Esileht Ilu ja tervis Kuidas peita armi?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas peita armi?

Postitas:
Kägu

Mul üsna väljapaistev ja suur põletusarm. Kas on ideid, kuidas seda peita? Jumestuskreemid ja asjad küll proovitud, aga kas on olemas näiteks mingeid normaalset nahka imiteerivaid kleebiseid, mida nahale panna, kui lähen näieks spaasse või kuhugi sellisesse kohta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kinesio teip peale lihtsalt?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina paneksin ihuvärvi silikoonplaastri, mis muidu on mõeldud armiraviks (esimese 6 kuu jooksul pärast haava paranemist). Ega keegi ju ei tea, kui vana see arm sul on. Selle plaastriga saab käia ujumas, ilma et see ära tuleks ja üldse on see väga diskreetne. Näiteks selline https://www.sudameapteek.ee/tervisenouanded/armiplaaster-askina-scar-repair/

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kole arm, millele ei ole mõjunud ei kenalogi süstid ega ka armiplaastrite kandmine (olen katsetanud erinevatega, mitu aastat juba armiplaastrid armil ringi käinud, kasu null, arm on endiselt mügarlik, kelloidiga, punetav). Igapäevaselt meeldivad mulle armi varjamiseks Mepiformi armiravi silikoonplaastrid, need katavad ja varjavad, ja püsivad päris hästi peal, paremini kui Askina omad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mepiformi silikoonplaastrid on tõesti üsna märkamatud ja püsivad ka päevi peal või on tegelikult võimalik alusele tagasi panna järgmise korra tarvis (sest nad on väga kallid). Aga julgustuseks ütlen, et ega kedagi teiste armid tegelikult ju ei huvita.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas peita armi?