Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas panete teie oma 9-kuust last magama???

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kuidas panete teie oma 9-kuust last magama???

Postitas:

Sooviks siis teada et mis kell teie lähete õhtul magama ja mis kell sööte ning kuidas jääte magama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kõnnin. Sellega läheb 5-10 minutit. Või vahepeal jääb RP süües magama. Eks mõlemad ole sellised nii ja naa variandid, aga vähemalt jääb ta siis täpselt õigel ajal ja ei lähe päevakava nihkesse.
Päevased uned samuti.
Ise voodis uinumisega tegelen kui see aeg käes.
Ja ööunne jääb ta kell 20,00. Vahel veidi varem, vahel pool 9.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie sööme putru, siis käime vannis ja siis kell 19.30-20 umbes lähme voodisse (magab suures voodis minu kaisus). Alguses on minu kõrval teki sees ja saab tissi. Ja siis hakkab trall pihta – tõuseb sada korda püsti ja tahab voodi serva najal hüpata. Siis mängib iga asjaga, mis ette juhtub, ja üritab eest ära põgeneda. Siis võtan ta jälle jälle enda kõrvale ja tekk peale. Ja magama jääb siis, kui on juba liiga väsinud, et uuesti püsti tõusta. Selline jama kestab meil juba mitu kuud, magamajäämine võtab aega 30 minutit kuni 2 tundi. Oleksin väga tänulik nõuannete eest, kuidas protsessi kiirendada! Loen ise praegu raamatut \”Lihtsalt magama\”, loodan sealt ka nippe saada. Päevaplaan on meil muidu üsna rangelt paigas, samuti jälgin une-eelset vaikset aega jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kell 20 juba magama, mis kell te siis ärkate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 12:51; 13.02 14:22; 13.02 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil siis hetkel nii, et tuttu 21-23. Üks tüdruk vann ja tiss + rpa ja oma voodisse teki sisse ja pimedasse. Enamikel kordadel õnnestub. Teine tüdruk on pretensioonikam. Temal siis vann, tiss +rpa ja emme süles teki sees tuttu ja voodisse. Ei saa teda voodisse panna, sest karjub teise ülesse kui üksi uinuma jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kella 20 paiku sööb putru, siis mängib veidi. Kell 21.30 läheb vanni, peale vanni saab 210gr Rpa-d voodisse kaasa. Kohe, kui olen ta voodisse tõstnud, lähen magamistoast ära. Joob piima ära ja jääb ise magama. Vahel, kui päevauni on kuidagi sassis või hilinenud, siis jutustab õhtul omaette voodis enne magama jäämist. Öösel kella kahe paiku tahab veidi piima, tõmbab selle läbi une ära ja magab edasi. Hommikul tõuseb 9.30-10.00. Umbes 6-st elukuust peale on selline unerütm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

RPA, lutt suhu, tekk peale ja uks kinni 🙂 Läheb magama 21.30
Päeval teen sama moodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkame pool 8- pool 9. Oleneb kunas magama läheb. Magama läheb üldjuhul kell 8 aga vahel ka 8 ja 0 vahel. Magama jääb kas tissi otsas või siis sööb kõhu täis ja keerab selja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui kell 20 juba magama, mis kell te siis ärkate?[/tsitaat]
See ei ole nii, et kui varem magama, siis varem üles. Ärkamine toimub ikka samal ajal, vahet ei ole, kas magama kell 18 või 23.
Ainult et uni ise on rahulikum kui varem magama saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 14:10; 13.02 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See ei ole nii, et kui varem magama, siis varem üles. Ärkamine toimub ikka samal ajal, vahet ei ole, kas magama kell 18 või 23.
Ainult et uni ise on rahulikum kui varem magama saab.[/tsitaat]

Unetundide arv ööpäevas ei muutu, aga nii ikka ei ole küll, et läheb magama 18 või 23, ärkab ikka samal ajal!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 12:51; 13.02 14:22; 13.02 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Unetundide arv ööpäevas ei muutu, aga nii ikka ei ole küll, et läheb magama 18 või 23, ärkab ikka samal ajal!!![/tsitaat]
Aga on.
Ja ei olegi öelnud, et unetundide arv ööpäevas sellest ei muutu. Muutub ka see – kui läheb hiljem magama, magab ööpäevas vähem, võimalik, et norm ei tule täis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 14:10; 13.02 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga on.
Ja ei olegi öelnud, et unetundide arv ööpäevas sellest ei muutu. Muutub ka see – kui läheb hiljem magama, magab ööpäevas vähem, võimalik, et norm ei tule täis.[/tsitaat]

Kell 18-19 magama minnes magab ta öösel ju oma unenormi kogu ööpäevaks täis, kuidas siis päevaunedega saab??? Üle nö normi nad ööpäevas ju ei maga… vähemalt arst meile seletas nii…

See 18 või 23 magama ja ikka samal ajal üles võib töötada mõni öö järjest, aga siis hakkab ikka rütma ka muutuma, et taastada ööpäevane normaalne unevajadus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 12:51; 13.02 14:22; 13.02 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me lähme magama kell 20, tõuseb sünnist saati kell 7.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kell 20 või läbi natuke teeme hamba- ja pepupesud või vanni ja siis tissi otsas magama, muud moodi ei ole võimalik. Mõnikord olen proovinud kussutada vms, aga siis röögib nagu ma tahaks tappa teda. Öösel ärkab nii tihti, et unisena ei tunne ma nii palju numbreidki, et neid kordi kokku lugeda ja tahab muidugi tissi igakord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magama 20.00.
Lähen magamistuppa, söödan lapse kas istuli või pikali(rp).
Siis panen voodise, hoian kätt õrnalt rinna peal, panen vahel rohkem vahel vähem arv kordi uuesti pikali teda kui ta püsti tõuseb ja nii ta u 10 min uinub. Ärkab u 07.00
Kui ise magama lähen ja ta ärkab siis võtan ta enda juurde ja jääb minu juurde hommikuni.
Oma suurde voodisse ei pane juba 2 kuud(lapse enda voodiga harjutamine on kõva järjekindel töö, aga ta saab sellest lõpuks väga hästi aru ja ei protesti. Ja seda ilma nutma jätmata vms) teda magama, sest võib sealt unesegasena kukkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kohe 9-kuune jääb magama kl 19-19.15, magab suures voodis meie kaisus. Juba pool seitse läheme magamistuppa, kus ta siis algul sööb veidi rp, siis kussutan ringi kõndides ja laulan ca 5-6 unelaulu. Jääb nagu magama, kuid kui voodisse panen, siis hakkab kohe tissi otsima. Annangi siis veel rp ja niimoodi tissi otsas lõplikult uinub. Hommikul ärkab kl 6.30-7.15.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hektel poiss veel 8-kuune.
Aga meil siis nii : 19 sööb purtu, 20 läheme pessu ja 21 voodisse, annan veidi rp, lükan ta ärkvel olles oma voodisse (meil võrevoodi meie voodi kõrval, kuid võre vahelt ära võetud), kuna ei taha et ta seostaks rp ja magamist otseselt. siis tõuseb 10 korda vähemalt püsti, panen muudkui pikali kuni lõpuks jääb magama (lutt on ka). Aega võtab 10-30 minutit. öösel ärkab 3-5 korda, tõuseb 7.30. Öist rp plaan varsti võõrutada, päeval tahaks aastani anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tütar jäi alguses rinna otsas, suures voodis magama. Mingi hetk (u 7 kuuselt) sedasi enam ei saanud magama, tuli hoopis suur mängutuju. Siis ta rippus ja hüples peatsi najal, ise sinna juurde kas jutustas või karjus ja muidu rõõmus meel. Aga see protsess võttis alati mitu tundi aega, isegi kui varem voodi läksime, lasi veelgi kauem edasi. Ja siis ma avastasin kogemata, et kussutan ta magama (see polnud varem lihtsalt vajalik, seetõttu oli avastus) süles. Aega võtab see umbes 10/15/20 minti.. tavaline taks on siiski ca 10-15 juures. Selle aja jooksul ta protestib ja jutustab või topib rusikaid suhu (igemed pakitsevad) ning mingi hetk jääb vaikselt nohisema. Kui ta rusikad enam ei haara minust kinni ja käed on küljele vajunud, siis ma kiigutan paar minti veel ja lähen suurde voodisse. Ta ärkab selle peale üles, kui ma ta pikali panen. Aga siis tuleb kiiresti tegutseda ja rind suhu. Algul ta sööb rohkem ja siis jääb see ka soiku, käsi kukub tal üle oma näo. Mina siis sätin teki peale, olen veidi tema juures, kuni tunnen, et nüüd on see sügav uni ja siis libistan end teki alt välja, elutuppa mehe juurde.

On alles süsteem! 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkame magam sättima umbes poole 9 ajal: vanni (käputab suures vannis ca 10 minutit), riidesse panek tavaliselt kisaga, sest ta vihkab riideid ja mähkmeid ja siis kui riidesse on saadud, siis saab putru ja kui veel mahub, siis rpa-d.Tavaliselt jääb ilusti kaisus magama, aga vahel keerab end ringi ja roomab mööda suurt voodidt ringi ja tõuseb püsti ja siis ma ajan teda taga, et ta üle ääre ei kukuks. Ja eks ma siis panen ta jälle magamisasendisse tagasi niikaua kuni uni tuleb. Öösel sööb mingi 3 korda, tahab tissi-rpa peale hakkab öösel karjuma hirmsasti, kuigi päeval sööb seda hea meelega. Tahaks tissitamise üldse ära jätta ja lükkan seda iga päev edasi, aga eks ma pean end kokku võtma ja temaga paar ööd \”trenni\” tegema:)Ärkab hommikul 7-8 ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas panete teie oma 9-kuust last magama???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.