Esileht Hobinurk Kuidas parandada lapse kummiriideid?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuidas parandada lapse kummiriideid?

Postitas:

Pesumasinas kärises muidu korralike pükste üks äär õmblustest natuke lahti. Oleks vaja justkui mingit paika vms nagu rattakummidel… Või on mingi spetsliim selle jaoks?

 

Aitäh asjalike vastuste eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ongi olemas sellised impregneeritud (veekindlast kangast) liimitavad paigad, vaata nt Abakhanist ja muudest sellistest poodidest. Neid on erinevaid värve – valid endale sobiva, lõikad paraja suurusega tüki  ning kui saad selle sissepoole liimida ja surud katkised servad hästi üksteise vastu, siis peaaegu pole parandust märgata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiirliim sobib  ka, ei sulata kummi üles, olen proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui väljanägemine tähtis pole või sissepoole paiga panna saad, võid ka lihtsalt macgyveri teibiga proovida parandada.
(imeline leiutis ikka, ma olen sellega ainuüksi viimasel suvel parandanud tolmuimeja voolikut, kasvuhoonet, lapse tosse, telefonikaasi ja aiabasseini).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle liimi kohta lugesin just palju häid kommentaare: https://www.tupsunupsu.ee/pood/tarvikud/hooldusvahendid/freesole-liim-28-g/ – midagi sellist sul ilmselt vaja ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks kummistele liimitavatele paikadele (küsi kangapoodidest) võiks kasutada ka helkurkleepsu. Samuti kangapoodides müügil,saad lõigata endale sobivakujuga tüki ja lisahelkur ei tule kunagi kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Kuidas parandada lapse kummiriideid?