Esileht Ilu ja tervis Kuidas on elu peale seljaoppi naistel

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas on elu peale seljaoppi naistel

Postitas:

Kuna olen hirmul, et seljaopile minek, siis küsin, kuidas on teil elu aasta või aastaid peale oppi, kas tasus ära või mitte? Kas olete veel rasedaks ka jäänud peale seda, kas elukvaliteet on väga muutunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale esimest oppi oli elu nagu elu ikka, täiesti tavaline. Peale teist olen töövõimetuspensionär.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa seljaoperatsiooni alla mõtled. Minul oli diski väljasopistus. Pool aastat peale op jäin lapseootele, terve raseduse aeg ei andnud selg üldse tunda.
Kui sa enne op vaevlesid ikka meeletute valude käes, siis peale op neid enam pole. Kuid jah sellist elukvaliteeti nagu enne haigust sa enam ei saavuta. Mida hoolsamini sa täidas opjärgseid arsti ettekirjutusi ja hiljem pidev sport ja taastusravi (igapäevased seljavenitused, seljalihaste tugevdamine jne)seda parema elustandardi sa saavutad.
Kõik oleneb kui väga ta hetkel piirab sinu igapäevast elu, sest op on op oma riskidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sõbrannal oli õnnetuse läbi selgroovigastus nii hullusti, et opereeriti ja oli mitu kuud liikumatult laua külge seotud. Me kõik kartsime hullemat, aga vaikselt hakkas tõusma ja kõik läks ilusti.
Kaks aastat hiljem sai lapse, aasta hiljem veel teise ka. Ei kuulnud ma ühtegi kurtmist, teise raseduse lõpus ei kaevanud ka mitte millegi üle. Nüüdseks kuus aastat õnnetusest möödas. Ujub, jookseb, suusatab, möllab oma pisikeste lastega, aru pole midagi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle soovitati raseduse ajaks spetsiaalset tugivööd, mis hoiab selja õiges asendis (et kõht ei koormaks). Ma esimese raseduse ajal ei kandnud üldse mingit tuge, ja pärast sünnitust olin 3k meeletute seljavaludega pikali. Mees pidi mind voodist püsti aitama – ise ei suutnud tõustagi.
Järgmise raseduse ajal pean juba varakult selle spetsvöö peale panema – ehk see aitab natuke selga hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas on elu peale seljaoppi naistel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.