Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas päriselt elatis kätte saada?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kuidas päriselt elatis kätte saada?

Postitas:

Elatisenõue on tehtud. Lapse isal ka sissetulek olemas, aga kategooriliselt keeldub oma last aitamast. Varemalt maksis küll, nüüd loobus, kuna ma ei soovi temaga koos elada (laamendab, ülbitseb, ei käi korralikult tööl ja petab,väitis, et uus naine juba rase).
Kirjutasin talle, et ei ole ka mingit piltide saatmist ja lapsega kohtumist, kui lapse vajadustele ei vasta. Ma laseks rõõmuga tal lapsega kohtuda, aga ma ei ole enam nõus, sest ma olen lapse sündimisest saadik üksinda lapsega tegelenud.
Ta lubab, et ei hakka mitte kunagi maksma vaid korjab lapsele raha eraldi kontole.
Laps on hetkel poole aastane.

Kas kohtutäitur võtab raha lapse isa kontolt?

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 12:12; 09.08 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtutäitur saadab töötasu arestimise nõude mehe töökohta ja tööandja on kohustatud osa palgast kohtutäiturile kandma. Võib ka konto arestida, aga alati seda küll ei tehta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin talle, et ei ole ka mingit piltide saatmist ja lapsega kohtumist, kui lapse vajadustele ei vasta. Ma laseks rõõmuga tal lapsega kohtuda, aga ma ei ole enam nõus, sest ma olen lapse sündimisest saadik üksinda lapsega tegelenud.

elatise (mitte)maksmine ja lapsega kohtumine ei ole omavahel seotud, st ei või kohtumisi keelata, kui ei maksa

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, tuleb kohtutäituri poole pöörduda ja tema kaudu nõuda, kui omavahel kokkuleppele ei saa. Nii see siiski ei ole, et mees otsustab, et ta ei taha maksta, ja siis ei peagi maksma.

P.S. Üldsegi mitte paha pärast, aga kas enne lapse saamist ei kajastunud mehe ülbus ja vastik iseloom mitte kuidagi?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinkohal tekib mul küll küsimus, et miks sa temaga lapse said? Aasta tagasi oli hooliv, pühendunud, kohusetundlik abikaasa?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 14:02; 10.08 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli hooliv mees, tülisid oli küll, aga ta ise ka väga tahtis seda last. Probleemid tekkisid raseduse ajal ja minu usaldus kadus.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 12:12; 09.08 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see “mittepäriselt” elatise kättesaamine käib?
Et kui isa on terviserikke tõttu kord kuus EMO-s ja pannakse paika kodade virvendust ja laperdamist siis mis töölooma temast on ja kuidas sissetulekut teenida? Vanemate ja vanavanemate kodud/autod/metsad/aktsiad/jne on juba ammu maha müüdud kohtutäituri poolt, nüüd siis hakkate invaliidi jalast pükse maha müüma?

Äkki mõtleks enne, kui põlved laiali?

MUUDETUD: perekooli robot tegi märkuse, et “solvav, lahmiv, teemasse mittepuutuv kommentaar”.
Günekoloogide soovitus on solvav, lahmiv? Hämmastav.

+3
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.08 15:37; 09.08 23:08; 09.08 23:09; 11.08 17:39;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Et kui isa on terviserikke tõttu kord kuus EMO-s ja pannakse paika kodade virvendust ja laperdamist siis mis töölooma temast on ja kuidas sissetulekut teenida? Vanemate ja vanavanemate kodud/autod/metsad/aktsiad/jne on juba ammu maha müüdud kohtutäituri poolt, nüüd siis hakkate invaliidi jalast pükse maha müüma?

Äkki mõtleks enne, kui põlved laiali?

Kuidas nii töövõimetu kellelegi lapse jaksas teha?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapse isa ei ole nõus sinu kontole raha kandma, aga soovib siiski last näha, siis ma tutvustaksin talle lapsega otseselt seotud igakuiseid kulusid. Arvestades lapse vanust, siis on nendeks kindlasti
1) mähkmed
2) imikutoit
3) hügieenitarbed
jne
Kui ta ei soovi osaleda rahaliselt, siis las toob ASJU.
Enne loomulikult seletad, mis marki asju laps eelistab.
Kui on vaja söögitooli, turvatooli, suuremat kombet vms, siis annad samuti aegsasti teada.
Tulevikus võib lapse isa enda kanda võtta lasteaiamaksu, huviringid, nutiseadmetega seotud kulud, klassi- ja trennireisid, käia lapsega koos riideid ja jalanõusid ostmas jne.
Mehed ei saa mõnikord aru kuhu raha läheb.
Selline lähenemine on igal juhul silmiavav. Ja lapsega kohtumist ma ei takistaks. Siis näeks isa, et laps tõepoolest kannab mähkmeid ja riideid ning sööb.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 22:14; 10.08 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see “mittepäriselt” elatise kättesaamine käib?

Et kui isa on terviserikke tõttu kord kuus EMO-s ja pannakse paika kodade virvendust ja laperdamist siis mis töölooma temast on ja kuidas sissetulekut teenida? Vanemate ja vanavanemate kodud/autod/metsad/aktsiad/jne on juba ammu maha müüdud kohtutäituri poolt, nüüd siis hakkate invaliidi jalast pükse maha müüma?

Äkki mõtleks enne, kui põlved laiali?

MUUDETUD: perekooli robot tegi märkuse, et “solvav, lahmiv, teemasse mittepuutuv kommentaar”.

Günekoloogide soovitus on solvav, lahmiv? Hämmastav.

Mine oma palatisse magama, “günekoloog”.

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Et kui isa on terviserikke tõttu kord kuus EMO-s ja pannakse paika kodade virvendust ja laperdamist siis mis töölooma temast on ja kuidas sissetulekut teenida? Vanemate ja vanavanemate kodud/autod/metsad/aktsiad/jne on juba ammu maha müüdud kohtutäituri poolt, nüüd siis hakkate invaliidi jalast pükse maha müüma?

Äkki mõtleks enne, kui põlved laiali?

Kuidas nii töövõimetu kellelegi lapse jaksas teha?

Teie vast jah, sündisitegi töövõimetuna, mõned aga jõuavad enne õnnetusi töid rabada ja teiesuguste tarbeks palgaga koos sotsmaksu tasuda.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.08 15:37; 09.08 23:08; 09.08 23:09; 11.08 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see “mittepäriselt” elatise kättesaamine käib?

MUUDETUD:
Günekoloogide soovitus on solvav, lahmiv? Hämmastav.

Mine oma palatisse magama, “günekoloog”.

Teil õhtune visiit tehtud?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.08 15:37; 09.08 23:08; 09.08 23:09; 11.08 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapse isa ei ole nõus sinu kontole raha kandma, aga soovib siiski last näha, siis ma tutvustaksin talle lapsega otseselt seotud igakuiseid kulusid. Arvestades lapse vanust, siis on nendeks kindlasti

1) mähkmed

2) imikutoit

3) hügieenitarbed

jne

Kui ta ei soovi osaleda rahaliselt, siis las toob ASJU.

Enne loomulikult seletad, mis marki asju laps eelistab.

Kui on vaja söögitooli, turvatooli, suuremat kombet vms, siis annad samuti aegsasti teada.

Tulevikus võib lapse isa enda kanda võtta lasteaiamaksu, huviringid, nutiseadmetega seotud kulud, klassi- ja trennireisid, käia lapsega koos riideid ja jalanõusid ostmas jne.

Mehed ei saa mõnikord aru kuhu raha läheb.

Selline lähenemine on igal juhul silmiavav. Ja lapsega kohtumist ma ei takistaks. Siis näeks isa, et laps tõepoolest kannab mähkmeid ja riideid ning sööb.

Muidu nõus, aga laps küll mingeid marke ei eelista….

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 14:02; 10.08 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu nõus, aga laps küll mingeid marke ei eelista….

See on väike kavalus, et saada neid lastetarbed, mida tegelikult vaja on, mitte suvalist kraami.
Ka kooselavates perekondades saadetakse poodi läinud isale mõnikord pilt mähkmepakist, et saaks õige suurus, püks- või tavalised ja sellise firma omad, mis lapsel löövet ei tekita.
Samamoodi püreedega. Kui laps sööb hea meelega firma x porgandpüreed, siis pole mõtet lasta isal tuua firma y õunapüreed, mida laps ei söö või mis tal kõhu lahti lööb.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 22:14; 10.08 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtutäitur täidab jõustunud kohtulandeid või muid dokumente, mis alluvad kohesele sundtäitmisele. Seega antud asjaoludel otse kohtutäituri juurde minna ei saa.
Kui isa pole nõus vabatahtlikult elatist maksma, siis tuleb elatise saamiseks pöörduda kohtusse.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapse isa ei ole nõus sinu kontole raha kandma, aga soovib siiski last näha, siis …

Hämmastav.
Ennast olen nõus alasti võtma, et last teha, aga hilisemalt mingite mähkmete hinna tõttu last isale ei näita!
Appi, kus sürreaalsuses me elame: auto juhtimise õiguse omamiseks peab olema tervisetõend, sigimiseks mitte midagi!

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.08 15:37; 09.08 23:08; 09.08 23:09; 11.08 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil nõiaring, mees ei maksa, kuna sa last ei näita ja sina jonnid vastu.
Leppige kokku normaalne suhtluskord ning rahasumma. Oma tunded ja solvumine jätke kõrvale. Ei tasu end märtriks teha, et tegeled vaid sünnist lapsega sina, kui sa ei lasegi mehel isa olla. Lõpetage palun katkiste hingedega laste tootmine!
Astud sammu tagasi, siis astub ka tema.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu nõus, aga laps küll mingeid marke ei eelista….

mismõttes? iPhone proo iks ja airpoods, laps mingit odavat androidi junni ei taha

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas päriselt elatis kätte saada?