Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kodunurk Kuidas pesta valgeid froteetooteid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas pesta valgeid froteetooteid

Postitas:

Välismaa viietärnihotellides on alati lumivalged hommikumantlid ja käterätikud. Kuidas need nii valgeks saab? Tahaks ka kodus valgeid rätikuid ja hommikumantleid, aga minul muutuvad nad küllaltki varsti hallikaks. Pesen valgendava pesupulbriga 95 kraadi juures, loputusainet ei lisa, kuivatan kuivatis. Mõnusad pehmed on küll, aga mitte lumivalged. Hotellides pestakse neid ju tunduvalt sagedamini, kuidas seal siis lumivalged on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 00:26; 30.04 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära pese nii kuumalt. Valge on värvitud peale, see kulub kuumaga maha. Pese 40-ga kui pole mustad, ja 60-ga, kui määrdunumad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka jahedamaga pesnud, siis on veel hallimad. Puuvillasele ei ole ju valge värv peale värvitud, kunstmaterjalidel küll. Olen ka soodatl isanud, seda soovitati ühes välismaa kodunippide saates, aga see pole ka sugugi aidanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 00:26; 30.04 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen ka jahedamaga pesnud, siis on veel hallimad. Puuvillasele ei ole ju valge värv peale värvitud, kunstmaterjalidel küll. Olen ka soodatl isanud, seda soovitati ühes välismaa kodunippide saates, aga see pole ka sugugi aidanud.[/tsitaat]
on ikka, puuvillane on samamoodi looduslikult hall. vbl mõni väga kõrge kvaliteediga kangas on valgem ka.
Linane läheb küll keetes ja töödeldes valgemaks, aga puuvill mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

valgendavast pesupulbrit pole kasu, kasuta valgendajat, nt ace´i

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Kuidas pesta valgeid froteetooteid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.