhted on, ma oletan, absoluutselt igasugused.

Vaatan sealt edasi, ja ka küsimus nagu “Kui palju Sa armastad oma partnerit?” (1-5, “mitte palju” kuni “palju”) tundub imelik vastata. Armastus on veider laialivalguv mõiste ja mitte kõik ei mõtesta oma inimsuhteid selle defineerimatu tunde kaudu. Liiatigi jätab see võimatuks variandi, et ei armasta üldse. Vahest ma lausa vihkan, kardan, jälestan oma partnerit? Kuidas seda kirja panna? Vihkamine pole sama mis “mitte palju” armastamine.

“Olen tundnud, et ei suuda toime tulla kõige sellega, mida pean tegema, et jälgida enda võimalikku nakatumist” – küllaltki kohmakas sõnastus.

Soovitaksin küsimustikku veel kohendada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänud tähelepanekute eest! Kõik mõtted asjalikud ja põhjendatud. Kahju, et vastamine seetõttu pooleli jäi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tasuta teated Kuidas on Covid-19 pandeemia mõjutanud paarisuhteid?