Esileht Pereelu ja suhted Kuidas on elada lastega Nõmmel, Rahumäe kandis

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Kuidas on elada lastega Nõmmel, Rahumäe kandis

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei ütle Nõmme kohta midagi eriti halba, sest olen seal ise üles kasvanud, vanemad elavad senini seal, aga minu lemmik see linnaosa ei ole. Kohal on juures nõukaaegne hõng, on selline rohkem penskarite paradiis. On mõned kaasaegsed majad, aga rohkem ikka nõukaaegne asustus, krundid ju enamasti väikesed ja majad üksteise otsas. Nõmme keskus on ju täitsa ajast-arust, kultuurimaja täidab pensionäride huvitegevus. Pole ka ühtki korralikku kergteed, kus jalgrattaga või rulluiskudega sõita, rabas muidugi joosta, suusatada ja kelgutada saab. Läbiv raudtee pole ka midagi nii toredat. Lastele mõeldud asju on ju tegelikult üsna vähe, mõtlen mänguväljakuid, lasteaedu jne, alati on rohkem mõeldud pensionäridele kui lastele. Linnaosa imid¸ on ikka pigem vanemapoolse elanikkonna oma kui lastega peredele suunatud. Teed on väga kitsad ja halvas korras, eriti talvel on liiklemine päris keeruline. Poodide, kohvikute ja muude toitlustusasutuste võrk kehv, koerapidamiskultuur samuti häirib. Kui sinna nägu näitad, terve tänava krantsidehord kisab täiest kõrist. Ise elan hoopis Kakumäel, kuidagi palju kaasaegsem koht tundub. Pirita ja Viimsi kant tunduvad samuti sümpaatsemad.[/tsitaat

]
sa vist räägid küll hoopis mingist muust kohast, mitte Nõmmest 😉 väiksed krundid, nõukaaegsed majad – no kus kohas? kindlasti mitte seal nö päris Nõmmel (Nõmme keskus, Rahumäe, Hiiu). laste ringid kohta ajad ka pläma. aga siin juba eelmine vastaja seletas kõik ära, ei hakka teda kordama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 21:51; 12.02 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad mõlemad kandid- nii Nõmme kui ka Pirita…aga kõige rohkem Kalamaja:D Sin ei haugu ükski koer ja nii meri kui ka kesklinn lähedal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle Nõmme väga meeldib, olen Pääsküla poolses küljes ka elanud. Kunagi käisime ka Idakaare tänaval üht maja vaatamas ja see ei meeldinud kohe üldse. Oli nimelt surnuaiale liiga lähedal ja ma isiklikult surnuaedu väga ei armasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan ka Nõmme keskuse ligidal. Lasteaeda panna ei plaani, nii et kohta nii väga ei igatsegi, kuigi laps on järjekorras. Mine tea, mis elu toob.
Muidu on mõnus, riiete peale kulub hulga vähem raha, sest uute riiete poode on siin vähe. Peamiselt Humana, komisjon, misjonipood, kaltsukas. Jalatseid saab jaama juurest kingapoest, kus on oluliselt soodsam kui mõnes kesklinna jalatsipoes. Toidupood tehti ka just suuremaks, enam pole vaja Selverisse sõita, kui midagi erilisemat tahad. Turust rääkimata. Väga suuri mänguplatse siin ei ole, sest paljud mängivad oma aias, aga mitmeid väiksemaid on. Nõmme päästekomando kisaga olen ära harjunud.
Huviringe on palju nii kultuurikeskuses, noortemajas, loodusmajas kui klaasi- ja keraamikastuudios. Raamatukogus on laupäeviti lastele lugemistund. Mängujaamast ma parem ei räägigi, eelmisel talvel olime seal vist iga päev, nüüd paar korda nädalas. Väga loodan, et sealsete kasvatajate koosseisus ei tule mingit muutust…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elame siin 4 aastat (Nõmme ujula piirkond). Väikeste lastega on JUBE RASKE väljas jalutamas käia-ainult mingid idiootidest autojuhid kihutavad. Talvel polnud neid viletsaid kõnniteidki, niiet teed peab jagama koos autodega. Jah, miks siin ei ole selliseid kergliiklusteid nagu Pirital ja Kakumäel jnt…???? Peamegi plaani, et siit minema kolida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga on ju kergliiklusteed Nõmmel- Valdeku tn ots Viljandi mnt-le ja Saku poole väljuv tee samuti. Kaks uut teed. Küll Laagri poole ka tuleb. Senikaua on sul ju terviserajad raba peal-superluks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 09:04; 11.02 11:14; 14.04 16:16; 14.04 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]
Noo, huvitav, mille poolest Pirita Nõmmest kehvem on? Minu meelest on Nõmmel palju rohkemad majad-aiad tiheda liiklusega tänavate ääres, Pirita elamud jäävad pigem eraldi vaiksetesse, läbisõiduvõimaluseta kõrvaltänavate äärsetesse soppidesse. Peale selle on Pirital ka meri. Aiad on rohelised ja valgusküllased, mitte mändidealused, kus miski ei kasva.

Mitte et mul Nõmme vastu midagi oleks, kena kant (mul oma vend elab ka perega seal), aga ma küll ei ütleks, et see konkurentsitult parim paik oleks.[/tsitaat]
meri ei ole tingimata plussiks :). paljud ei koliks just mere läheduse pärast Piritale. nõus, kena, roheline jne, aga mulle ka ei sobi mere lähedus – hais, tuul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Pirital palju sõpru eramajades ning kõik nad kurdavad, et suure tuule tõttu lilled ei taha kasvada nii hästi ja meri haiseb aegajalt.
Üks tuttav näitas ka mere ääres (küll veidi kaugemal Viimsi poole), kus eramajade solgitorud kõik merre lähevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 09:04; 11.02 11:14; 14.04 16:16; 14.04 17:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas on elada lastega Nõmmel, Rahumäe kandis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.