Esileht Veebikonstaabel kuidas õpetada väikelapsi liikluses?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: kuidas õpetada väikelapsi liikluses?

Postitas:
Kägu

tuleb ju öelda lapsele, et vaata vasakule ja paremale ja kui autot ei tule või kui auto on seisma jäänud, siis astu teele ning siis vaata vasakule uuesti. vähemalt oma lapsepõlvest mäletan sedasi.

aga nüüd uue liikluseeskirja raames enam auto ei pea peatuma kui inimesel jalg nö teel ei ole.

kuidas ma siis väikelast õpetan maast madalast, et \”auto seisma ei jää, aga kui sa teel oled, siis küll ta ükskord jääb?\”

sest olukordi, kus autod tõepoolest jääks seisma, on umbes pooled, teine pool juhte aeglustab ning lisab gaasi kui oled 10 cm temast möödas ja osa juhte isegi ei aeglusta.

Kuidas oleks õige ja lapse turvalisuse huvides talle õpetad. Loomulikult ma 4aastast üksinda teele ei lase, aga mida ma talle räägin kui me koos käime?
Kuidas on ette nähtud?

Siin pean ennekõike silmas ilma valgusfoorita ülekäiguradasid, sest alati ei ole alternatiivina valgusfoori võtta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: kuidas õpetada väikelapsi liikluses?

Ja muide nad ei peatu tõesti ja isegi kui oled vöötrajal ei peatu nad ka paljudel juhtudel ja peale seda uut ägedat seadust on täiega ülbikuks muutunud. Pigem uurida kuidas Indias nad oma lapsi õpetavad, seal on natuke hullem kaos kui siin:P

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
andero-

RE: kuidas õpetada väikelapsi liikluses?

Pean tunnistama, et selle kohapealt on uus seadus tõesti halb ja ega ühtset vastust ei olegi. Kõige kindlam on lapsele õpetada: \”Mine vöötraja äärde, vaata vasakule-paremale ja oota kuni auto seisma jääb ja Sind üle tee laseb.\” Niimoodi võib kindel olla, et laps kogemata mõne auto ette ei jää.
Siinkohal tuleb loota ka autojuhtide mõistlikusele ja jalakäijaga arvestamisele. Kahjuks aga kõik juhid seda teha ei suuda.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Veebikonstaabel kuidas õpetada väikelapsi liikluses?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.