Esileht Ilu kuidas otsida murdmaasuusa pükse?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: kuidas otsida murdmaasuusa pükse?

Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et rege rauta suvel põhimõttel tellin endale mõnest netipoest juba sügis-talviseks hooajaks ära murdmaasuusa püksid. Vaja tellida veel üht-teist, ja kuna mulle välismaa netipoest tellimine tundub üsna tülikas (kuller), et siis telliks korraga maksimaalselt palju.

Mure selline, et ei leia neid murdmaa pükse. Kas nende kohta on ingl k spets väljend? kui vaatan ski alajaotust, siis on seal laua/ mäesuusa püksid. Need paksud, laiad ja kohmakad, et saapad sääre sisse mahuks. Vaatasin Yoox ja Asos poodidest. Või ma vaatan valest kohast? Millisest netipoest leiaks hea valiku just murdmaa suusatamiseks sobivaid pükse? Võib-olla Yoox ja Asos on rohkem muudele hilpudele ja sealt polegi mõtet spordirõivaid otsida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Need su nimetet poed ju pärit sealt maalt kus murdmaasuusatamisest ei teata midagi. Otsida võid nt. Saksa amazonist või Skandinaaviast. Aga mina sealt just väga soodsaid pakkumisi pole leidnud. Aga kui Eesti edasimüüjad ka sobivad, siis vaata nt. Silja Sport kodulehte.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei taha siin enam väga nõu anda. Alles siin üks otsis jalgpallipükse, aga siis kukkus kisama, et ega ta jalgpalli ei mängigi tegelikult jne… Nii et otsige aga ise, head saamatud.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Cross country skiing trousers

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neid tasub ikka spordipoodidest otsida, mitte niisama riidepoest. Ja pigem põhjamaiseid poode vaadata või ka Eesti lmi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest pükse on üldse kõige raskem intenetipoest osta. Et vöö paras ja tagumik ei oleks liiga ümber või lottis. Äkki leiad pärast piirangute lõppu Eesti spordipoodidest midagi? Välismaa poodi tagasi saates võib ees oodata ka ootamatult suur saatekulu. Mul oli vaja nt kaup tagasi saata ja sooviti pakki saada vaid posti teel, mis tähendas 20 euro suurust kulutust (lisaks veel vajadus minna piirangute ajal postkontorisse passima). Või tagasi saatmiseks peab ka kullerile uuesti paki üle andma (s.t. ei tea, millal tuleb ja passi terve pärva).

+1
-1
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu kuidas otsida murdmaasuusa pükse?