Esileht Pereelu ja suhted Kuidas paksuna seksi nautida?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Kuidas paksuna seksi nautida?

Postitas:

Päris tobe teema, ma tean, aga kallitest Kägudest on ikka abi olnud ja ehk saab huvitava arutelugi.

KMI järgi olen tervislikust kaalust umbes 5-6 kg üle, ideaalkaalust muidugi valgusaastate kaugusel. Noh, ikka päris paks, või kuidas siin keegi ühes teemas kunagi nii humoorikalt ütleski… üpris korpulentne proua 🙂

Nüüd on silmapiirile tekkinud üks meesterahvas ja oleme jõudnud suhtluses sinna maale, et kohutavalt raske on tast käsi eemale hoida.

Ainult kartulikotte ei kanna, seega usun, et mehele ei tule mingit üllatust selles osas, et voldid ja tsellu seal riiete all peidus on. Siiralt loodan ja senine kogemus on olnud ka, et kui mees juba minuga voodisse tahab minna, siis teda järelikult see pekk ei häiri ja ei mõtle terve aeg oma peas, et issand, no mis vaala ma nüüd püüdnud olen.

Aga oma peas põen ikkagi ja küsimus teile, kaas-paksud, kuidas olete suutnud ennast voodis vabaks lasta ja nautida, selle asemel et paaniliselt kogu aeg tekki kõhule peale tõmmata. On teil mingid laused, mida endale sisendate või kuidas oma kompleksidest olete võitu saanud?

Traktaate ülekaalu kahjulikkusest ja alla võtmisest võite vabalt kirjutada, kui see tuju paremaks teeb, annan juba endast selles osas parima, aga vahepeal tahaks ju ka (voodi)elu nautida.

+17
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 15:07; 26.10 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta meritähe asend sisse ja kannata need 10 minutit ära, võid ka teki üle pea tõmmata.

+5
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris tobe teema, ma tean, aga kallitest Kägudest on ikka abi olnud ja ehk saab huvitava arutelugi.

KMI järgi olen tervislikust kaalust umbes 5-6 kg üle, ideaalkaalust muidugi valgusaastate kaugusel. Noh, ikka päris paks, või kuidas siin keegi ühes teemas kunagi nii humoorikalt ütleski… üpris korpulentne proua ????

Nüüd on silmapiirile tekkinud üks meesterahvas ja oleme jõudnud suhtluses sinna maale, et kohutavalt raske on tast käsi eemale hoida.

Ainult kartulikotte ei kanna, seega usun, et mehele ei tule mingit üllatust selles osas, et voldid ja tsellu seal riiete all peidus on. Siiralt loodan ja senine kogemus on olnud ka, et kui mees juba minuga voodisse tahab minna, siis teda järelikult see pekk ei häiri ja ei mõtle terve aeg oma peas, et issand, no mis vaala ma nüüd püüdnud olen.

Aga oma peas põen ikkagi ja küsimus teile, kaas-paksud, kuidas olete suutnud ennast voodis vabaks lasta ja nautida, selle asemel et paaniliselt kogu aeg tekki kõhule peale tõmmata. On teil mingid laused, mida endale sisendate või kuidas oma kompleksidest olete võitu saanud?

Traktaate ülekaalu kahjulikkusest ja alla võtmisest võite vabalt kirjutada, kui see tuju paremaks teeb, annan juba endast selles osas parima, aga vahepeal tahaks ju ka (voodi)elu nautida.

Kui sa ise ennast oma kaalu pärast ei tunnusta, naudi siis mehe vaimustust sinust ja sinu kehast. Väga suur hulk mehi tegelikult armastavad vorme ja ülekaal on nende tunnetele ja erutusele kingitus. Naudi mehe vaimustust sinust ja sinu kehast…

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 15:16; 09.11 05:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees ise on ideaalse kehaga?

Kui oled mehega juba linade vahele jõudnud, siis on see olnud tema vaba tahe. Kui ta pärast seda enam kohtuda ei taha, siis pole sellist meest vaja ka taga nutta. Kui mees aga jääb, siis ei hooli ta mingitest sinu voldikestest. Pideva põdemisega võid hoopis hea asja tuksi keerata.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.10 15:40; 26.10 22:05; 09.11 01:30; 10.11 19:21; 11.11 00:21; 11.11 01:22; 11.11 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kaalun mingi 85-90 kilo, 170 cm pikk. Minu õnneks on kõik see ülekaal kuidagi propotsionaalselt üle keha jagunenud. Muidugi tahaks välja näha sale ja sire, aga ma ei ole ja kuigi ma pidevalt tegelen sellega, et no mingi kümme kilogi alla saada, siis ma ei hakka mitte iialgi sale ja sire välja nägema juba kasvõi sellepärast, et vanust on 45+ ja nahk jääb lotti jms. Seega olen iseendaga oma kehas rahu teinud ja ma tean, et ka niiviisi on võimalik kena ja seksikas välja näha, kui ise tahad. Elukogemusega on tulnud teadmine, et on piisavalt mehi, keda erutabki üleüldiselt kena naine, huvitav naine, enesekindel naine. Ka ülekaalulisena on võimalik hoolitsetud ja naiselik välja näha. Ja ausalt, kui sädemed lendama hakkavad, siis unustad ise ka oma ülekaalu ja naudid kõike sajaga ja see erutab meestki niipalju, et ta ausõna ei näe seda voldikest su kõhul. Nende meestega, keda huvitab vaid trimmis keha, no nendega ei tekigi mingit tõmmet või klappi.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 15:45; 12.11 06:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KMI järgi olen tervislikust kaalust umbes 5-6 kg üle,

KMI järgi on 170 pikk ja 72kg kaaluv naine veel normaalkaalus.
78kg kaaluv järelikult oled sina.

Kus see pekk sul sellise helveskaalu juures on?
18 aastasena vast jah, oleks pisut pontsakas, aga õnneks sa vanust oled osavalt varjanud.
Aga vihje, et “rahvaga” voodisse plaanid minna, annab alust oletada, et tegu 40+ vanusega. Meesterahvaga siis.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige mehega sa ei mõtle ühelegi voldile.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 17:32; 11.11 23:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan vaadata Amy Schumeri filmi “I feel Pretty” Tõeliselt armas ja eneseusku tõstev film kõikidele paksukestele.

Samuti võid proovida ka ümber keerata seda küsimust: Kuidas alakaalulisena seksi nautida? Jabur ju! Miks peaks kaal näitama, mismoodi sa ennast tunned ja kuidas naudingut saad? Naudi oma keha täpselt sellisena nagu see on! Lase oma mõtted vabaks!

Mina, ca 20kg ülekaalus igasuguste tabelite järgi, aga ikka tunnen end hästi!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole näitleja, mine rolli ja mõtle ennast kellekski teiseks. See aitab Sul ennast vabaks lasta.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik jahuvad siin mingit lobajuttu.
Ma annan esimese konkreetse nõuande.
Tuba hämaraks, siis ei paista voldid välja. Kasuta lusikaasendit ehk ole külje peal ja mees siseneb tagantpoolt. Ei võta hingeldama, rahulikult jonksutate. Algatuseks väga hea.

+10
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 21:47; 11.11 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka paksuke, kogu värk on kõhul ja põen seda küll….Olen erinevat seksikat pesu ostnud, mis oleks nagu särk vms (ei tea õiget nime), et siis varjab kõhtu. Veidi nagu aitab küll. Mu mehele meeldivad ka pitsid ja satsid, nii et ta ei vaata sellele imelikult vaid see just erutab teda.

Aga meest üldse ei häiri mu kõht, tal on oluline et ma oleks avatud, proovima erinevaid asendeid, erinevaid kohti jne.. et aegajalt oleks jälle uued pitsid seljas.

Aga saan aru, mul sama mees juba pikalt, ilmselt uue tutvuse puhul põeksin.

Olen tegelikult palju kaalu kaotanud (30 kg) ja tegelen edasi sellega, aga kõht ongi see kus on pekk ja liigne nahk kuidagi kõik koos. Aga mis teha… Meestel on ülekaal kuidagi mitte nii inetu (kuigi tissid ilmselt on koledad). Mu oma mees on sale ja vormis.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik jahuvad siin mingit lobajuttu.

Ma annan esimese konkreetse nõuande.

Tuba hämaraks, siis ei paista voldid välja. Kasuta lusikaasendit ehk ole külje peal ja mees siseneb tagantpoolt. Ei võta hingeldama, rahulikult jonksutate. Algatuseks väga hea.

Et kui volte ei näe, siis ei ole neid olemas? Kuidagi lapsik lähenemine. Pimedas ja teki all ei paista need ju veel rohkem välja. Paberkott pähe, veelgi parem.

Palju konkreetsem nõuanne on selline, et teemaalgataja võiks oma enesekindlusega tegeleda. Lisaks sellele ka toitumine ja liikumine korda. Koos mehega kokkamine ja liikumine lähendab ja tugevdab suhet palju rohkem kui hämaras toas mingite kindlate asenditega voltide iga hinna eest varjamine.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.10 15:40; 26.10 22:05; 09.11 01:30; 10.11 19:21; 11.11 00:21; 11.11 01:22; 11.11 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljanina, kuhu see nauding kaob? Kehakaalul ei ole naudinguga mingit pistmist. Minul kerge ülekaal ja ei ole märganud, et see oleks põlastusväärne meeste silmis. Kui ma muretseks ainult kuidas voodis endast nägusam mulje jätta kaob nauding tõesti ära nii mul kui mehel. Ja kas sa arvad, et mehed on kõik nii ilmatu perfektsed. Ma arvan, et määravam on see kuidas sa end voodis tunned mitte kuidas välja näed. Enesekindel sekspartner on minu silmis ihaldusväärne! Hoolitsetud ja hooliv siililegi selge.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka kergelt ülekaaluline + mul on kõht probleemne piirkond, keisrilõikejärgsete tüsistuste tõttu, mis on enesekindlusele korraliku põntsu pannud.

Kui üksi jäin, oli just sellepärast raske endale kedagi ligi lasta, ma ei tundnud end oma kehas hästi ja ei suutnud pikalt kehaga leppida, just nende tüsistusejärgsete eripärade tõttu. Tegelt ei ole lõplikult tänaseni leppinud, st võin lisakilod küll kaotada, aga kõhuga ilma plastikata ei muutu midagi.
Ometi tuli minu ellu mees, kellele ma meeldin. Seksime ka ja oluliselt rohkem ning vabamalt kui mu eelmistes suhetes. Tema pole ka mingis ideaalvormis (trenni ei tee), aga ilusti proportsionaalne ja hea vaadata 🙂
Algus oli raske – proovisin ka ikka tuba hämarana hoida, asendeid valida jms, et enda jaoks probleemseid piirkondi varjata. Kuniks ajaga õppisin, et tal on savi. Et ma meeldingi talle sellisena nagu ma olen. Täna ei ole minu jaoks probleem tema ees alasti ringi käia (endise elukaaslasega ei teinud seda kunagi) ja ka seksis olen õppinud end vabaks laskma, mis on sellele täiesti teise kvaliteedi andnud.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, kui sa oled ainult 5-6 kg normaalkaalust üle, siis sa ei saa küll enda kohta veel kasutada sõna: paks.

Jah, sa oled kergelt ülekaalus, ilmselt pisut priske, aga sa ei ole mingi selliste mõõtmetega paks, et iga liigutus ähkima võtab, higi voolab mööda nägu alla ja oma varbaid ei saa vaadata.

Tõenäoliselt sinu kaalu juures sul ei ole mingeid liikumisprobleeme ja sa ka ei tunne mingeid terviseprobleeme. Paksus on sul peas kinni.

Ma tean, mida ma räägin, sest ma ise olen normkaalust umbes 10 kg raskem ja ma tunnen end liikumise ja igapäevase elu mõttes täiesti normaalse ja saledana. Kui peeglisse vaatan, siis pean tõesti tunnistama endale, et oioi, tuleks kaalus alla võtta. Püüangi selle poole liikuda, jälgin dieeti, ei joo enam liiga sageli mingit klaasikest veini jms.

5-6 kg ülekaal ei ole nii suur, mis normaalset meest paneks mõtlema, et sa paks oled. Ühtlasi on viite kilo ka kerge alla võtta. Seksi mõttes ei ole 5 kg mingi selline ülekaal, mid kuidagi seksi teistsuguseks muudaks. Kui me räägiksime 20kg ülekaalust, no siis ehk peaks mõtlema, et äkki iga poos ei sobi. Tegele eelkõige oma minapildi psüühilise poolega. Kui sa tõesti oled vaid 5 kg ülekaalus, siis sa ei saa veel PAKS olla. Ja kui sulle ei meeldi su praegune kehakaal, siis tead isegi, jõusaal ja ei mingeid poolvabrikaate või valmistoite.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore ja julgustav oli teie vastuseid lugeda, aitäh!

Olen hiljuti alla võtnud ja eks minapilt on pisut nihkes veel, enne oli kaalunumber kolmekohaline ja praegu vaatab millegipärast peeglist ikka see sama paksuke vastu.

Käo soovitatud Schumeri filmi olen korra juba näinud, aga vaatan vist täna õhtul uuesti 🙂

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 15:07; 26.10 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised on eneste vastu vaga kriitilised, palju kriitilisemad kui mehed, mulle tundub. Lisaks meedia muidugi surub sellist ilumudelit meile peale reklaamide, kaalulangetusartiklite jms naol, et ilus naine ongi ainult tapselt selline nagu Lancome reklaamis. Naisi on aga ju koikides mootudes, see kuvandatud iluideaal on taiesti voimatu enamusele.
Eestis meid kasvatatakse vist natuke ka nii, et me naistena muretseme rohkem, kas mehel on ikka hea olla, mis mees ikka arvab jne. Ema pani mul alati parima lihatyki ikka isa taldrikule, ja siis soime meie. No kurat.

Maitsed on erinevad – minu abikaasa tyyp oli kuni minuga kohtumiseni vaikeste rindadega petite naine, ideaalis pruunide silmadega surfihuviline, ja sotsiaalselt aktiivne ka veel. Ta vihkab kasse.
Ma olen koigi ta ekside taielik vastand. Ta abiellus 175 cm pika, roheliste silmadega, suurema bystiga eestlasest erakuga, kes nadalavahetusel mingi sotsiaalse kogunemise asemel eelistab hoopis Netflixi vaadata. Ja ma kardan hirmsasti laineid ja haisid, seega ma ei kai ujumaski, raakimata surfilauast. Adopteerisime varjupaigast just teise kassi, ta on yhe silmaga ka veel. Viies aasta laheb, siiani ei ole lahutust nagu ette naha.

Selle jutu point on see, et mehed on ka inimesed. Nad teavad, milline tavalise naise keha on. Nad on palju vahem pinnapealsed, kui meile tundub, ja samuti ei veeda ta sinuga koigi eelduste kohaselt aega ka mitte ainult seksi parast. Vota vabalt, ilmselt poeb ka tema mis sina temast arvad – meestel voib sooritus palju kergemini metsa minna fysioloogilistel pohjustel.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 05:35; 29.10 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtke kaalust alla, see ei ole nii raske. Tervis tänab teid.
Enamus meestele on samuti pekised ja käest ära lastud kehad ebaseksikad ja eemaletõukavad.

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand Jumal!
Mingi teadlaste grupp (sotsioloogid, psühholoogid jms) võiks uurida väga sügavalt, mis teema küll Eesti naisel selle kaaluga on….Sellest saaks suure terve paksu raamatu ja ma loeks huviga…
See kaalumaania on juba täiesti maniakaalne ja segab reaalselt elu elamist…
Mingist hetkest hakkab ülekaal tõepoolest tervist mõjutama jne. aga kogu aeg, igas aspektis enda kaalu meeles pidada? Kuniks kaal ei mõjuta tervist, on ta ainult üks pisike osa Sinust, nagu silmade või juuste värv. Iga hommik tõusete üles ja mõtlete, et krt, mul on halli värvi silmad, kas mul sobib minna sinna ja tänna, teha seda ja teist ja kolmandat jne. Nagu ma enne olen kirjutanud, enamik (99,99%) ülesöömisi tuleb emotsionaalstest probleemidest. Enda kaalu pärast tümitamine tavaliselt söögiisu ei vähenda!
Viimastel aastatel on palju keskendutud perevägivallale Eestis jms. tabuteemadele. Minu silmis võimas progress! Kas nüüd varsti võiks juba hakata rääkima avalikult sellest täiesti üleliigsest ja tarbetust kaalusurvest!

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maitsed on erinevad – minu abikaasa tyyp oli kuni minuga kohtumiseni vaikeste rindadega petite naine, ideaalis pruunide silmadega surfihuviline, ja sotsiaalselt aktiivne ka veel. Ta vihkab kasse.
Ma olen koigi ta ekside taielik vastand. Ta abiellus 175 cm pika, roheliste silmadega, suurema bystiga eestlasest erakuga, kes nadalavahetusel mingi sotsiaalse kogunemise asemel eelistab hoopis Netflixi vaadata. Ja ma kardan hirmsasti laineid ja haisid, seega ma ei kai ujumaski, raakimata surfilauast.

Ja mida see tõestab, et su mees ei saanud endale oma kujutletud ideaalnaist ja leppis sinuga. Ju on ta ise ka ponksist surfipoisist kaugel.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik jahuvad siin mingit lobajuttu.

Ma annan esimese konkreetse nõuande.

Tuba hämaraks, siis ei paista voldid välja. Kasuta lusikaasendit ehk ole külje peal ja mees siseneb tagantpoolt. Ei võta hingeldama, rahulikult jonksutate. Algatuseks väga hea.

Ee… Ma olen kümme kilo ülekaalus meditsiiniliselt, aga ma eelistan “naine peal” asendit ja no ma ei tea, mind küll hingeldama ei võta. Jonksutame nii ja naa, vahepeal ärevamalt ka. Mis hingeldamisest te räägite?
Voltidega on nii, et need on inimese peas kinni. Minu meest, kes on ise pikk ja sale, voldid ei häiri. Kui ma vahepeal talle virisesin, et mul voldid, siis ta painutas ennast külje peale, võttis pihale kogunenud nahast kinni ja ütles rõõmsalt: “Näe, mul on ka voldid!” 😀

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mis seos on paksuse ja seksi nautimise vahel? Mina ei ole paks, minu välimus mind ei häiri, alasti võin käia kasvõi Viru tänaval, aga see ei tähenda, et ma end seetõttu seksikana tunneksin.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 20:13; 11.11 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maitsed on erinevad – minu abikaasa tyyp oli kuni minuga kohtumiseni vaikeste rindadega petite naine, ideaalis pruunide silmadega surfihuviline, ja sotsiaalselt aktiivne ka veel. Ta vihkab kasse.

Ma olen koigi ta ekside taielik vastand. Ta abiellus 175 cm pika, roheliste silmadega, suurema bystiga eestlasest erakuga, kes nadalavahetusel mingi sotsiaalse kogunemise asemel eelistab hoopis Netflixi vaadata. Ja ma kardan hirmsasti laineid ja haisid, seega ma ei kai ujumaski, raakimata surfilauast.

Ja mida see tõestab, et su mees ei saanud endale oma kujutletud ideaalnaist ja leppis sinuga. Ju on ta ise ka ponksist surfipoisist kaugel.

Lausa kahju sinust – su elu on vist toesti pettumust valmistanud, et selline kibestumus…

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 05:35; 29.10 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen 100+kilo ja ei saa teemaalgataja probleemist aru. Pigem on meeste poolt kiidetud alati minu figuuri voodis. Ei tea uhtegi meest kellele meeldiks tegelikult kondised naised, ikka eelistavad vormi ja umarust. Olen ka muidugi usna heas vormis. Teen iga paev trenni sorkjooks 2 km, vantan trenasooril 20 min, huppenooriga huppan ka 5 minutit. Pidi koige kasulikum olema.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen 100+kilo ja ei saa teemaalgataja probleemist aru. Pigem on meeste poolt kiidetud alati minu figuuri voodis. Ei tea uhtegi meest kellele meeldiks tegelikult kondised naised, ikka eelistavad vormi ja umarust. Olen ka muidugi usna heas vormis. Teen iga paev trenni sorkjooks 2 km, vantan trenasooril 20 min, huppenooriga huppan ka 5 minutit. Pidi koige kasulikum olema.

Mul just üks sõber tahtis vahelduseks paksusest proovida. Leidis tinderist, proovis järgi, aga ütles, et skinny biches with Nice but are the best.

Aga see pole solvanguna mõeldud, lihtsalt maitsed on erinevad. Aga üks kindel, naine peab treenitud olema, et vastu pidada, samuti tuleb toonuses hoida vaagnapõhjalihaseid.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen 100+kilo ja ei saa teemaalgataja probleemist aru. Pigem on meeste poolt kiidetud alati minu figuuri voodis. Ei tea uhtegi meest kellele meeldiks tegelikult kondised naised, ikka eelistavad vormi ja umarust. Olen ka muidugi usna heas vormis. Teen iga paev trenni sorkjooks 2 km, vantan trenasooril 20 min, huppenooriga huppan ka 5 minutit. Pidi koige kasulikum olema.

Mul just üks sõber tahtis vahelduseks paksusest proovida. Leidis tinderist, proovis järgi, aga ütles, et skinny biches with Nice but are the best.

Aga see pole solvanguna mõeldud, lihtsalt maitsed on erinevad. Aga üks kindel, naine peab treenitud olema, et vastu pidada, samuti tuleb toonuses hoida vaagnapõhjalihaseid.

“skinny biches with Nice”?

Aga muidu, on mõnel veel sõber, kes räägib, kuidas läheb paksukest proovima ja pärast kirjeldab, kuidas oli?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.youtube.com/watch?v=ved1ONplpgA

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, kui rumalad on naised.
Kui mees on sinusse armunud, siis tahabki ta sind just sellisena nagu sa oled. Ta tahab kõiki sinu volte, sünnimärke, karvu, üle- või alakaalu, kõike just täpselt sellisena nagu sa oled, sest sellel hetkel oled sa selle mehe silmis number 1 ja maailma ihaldatuim naine.
Ja siis hakkab pihta – uih ja aih, siin on mul lott, siin on mul pekk, siin on mul tselluliit, pane tuli kustu, ära vaata, ega ma ei ole ju paks, ega ju?
No ema, anna padruneid! Mitte miski ei tekita rohkem tüdimust ja üleolekutunnet kui naine, kes mingite mõttetuste pärast põeb.
Ja mitte miski ei toida kirge ja iha rohkem kui naine, kes oma keha naudib ja naiseks olemisest rõõmu tunneb, kogu oma saja kilo ja tselluliidiga, mida nagunii ükski mees ei märka, kui ta seda naist ihaldab.
Maailmas on kümneid miljoneid inimesi, kes on sinust paksemad, aga ikka seksivad ja on õnnelikus suhtes. Mille poolest sina nii eriline oled, et just sinu pekid kogu maailma mehi häirima peaks? Äkki oled üldse selle mehe eksist kaks korda peenem?
Johhaidii, no tõesti ei ole naiste rumalusel ja kehatunnetuse vildakusel vist mingeid piire.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega ei olegi tegelikult võimalik, ütlem paksu naisena. ikka väga plass on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Johhaidii, no tõesti ei ole naiste rumalusel ja kehatunnetuse vildakusel vist mingeid piire.

Huvitav jah, kust see küll tuleb? Kas mitte meestekesksest maailmast, kus naist nähti objektina, kelle peamine ülesanne oli olla ilus?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.10 15:40; 26.10 22:05; 09.11 01:30; 10.11 19:21; 11.11 00:21; 11.11 01:22; 11.11 17:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas paksuna seksi nautida?