Esileht Sünnitus Kuidas on teil peale sünnitust päevadega ?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuidas on teil peale sünnitust päevadega ?

Postitas:

Mõtlen nagu seda,et kui suur on teil vereeritus kui teil hakkavad esimest korda päevad.Mul nüüd hakkasid kolm kuud hiljem ja selline tunne et veri ei lõppegi. verd ainult tuleb ja tuleb.aind voolaks. Jube on olla ei saa kusagil käija sest pean ainult wc käima. on see normaalne ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese mensi ajal ainult määris natuke, teisega voolas 3 nädalat järjest (ja valu oli selline, et olin wc-s valust minestamas). Ka kolmas ja neljas olid kohutavad, siis hakkasin pille võtma ja mensi enam ei toimunud.
Enne sünnitust olid mensid täiesti valutud, ja erilist uputust ka ei olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 10:44; 05.04 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli esimene kord alles siis, kui laps oli 1a5k. Siis ainult veidi määris. Teine kord tuli siis, kui laps 1a8k ja siis pidin ära uppuma. Valus oli ka, aga umbes sama, mis enne sünnitust ehk veidi pikemalt. Järgnevad 2-3 päevad olid sellised, et kodust välja ma nende ajal minna ei saanud. Kasutasin suurim tampoon+side ja neid pidi pidevalt vahetama.

Edasi normaliseerus (rasestumisvastaseid vahendeid ei kasutanud, soovisin veel ühte last) ja järgnevad päevad olid jälle vanamoodi normaalsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 3 kuud peale sünnitust — vereeritus ei olnud midagi katastroofilist. Aga valud olid küll, nagu sünnitaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesed 4-5 tsüklit peale sünnitusi olid ikka väga vererohked. Kestsid 8 päeva, viie asemel. 3-4 esimest päeva istusingi lihtsalt potil kogu oma vaba aja ja lasin verel soliseda. Mõtetu oli öösidemeid alla panna 10-ks minutiks. Kodust välja ei käinud. Kodus oli mitmeid kordi, kui toolilt või diivanilt tõusin ja minust jäid vereloigud maha…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tat-tat-taa kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul 3 kuud peale sünnitust — vereeritus ei olnud midagi katastroofilist. Aga valud olid küll, nagu sünnitaks.[/tsitaat]

Hea võrdlus! Ma mõtlesin ka, et need mensivalud on juba nagu sünnitusvalud – pistsin terve karbi valuvaigisteid nahka, et inimese nägu ees püsiks 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 10:44; 05.04 15:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Kuidas on teil peale sünnitust päevadega ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.