Esileht Pereelu ja suhted Kuidas on õige?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Kuidas on õige?

Postitas:

Olen kaaslasega koos elanud kaks aastat.Oleme väga väga erinevad ja samas ei suuda ka lahkuda űksteisest.Oleme paar korda pausi teinud aga ikka ei suuda ilma koosolemata olla.Nűűd tuli juttu tunnetest ja suhetest.Mees muidu väga kinnine.Negattiise jutuga siudab end vaid avada.Tema siis vastas,et olen tore ja väga tubli naine.Minul tekkis “ema” tunne.Naine kes kokkab ja koristab ja mehel mugav elu,voodis meil ka super ja tugev tõmme. Siis kűsisin,et kas ta ihaldab mind. Tema seepeale,et sellega on keeruline. Et kui suhtes tűlid,siis blokkib ta end.Ma nagu ei saa aru.Meil pole tűlisid,paar korda on sõnavahetus olnud ja igat arutamist suhte teemal peab tűliks.Ma ei teagi kas teen õige otsuse aga ma näen,et tulevikku meil pole.Ma ei tunne end enam naisena keda tahetakse vaid nn.kodumasin

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.09 17:57; 28.09 18:23; 28.09 19:44; 28.09 20:48; 28.09 23:19; 28.09 23:42; 29.09 07:29; 03.10 09:43; 03.10 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sellise inimesega kokku jääd, siis teed paari aasta pärast siia teema, kuidas sa istud lapsega kodus ja mees käib koguaeg sõpradega väljas. Ilma ihata suhe ei toimi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 18:11; 28.09 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teema algataja. Seda ma ise ka mõtlen.Seksis tugev tõmme aga kui iha pole siis minu jaoks isiklikult kaaslast nagu polekski. Aga eks mõned suudavad nii ka koos olla nt. MUGAV ELU. Űtlesin mehele,et kuidas űldse iha saab blokkida,eriti kui igapäevaselt koos. Ja,et mulle selline suhe ei sobi.Tahan kaaslast kes armastab ja ihkab.Mitte näeb vaid tubli TUBLI,KENA naine. Saan aru kui ma ei sobi kellegile kes mulle meeldib aga haige teeb eriti kuna koos oleme. Ma ei saa aru kuidas nii saab!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.09 17:57; 28.09 18:23; 28.09 19:44; 28.09 20:48; 28.09 23:19; 28.09 23:42; 29.09 07:29; 03.10 09:43; 03.10 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehest räägid vist, ta ka samasuguse imeliku jutuga tegelane 🙂 Mingisugune vaimne häire vist teisele haiget teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.09 18:35; 28.09 19:52; 28.09 20:32; 28.09 21:03; 28.09 21:14; 28.09 23:32; 28.09 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka näen, et tulevikku pole. Turvatunnet, kindlustunnet veel vähem abielu sa sellest suhtest ei saa.
Olen samuti kokku-lahku suhtes olnud. Mees oli kinnine, meie suhetest arutamise kohta arvas , et jälle me vaidleme ja riidleme. Meil olid küll lisaks ka riiud tema liigse joomise pärast.
Ometi kui kolisime lahku, siis kinnine mees hakkas alati suuri sõnu ja tundeid tõestama, et jälle leppida.
Suhtes uuesti olles andis ka ebamääraseid vastuseid oma tunnete ja tulevikunägemuse kohta. Elas nö päev korraga.
Jube väsitav ja ebakindel elu oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 18:41; 28.09 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja hr. tuli täna tőőlt koju ja igas sõnas jutt MEIE, kuidas teeme ja oleme nn.tuleviku teemas.Jube väsitav minu jaoks.Eirab minu otsust täielikult. Ja nende pausidega oli sama, et tema võttis alati esimesena űhendust. Műstika minu jaoks,ise ei ihalda ja ei taha aga nagu jaht minu meelest.Kui naine űtleb EI ja kättesaamatum siis põnev aga kui tubli,kena naine kodus siis IGAV ja mitte pingutust väärt. Esimest korda puutun seda sorti mehega kokku,ma isegi ei saa aru kuidas nii saab.Algul ikka lasin tal tagasi tulla,sest kui ta ise űhendust võttis peale pausi siis loodad. Ta ei ole paha aga EGO ehk ja minust väga erinev. Eks ma ka omamoodi, leian inimestes head ja õigustan seda.Aga kuskilt tuleb piir. Ise ka ennast ohverdada ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.09 17:57; 28.09 18:23; 28.09 19:44; 28.09 20:48; 28.09 23:19; 28.09 23:42; 29.09 07:29; 03.10 09:43; 03.10 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja hr. tuli täna tőőlt koju ja igas sõnas jutt MEIE, kuidas teeme ja oleme nn.tuleviku teemas.Jube väsitav minu jaoks.Eirab minu otsust täielikult. Ja nende pausidega oli sama, et tema võttis alati esimesena űhendust. Műstika minu jaoks,ise ei ihalda ja ei taha aga nagu jaht minu meelest.Kui naine űtleb EI ja kättesaamatum siis põnev aga kui tubli,kena naine kodus siis IGAV ja mitte pingutust väärt. Esimest korda puutun seda sorti mehega kokku,ma isegi ei saa aru kuidas nii saab.Algul ikka lasin tal tagasi tulla,sest kui ta ise űhendust võttis peale pausi siis loodad. Ta ei ole paha aga EGO ehk ja minust väga erinev. Eks ma ka omamoodi, leian inimestes head ja õigustan seda.Aga kuskilt tuleb piir. Ise ka ennast ohverdada ei saa.

See on vist see, et ega ise ei taha, aga teistele ka ei anna. See ongi ego ja sellistel pole armastusega midagi pistmist, vaid see on puhas omanditunne. See on omandamine, teise endale allutamine. Teiselt muudkui oodates midagi, aga ise midagi vastu andmata ja alati ongi vähe. Ei saagi rääkida selliste meestega tunnetest, sest nad eitavad seda ( kuigi tegelikult on ikka olemas küll). Lepi, kas ei küsi enam küsimusi, ei räägi enam tunnetest ja vaatad vaid tegusid ja näed sellest või lahkud sellest suhtest.
See tundub olevat mingine ekstreemne põikpäisus. Ilmselgelt lapsepõlves kannatada saanud inimesed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.09 18:35; 28.09 19:52; 28.09 20:32; 28.09 21:03; 28.09 21:14; 28.09 23:32; 28.09 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja hr. tuli täna tőőlt koju ja igas sõnas jutt MEIE, kuidas teeme ja oleme nn.tuleviku teemas.Jube väsitav minu jaoks.Eirab minu otsust täielikult.

Oot, segaseks jäi, mis otsusest jutt käib? Kas otsustasite jälle pausile minna, ma nagu ei lugenud välja eelnevalt.
Tahtsin seda öelda, et ei maksa nii kinni hakata konkreetsetest sõnadest. Eks sa ise tead, kuidas sinu elukaaslane seda mõtles, aga minu meelest paljude meeste jaoks on just uhke tunne sedasi öelda – minu ‘naine’ on nii tubli! Mitte ses mõttes, et tubli naisterahvas (neutraalselt), vaid just et tema naine. “Kas sa ihaldad mind?” -no ma ei tea, paljud eesti mehed selle peale midagi normaalselt kobiseda oskaks 🙂
Mida ta sulle ise on öelnud, kas on öelnud, et armastab sind ja tahab sind? On teil konkreetseid tulevikuplaane ühise kodu, laste jne osas? Kas sa ise armastad teda või on pigem harjumus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes seksis tugev tõmme on aga iha ei ole? Et tahab sind ainult seksiks ja mitte millekski muuks? No kui nii, siis kas sa tahad olla seksinukk või võrdne partner, keda armastatakse, austatakse ja kellest hoolitakse? Kui mees blokib muid tundeid ja ta selles probleemi ei näe, siis oleki talle ainult seksinukk. Oma valik, mida edasi teed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes seksis tugev tõmme on aga iha ei ole? Et tahab sind ainult seksiks ja mitte millekski muuks? No kui nii, siis kas sa tahad olla seksinukk või võrdne partner, keda armastatakse, austatakse ja kellest hoolitakse? Kui mees blokib muid tundeid ja ta selles probleemi ei näe, siis oleki talle ainult seksinukk. Oma valik, mida edasi teed.

Peab ikka eriline seksihull ja masohhist olema, kui vaid seksi pärast 2 aastat koos elatud juba on 🙂 Seda seksi saaks ju absoluutselt igaltpoolt ja palju põnevam oleks ju erinevatega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.09 18:35; 28.09 19:52; 28.09 20:32; 28.09 21:03; 28.09 21:14; 28.09 23:32; 28.09 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt oli sellesest,et kas ma olen talle vaid hea naine või ta ihaldab “armastab” ka mind. Tema vastas keeruline. Et me nii erinevad ja kui tűlid (mida meil pole vaid rahulikud vestlused,tegelt sms-iga kuna ta keeldub rääkimast,alati vastud EI TEA. Siis loobusin vestlusest ja saadan smsi kuna tema siis vähemalt vastab). Ja siis vastas, et neid tundeid nagu naine ihaldatud tunde all mõtleb,tal pole. Mina loengi sealt välja,et tubli ja tore naine. Seksuaaslne klapp (voodis sex hea). Aga ihaldab on see kui kaaslane istub su kõrval ja meeldib temas kõik. Ma űtlesin,et seda suhet ei taha ma ja lõpetame ära.Tema,et kolib välja ja kui koju tuli siis ….. Aga ma tean see jääbki ketrama nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.09 17:57; 28.09 18:23; 28.09 19:44; 28.09 20:48; 28.09 23:19; 28.09 23:42; 29.09 07:29; 03.10 09:43; 03.10 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis kűsisin,et kas ta ihaldab mind. Tema seepeale,et sellega on keeruline.

No mis vastus see on? Täitsa haige vastus ju! Ma ei saa ka aru, kuidas saab rääkida, et seksis on tugev tõmme, kui sellisele küsimusele on selline vastus. iLmselt tõmbab ainult ühte, teist tõmbab kuhugi mujale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis kűsisin,et kas ta ihaldab mind. Tema seepeale,et sellega on keeruline.

No mis vastus see on? Täitsa haige vastus ju! Ma ei saa ka aru, kuidas saab rääkida, et seksis on tugev tõmme, kui sellisele küsimusele on selline vastus. iLmselt tõmbab ainult ühte, teist tõmbab kuhugi mujale.

See on sellise inimese vastus, kes ei suuda oma tunnetest rääkida, sest see on ju endale alandav ja nii jääb endast nõrga inimese mulje ja haiget võib ka veel saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.09 18:35; 28.09 19:52; 28.09 20:32; 28.09 21:03; 28.09 21:14; 28.09 23:32; 28.09 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt oli sellesest,et kas ma olen talle vaid hea naine või ta ihaldab “armastab” ka mind. Tema vastas keeruline. Et me nii erinevad ja kui tűlid (mida meil pole vaid rahulikud vestlused,tegelt sms-iga kuna ta keeldub rääkimast,alati vastud EI TEA. Siis loobusin vestlusest ja saadan smsi kuna tema siis vähemalt vastab). Ja siis vastas, et neid tundeid nagu naine ihaldatud tunde all mõtleb,tal pole. Mina loengi sealt välja,et tubli ja tore naine. Seksuaaslne klapp (voodis sex hea). Aga ihaldab on see kui kaaslane istub su kõrval ja meeldib temas kõik. Ma űtlesin,et seda suhet ei taha ma ja lõpetame ära.Tema,et kolib välja ja kui koju tuli siis ….. Aga ma tean see jääbki ketrama nii.

Ma nagu ka mõtlesin seda sama nagu üks kägu siin eespool, et mis mõttes seks on hea ja voodis klapite täiega aga et ei ihalda sind. Ma poleks kuidagi osanud armastamist ihaldamise sünonüümina võtta. Kas ikka sina ja mees räägite samadest asjadest? Samadest tunnetest? Oled sa temalt ikka küsinud, et kas on olemas mingid tunded sinu vastu mitte et ei ihalda. Ihaldada võib ju inimest kelle vastu ei pruugi mingeid sügavamaid tundeid ollagi. Iha ja armastus ikka kaks erinevat asja. Kuigi ideaalne oleks muidugi kui armastus ja iha käiks ikka sama inimese vastu käsikäes. No mul õnneks siiani on ikka käinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga muuda taktikat ja vaata, mis siis saab. Ära küsitle teda, vaid ütle talle ise, et sa armastad teda. Vaata, mis siis vastab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.09 18:35; 28.09 19:52; 28.09 20:32; 28.09 21:03; 28.09 21:14; 28.09 23:32; 28.09 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sa tõesti tahad sellise jõmmiga koos olla, kellel puudub igasugune väljendusoskus või julgus? Partner peaks ikka tekitama teises väga hea tunde, mitte sellise käib kah tunde. Ärge raisake oma aega valede inimeste peale. Kindlasti on kuskil olemas keegi, kes paneb temas sellise tulevärgi tööle ja kindlasti on sinu jaoks olemas kuskil partner, kes on suudab sinuga oma muredest, rõõmudest ja tunnetest rääkida. Esimese ettejuhtuva jõmmiga ei pea koos olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 18:11; 28.09 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma juba olengi otsustanud edasi temaga mitte minna. Meil oli õhtul vestlus.Selline mõnus koosolemine ja rahulik vestlus,ka päevasest sms jutu ajamisest. Űtlesin,et armastan teda. Tema vastu,et teab seda ja siis vaikus.Siis viis jutu muule,et umbes mis nv teeme.Siis mitte rűnnates kűsisin,et aga mida tema minu vast tunneb. Olen väga kallis temale.Kűsisin kas selline keda armastatakse ja ihaldatakse.Tema vastas,vist mitte. Kűsisin,miks ta űldse on siis minuga olnud. Ma lihtsalt ei suuda mõista miks need 2 aastat. Minu jaoks oli see PUNK sellele suhtele.Algul ikka mõtlesin,et inimene kinnine aga nii teise tunnetel màngida. Mulle on hakanud tunduma,et ta ootapki kedagi koguaeg,sellist keda ei eksisteerigi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.09 17:57; 28.09 18:23; 28.09 19:44; 28.09 20:48; 28.09 23:19; 28.09 23:42; 29.09 07:29; 03.10 09:43; 03.10 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sa tõesti tahad sellise jõmmiga koos olla, kellel puudub igasugune väljendusoskus või julgus? Partner peaks ikka tekitama teises väga hea tunde, mitte sellise käib kah tunde. Ärge raisake oma aega valede inimeste peale. Kindlasti on kuskil olemas keegi, kes paneb temas sellise tulevärgi tööle ja kindlasti on sinu jaoks olemas kuskil partner, kes on suudab sinuga oma muredest, rõõmudest ja tunnetest rääkida. Esimese ettejuhtuva jõmmiga ei pea koos olema.

Nii on päris lihtne öelda muidugi. Kas sa ei tule selle peale, et ehk on naises ka mingi viga, et selliseid ülesse korjab ja mehed end avada ei tahagi? Tihti võtame enda kõrvale selliseid inimesi, kes peegeldavad meie endi vigu. Ilmselt on aeg õppima hakata ja endasse vaatama ja endas midagi muutma. Teist muuta ei saa vägisi ja nõudes. Kui teemaalgataja praegu otsiks uue mehe, siis suure tõenäosusega samasuguse.
Näen siin seda, et teemaalgataja nõuab mehelt muudkui vastuseid ja tundeid, aga kas ta neid ise väljendanud on ja oskab seda? On ka mulle paras õppetund. Ma tunnistan, et ka mina ei väljenda enda tundeid, ei oskagi ja ei julge. Tuleb uus mees ja selline, kes muudkui väljendab oma tundeid ja mis siis saab? Siis saab ilmselt see, et esiteks ei usu ta juttu ja teiseks selline tunnete ülekülvamine peletaks eemale ja selline vastuste nõudmine ilmselt paneks minu ka lukku või tekitaks ebameeldivust. Siis oleks see lugu vastupidine. Endale küll niimoodi kergem, aga teine saaks ilmselt haiget. Üldiselt see kipub nii olema, et sarnane tõmbab sarnast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.09 18:35; 28.09 19:52; 28.09 20:32; 28.09 21:03; 28.09 21:14; 28.09 23:32; 28.09 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Ja siis vastas, et neid tundeid nagu naine ihaldatud tunde all mõtleb,tal pole”

Siit ma loen küll välja, et tal suuri tundeid pole. Ja ta rõhub veel, et tihti tülid ja olete erinevad.
Tundub, et ta stabiilset pereelu ei oskagi hinnata. Tavaliselt polegi pärast 2 aastat ju igapäevast suurt ihalemist. Peaksid olema ikka sügavamad tunded ja soov koos olla.
Ma ise sellist sõna pole ka kasutanud oma tunnete väljendamiseks. Kui meil paus oli, siis eks ka kirjutas, et olen endiselt kallis talle ( hiljem ütles, et talle on kõik ekspruudid kallid ). Sul võib ka vabalt olla, et mees hakkab oma sõnu hiljem ümberpöörama või ütlema, et mõtles midagi muud jne. Eks sa ise tead kaua viitsid neid mänge mängida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 18:41; 28.09 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen juba otsustanud.Mina ei jaksa neid mänge mängida. Tunnete kohapealt olen ma kűll end avanud (kallistad,silitad,avaldad armastust jne)mis loomulik suhte osa. Ma isegi lepiks kui kaaslane kinnine aga kui kűsimuse peale tulevad mitte armastust kinnitavad vastused. Siis pole midagi teha ju. Varem mõtlesingi,et ta kinnine inimene lihtsalt aga tänane vastus pani punkti.Seda ju suutis őelda,pole ju nii kinnine midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.09 17:57; 28.09 18:23; 28.09 19:44; 28.09 20:48; 28.09 23:19; 28.09 23:42; 29.09 07:29; 03.10 09:43; 03.10 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen juba otsustanud.Mina ei jaksa neid mänge mängida. Tunnete kohapealt olen ma kűll end avanud (kallistad,silitad,avaldad armastust jne)mis loomulik suhte osa. Ma isegi lepiks kui kaaslane kinnine aga kui kűsimuse peale tulevad mitte armastust kinnitavad vastused. Siis pole midagi teha ju. Varem mõtlesingi,et ta kinnine inimene lihtsalt aga tänane vastus pani punkti.Seda ju suutis őelda,pole ju nii kinnine midagi.

Sel juhul pole tõesti midagi parata, kui sina oled tundeid väljendanud ja omalt poolt panustanud. Ehk siis ootabki oma printsessi ja võib juhtuda, et jääbki ootama oma kinnisuse ja iseloomu tõttu.
selline küsimus aga, et kas tema on tulnud ise sind kallistama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.09 18:35; 28.09 19:52; 28.09 20:32; 28.09 21:03; 28.09 21:14; 28.09 23:32; 28.09 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ise esimesena ei tule űldjuhul kallistama. Väga harvad need juhud. Ta nagu ei märka lähedasi inimesi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.09 17:57; 28.09 18:23; 28.09 19:44; 28.09 20:48; 28.09 23:19; 28.09 23:42; 29.09 07:29; 03.10 09:43; 03.10 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest kestavad need kokku-lahku suhted selle ajani, kui üks pooltest leiab uue. Seni lihtsalt on olukord selline, et üksi ei taheta olla ja siis lepitakse sellega, et teine läheb pidevalt minema. Ning see minemajooksja võtab teemaalgatajat kui tagalat, kuhu siis jälle minna, kui läheduse isu tuleb. Rohkem julgust ja tugevust see asi ära lõpetada, teemaalgataja! (kuigi ennustan, et asi lõppeb tõesti alles siis, kui keegi veel mängu tuleb).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, mina olen naine ja minu mees ootab, et mina reageeriksin tema käitumisele samamoodi,nagu sina eeldad, et sinu mees reageeriks sinu käitumisele.
Ma võin oma meest ka piiritult armastada, aga kui ta hakkab minu suust sõnu välja pressima, siis ma kindlasti lähen lukku.
Parimal juhul ütlen ka, et on kallis. Ja siis kui edasi veel keeratakse, siis olen vait. Sest selline puurimine on minu jaoks tüütu. Kui tahan, siis ütlen ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Olen teema algataja. Seda ma ise ka mõtlen.Seksis tugev tõmme aga kui iha pole siis minu jaoks isiklikult kaaslast nagu polekski. Aga eks mõned suudavad nii ka koos olla nt. MUGAV ELU. Űtlesin mehele,et kuidas űldse iha saab blokkida,eriti kui igapäevaselt koos. Ja,et mulle selline suhe ei sobi.Tahan kaaslast kes armastab ja ihkab.Mitte näeb vaid tubli TUBLI,KENA naine. Saan aru kui ma ei sobi kellegile kes mulle meeldib aga haige teeb eriti kuna koos oleme. Ma ei saa aru kuidas nii saab!

ma ei saa ikkagi aru, mismoodi on seksis tugeb tõmme, aga iha ei ole? need ongi ju samad asjad. teil poel kummalgi ehk see väljendusoskus kõige parem ja omavahelised vestlused tekitavad seetõttu arusaamatusi. aga kui sa pead silmas seda, kas see mees sind armastab, siis ilmselgelt mitte ja teed õigesti, kui ilma temata edasi lähed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma väljapressimiseks seda siiski ei peaks kuna ikkagi juba parasjagu koos oldud. Kui mees suudab väita, et oleme erinevad siis suudaks ka öelda mida tunneb. Kui ta otse ütleb, et oled väga kallis aga vot neid tundeid pole, et näeb mind nn.ÔIGE NAISENA siis paneb ikka môtlema küll. Kui tal oleks tunne, et teda pressin liiga siis oleks ju lihtsalt vait aga ega ma ka tea. Ei näe teise pähe ja raske aru saada kui teine ei suuda avada end. Pigem mulle endale tundub, et on neid teemasi eiranud ja hiljem tülideks nimetanud kuna ta ei taha tôde öelda (läheb närvi) aga samas tahab koos olla. Hea ja mugav elu!

Ja selle ihaldamise kohta: Küsisingi kas ta ihaldab(armastab) mind, mitte rünnates. Ihaldama tähendabki ju tervikut ihaldama,mitte vaid seksuaalselt (see käib kaasa muidugi). Vôi môistan valesti sôna tähendust?
Seksis on meil klapp väga hea (seksuaalne tômme). Aga jah muus osas ta väga kinnine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.09 17:57; 28.09 18:23; 28.09 19:44; 28.09 20:48; 28.09 23:19; 28.09 23:42; 29.09 07:29; 03.10 09:43; 03.10 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on vist hispaania päritolu, seal öeldakse tõesti oma armastatule “Te quiero” (otsetõlkes: ma tahan sind) mitte “Te amo” (ma armastan sind). Viimane väljend ongi hispaania keeles pigem sugulaste ja sõprade jaoks.
Aga eesti keeles tähendab iha siiski seksuaalset ihaldamist. Armastus on see, mis on pikemaajalise suhte alus.
Selge, et armastust teie vahel pole. Kas isegi teda armastad?

Tahtsin veel kirjutada, et ma ei saa aru neist, kes väidavad, et kui partner “välja pressib” armastusavaldust, siis paneb see bloki ette ja ei tule midagi, ainult siis võid öelda, armastan, kui ise tahan. Suhtes on ikka oluline seda väljandada ka siis, kui partner seda vajab. Vahel on ju selliseid perioode, kus tahaks kinnitust. Kui armastad, siis pole seda ju raske väljendada – kui ei väljenda, sisi tundubki, et tegelikutl armastust pole. Vähemalt nii tundub mulle.
See teeb ikka kohutavalt haiget, kui ütled oma kaasale, et armastan sind ja tema vaid mökitab midagi vastu. Kohutav!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ikka eestlane???? Mulle piisaks ka lihtsast armastuse avaldamiset. Või lausestki,et oled mulle see õige. Algul űtlesin,et armastan teda. Siis selline ebamugav vaikus. Kűsisingi lõpuks,et mida tema tunneb kuna koguaeg ta rõhutab meie erinevust. Ja sealt see ihkamise teema edasi. Seletasin talle lihtsalt selle ihkamis ja armastus sõnadega. Et kas olen ikka naine keda näeb õigena. Aga tegelikult ju asi pole nendes sõnades,ta saab aru kűll mida mõtlen. Et kas armastab ja näeb mind õige naisena. Kui pole neid õigeid tundeid siis miks teineteise aega raisata,et lihtsalt mõnus koos olla kuni leian õige.Ma ei ole lihtsalt selline inimene. Armastus ja austus ikka väga tähtis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.09 17:57; 28.09 18:23; 28.09 19:44; 28.09 20:48; 28.09 23:19; 28.09 23:42; 29.09 07:29; 03.10 09:43; 03.10 10:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas on õige?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.