Esileht Koolilaps Kuidas on saavutatud laste nii lai silmaring?

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Kuidas on saavutatud laste nii lai silmaring?

Postitas:

Miks te seda Imelist Teadust siin ülistate? See on ju nõrgema sisuga ajakiri kui Täheke. Ehk ajakiri, kus puudub igasugune loogika, kus fakte pakutakse läbisegi, mõningaid isegi kontrollimata. Ühesõnaga paras puder ja kapsad, mis süsteemsel õppimisel on ainult takistuseks ja segavaks faktoriks. Väikelastele ta tõesti ehk sobib pildiajakirjaks, aga see on ka kõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 20:49; 15.02 10:24; 15.02 10:41; 15.02 12:00; 15.02 13:28; 15.02 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et see \”Imeline teadus\” on kujunemas samasuguseks andekate eelkooliealiste lektüüriks nagu mõned aastad tagasi oli kõikide Potterite läbilugemine. Kuna ise ma seda ajakirja ei osta, siis ei tea kas võiks katsetada Akadeemiaga :)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 14:54; 13.02 15:17; 14.02 11:23; 14.02 12:46; 14.02 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nagu öeldud, ärme üldista. Sa siis väidad, et minu 2 last, kes gloobust EI uurinud, ei ole uudishimulikud? Tegid algust jutuga, et normaalne, et iga 7 aastane teab naaberriike, kuna sinu lapsed uurivad gloobust juba mitmed aastad enne kooli. Puhas üldistus. Ma väidan, et lastel on erinevad huvid ja ei saa väita, et naaberriikide teadmine on elementaarne selles vanuses. Sa nüüd ütled, et kõik su lapsed on uudishimulikud. Minu omad siis nagu pole või, kuna nad pole kõik gloobust uurinud ja ei tea naaberriike? 😀 ohh jahh. Edu Sulle endale ka! Kas Sina tead, kas Jupiter on täht või hoopis gaasipilv? 😉 mu gloobust mitteuuriv laps nimelt teab. Nagu ta üldse teab kõike kosmosest, loodusest ja tehnikast. Aga gloobust ei ole ta kunagi uurinud ja 6 aasta vanuselt naaberriike ei teadnud. nähtavasti pole tal silmaringi ollagi… [/tsitaat]
pole midagi öelnud ega ka mõelnud sinu laste kohta. ütlen veel kord hästi selgelt, gloobuse tundmine oli vaid näide ja minu postituse mõte oli vaid see, et lapsed tunnevad väga paljude asjade vastu huvi (uskumatult sügavat huvi vanusest hoolimata) ja kui on huvi, siis ongi õige aeg seletada, otsida materjali…ja see et ma ei oska n. 4-5a küsimusele vastata on minu arust normaalne, siis koos otsimegi vastuseid.
kui sinu lapsel on sellised teadmised 6.a siis ma üldse ei kahtle, et tegu on nutika ja laia silmaringiga lapsega. kindlasti olete temaga ka palju tegelenud. aga ikkagi kõike head! ei tahtnud kedagi häirida!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 21:08; 14.02 14:25; 14.02 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tundub, et see \”Imeline teadus\” on kujunemas samasuguseks andekate eelkooliealiste lektüüriks nagu mõned aastad tagasi oli kõikide Potterite läbilugemine. Kuna ise ma seda ajakirja ei osta, siis ei tea kas võiks katsetada Akadeemiaga :)? [/tsitaat]

Muidugi võiks, eriti kui leiad sealt ühegi koha, mida ka 6-aastane haaravaks peab 🙂 Kuigi jah, näiteks artikkel vanast eesti keelest võibki seda just olla!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tundub, et see \”Imeline teadus\” on kujunemas samasuguseks andekate eelkooliealiste lektüüriks nagu mõned aastad tagasi oli kõikide Potterite läbilugemine. Kuna ise ma seda ajakirja ei osta, siis ei tea kas võiks katsetada Akadeemiaga :)? [/tsitaat]Mõnele tundub, teisele see seda juba ammu on.Mina arvan, et sul ei maksa selle peale ka edaspidi raha kulutada, selle Imelise Teaduse peale. Mõni muutub naeruväärseks, miks küll?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Hilfe kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mõnele tundub, teisele see seda juba ammu on.Mina arvan, et sul ei maksa selle peale ka edaspidi raha kulutada, selle Imelise Teaduse peale. Mõni muutub naeruväärseks, miks küll?[/tsitaat]

Fa-fa, faaa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piisab ühest pilgust ajakirja, kui saab selgeks, et Imeline Teadus ongi loodud sellele rumalamale kontingendile, keda on palju ja kelle taskust on võimalik selle eest kergesti raha kätte saada. See on seltskond, kes armastab foorumites ja seltskonnas small talki korras muu jutu vahele puistata, et muuseas ma lugesin Imelisest Teadusest, et…
Mul on tõsiselt kahju, et Eesti rahvas taolise kommertsjama peale oma raha kulutab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 20:49; 15.02 10:24; 15.02 10:41; 15.02 12:00; 15.02 13:28; 15.02 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Hilfe kirjutas:[/small]

Fa-fa, faaa[/tsitaat]Ooo, mu lemmik tegelane on jälle platsis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Piisab ühest pilgust ajakirja, kui saab selgeks, et Imeline Teadus ongi loodud sellele rumalamale kontingendile, keda on palju ja kelle taskust on võimalik selle eest kergesti raha kätte saada. See on seltskond, kes armastab foorumites ja seltskonnas small talki korras muu jutu vahele puistata, et muuseas ma lugesin Imelisest Teadusest, et…
Mul on tõsiselt kahju, et Eesti rahvas taolise kommertsjama peale oma raha kulutab.[/tsitaat]Eeee, me räägime siin lastest … seltskondlik small talk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.02 10:28; 15.02 11:48; 15.02 13:01; 15.02 13:49; 15.02 14:31; 15.02 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Eeee, me räägime siin lastest … seltskondlik small talk. [/tsitaat]

Mida sa tahad öelda, et 5-aastased lapsed lappavad Ajakirjade Kirjastuse listi ja valivad välja need ajakirjad, mille nad endale koju tellivad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 20:49; 15.02 10:24; 15.02 10:41; 15.02 12:00; 15.02 13:28; 15.02 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mida sa tahad öelda, et 5-aastased lapsed lappavad Ajakirjade Kirjastuse listi ja valivad välja need ajakirjad, mille nad endale koju tellivad?[/tsitaat]Kas sa oled loll või mängid lolli? Kui sa nüüd see sama \”kägu\” oled, siis puhusid sa mingist small talk seltskonna jandist.Või on su lastel see kombeks, small talk? Tule nüüd mõistusele ja ära kõike nii tõsiselt võta. Kui laps IT-d loeb, siis ei kahjusta see teda kuidagi, ei kahjusta ka täiskasvanut. Rein Lang isiklikult või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.02 10:28; 15.02 11:48; 15.02 13:01; 15.02 13:49; 15.02 14:31; 15.02 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kas sa oled loll või mängid lolli? Kui sa nüüd see sama \”kägu\” oled, siis puhusid sa mingist small talk seltskonna jandist.Või on su lastel see kombeks, small talk? Tule nüüd mõistusele ja ära kõike nii tõsiselt võta. Kui laps IT-d loeb, siis ei kahjusta see teda kuidagi, ei kahjusta ka täiskasvanut. Rein Lang isiklikult või?[/tsitaat]

Tundsid ennast puudutatuna? Kui sa aru ei saanud, siis see, mida ma öelda tahtsin on, et vanemad ei telli Imelist Teadust spetsiaalselt oma lastele, vaid need tellitakse koju eelkõige siiski kindlal eesmärgil, et oleks, millega seltskonnas n-ö \”silma paista\”. Kui vanemad teadlikult soovivad oma last arendada, siis ei tee nad seda suvalise ajakirja läbi. See on nõukaaegse ENEkese fenomen, kus seisti öö läbi sabas, et seda saada ja kus see oli prestii¸i küsimus. Kuigi sel perioodil võis taolisest käitumisest isegi aru saada, sest see oli ainuke omalaadne nähtusi, inimesi, mõisteid lahti selgitav \”teatmeteos\” lastele. Vahitorni lugemine ei kahjusta ka otseselt kedagi, ainult et tark inimene valib, mida ta loeb ja mida ta oma lastele lugeda soovitab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 20:49; 15.02 10:24; 15.02 10:41; 15.02 12:00; 15.02 13:28; 15.02 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu meelest on hästi vahva koos lastega filme vaadata – alates mingist dokfilmist kuni animafilmideni – kui on mingi uus sõna või tegevus, siis saab alati küsida lapselt, kas too tähendust teab ja siis selgitada. mul 1 laps jätab võõrad sõnad meelde ja õhtuti siis küsib, et mis see või too tähendab, suuremalt küsin mina, et kas tead (kui loeb nt koolilugemikust ette) mis see või teine sõna tähendab. ja nii ta läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tundsid ennast puudutatuna? Kui sa aru ei saanud, siis see, mida ma öelda tahtsin on, et vanemad ei telli Imelist Teadust spetsiaalselt oma lastele, vaid need tellitakse koju eelkõige siiski kindlal eesmärgil, et oleks, millega seltskonnas n-ö \”silma paista\”. Kui vanemad teadlikult soovivad oma last arendada, siis ei tee nad seda suvalise ajakirja läbi. See on nõukaaegse ENEkese fenomen, kus seisti öö läbi sabas, et seda saada ja kus see oli prestii¸i küsimus. Kuigi sel perioodil võis taolisest käitumisest isegi aru saada, sest see oli ainuke omalaadne nähtusi, inimesi, mõisteid lahti selgitav \”teatmeteos\” lastele. Vahitorni lugemine ei kahjusta ka otseselt kedagi, ainult et tark inimene valib, mida ta loeb ja mida ta oma lastele lugeda soovitab.[/tsitaat]Siis ikka loll.Prestii¸i küsimus on tellida IT-d? Anna kannatust!Soovitan rohkem värsket õhku, see on Eestis esialgu tasuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.02 10:28; 15.02 11:48; 15.02 13:01; 15.02 13:49; 15.02 14:31; 15.02 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Siis ikka loll.Prestii¸i küsimus on tellida IT-d? Anna kannatust!Soovitan rohkem värsket õhku, see on Eestis esialgu tasuta.[/tsitaat]

M.O.T.T. Siis oli ju Vahitorn parim näide. See, et ajakiri esialgu tasuta on, iseloomustab kõige paremini, millisele kontingendile see tegelikult mõeldud on. Mulle on koju postkasti pandud hulgi erinevate raamatute/ajakirjade pakkumisi, mille esimesed n-ö proovieksemplarid on kõik tasuta. Ma upuksin vanapaberisse, kui ma need kõik oleksin palunud endale saata. Vahitorni jagatakse siiamaani tasuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 20:49; 15.02 10:24; 15.02 10:41; 15.02 12:00; 15.02 13:28; 15.02 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

M.O.T.T. Siis oli ju Vahitorn parim näide. See, et ajakiri esialgu tasuta on, iseloomustab kõige paremini, millisele kontingendile see tegelikult mõeldud on. Mulle on koju postkasti pandud hulgi erinevate raamatute/ajakirjade pakkumisi, mille esimesed n-ö proovieksemplarid on kõik tasuta. Ma upuksin vanapaberisse, kui ma need kõik oleksin palunud endale saata. Vahitorni jagatakse siiamaani tasuta.[/tsitaat]Kas keegi oskab inimest aidata, pädeva perearsti number või midagi…?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.02 10:28; 15.02 11:48; 15.02 13:01; 15.02 13:49; 15.02 14:31; 15.02 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kas keegi oskab inimest aidata, pädeva perearsti number või midagi…?[/tsitaat]

Ma saan aru, et sa nüüd oma rumalust häbened, see muidugi läheb pikapeale üle. Aga edaspidiseks annan ma sulle vihje: tark inimene kaitseb oma seisukohti ja argumenteerib kas nähtuse poolt või vastu. Ma saan aru, et sa saadad sujuvalt kõik vestluskaaslased, kes sinuga sama arvamust ei jaga, arsti vastuvõtule. See muidugi on keskmisele perekäole üsna iseloomulik nähtus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.02 20:49; 15.02 10:24; 15.02 10:41; 15.02 12:00; 15.02 13:28; 15.02 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma saan aru, et sa nüüd oma rumalust häbened, see muidugi läheb pikapeale üle. Aga edaspidiseks annan ma sulle vihje: tark inimene kaitseb oma seisukohti ja argumenteerib kas nähtuse poolt või vastu. Ma saan aru, et sa saadad sujuvalt kõik vestluskaaslased, kes sinuga sama arvamust ei jaga, arsti vastuvõtule. See muidugi on keskmisele perekäole üsna iseloomulik nähtus.[/tsitaat]Arsti juurde saadan ma sind jätkuvalt, sest sa vajad abi.Arst pidi aitama, räägivad. Ilmselgelt on sul abi vaja, sest kuidas saab inimene nii endast välja minna puhtalt teadmisest, et keegi loeb Vahitorni või mis veel hulleb tellib oma lapsele IT-st, oh õudust!Ja seda kõike veel ei muu kui prestii¸i nimel!!!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.02 10:28; 15.02 11:48; 15.02 13:01; 15.02 13:49; 15.02 14:31; 15.02 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma saan aru, et sa nüüd oma rumalust häbened, see muidugi läheb pikapeale üle. Aga edaspidiseks annan ma sulle vihje: tark inimene kaitseb oma seisukohti ja argumenteerib kas nähtuse poolt või vastu. Ma saan aru, et sa saadad sujuvalt kõik vestluskaaslased, kes sinuga sama arvamust ei jaga, arsti vastuvõtule. See muidugi on keskmisele perekäole üsna iseloomulik nähtus.[/tsitaat]Arsti juurde saadan ma sind jätkuvalt, sest sa vajad abi.Arst pidi aitama, räägivad. Ilmselgelt on sul abi vaja, sest kuidas saab inimene nii endast välja minna puhtalt teadmisest, et keegi loeb Vahitorni või mis veel hulleb, tellib oma lapsele IT-st, oh õudust!Ja seda kõike veel ei muu kui prestii¸i nimel!!!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.02 10:28; 15.02 11:48; 15.02 13:01; 15.02 13:49; 15.02 14:31; 15.02 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida te tobukesed küll kaklete!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Koolilaps Kuidas on saavutatud laste nii lai silmaring?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.