Esileht Koolilaps Kuidas õpib teie 5.klassi laps?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kuidas õpib teie 5.klassi laps?

Postitas:

Kas teeb koolitükid omal algatusel ja iseseisvalt?
Kas kontrollite tehted ja parandate vead? Või hoopis suunate vea üles leidma?
Ei kontrolli üldse ja laps õpib ise veast,kui vigasid tunnis kontrollitakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 17:27; 15.10 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3. klassi laps õpib ise reeglina. Õhtul küsin üle, kas on õpitud ja mõnikord vaatan e-koolist õppimist. Kui lapsel vaja, siis küsib mingite ülesannete kohta ja ma siis seletan või ülevaadates juhin tähelepanu vigadele. Igapäevaselt minu abi ei vaja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 4. klassi poiss ja üldiselt üritab peale kooli ära õppida, samas mõnikord ei saa ülesandest üksi jagu ka. Kontrollin osaliselt, st et matemaatikat peaaegu mitte kunagi, aga kui võõrkeele sõnad jäänud õppida, siis küll. Eesti keele vaatan ka tavaliselt üle, selles esineb tal pidevalt vigu. Samas suunan teda vigu ise leidma, näiteks ütlen, et harjutuse peale on 5 viga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sel aastal õpib ise. Võrreldes rajude algklassidega on meil alanud põhikooliosa nagu sanatoorium hetkel, õppida ülivähe, kiidetakse iga liigutuse eest jne. Vigu ta enamasti ei tee, kui, siis lohakusest. Nii et sellest aastast alates enam ei kontrolli, õpib ise. Abi vajab vahel loominguliste ülesannetega, kui vaja mingi jutuke välja mõelda vmt. Võõrkeeles, kus on vaja kontrollida jutustamisoskust, aitan ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 19:48; 17.10 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 10.a tütrel puudub kohusetunne st. koolitükkide tegemist tuleb kogu aeg meelde tuletada+ sinna juurde veel lohakusvead,tekstid loeb kõik vurinaga läbi ilma,et keskenduks sisule.
Ei teagi mida ette võtta.
Täielik tahvelarvuti keeld peale panna,kuna tunne on,et antud vidin on segav faktor. Ehk motiveeriks paremini õppima kah.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 17:27; 15.10 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss sellest aastast viiendas. Kui ma esimesed 4 klassi ei pidanud teda kontrollima ja pidevalt olid ainult viied,ega temaga õppima, siis nüüd puhta jama lahti. Meil lõppesid algklassid juba kolmanda klassiga, seega ei ole asi ka selles, et uued õpetajad kõik vms.
Nii palju on esiteks õppida. E-koolis pidevalt ees vähemalt 10 kontrolltööd lähinädalatel. Nt eilseks – kirjanduses jutustada, loodusõpetus kontrolltöö, inglise keeles sõnade töö, eesti keel mõelda välja koomiks ja luuletus juurde, mates oli 7 ülesannet kirjalikult vihikusse.
Peale on ka tulnud pubekas ja esimesed kolmed on käes.
Õppima küll hakkab ise ja teeb ise, aga väga palju pean nüüd kontrollima. Kirjutab jama kokku, lohakusvead jne, käekiri mis on lihtsalt loetamatu praeguseks.
Ja niigi murrab apsull kõike. Kõigele on trots ja ei ja viha.
Oehh ????
Wifi ja 4g võtsin juba kuu tagasi ära. Lunib tagasi aegajalt, aga ei huvita ka, unistagu. Teab ka, et ei ole mõtet lunida mu käest, ma ei anna järgi.

Aa ja ained milles meil raskused on ajalugu(see aasta hakkas), puhas kolmede rodu ????. Ning eesti keel ja kirjandus – pigem neöja ringis. Võõrkeeled on puhas 5, mate oli ka enne puhas 5, kuid tänu lohakusvigadele on nüüd palju 4 sisse visanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5. klassi poiss.
Vajab õppima hakkamiseks meeldetuletust.
Lükkab edasi mahukaid kodutöid, vahel ikka pean päris kurjustama, et alustaks.
Ma ei kontrolli ta koduseid töid. Abistan siis, kui palub.
Hinded põhiliselt viied seni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 5. klassi tüdruk.
Õpib iseseisvalt. Samas päris tihti küsib nõu või palub minul kirjalikud asjad üle kontrollida.
Õppimist on iga aastaga juurde tulnud. Ootab juba väga koolivaheaega, sest on õppimisest väsinud.
Hinded muidu head.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 5. klassi tüdruk.

Õpib iseseisvalt. Samas päris tihti küsib nõu või palub minul kirjalikud asjad üle kontrollida.

Õppimist on iga aastaga juurde tulnud. Ootab juba väga koolivaheaega, sest on õppimisest väsinud.

Hinded muidu head.

meil vist mingi veider kool (pealegi keele süvaõppega), sest õppimist on jäänud vähemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 19:48; 17.10 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind on õnnistatud kohusetundlike lastega, seega õpivad ise. Vahel paluvad abi nt sõnad õppimisel (mina küsin, tema vastab) ja kui mõni teema on väga keeruline ja pole tunnis aru saanud. 4. ja 7. klass.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algklassis sai ise hakkama ja oli väga krapsakas. Nüüd 5. klassis (tõsi, ka juba 4. klassis kui tulid aineõpetajad) ja õppida jäetakse nii palju, et mul võtab vahel silme eest mustaks. Pole ju päris normaalne kui lapsel kulub kodutööde tegemiseks 2-3 tundi (tegemist tavalapsega, erivajadusi ei ole).
Tööd ja ülesanded, mis teha antakse, on teinekord absurdsed ja pole eakohased. Kui ma tahan, et ta ellu jääb, siis pean aitama. Ehk see hakkama saamine on taandunud erinevate ainete ja õpetajate tasemele. Kui on väga hea õpetaja, siis saab ise hakkama ja ei vaja abi.

Kui aga õpetajal puudub õpetamisel ja nõudmistes süsteem, siis vajab laps vägagi kodust abi. Mõni õpetaja annab kodus teha väga mahukaid uurimusi ja tunnis siis ainult “kuulab” neid üle. Õpetamine ja uute teadmiste saaine jääbki niimoodi vanemate teha. Kui lastel puudub taust uue aine kohapealt, siis on see väga väsitav.
Laps ootab ka vaheaega väga, sest ta on väsinud. Kuigi, uue veerandi esimesed päevad on juba kodutöödega ummistatud. Jah, ma tean, et RiigiTeatajas on vaheaja esimeseks päevaks õppetöö andmine keelatud.
Reedeks ja neljapäevaks on täislaks õppimist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 13:09; 17.10 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks laps on 7-ndas, teine teises klassis. Mõlemad õpivad ise, pole kunagi kedagi kontrollinud või parandanud. Kui küsivad ja oskan, siis aitan.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks laps on 7-ndas, teine teises klassis. Mõlemad õpivad ise, pole kunagi kedagi kontrollinud või parandanud. Kui küsivad ja oskan, siis aitan.

Palun väga vabandust, aga …kumb neist viiendas on?

Sry, vahel lihtsalt paneb imestama, et keegi ei suuda lugeda teemat lõpuni ja seda, mida küsiti.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 13:09; 17.10 18:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Kuidas õpib teie 5.klassi laps?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.