Esileht Pereelu ja suhted Kuidas pereelu toimima saada.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 76 )

Teema: Kuidas pereelu toimima saada.

Postitas:

Need kes alati naist kehva mehe valikus süüdistavad…teate ei ole see elu nii mustvalge.Ei ole alati nii, et võttis suvalise mehe, tegi ruttu lapsed ja nüüd hädaldab. Tean enda näitel. Valisin hoolega. Ülikoolikaaslane, intelligentse jutuga, hea klapp, tunded, tore suguvõsa ja sõbrad, mõlemad käisime tööl, ühine kodu, 8 aastat kooselu, enne kui lapsed tegime. Ja vot kui lapsed juba olid, hakkas asi allamäge minema. Praegune seis on see, et kogu majapidamine ja lastega seonduv on minu õlul, lisaks kõik majapidamiskulud. Lisaks täiskohaga töö. Mees käib ka tööl, aga ei panusta üldse ja rääkimisest kasu pole. Lahutada ma ka ei taha, sest lastel on isa siiski vaja. Kus ma vea tegin???

+19
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 17:38; 17.06 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andsin talle ülesendeks prügi välja viia, ta ei suutnud seda ühte asja juba kolm päeva teha, pidin ikka ise välja viima. Ühel päeval pidi lastele süüa lõunaks tegema, kui mina pidin korra ära käima ei saanud ka sellega hakkama. Lapsed pool päeva söömata. Ei saa enam tema peale loota.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 15.06 01:12; 15.06 01:31; 15.06 10:24; 15.06 11:32; 15.06 12:33; 15.06 15:38; 15.06 16:36; 15.06 17:11; 15.06 17:39; 17.06 12:27; 24.06 13:21; 18.10 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahutada ma ka ei taha, sest lastel on isa siiski vaja. Kus ma vea tegin???

Seal, kus otsustasid, et parem lastel loodrist isa kodus eekujuks kui lastel isa kuskil eemal ja siiski olemas.
Aga siis nad ei tea, et ta looder on.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.06 07:50; 15.06 09:30; 15.06 10:35; 15.06 11:55; 15.06 16:58; 15.06 17:41; 17.06 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodutööde ebaõiglane jaotus on suurim lahutuste põhjus tänapäeval.
Kuni olete suhtumisega et mehelõhna on koju vaja ja mees saab ka sellest aru ei ole väga põhjust muutusteks.
Tasub mehega rääkidahooldusõigusest ja alimentidest. Mitte kiusu pärast vaid selleks et aru saada mis siis on mehe panus laste suureks saamisesse. Kui nad panustada ei soovi siis alimendid on kindlasti parem kui diivanikaunistus

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 16:55; 15.06 17:32; 15.06 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus ma vea tegin???

Kas ta enne panustas majapidamisse? Tegi süüa, koristas, hooldas aeda vms? Või oli nii, nagu tavaliselt kipub olema, et enne ka ei panustanud, aga siis ei paistnud välja?
Teine variant on ka, nagu mu sugulasel oli: mees järjest vähem tegi kodus ja lõpuks õieti ei olnudki kodus. Kus ta siis oli? Väitis, et see ja too tööots või sõpradega (keda naine ei tunne). Tegelikult oli tal juba “püsikõrvalsuhe”.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 17:02; 15.06 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees käib päevatööl, E-R 8-17. Koju jõuab kell 18. Magama läheb kell 20 ja siis magab umbes kella 5ni. Kella 5-st 7ni töllerdab mööda elamist ringi ja siis 7:20 stardib tööle. Elu nagu potilill, kogu kodune majapidamine toimib iseenesest (lugeda sarkasmiga). Minu tööaeg on sama + paar korda kuus lähetused teise linna.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

töötunni alusel on täiskoht sõltuvalt kuu pikkusest 12-16 12tunnist valvet kuus. ikka peaks ju aega jääma pere jaoks ka.
kuigi on küll nii et päev millal lähed tööle ööseks, et tee sa midagi suurt kodus, sest püüad ka ette magada. muidu peab olema 24 tundi üleval järjest. see on päris raske. pärast öövalvet pole sust eriti asja jälle. oled väsinud. tahad jälle magada. ei tea ms ametit mees peab, aga nt arstid ja õed on öövalves, hoolitsemas teiste väikeste laste eest. ja oma pere laste eest peab hoolitsema nende laste teine lapsevanem. tõesti nagu nukker kui vaadata asju niipidi.

lahkuminemise korral ei muutu midagi ka kergemaks. peale selle et sa enam ei oota ega looda, et keegi sind igapäevaselt aitaks kodu ja lastega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nagu ikka on lapsed mehed idee ja naine on nad sunniviisiliselt saanud.

Huvitav, kuidas üksikud inimesed hakkama saavad. Eu vii neil keegi prügikasti välja ega tegele “koduse eluga”

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 08:06; 16.06 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei teeni nii palju, et koduabilise eest maksta ja veelvähem lapsehoidjale, mõttes mõlgutan juba lahku minekule, sest sellisel suhtel pole enam mõtet, kui koostööd ei tehta. Praegu pean ootama, kuna mees suvatseb välja kolida.

NB! Minu oma ise kolis välja oodates vaid põhjust ja “õigeaja”. Hetkel lahutab ja soovib kodu maha müüa. Probleem probleemi peal. Kahjuks, laste ja minu olek vaimselt on mõõtmatu pinges…

Kärgpere ja uus algus on tore vaid siis kui see toimub ja pärast ka heaga toimib kõikide suhtes ju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nagu ikka on lapsed mehed idee ja naine on nad sunniviisiliselt saanud.

Huvitav, kuidas üksikud inimesed hakkama saavad. Eu vii neil keegi prügikasti välja ega tegele “koduse eluga”

Äärmiselt rumal mõtteavaldus. Esiteks – kooselus naine ei saa last üksi, ka teine vanem peab lapse eest hoolitsema. Ja see ei tähenda vaid rahakotiks olemist.

Teiseks – Üksikud inimesed koristavad vaid iseenda järelt. Ka paarisuhtes peab inimene iseenda järelt koristama, mitte eeldama seda, et teine kõik üksi ära teeb.

Kolmandaks – kui üksikvanem peab koristama laste järelt, siis on see siiski palju kergem kui sel juhul, kui sul on lisaks veel mingi vaimse puudega täiskasvanu, kes arvab, et tema ei pea kodus lillegi liigutama. Juba väikseid lapsi on võimalik koristamisele kaasata, isegi nende pisike abi toob rõõmu. Aga kui sul on kodus mingi jümikas juhm, kes koduses elus üldse kaasa ei löö, siis see on koorem ja meelehärmi allikas. Sul justkui nagu oleks täiskasvanu kõrval, aga temaga koos olles oled topelt üksi, tema osavõtmatus süvendab üksindust ja toodab füüsiliselt lisakoormust.

Halvas suhtes on kordades raskem olla kui päriselt üksi.

+24
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 16:17; 16.06 11:09; 17.06 20:57; 19.06 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest igas teemas sa võtad küll sõna, aga mitte TEEMA kohta, vaid austad oma sõnavõtuga ainult mind. Unustades teemaalgataja probleemi ja unustades üldse kõik muu, v.a. minu postitus, mis sind nähtavasti piisavalt erutab.

Igas teemad võtab keegi sinu vastu sõna küll, aga need on erinevad inimesed.
Sest sinu vastik käitumine on paljudele vastukarva – ja mitte üheski teemas ei paku sa midagi arukat välja vaid ainult teed õelaid ja pahatahtlikke oletusi. Mismoodi need küll kedagi aitama peaksid?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 07:17; 19.06 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest sinu vastik käitumine on paljudele vastukarva – ja mitte üheski teemas ei paku sa midagi arukat välja vaid ainult teed õelaid ja pahatahtlikke oletusi.

Jah, sul on õigus.
Samuti nagu see kurg, keda Eesti väga paljud inimesed põllul jalutamas näevad, on tegelikult üks ja seesama kurg, kes kogu aeg ringi lendab ja kõigile silma jääb. Hommikul on ta Võru kandis, aga õhtul oli hoopis Haapsalu ümbruses.
Tõesti arvad nii?

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.06 07:50; 15.06 09:30; 15.06 10:35; 15.06 11:55; 15.06 16:58; 15.06 17:41; 17.06 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen korra mehega seda teemat arutanud, tema selle peale, tulen üldse siis töölt ära ja elame ilma rahata.

Iseenesest see oleks ju lahendus. Mees jääb lastega koju, teeb kõik kodused tööd ja naine teenib täis kohaga perele raha ja aitab natuke õhtuti kodus lastega ka.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 08:59; 17.06 08:07; 18.10 10:00; 18.10 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleks hea lahendus, aga mees ei saa paari kuuse beebiga hakkama ja koduseid toimetusi ta ka ei tee, ega aita teha. Siis jääks ikkagi minu kohustus peale tööd ka kodutööd ja lapsed. Siis veel suurem koorem mul kanda.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 15.06 01:12; 15.06 01:31; 15.06 10:24; 15.06 11:32; 15.06 12:33; 15.06 15:38; 15.06 16:36; 15.06 17:11; 15.06 17:39; 17.06 12:27; 24.06 13:21; 18.10 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus ma vea tegin???

Siin:

Lahutada ma ka ei taha

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleks hea lahendus, aga mees ei saa paari kuuse beebiga hakkama ja koduseid toimetusi ta ka ei tee, ega aita teha. Siis jääks ikkagi minu kohustus peale tööd ka kodutööd ja lapsed. Siis veel suurem koorem mul kanda.

Mis kõttes ei saa hakkama? Õpib hakkama saama!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus ma vea tegin???

Siin:

Lahutada ma ka ei taha

Lahutusest oleme tülide käigus ka rääkinud. Ähvardab kohtusse minna ja ühe lapse endale nõuda. Minu jaoks õudusunenägu. Nii kohus kui mõte sellest, et üks minu lastest ei elaks siis minugs.

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 17:38; 17.06 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahutusest oleme tülide käigus ka rääkinud. Ähvardab kohtusse minna ja ühe lapse endale nõuda. Minu jaoks õudusunenägu. Nii kohus kui mõte sellest, et üks minu lastest ei elaks siis minugs.

Mees, kellele arvutimäng on tähtis, ei lähe kohtusse ühte last endale nõudma. See lapse endale nõudmine kohtu kaudu on tüüpiline ähvardus, tegelik elu pärast lahutust kujuneb tihti selliseks, et ema peab kerjama seda, et mees lapsega kohtuks ja vähemalt sünnipäevagi meeles peaks…

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 16:17; 16.06 11:09; 17.06 20:57; 19.06 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nagu ikka on lapsed mehed idee ja naine on nad sunniviisiliselt saanud.

Huvitav, kuidas üksikud inimesed hakkama saavad. Eu vii neil keegi prügikasti välja ega tegele “koduse eluga”

Siin on seda juba öeldud – üksinda elades ei pea vähemalt teise täiskasvanu järelt kasima, ka prügiämbrit on palju harvem vaja välja viia, kuna prügi tekib vähem.

Kasutu täiskasvanu, kes oma lastega tegeleda ei viitsi, ei tolkne ka ilmaasjata ärritajana silme ees.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 07:17; 19.06 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleks hea lahendus, aga mees ei saa paari kuuse beebiga hakkama ja koduseid toimetusi ta ka ei tee, ega aita teha.

Äkki ta siis saaks, kui peab hakkama saama. Paljud mehed on peale lahutust täitsa normaalseks meheks hakanud, enne polnud lihtsalt põhjust pingutada. Igale mehele tuleks kasuks veidi aega ka üksi elada, mitte nii, et ema juurest kohe naisega kokku, kes poputavad ja toputavad.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine vingumise asemel raha teeniks, siis ei peaks mees üksi raha nimel öösiti rügama. Mine proovi öövahetusi teha, vaata, et jala pealt ära ei sure ainult. Häbematu ja tänamatu naisterahvas.

+2
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 09:11; 19.06 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei jõudnud kogu teemat läbi lugeda, aga teemaalgatajale – ega see ei hakkagi toimima. Mul oli sama olukord, peale mitut aastat koduse elu enda seljas kandmist lahutasin.
Nüüd on elu lill, sest esiteks, kolisin väiksemasse korterisse, kus koristamist vähem ning mul on lõpuks tekkinud hingetõmbeaeg – ajal, kui lapsed on paar päeva isal külas. Ja seda juhtub iga nädal, seega, ehkki muidugi on koormav ja õhtuti olen ribadeks, on mul alati, mida oodata. Vahel loen lapse moodi öid, et mitu veel “minipuhkuseni” jäänud 🙂
Mina olen rahulik ja rõõmus (võrreldes abieluajaga, kui olin sisuliselt orjastunud), lapsed rõõmsad, ka neil on isale küllamineku näol vaheldust oodata.
Ma arvan, et kui su mees ka vahetaks töökohta, on ta juba harjunud selle mugavusega, et kõik on naise õlul, et vaevalt, et ta sind väga abistama hakkaks. Ehk teeks mõned tööd käsu peale ära, aga vabatahtlikult ja regulaarselt küll mitte.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine vingumise asemel raha teeniks, siis ei peaks mees üksi raha nimel öösiti rügama. Mine proovi öövahetusi teha, vaata, et jala pealt ära ei sure ainult. Häbematu ja tänamatu naisterahvas.

Kle idioot, sellel naisel on 2-kuune laps kodus, mis tähendab, et ta teeb nii päevaseid kui ka öiseid vahetusi, sest nii väike imik ei tee veel päeval ja ööl vahet ning tahab regulaarselt iga kolme tunni tagant süüa saada. See naine ei saa mehe kombel ennast üldse välja magada, nii et hoia kohe kõvasti oma mokk maas selle koha pealt.

Proovi ise imiku eest ainuisikuliselt hoolitseda tema esimesel eluaastal ja vaata, et jala pealt ära ei sure. Imiku eest hoolitsemine on rängem töö kui tööl käimine. Häbematu ja loll oled, kes sa sellise kommentaari kirjutasid.

+24
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 16:17; 16.06 11:09; 17.06 20:57; 19.06 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine vingumise asemel raha teeniks, siis ei peaks mees üksi raha nimel öösiti rügama. Mine proovi öövahetusi teha, vaata, et jala pealt ära ei sure ainult. Häbematu ja tänamatu naisterahvas.

Kle idioot, sellel naisel on 2-kuune laps kodus, mis tähendab, et ta teeb nii päevaseid kui ka öiseid vahetusi, sest nii väike imik ei tee veel päeval ja ööl vahet ning tahab regulaarselt iga kolme tunni tagant süüa saada. See naine ei saa mehe kombel ennast üldse välja magada, nii et hoia kohe kõvasti oma mokk maas selle koha pealt.

Proovi ise imiku eest ainuisikuliselt hoolitseda tema esimesel eluaastal ja vaata, et jala pealt ära ei sure. Imiku eest hoolitsemine on rängem töö kui tööl käimine. Häbematu ja loll oled, kes sa sellise kommentaari kirjutasid.

Ma ei hakka sinu tasemele langema, hambad on sul nürid 🙂
Tean väga hästi, mida tähendab imik ja tööl käimine. Mokka maas ei hoia, sest ega ma mingist lapse elatisest toitu eksju, niiet räägin siis kui tahan.
Lisaks, sa ju ise ka väidada, et imik sööb 3h vahedega, seega saab emme ju ka vabalt pepu püsti magada, aga vaata tööl sa 3h silma kinni pigistada ei saa! Lihtne!

+2
-23
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 09:11; 19.06 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja imik annab sulle vabu päevi öövalvetest, eks? Jobu.
Mõned emad käivad tööl päristööst puhkamas. Ja paljud isad teevad ületunde või “ületunde”, sest kodus ootab tittedega (üks titt ja teine max 2,5a vanem) hullem mahtra ees kui kontoris.

Aga teemaalgatajale küsimus, kas mees üldse tahab “pereeelu toimima saada”. Minu meelest absoluutselt mitte. Niiet mida me siin arutame?

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 09:21; 15.06 10:34; 19.06 10:57; 24.06 13:27; 27.06 07:58; 09.10 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks, sa ju ise ka väidada, et imik sööb 3h vahedega, seega saab emme ju ka vabalt pepu püsti magada, aga vaata tööl sa 3h silma kinni pigistada ei saa! Lihtne!

Emad käivad tööl puhkamas, sõltumata töö iseloomust. Vaesed mehed, nii nõrgukesed.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mees ei suuda muutuda, ega panusta pereellu midagi, siis otsustasin laste huvides lahku minna. Eks siis näha ole, kuna kavatsetakse välja kolida.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 15.06 01:12; 15.06 01:31; 15.06 10:24; 15.06 11:32; 15.06 12:33; 15.06 15:38; 15.06 16:36; 15.06 17:11; 15.06 17:39; 17.06 12:27; 24.06 13:21; 18.10 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No oled ikka eriline naiivik. Paljud mehed läheksid lahku, kui nad viitsiks oma asju pakkida. Niiet kui sa ise tema asju kokku ei korja ja ukse taha ei tõsta, siis ei koli see meesisik kuhugi hoomatavas tulevikuski!

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 09:21; 15.06 10:34; 19.06 10:57; 24.06 13:27; 27.06 07:58; 09.10 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kes alati naist kehva mehe valikus süüdistavad…teate ei ole see elu nii mustvalge.Ei ole alati nii, et võttis suvalise mehe, tegi ruttu lapsed ja nüüd hädaldab. Tean enda näitel. Valisin hoolega. Ülikoolikaaslane, intelligentse jutuga, hea klapp, tunded, tore suguvõsa ja sõbrad, mõlemad käisime tööl, ühine kodu, 8 aastat kooselu, enne kui lapsed tegime. Ja vot kui lapsed juba olid, hakkas asi allamäge minema. Praegune seis on see, et kogu majapidamine ja lastega seonduv on minu õlul, lisaks kõik majapidamiskulud. Lisaks täiskohaga töö. Mees käib ka tööl, aga ei panusta üldse ja rääkimisest kasu pole. Lahutada ma ka ei taha, sest lastel on isa siiski vaja. Kus ma vea tegin???

Elu ei olegi must ja valge. Naistel on aega pereplaneerimiseks valikut teha umbes 15-18 aastat ja see, milliseid ja kui palju mehi kohatakse sõltub isiksusest, elustiilist, hobidest, kohtadest kus käiakse ja ka juhusest. Aktiivsetel, julgetel ja erinevate hobidega naistel on suurem tutvusringkond ja seega võimalusi ja valikut rohkem. Kui elu kulgeb kooli, töö, kodu, trenni vahet, kus valdav osa seltskonnast on naised, siis jällegi on sobiva kaaslase leidmise tõenäosus väiksem. Kui vahel sekka tekib ka mõni neti- või klubitutvus, siis sõltub väga palju juhusest. Kui naine on kooli või hobide kaudu ümbritsetud meestest, kuid jääb tutvumise osas tagasihoidlikuks ja eemalehoidvaks, siis on aega tutvumiseks ja suhete loomiseks vähem. Kõige parema pildi annab kooselu, kuid isegi siis pole garantiid, et inimene aastate jooksul ei muutu. Tavaliselt näidatakse ennast 1-2 aastat heast küljest, kuid teist võib alles pereelu muuta ja mitte paremas suunas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mehel on nii mugav elu, et võid ootama jäädagi, millal ta välja suvatseb kolida, seda suva ei tulegi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 76 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas pereelu toimima saada.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.