Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas on Eesti Energia tööandjana?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kuidas on Eesti Energia tööandjana?

Postitas:
Kägu

Vaatan, et EE teeb praegu suurt reklaami ja kutsub tööle. Tahaksin enne kandideerimist uurida, et kuidas EE on tööandjana? Kuidas palgad, töökultuur, inimesed, sisekliima jne. On kellelgi äkki seal töötades kogemusi nt. klienditeenidus vms?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kuidas on Eesti Energia tööandjana?

Tuttav töötab seal klienditeenindajana. Ei meeldi, sest töö on närviline, nõutakse palju, palju rahulolematuid kliente, kes elavad välja oma negatiivseid emotsioone klienditeenindajate peal.Pluss tahad sa või mitte pead oskama heal tasemel vene keelt. Palgad on aga alla keskmist.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Eleri30

Tule Elioni tööle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Heh, minu teine sõbranna töötab just Elionis, telefoni klienditeenindajana ja see töö on täpselt samasugune töö nagu Eesti Energias. Ja lisaks Elionis vist tuleb boonuste kärpimine.
Mul on õnneks rahulik töö, samuti klienditeeninduses ja nendesse firmadesse läheksin ainult siis, kui valikut pole. Ausõna, väga pingeline töö on nendes kahes firmas. Elionis on veel teinegi tuttav, kes just varsti läheb ära, sest töö on raske.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Heh, minu teine sõbranna töötab just Elionis, telefoni klienditeenindajana ja see töö on täpselt samasugune töö nagu Eesti Energias. Ja lisaks Elionis vist tuleb boonuste kärpimine.
Mul on õnneks rahulik töö, samuti klienditeeninduses ja nendesse firmadesse läheksin ainult siis, kui valikut pole. Ausõna, väga pingeline töö on nendes kahes firmas. Elionis on veel teinegi tuttav, kes just varsti läheb ära, sest töö on raske.[/tsitaat]
sõbrannad sul ehk luuserid ja ootavad, et palju pappi antaks vaid laua taga istumise ja küünte viilimise eest?
mul mitu tuttavat nii EE-s kui ka elionis, olnud seal juba aastaid ning üldse ei kurda. EE-s on raske siis, kui on torm vms ja palju rikkeid, siis elatakse end teenindajate peal välja. samas korraldatakse ka koolitusi, kuidas sellises olukorras end läbipõlemise eest kaitsta jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole luuserid, vastupidi, nad teevad oma tööd hästi,plaanid teevad täis, kuid omavahel räägivad siiski, et väga pingeline töö ja ei soovita sellist tööd teistele.
Väga piinlik, kui juhataja kutsub salvestatud kõnede analüüsimiseks ja küsib a la \”kuidas sa arvad, mis on selles ja selles kõnes sa valesti ütlesid\” jms. Kõnekvaliteet on neil siiski väga hea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis ses piinlikku on? normzaaalne ju et analüüsitaksetöö d.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei ole luuserid, vastupidi, nad teevad oma tööd hästi,plaanid teevad täis, kuid omavahel räägivad siiski, et väga pingeline töö ja ei soovita sellist tööd teistele.
Väga piinlik, kui juhataja kutsub salvestatud kõnede analüüsimiseks ja küsib a la \”kuidas sa arvad, mis on selles ja selles kõnes sa valesti ütlesid\” jms. Kõnekvaliteet on neil siiski väga hea.
[/tsitaat]

Kõnede analüüsimine on väga hea. Tele2 võiks seda ka näiteks teha. Seal olen sattunud mitu korda inimese otsa, kes ütleb sull \”te ei saa aru\”, nagu ma olek mingi loll ja minu mittearusaamine oleks minu viga (toon sinna juurde). Tegemist oli situatsooniga, kus pidin uue telefoni järgmisel päeval garantiisse andma ja sinna ta jäigi pooleteiseks kuuks, kuni lepingu lõpetasin ja telefonist loobusin. Kui mulle kokkulepitud ajal tagasisidet ei antud ja ma päeva pärast uurima hakkasin, siis \”te ei saa aru, mul pole hooldusest informatsiooni tulnud\”. No mida?! Helista siis tagasi ja ütle, et pole informatsiooni! Teiseks ei peaks vist eriti raske olema telekommunikatsioonifirmas võtta pihku telefon ja HELISTADA hooldusesse. Või on?
Elioni ja Eesti energia kõnekvaliteet on küll tegelikult hulga parem
Aga sellised telefoniklienditeenindajate kutse on igal pool raske.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas on Eesti Energia tööandjana?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.