Esileht Veebikonstaabel Kuidas paigaldada turvakaameraid?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kuidas paigaldada turvakaameraid?

Postitas:
Kägu

Kuna meil on viimasel ajal tekkinud kahtlused, et meie äraolekul käivad meie koduaias kutsumata võõrad, siis on tekkinud vajadus turvakaamerate paigaldamise järele. Kaamerad on juba ostetud, kuid ei tea, kuidas neid tohib paigaldada.

Asi on selles, et pealtnägijate jutu järgi ronivad võõrad üle aia tänava ning naabrikrundi vahelisest nurgast. Ent meile öeldi, et turvakaamerad ei tohtivat mitte mingil juhul võtta lindile naabriaeda. Et lindile tohib võtta ainuüksi oma aeda. Ent meil oleks vaja just nimelt seda salvestust, kus oleks selgelt näha, kuidas ronitakse üle meie aia või kuidas pillutakse üle meie aia mingeid esemeid (näiteks koerale mürgitatud toitu). Oleks vaja ka selle pilduja nägu kaamerasse saada, enne ei tee keegi midagi.

Turvakaamera “nägemisväli” on ju kiire-kujuline, seda ei ole kuidagi võimalik krundi piirist väljumisel järsult “maha lõigata”. Kui tahame saada oma koduaia piirdest selget ülevaadet, siis paratamatult peab ju peale jääma ka pisike osa naabrikrundist. Kuidas toimida? Tänades.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui naabriga kokkuleppele saad siis pole probleemi kui kaamera salvestab ka osa tema krundist. Peaks olema tema huvides ka, et keegi võõras ei hulguks ringi…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

…kui see naaber pole just see, keda jälgida tahetakse.
omaenda krundi piires on õigus kaameraid omada, kui väga kindel tahad olla, pane kuhugi välja silt “videovalve!” (ehk aitaks isegi mittetöötav kaamera koos sildiga?)
Igal juhul on sul oma krundile suunatud kaamerapildiga õigus minna politseisse, kui midagi leiad ja filmid. Aga tavaliselt muidugi pole nende valvekaamerate pilt küllalt hea/terav/suure resolutsiooniga näo tuvastamiseks vms.

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Veebikonstaabel Kuidas paigaldada turvakaameraid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.