Esileht Pereelu ja suhted Kuidas peale petmist/kriisi usaldama hakata ?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: Kuidas peale petmist/kriisi usaldama hakata ?

Postitas:

Oli kriis ja elasime üle, mees käis vahepeal ka ära sel perioodil, armus ja n-ö keskeakriis, kuid leidis, et oma kodu, pere jm on ikka parim. Päris raske aeg oli meil.

Nüüd on väga hooliv ja täiesti normaalne mees tagasi.

Küll aga kutsuvad ta semud aegajalt ikka teda  üritustele ja meestekesksetele sünnipäevadele, kus nad oma spordiasju räägivad, saunatavad, õlletavad (ja kust ma tean, kes seal täpselt olid..)

Mul aga usaldus kadunud ja isegi, et seal tõenäoliselt naisi pole, on mul raske teda sinna lasta, samas ise ma ka mingile meestekale kaasa minna ei tahaks, et teda kontrollida.

 

Kuidas taas ilma südamevaluta usaldama hakata ? :S

On kellelgi kogemusi, mis te teeksite/tegite, et normaalselt edasi elada.

Peaksin ise samal ajal kuskile välja minema ?

+11
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 15:46; 27.11 16:08; 29.11 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida kuradit?

Klassikaline perekoolika pereelu, aa mu mees petab aga muidu täiega norm mees. Kindlasti väga hooliv ja supper isa imeilustatele lastele.

+31
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saagi ju usaldada inimest, kes petab. See on ju loll, kes ikka usaldab kedagi, kes on juba tõestanud, et ta pole usaldusväärne.

+27
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 15:54; 27.11 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on väga hooliv ja täiesti normaalne mees tagasi.

Valetab, raibe, mis muud.
Selle tädiga lihtsalt ei läinud õnneks…tuleb järgmine.

Aga ega sul polegi midagi tarka teha. Ma loodan, et SEDA sa vähemalt oled suutnud talle eestikeelseks lauseks pressida, et “Ants, arvesta, et kui VEEL sellise asjaga lagedale tuled, siis on sul päevapealt ja igaveseks kiired suusad” vms.

Aga noh, eks ise võid ka juba ringi hakata vaatama võinii.
Sissejuhatuseks aja end kuskil saalis ja jooksurajal vormi, siis on lihtsam, kui see aeg käes.

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 15:59; 28.11 12:39; 28.11 19:09;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma vist olen liiga kibestunud, aga mingit vahepeal ‘ära käinud’ ja teisesse armunud meest, keda enam ei usalda ja kes põhjustab südamevalu, tagasi ei tahakski.

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida kuradit?

Klassikaline perekoolika pereelu, aa mu mees petab aga muidu täiega norm mees. Kindlasti väga hooliv ja supper isa imeilustatele lastele.

 

elu ei ole nii must valge muide, et ahh, jäta kohe maha.

Selliseid peresid on sadades, tuhandetes, kus  mehe keskeakriis on ületatud. Mina kaalusin ja mõtlesin läbi,  sain aru, et mu mees väärib teist võimalust ja me oleme kõigest rääkinud, kui veel asi peaks minu kõrvu jõudma. Kindel minek

Asi on nüüd minu enda hingerahus, kuidas saaksin ennast sisemiselt maha rahustada, et mitte pidevalt kahtlustada..

+11
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 15:46; 27.11 16:08; 29.11 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi on nüüd minu enda hingerahus, kuidas saaksin ennast sisemiselt maha rahustada, et mitte pidevalt kahtlustada..

Pole võimalik, kui mõistlik inimene oled. See on hind, mis tuleb maksta selle jama eest, mis mees kokku keeras. Ei saagi öelda, et jäta maha, see on sinu otsus. Aga pole ju ka võimalik usaldada, kui sul on mälu ja töötav aju.

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 15:54; 27.11 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest mingi täielik tingimusteta usaldus ei ole üldse vajalik, kuna see on ebarealistlik. Seega ela oma elu, naudi koos veedetud hetki ja usalda iseennast. Selleks, et nautida koosveedetud aegu ja hetki, ei ole absooluutselt vaja täielikult usaldada.

 

 

 

+21
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.11 16:20; 03.12 20:32; 07.12 07:39; 10.12 10:24; 10.12 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ongi sinu otsuste küsimus. Kui otsustad, et see sobib ja soovite koos edasi minna, siis ei ole minu meelest mõtet uuesti minevikus sorida. Mis olnud, see olnud. Keskenduge olevikule ja tulevikule.

Kui aga kisub ikka sinna usaldamatuse poole, mees ka oma ärakäimisest õppinud ei ole, no siis ei olegi midagi teha. Sel juhul ongi raske pikalt ühe katuse all eksisteerida ja hakkab mõjutama iga teie sammu, vaimset tervist jne.

Ära ole mehest nii sõltuv, sina elad oma elu ja tema enda oma – kui need omavahel segunevad, siis on hästi. Iseseisvalt ja õnnelikult saab elada ka kooselus, lihtsalt ei pea nii palju muretsema ja põdema. Kui see on teie ühine soov ja otsus.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen selle tee ära käinud ja ütlen sulle:

– usaldust ei saa sundida ega takka kiirustada

– usalduse taastamiseks peab töö ära tegema see, kes usalduse reetis, sinu ainuke pingutus on olla aus selles osas, kuidas sa end tunned, mis olukorrad sind häirivad ja millised mitte

– on normaalne eeldada, et petnud pool ei jätka mõnda aega petmist soodustavat elustiili – muidu usaldus ei taastu. Keskmiselt pakutakse selliseks perioodiks 12-18 kuud.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elu ei ole nii must valge muide, et ahh, jäta kohe maha. Selliseid peresid on sadades, tuhandetes, kus  mehe keskeakriis on ületatud. Mina kaalusin ja mõtlesin läbi,  sain aru, et mu mees väärib teist võimalust ja me oleme kõigest rääkinud, kui veel asi peaks minu kõrvu jõudma. Kindel minek Asi on nüüd minu enda hingerahus, kuidas saaksin ennast sisemiselt maha rahustada, et mitte pidevalt kahtlustada..

Elu just kahjuks või õnneks nii mustvalge ongi, sa ju ise ka tunnistad seda. Pettis, oli, tegi – ja sul usaldust ega õnnetunnet, hingerahu enam ei ole. Oli valge, nüüd on must. Kõik. See sinu jutt ‘sadades, tuhandetes’  on enda lohutamine, ei muud. Samamoodi on tuhandetes neid suhteid, kus mees ei ole teisi naisi pannud.

See sõpradega saunatamise jätkamine on selge märk, et mees laseb samas vaimus edasi, lihtsalt ta ei jää enam vahele. Kui mees tõeliselt aduks sinu hingepiinu, siis ta ei osaleks neil ‘meestekatel’. See mees seisaks või kulmudel, et sind usaldama panna ja uuesti õnnelikuks teha, mitte ei käiks üksinda ‘meestekatel’.

Ma iial ei kulutaks oma ainsat elu uuesti usaldama hakkamiseks punnitamisele.  Sel pole väärtust.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 18:23; 28.11 15:39; 08.12 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus teemaalgatajaga, et elu pole must-valge. Endal ka see üle elatud peres vanemate nöol ja nüüd nad 20 a jälle rõõmsad õnnelikud olnud. Andestamine on raske, aga soovitaks ka, et hoia iseseisvust ja mine tuuluta veidi end ka vahepeal.

Igaühel on õigus teha oma valikuid, pole mõtet teemaalgatajat tümitada.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees tahab petta siis ta leiab selle võimaluse, selleks ei pea olema sõpradega saunas. Seega selline põdemine on üpriski mõttetu. Petja petab nagunii, ka siis kui teda sõpradega sauna ei luba.

 

Ja suhtesse ei tohi end ära kaotada, ükskõik, mis kriis või petmine oli, nagu üks kägu eespool ütleb, et a la kui mees mõistaks su hingepiinu ta ei läheks. Iga inimene on eelkõige individiid, mitte kellegi oma ja vaba oma valikutes. Otseloomulikult võib suhtes mees, ükskõik, kas pettis või ei, oma sõpradega väljas käia ja aega veeta nagu iga teine inimene.

Kui sina otsustad põdeda, närvitseda, paanitseda on see sinu vaba valik, mis suures plaanis ei muuda midagi. Kui ehk vaid seda, et oma usaldamatusega tüütad mehe niisama ära.

Ükski teine inimene ei pea olema vastutav eelkõige kellegi teise õnne eest, ükskõik kui kurb, vale, halb see otsus ka poleks, st me ei saa kunagi loota, et teine inimene lõpuni kõrval on ja kellegi tegudes ja motiivides kogu aeg kahtlema ja põdema. Igal inimesel on iga kell õigus oma otsuseid muuta ja ka suhtest lahkuda, isegi siis kui see valus on. Mõttekoht teemaalgatajale, ela nii, et oled ise rõõmus ja armastad end, mees on vaid “lisaks”, ela nii, et võimalusel suudad elada ka meheta.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, mis lits mees. Mis keskeakriis? Inimene on mõtlev olend. Peaks suutma oma peenist juhtida. Naine, miks sa võtad sellise tagasi? Miks SINA pead pingutama, et usaldust tagasi saada? Hoopis TEMA peaks praegu kikivarvul käima. Sul on vildakas mõtlemine.

+10
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 22:21; 27.11 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, mis lits mees. Mis keskeakriis? Inimene on mõtlev olend. Peaks suutma oma peenist juhtida. Naine, miks sa võtad sellise tagasi? Miks SINA pead pingutama, et usaldust tagasi saada? Hoopis TEMA peaks praegu kikivarvul käima. Sul on vildakas mõtlemine.

Tüüpiline rumal ja õel kommentaar. Ilmselt on tegu ingliga, kes pole iial mehi märganud. Või siis mehed teda, hihih….

TA kirjutab ju, et mees on tagasi ja korralik, aga tema enda peas on hirmud. Mees ei puutu praegu üldse siia.

SOOVITUS 1   Märka, kuidas mees sinuga käitub. Kui ta naisest hoolib, siis ilmub ka hommikukohv nagu võluväel ja prügi kaob ilma, et sa ise seda välja viiks jne. Pisiasjad on paremad kui 1000 sõna. Ja hirm kaob ka lõpuks.

SOOVITUS 2  Vii katseks jutt lastele. Pettev mees ei taha MINGIL juhul last naisega, kellest tüdinud. Kui tõmbub näost kaameks, siis on mõtlemiskoht, aga ka mitte tõsine, sest ta tahab lapsi ehk hiljem, kui sääste rohkem vms. Kui soovitab aborti, on suhtel lõpp. Nii lihtne ongi.

 

Ise võtsin 2 kuud noore näkiga ulaelu elanud mehe tagasi, kahetses, mis hirmus ja olen pikalt rõõmus olnud.

+1
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 22:53; 27.11 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, mis lits mees. Mis keskeakriis? Inimene on mõtlev olend. Peaks suutma oma peenist juhtida. Naine, miks sa võtad sellise tagasi? Miks SINA pead pingutama, et usaldust tagasi saada? Hoopis TEMA peaks praegu kikivarvul käima. Sul on vildakas mõtlemine.

Tüüpiline rumal ja õel kommentaar. Ilmselt on tegu ingliga, kes pole iial mehi märganud. Või siis mehed teda, hihih….

TA kirjutab ju, et mees on tagasi ja korralik, aga tema enda peas on hirmud. Mees ei puutu praegu üldse siia.

SOOVITUS 1 Märka, kuidas mees sinuga käitub. Kui ta naisest hoolib, siis ilmub ka hommikukohv nagu võluväel ja prügi kaob ilma, et sa ise seda välja viiks jne. Pisiasjad on paremad kui 1000 sõna. Ja hirm kaob ka lõpuks.

SOOVITUS 2 Vii katseks jutt lastele. Pettev mees ei taha MINGIL juhul last naisega, kellest tüdinud. Kui tõmbub näost kaameks, siis on mõtlemiskoht, aga ka mitte tõsine, sest ta tahab lapsi ehk hiljem, kui sääste rohkem vms. Kui soovitab aborti, on suhtel lõpp. Nii lihtne ongi.

Ise võtsin 2 kuud noore näkiga ulaelu elanud mehe tagasi, kahetses, mis hirmus ja olen pikalt rõõmus olnud.

haha, mina olen õel, aga sina oled kalts. Võtsid hoora tagasi.

+11
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 22:21; 27.11 23:04;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul see 3a tagasi läbi tehtud. Olin veel rase, kui mees pettis. Viskasin välja ja siis ta hakkas andestust otsima. Tundus, et kahetses. Rääkis pereeelust jne. Käisime läbi paariteraapia. Mulle andis kindlustunnet see, et mees oli mulle kättesaadav ja õppis minu hirme rahustama. Alguses oli muidugi ideaalne ja tahtis koju. Nüüdseks on mugavnenud, aga siiski on meie suhtes palju muutunud. Ta panustab lapsesse ja kodutöödesse, samuti avaldab tundeid ning me räägime probleemidest suuremate tülideta. Suhe on paremaks läinud. Usaldus vajab aega. Mul oli ka tohutu ärevus ja mind aitas rääkimine. Mees helistas sõpradega väljas olles, räägi kus oma olemisest ja küsis mida mina teen.

Teine asi, mis aitas oli otsus elada oma elu ja vähem tema eest hoolitseda. Ma olin enne selline kodukana tüüpi, kes tegeles laste ja majapidamisega ning eesmärk oli kõigi eest hoolitseda. Tööl olen ka alati käinud, aga iseenda huvid olid tähtsuselt viimased. Hakkasin iseenda jaoks raha koguma, läksin trenni, suhtlesin sõbrannadega ja väikelapse kõrvalt võtsin võimalikult palju aega iseendale ja jätsin ta isaga. Sedasi tundsin, et mees aitab ja on mulle toeks ning et mul on oma elu ka. Tundsin, et on võrdsus. Kui meest polnud kodus ja olin ärevil, siislobisesin sõbrannaga, kas telefonis või saime kokku. Tegelesin lastega jms, et oleks võimalikult palju tegevust.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta panustab lapsesse ja kodutöödesse, samuti avaldab tundeid ning me räägime probleemidest suuremate tülideta. Suhe on paremaks läinud.

Suhe on PAREMAKS läinud.

Muide minul läks ka. Rohkem hinge avamist, usalduslikku juttu. Olen väga õnnelik, et ise kõike pärast raskeid aegu ei hävitanud. Nii palju ilusaid aastaid nüüd olnud.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 22:53; 27.11 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul aga usaldus kadunud

Selleks, et nautida koosveedetud aegu ja hetki, ei ole absooluutselt vaja täielikult usaldada.

Mina näen probleemi selles, et sul on nõrk enesehinnang ja -kindlus – Sa oled oodanud mehelt seda kindlustunnet ja armastust, mida Sa ise endale anda pole suutnud. Sellest hetkest, kui suudad iseennast armastada tingimusteta, saad vabaduse ka otsustada, kas mees sellisena nagu ta on, kõikide oma vigadega, on kooselamiseks toredam või on parem olla üksi. Ja kui on toredam koos olla, siis see, kas ta kedagi vaatab või mitte, ei ole üldse enam nii tähtis.

Suhted kellegi teisega ei ole kunagi sellised nagu Sinuga. See, mis on mehel ja Sinul, on ainult teil kahel. Kui Sina oled endas kindel ja tead, mida Sa mehelt tahad (ja oskad seda ka saada ja vastu võtta), siis need teised naised ja sõbrad ei häiri.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.11 01:35; 01.12 10:17; 02.12 11:01; 05.12 14:36; 09.12 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsid hoora tagasi.

Parem, kui kodus on aus ja ühe korra elus komistanud ja siiralt kahetsev “hoor”, kui sind eluaeg süüdimatult pettev ja elu lõpuni iga seelikut tagaajav litsmees.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 15:59; 28.11 12:39; 28.11 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsid hoora tagasi.

Parem, kui kodus on aus ja ühe korra elus komistanud ja siiralt kahetsev “hoor”, kui sind eluaeg süüdimatult pettev ja elu lõpuni iga seelikut tagaajav litsmees.

A sa selle peale nagu üldse ei tule, et kodus võib olla ka üldse mitte kordagi komistanud, sind armastav ja sulle truu mees? Oled nii kibestunud naine, et selline võimalus on sinu elus nagu absoluutselt võimatu ja välistatud?

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 18:23; 28.11 15:39; 08.12 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti jabur ikka kellelgi kolmandal ja neljandal inimesel siin teineteist solvata üksnes sellel põhjusel, et teemaalgataja mees teda pettis ja vastajad reageeriksid sellele erinevalt.
Tegelikult teemaalgataja ju üldse ei küsinud, kas võtta mees tagasi – juba võttis -, vaid et kuidas õppida teda uuesti usaldama.

Ma ise arvan, et esiteks võtab usalduse taastumine aega ja sama suur kui tõenäosus, et mees on su usaldust nüüdsest väärt, on võimalus, et ta kuritarvitab seda uuesti. Ta ise ei pruugi seda teada ega tahta, aga paraku nii võib juhtuda. Muutumine on kohutavalt raske ja õnnestub üksnes kas väga tugevatel inimestel või väga tugeva motivatsiooni korral – ja kas ja kumb variant sinu mehe kohta käib, teemaalgataja, seda ei või keegi teada. Ehk siis minu meelest pole küsimus niivõrd selles, kuidas meest uuesti usaldama õppida, kui selles, kuidas suhtes uuesti õnnelik olla teades, et miski ei pruugi nii jääda, nagu sa tahaks. Ehk siis kuidas õppida elama selle ebakindlusega, mis käib TEGELIKULT kaasas iga suhtega, aga sinu suhtes kahjuks realiseerus (ja võib, nagu kõigil teistelgi, uuesti realiseeruda, ja nüüd sa tead seda ja see teadmine teeb haiget ja muudab suhte üle rõõmutundmise keeruliseks).

Teiseks, ja see on väga seotud esimese punktiga, on ülimalt oluline leida kontakt hoopis iseendaga – elada endale – teha asju, mis sind rõõmustavad ja mida sa teha tahad. See muudabki sind enesekindlamaks ja kui kasvab usaldus elu vastu, siis saad tagasi ka rõõmutunde suhte üle. Lisaboonusena on siiras enesega kooskõlas olemine ja endaga rahulolu väga atraktiivne ka paarilisele ja vähendab võimalust, et ta uuesti ulapeale satub. Mitte see ei ole sinu vastutus, et ta ei satuks, või et sina peaksid, ninast veri väljas, võimlema, et tema jaoks atraktiivne/atraktiivsem olla, vaid see, kui oled ise rahul ja õnnelik, kiirgub temani ja köidab teda iseenesest sinu külge rohkem.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa selle peale nagu üldse ei tule….. kibestunud naine,

Ma olen lausa ennast suureks ja karuks meheks “kibestunud naine”.
Ja tulen, erinevalt sinust, igasuguste imeasjade peale.

Pole ju keeruline, eriti kui peeglisse vaatan….:D

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 15:59; 28.11 12:39; 28.11 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh kõigile vastajatele, sain mõtlemisainet ja püüan maha rahuneda ning mõistlik inimene olla 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 15:46; 27.11 16:08; 29.11 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi on nüüd minu enda hingerahus, kuidas saaksin ennast sisemiselt maha rahustada, et mitte pidevalt kahtlustada..

Ega hingerahu enne ei saabu, kui raisale kätte ei maksa.

Oli kunagi Kalamaja kandis üks kena proua liiderliku mehega kooselus. Selline vana puumaja korter koridoris oleva ühiskempsuga. Solvunud naine, tänu mehe ringiliperdamisele otsis ka endale armukese ja sai sellega juba mitmendat korda privaatsel pinnal kokku. Naine oli toiduhuviline ja küpsetas ülepäeviti koduahjus leiba. Ükspäev armuke mitu korda järjest helistab, et kokku saada. Kõnet vastu võtta ei saa. Käed paksu taignaga koos. Äkki vaatab aknast, armuke autoga akna taga. Hüüab elutoas telekat vaatavale abikaasale, et mul tuli äkki hirmus häda peale, ole kalliis palun tule siia tõmba mul kiiresti püksid maha, las ma astun neist välja. Pissin kiiresti ära! Kähku-kähku! Mees aitabki naisel püksikutest vabaneda ja too lendab kui lind uksest välja. Õues armuke ehmunud näoga, miks sa toru vastu ei võta? Ah tead, ma sõtkusin tainast. Armuke täis kiima. Suundusid ühiskäimlasse. Vahekord ülierutunud poisiga ei kestnud proual kauem kui neli pissumist ritta seatuna. Peale seda mindi kähku laiali. Erogeense leivategija kodusesse elutuppa tagasi-ilmumine ei pälvinud erilist tähelepanu. Taignasi käsi üleval hoides tuli naine mehe ja teleka vahele ning ühemõtteliselt keerutas prinki tagumikku. Mees ilma ühegi sõnata võttis maast abikaasa äsjamahakistud alukad ubis need igatpidi alt üles seeliku all õigesse kohta. Pärast seda sai leivategu köögis jätkuda

+5
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 00:29; 08.12 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks iial usaldada ja ennast enam avada mehele, kes armukese jalgevahet keelega noolis ja sama suuga mind kodus suudles.. Ihukarvad tõusevad püsti. Miks naised õigustavad mehi, räägivad uuest võimalusest ning neelavad reetmist alla pere nimel aga mehed kepivad autodes ja teevad armukestega igasugu fun asju ja ei neil ei ole pere kokkuhoiust juttugi. Miks te naised seda teete?? Ja teemaalgataja, see on ajaküsimus millal su mees uue tädi jalgevahet noolib

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks iial usaldada ja ennast enam avada mehele, kes armukese jalgevahet keelega noolis ja sama suuga mind kodus suudles

Ma arvan, et Eestis on sadu inimesi, kes suudlevad oma partnerit suuga, mis noolis mõne tunni eest võõra mehe peenist või võõra naise jalgevahet….ja elu läheb edasi. Ei sure keegi sellest ära:)

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks iial usaldada ja ennast enam avada mehele, kes armukese jalgevahet keelega noolis ja sama suuga mind kodus suudles

Vähem seksuaalfantaasiaid, kodanik kägu! See meenutab ühe inimese ütlust, et tema ei saa mehi kättpidi tervitada, sest see käsi ju katsub mitu korda päevas peenist (peldikus käies). Või ühte teist inimest, kellel võõrast (kasutatud) käterätti puudutades oli kohe mõte sellest, et äkki see on enne kellegi tagumikku või jalgevahet puudutanud.

 

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.11 01:35; 01.12 10:17; 02.12 11:01; 05.12 14:36; 09.12 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usaldus ei taastu enam kunagi. Kui keegi on sulle siniste silmadega otsa vaadates valetanud, siis see ei ole juhus või viga, see on teadlik valik. Kui sind (ja lapsi) on jäetud südamevalus üksinda, siis see on ka teadlik valik. See mees on selleks võimeline. Ka edaspidi.

See, kuidas sa otsustad eluga edasi minna, on iseküsimus. Eriti kui mängus on lapsed, ei ole lahkuminek alati hea valik. Aga seda head, mis oli, enam tagasi ei saa. Ühel päeval märkad, et mehe selja tagant mööda minnes ei ole sa talle enam kunagi pai teinud. Ja kui ta räägib sulle oma päeva tegevustest, ette või tagantjärgi, siis sa mõtled: “Jah, see võib tõesti nii olla. Aga võib ka mitte olla. Ma ei saa tema sõnas kunagi kindel olla.”

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usalduse taastekkimisse mina ei usu. Usun andeks andmisesse ja leppimisse jne, aga usaldada enam ei saaks. Minu meelest ei näitaks see ka õppimisvõimet – kui inimene on sind reetnud, siis tuleb teha sellest omad järeldused.

Eelnev aga iseenesest ei sea reegleid, et peab lahku minema või vastupidi, hambad ristis edasi üritama. See on juba iga inimese vaba valik. Üsna kiirelt loksuvad asjad paika siis, kui teed endale selgeks ja hakkad elama nii, et sa ei sõltu temast. Mitte milleski. Kui järgmine kriis tuleb, oled selleks valmis ja pind ei kao jalge alt.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas peale petmist/kriisi usaldama hakata ?