Esileht Kodunurk Kuidas pesta jopesid nii, et nad hiljem ka sooja peaks?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kuidas pesta jopesid nii, et nad hiljem ka sooja peaks?

Postitas:

Juhistes kirjas, et 30 kraadi ja tsentrifuugi kasutada ei tohi. Pesin 30-ga ära ja võtsin masinast välja tilkuva jope. Kas nüüd ikka peab sooja edasi või vajub vee raskusega ikka kogu sisu paigast?

Tsentrifuugiga pestes mul alati joped soojapidavuse kaotanud ja kogu sisu puntrasse kogunenud ja ainult riie alles jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pesen tsentrifuugiga, enamasti panen veel teise korra ka. Kasutan spetsiaalseid vahendeid, sulejopedele oma, gore-texile oma jne. Ikka soojad on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

millest see jope siis tehtud on, et tsentrifuugida ei tohi? ja oled sa kindel, et ikka tsentrifuug on keelatud? kust sa seda välja lugesid?

ma olen päris palju jopesid näinud, aga sellist küll mitte, mida tsentrifuugida ei tohi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 18:12; 11.03 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]millest see jope siis tehtud on, et tsentrifuugida ei tohi? ja oled sa kindel, et ikka tsentrifuug on keelatud? kust sa seda välja lugesid?

ma olen päris palju jopesid näinud, aga sellist küll mitte, mida tsentrifuugida ei tohi.[/tsitaat]

Meil on terve pere jopedel märgistused, et tsentrif ei tohi. Tegemist nö lumelauajopedega.
Et loeks ka hea meelega nõuandeid selle teema kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemus ütleb, et kõik oleneb täiesti masinast. Kui tead, et su masin tsentrifuugides klopib ja venitab asjad ära, siis polegi midagi teha. Prooviks aeglaste pööretega, 400 nt, saab suure vee välja ja ei jää väänamise jälgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge ajage märke segi, enamasti on keelatud kuum kuivati programm, mitte leebe a la 700p tsentrifuug.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 19:02; 12.03 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin lapsele Lenne kombeka ja poest öeldi, et pestes ei tohi panna pesuloputusvahendit. See pidavat ära loputama kaitsekihi ning pärast enam kombe soe ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meil on terve pere jopedel märgistused, et tsentrif ei tohi. Tegemist nö lumelauajopedega.[/tsitaat]

kõigil meie pere mäesuusajopedel on jällegi tsentrifuug lubatud. milline märk sul tsentrifuugimist keelab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 18:12; 11.03 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ostsin lapsele Lenne kombeka ja poest öeldi, et pestes ei tohi panna pesuloputusvahendit. See pidavat ära loputama kaitsekihi ning pärast enam kombe soe ei ole. [/tsitaat]
See kehtib pea kõigi spordi ja kvaliteetjopede, samuti suusapükste ja muu sellise kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See kehtib pea kõigi spordi ja kvaliteetjopede, samuti suusapükste ja muu sellise kohta. [/tsitaat]

Mitte et ei ole soe, vaid ei pea vett. Soe on ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesuloputusvahendit, optiliste valgenditega pesupulbrit (valge pesu pulbrit/geeli) ja valgendit ei tohi ühegi õueriide pesul kasutada ja paljusid ei tohi kuivatis kuumutada, aga et tsentrifuugida ei tohi, pole varem kohanud. Paljud peavad kuivatimärki millegi tsentrifuugikeeluks – mis märk seal siis oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 19:02; 12.03 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina pesen kõiki jopesid õrnpesu ja max 700 pöördega tsentrifuugides. midagi ei juhtu. aga selge see, et mida rohkem pesta, seda vähem sooja peab. kasutan pesugeeli mitte pulbrit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Kuidas pesta jopesid nii, et nad hiljem ka sooja peaks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.