Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas PK-s mitut eelkõnelejat oma vastuses tsiteerida?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kuidas PK-s mitut eelkõnelejat oma vastuses tsiteerida?

Postitas:
Kägu

Kuidas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

tsiteerid esimese ära, siis otsid ülaltpoolt järgmise tsiteeritava üles, tsiteerid ära jne

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võid ju tsitaadi ka lihtsalt kopeerida, kui näiteks otsid erinevaid tsitaate. Mina telefoniga nii teengi, sest mu telefon järjestab tsitaadid valesti, kui vajutan lihtsalt “tsiteeri” nuppu. Et seda ei juhtuks, siis ma kopeerin täpselt selle lõigu, mida soovin.

Nii:

Teema: Kuidas PK-s mitut eelkõnelejat oma vastuses tsiteerida?

Kuidas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, see on lihtne. Tsiteerid, vastad, ei vajuta “Saada”, vaid otsid uue tsitaadi, tsiteerid, vastad … ja kui valmis, siis “Saada”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

aga kui on mitmeleheküljeline teema ja soovin tsiteerida igalt leheküljelt midagi? uuele leheküljele minnes kustub ju enne valitud tsitaat ära.

Siis tsiteerid ühelt lehelt, vastad, saadad ära. Lähed teisele lehele, tsiteerid, vastad, aga ei saada ära, vaid valid kogu vastuse (koos tsitaadiga) ja kopid (näiteks Ctrl+C), siis liigud oma varasemale vastusele, vajutad “muuda” ning pasted kopitud teksti vastuse lõppu (näiteks Ctrl+V). Ja saadad.
Nii nikerdad, kaua viitsid. Kuigi mina ei viitsi, eri lehtede kohta teen harilikult erinevad postitused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas?

aaaaaaaaaaaaaa

tsiteerid esimese ära, siis otsid ülaltpoolt järgmise tsiteeritava üles, tsiteerid ära jne

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Mina telefoniga nii teengi

ccccccccc

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas?

aaaaaaaaaaaaaa

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Mina telefoniga nii teengi

ccccccccc

Mina ka, aga kui ma tsiteerin mitut erinevat kommentaari, siis ta ei lisa tsitaati mitte eelmise teksti lõppu vaid kõige algusesse ja nii on need minu kirjutatud kommentaarid vahel vale tsitaadi alla läinud. Aga eks ta ole harjutamise asi. 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas?

Niimoodi.

Jah, see on lihtne. Tsiteerid, vastad, ei vajuta “Saada”, vaid otsid uue tsitaadi, tsiteerid, vastad … ja kui valmis, siis “Saada”.

Kas tõesti?

aga kui on mitmeleheküljeline teema ja soovin tsiteerida igalt leheküljelt midagi? uuele leheküljele minnes kustub ju enne valitud tsitaat ära.

Siis tsiteerid ühelt lehelt, vastad, saadad ära. Lähed teisele lehele, tsiteerid, vastad, aga ei saada ära, vaid valid kogu vastuse (koos tsitaadiga) ja kopid (näiteks Ctrl+C), siis liigud oma varasemale vastusele, vajutad “muuda” ning pasted kopitud teksti vastuse lõppu (näiteks Ctrl+V). Ja saadad.
Nii nikerdad, kaua viitsid. Kuigi mina ei viitsi, eri lehtede kohta teen harilikult erinevad postitused.

tohoh

no selge 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas?

Sas oled see “mitte-Reet”, kes oma 45-s kommentaaris märkis, et ta PEAB kõigile vastama ja kui küsiti, et miks sa ühes postituses mitut kommentaari ei tsiteeri – kas ei oska?, siis muidugi jättis vastamata? 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas?

Sas oled see “mitte-Reet”, kes oma 45-s kommentaaris märkis, et ta PEAB kõigile vastama ja kui küsiti, et miks sa ühes postituses mitut kommentaari ei tsiteeri – kas ei oska?, siis muidugi jättis vastamata? 😀

jesus christ, get a life ausalt! kas kogu su elu keerleb nüüd selle sinu jaoks su elu tähtsündmuse ümber?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võid ju tsitaadi ka lihtsalt kopeerida, kui näiteks otsid erinevaid tsitaate. Mina telefoniga nii teengi, sest mu telefon järjestab tsitaadid valesti, kui vajutan lihtsalt “tsiteeri” nuppu. Et seda ei juhtuks, siis ma kopeerin täpselt selle lõigu, mida soovin.

Aga sa vajuta siis neid “tsiteeri” nuppe soovitule vastupidises järjekorras, kui postitusesiseselt kopeerida ei saa/oska?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka, aga kui ma tsiteerin mitut erinevat kommentaari, siis ta ei lisa tsitaati mitte eelmise teksti lõppu vaid kõige algusesse ja nii on need minu kirjutatud kommentaarid vahel vale tsitaadi alla läinud.

Enne teist tsiteerimist pead vaatama, et kursor oleks vastusekastis õiges kohas teksti järel, mitte ees ega vahel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka, aga kui ma tsiteerin mitut erinevat kommentaari, siis ta ei lisa tsitaati mitte eelmise teksti lõppu vaid kõige algusesse ja nii on need minu kirjutatud kommentaarid vahel vale tsitaadi alla läinud.

Enne teist tsiteerimist pead vaatama, et kursor oleks vastusekastis õiges kohas teksti järel, mitte ees ega vahel.

Aitäh. Nagu järjekordselt selgus, siis viga pole mitte telefonis vaid kasutajas. 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

jesus christ, get a life ausalt! kas kogu su elu keerleb nüüd selle sinu jaoks su elu tähtsündmuse ümber?

Ongi:D ma ka muigasin, kui teemat nägin.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas?

Ei, see pole minu elu, see oli sinu järjekordne peessekukkunud “tähtsündmus”.
Mina oskan ka tsiteerida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas?

Ei, see pole minu elu, see oli sinu järjekordne peessekukkunud “tähtsündmus”.
Mina oskan ka tsiteerida.

irww no pole sõnu. 😀 te olete ikka tõesti peast soojad mammid siin 😀 oskadki tsiteerida?! sina?! wau! no kudos selle puhul nüüd küll! 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

irww no pole sõnu. 😀 te olete ikka tõesti peast soojad mammid siin 😀 oskadki tsiteerida?! sina?! wau! no kudos selle puhul nüüd küll! 😀

Mis asi on “kudos”? Lapsikud emotikonid ja hüsteerilised kirjavahemärgid + väikese algustähega laused (“laused”) viitavad tõesti ühele tähelepanuvajaduses ” soojale mammile”.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis asi on “kudos”?

6pi keeli, saad teada, mammi 😀

0
0
Please wait...

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas PK-s mitut eelkõnelejat oma vastuses tsiteerida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.