Esileht Koolilaps .

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliseid vahendeid praegu kasutab?

Tasub esmalt apteeki pöörduda ja sealt šhampooni-palsamit osta. Kui sellega paremaks ei lähe siis perearstile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seen ilmselt, eriti kui sügeleb. Aitab ka perearst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Variandid on psoriaas (see on tavaliselt muidugi nii kole, et tunneb ära), kõõm. Mul kõõm on eluaeg olnud, ma polegi lahti saanud. Erinevad kõõmašampoonid leevendavad probleemi, kunagi oli XZ šampoon, mis täitsa aitas, aga hiljem kas muutus šampooni koostis või harjus mu peanahk, mõju polnud enam nii hea. Kõõmašampoone müüakse ka apteegis, nizoral nt, peaks olema tõhusam kui poešampoonid, aga mul ei aidanud need ka 100%. Veel soovitatakse teepuuõliga šampooni (mul ka leevendab vaid). Ja tõrvašampoon aitab ka mingil määral parandada. Samas siin võib olla individuaalseid eripärasid. Nahaarstil ma pole käinud, aga usun, et sest võib äkki abi olla. Kõõma sügamine võib olla ka stressi leevendamiseks, umbes nagu mõni närib küüsi, ei pruugi sügeleda, aga muidugi võib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on näiteks kuiv peanahk ja kõõm ei ole alati kõõm vaid kuivand naha tõkid nö. Ma määrin endale enne pesu üli juustesse ja lasen mõjuda vähemlt kolm tundi või siis lähen magama ja pesen pead hommikul.
Kui on olukord tõesti nii hull, siis ma pöörduksin arsti poole, ta vast oskab paremini ravi määrata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samasugune peanahk poisil, mitte ainult kõõm, vaid ka kollased korbad, mille eemaldamisel jäi nahk punaseks ja veritsevaks. Käisime nahaarstil, vaatas pea ka üle. Soovitas Nizorali, mida ta niigi tarvitas suuremate tulemusteta. Siis ostsin huvi pärast Bodyshopi ingverišampooni ja ennäe üllatust, kõõm kadus. Kui pudel otsa sai, siis vahepeal pesi muu šampooniga ja kõõm tuli tasapisi tagasi. Nüüd peseb jälle ingverišampooniga ja ma ütleksin, et tal pole sünnist saati peanahk nii korras olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu võiks olla seborroiline dermatiit. Mul oli see juba lapsena ja võitlen sellega siiamaani. Kogu aeg otsisin sobivaid tooteid ja iga asi kaotas mõne aja pärast mõju. Praegu kasutan Nioxini, mis on peanaha väga heaks teinud, aga lastele see ilmselt ei sobi (on keemiliselt töödeldud juustele).
Soovitan samuti arstile pöörduda ja siis proovida pehmeid šampoone. Enda kogemuse põhjal ütlen, et Nizorali ja muud sellist metsikult kuivatavat kohe kindlasti mitte. Apteegist pigem SebaMed, Klorane jmt pehmetoimelised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu poiss oli ka pikalt beebikõõmaga hädas. need n-ö spetsiaalsed lasteshampoonid ei aidanud. vaid õlitamine mõjus mingiks ajaks.

lõpuks oli aga abi ökopoest ostetud kõõmavastasest shampoonist. sisuliselt on see rosmariinishampoon. see http://uniqueproducts.dk/product/anti-dandruff-shampoo/ .
Nurmel on ka rosmariinishampoon. Kasutanud pole, aga tootekirjeldus näitab, mis rosmariini mõju on http://www.nurme.eu/et/a/looduslik-rosmariini-sampoon-provitamin-b5-250ml

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ja minu 10 aastasel lapsel on sama probleem. Minul lisaks sügelus peas. Kõige efektiivsem šampoon on Ducray Kelual DS. Pesta tuleb vastavalt juhendile ja tõesti aitab hästi. Enamik suuremad apteegid müüvad seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõrvashampoon on imeravim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele kirjutas arst sellel puhul ravimi.
Lisaks vahetasime šampooni ja palsami välja ökode vastu

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps .

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.